Znaleziono 706 wyników

autor: DonPatch
27 kwietnia 2021, 12:00
Forum: Transfery
Temat: Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA
Odpowiedzi: 4884
Odsłony: 576424

Re: Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

:bad: Czyli LM z Ronaldo lub LE bez niego, nie wiem co gorsze
autor: DonPatch
26 kwietnia 2021, 12:33
Forum: Ogólny
Temat: Nowy Trener?
Odpowiedzi: 7367
Odsłony: 1298509

Re: Nowy Trener?

I bardzo dobrze, Allegri wróć! Nie dość, że wreszcie Juve zacznie wygrywać, to jeszcze z forum odejdą jęczybuły, dwie pieczenie na jednym ogniu. :devil: Też byłem za jego odejściem, bo oczy krwawiły momentami, ale kolejne wynalazki na ławce tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że takie jest DNA tej...
autor: DonPatch
25 kwietnia 2021, 14:42
Forum: Piłka klubowa
Temat: Superliga
Odpowiedzi: 545
Odsłony: 31668

Re: Superliga

Iwanow i Kołtun XD
chyba dwa największe dna dziennikarskie o zerowej wiedzy.
autor: DonPatch
15 kwietnia 2021, 12:08
Forum: Piłka klubowa
Temat: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21
Odpowiedzi: 512
Odsłony: 44848

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

A ja chciałbym finał Chelsea-PSG i słodka zemsta Tuchela.
autor: DonPatch
19 marca 2021, 10:01
Forum: Piłka klubowa
Temat: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21
Odpowiedzi: 512
Odsłony: 44848

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

A były takie kłótnie? XD
autor: DonPatch
11 marca 2021, 21:43
Forum: Piłka klubowa
Temat: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21
Odpowiedzi: 512
Odsłony: 44848

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Kurde byłem przekonany, że już był pierwszy mecz i skończył się właśnie wynikiem 1:1 :laugh:
autor: DonPatch
11 marca 2021, 11:06
Forum: Transfery
Temat: Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA
Odpowiedzi: 4884
Odsłony: 576424

Re: Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Bramkarz to jedna z niewielu pozycji niewymagających wzmocnienia, a niektórzy do znudzenia bredzą o tym Dollarze... Jakby Juve spało na gotówce. Kompletnie zbędny ruch, mam nadzieję że pozostanie w sferze mokrych snów co poniektórych.
autor: DonPatch
10 marca 2021, 21:57
Forum: Piłka klubowa
Temat: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21
Odpowiedzi: 512
Odsłony: 44848

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Przecież gol PSG niewiele zmienia, bo i tak Barca musi wcisnąć 4. Tyle tylko, że będzie dogrywka...
autor: DonPatch
02 marca 2021, 22:47
Forum: Mecze
Temat: Serie A 20/21 (25): JUVENTUS FC 3-0 Spezia
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 8276

Re: Serie A 20/21 (25): JUVENTUS FC - Spezia

Tam jeszcze karny był? Ja wyłączyłem jakieś 10sek przed końcem... Świat stanął na głowie - Berna zrobił mecz.
autor: DonPatch
25 lutego 2021, 10:29
Forum: Piłka klubowa
Temat: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21
Odpowiedzi: 512
Odsłony: 44848

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Ja mam inną statystykę - wszystkie kluby włoskie w tej kolejce solidarnie zostały skrzywdzone przez sędziów. Juve w ten sposób z wysokim prawdopodobieństwem straciło 1 pkt, mecz Atalanty z 11 zawodnikami mógł wyglądać zupełnie inaczej, a Lazio przy wykorzystaniu karnego mogło wrócić do gry. Ktoś w o...
autor: DonPatch
24 lutego 2021, 11:42
Forum: Piłka klubowa
Temat: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21
Odpowiedzi: 512
Odsłony: 44848

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

San Holo pisze:
24 lutego 2021, 11:28

Kiepskie czasy nastały dla fanów Serie A i La Liga.
To ja chyba przegapiłem te dobre czasy dla fanów serie a :laugh:
autor: DonPatch
14 lutego 2021, 23:18
Forum: Mecze
Temat: Serie A 20/21 (22): Napoli 1-0 JUVENTUS F.C
Odpowiedzi: 156
Odsłony: 11995

Re: Serie A 20/21 (22): Napoli 1-0 JUVENTUS F.C

Chłopacy chyba są morsami, bo wylano już na nich mnóstwo kubłów zimnej wody, a im dalej mało.
autor: DonPatch
09 lutego 2021, 21:35
Forum: Mecze
Temat: Puchar Włoch 20/21 (1/2): JUVENTUS F.C 0-0 Inter Mediolan
Odpowiedzi: 95
Odsłony: 10662

Re: Puchar Włoch 20/21 (1/2): JUVENTUS F.C - Inter Mediolan

Ale słaby ten Inter, oprócz 10 min pełna kontrola i chyba nawet lepsze szanse miało Juve...
autor: DonPatch
03 lutego 2021, 09:31
Forum: Mecze
Temat: Puchar Włoch 20/21 (1/2): Inter Mediolan 1-2 JUVENTUS F.C
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 11348

Re: Puchar Włoch 20/21 (1/2): Inter Mediolan 1- 2 JUVENTUS F.C

Mnie tam taka wygrana cieszy, pomyślcie tylko jak wielki ból pupci muszą mieć fani Interu.
W ogóle, jest wygrana na trudnym terenie - jest.
Solidna zaliczka przed rewanżem - jest.
A co będzie dalej - zobaczymy. Straszne z was smutasy, każda wygrana to szukanie dziury w całym.