• vitoo22 maja 2022, 00:14
    Sorry, panowie. Ulało mi się na koniec tej owocnej kampanii :prochno:
  • vitoo22 maja 2022, 00:14
    Ale Maksiu swoje na koncie ma, więc zadowolony, uśmiechnięty, zapominamy o kolejnej kompromitacji i już myślimy o przyszłym sezonie.
    Gdy byłem w Milanie, przegraliśmy 0:3 z Arsenalem, a on był szczęśliwy. To prawda, że wówczas awansowaliśmy, ale nie było się z czego śmiać. Zwróciłem mu na to uwagę. Odpowiedział mi, żebym myślał o sobie, bo źle grałem. Mówiłem mu, że dokonał złych wyborów. Bał się, zabrał na ławkę rezerwowych dwóch bramkarzy
    Po 10 latach od tamtego meczu, słowa Ibrahimovicia nadal są najlepszym podsumowaniem mentalności Maksa. Nic się nie zmieniło.
  • vitoo22 maja 2022, 00:07
    Nie rozumiem też jak zarabiając taką kasę za kopanie piłki, można zwyczajnie kłaść lachę, jak to robi Allegri i kopacze. Na FB i IG zawsze świecą uśmiechami, jakieś gierki, filmiki, zabawy etc., a na boisku czy grają z Interem, czy ze Spezią, czy grają o życie czy o nic, zawsze to samo... i zawsze znajduje się wymówka - a to za młodzi gracze, a to kontuzje, a to mecz o nic, a to skupiamy się na lidze, a to nieważne czy w LM wychodzimy z 1. czy 2. miejsca po batach z Chelsea, bo "poziom się wyrównał", a to pech, a to zmęczenie, zgrupowanie kadry, silny rywal, brak doświadczenia... psia jego mać
  • ahojekk22 maja 2022, 00:00
    Motta pewnie niedługo pójdzie do poważnego klubu
  • vitoo22 maja 2022, 00:00
    Największym sukcesem tego sezonu jest to, że on się już skończył
  • vitoo21 maja 2022, 23:59
    Nie mieści mi się to w głowie po prostu
  • vitoo21 maja 2022, 23:59
    Tudor, Italiano, nawet Motta lepią z tego, co mają i osiągają wyniki ponad stan, a łysy pajac jest dumny z siebie, bo zdobył 4. miejsce grając gownopiłkę i każe nam czekać nie wiadomo ile, bo ma za mało 30-latków w składzie... dajcie spokój
  • ahojekk21 maja 2022, 23:59
    :laugh:
  • ahojekk21 maja 2022, 23:59
    W sumie jest - jesteśmy mizerni w ataku, ale za to w obronie też jest słabo
  • vitoo21 maja 2022, 23:57
    @ahojekk bardziej mi chodzi o teorię... :P Jednak wierzę, że w głowie Maxa jego plan taktyczny powinien być skuteczny xD
  • vitoo21 maja 2022, 23:57
    Tym bardziej, że dostaje piłkarzy za grube miliony, najlepszych w lidze i mistrzów Europy, a nie Giaccherinich, Matrich i Estigarribiów, z których musiał lepić Conte
  • ahojekk21 maja 2022, 23:57
    Ale przecież on ją zaszczepił :D
  • vitoo21 maja 2022, 23:56
    Dla mnie w ogóle jest to śmiechu warte, że klub niby z topu ma trenera, który - jakąkolwiek ma filozofię futbolu - nie potrafi jej zaszczepić przynajmniej kilkunastu graczom z 25-osobowej ekipy, tylko trzeba mu wymieniać wszystkich graczy
  • ahojekk21 maja 2022, 23:56
    Ale w sumie moze by go przekwalifikował na lewego obrońce, to mu brakowało
  • ahojekk21 maja 2022, 23:56
    No zabawne są utyskiwania do kontuzji Chiesy - na którego ciągle płakał w mediach, że musi grać odpowiedzielnie i wykręcił niesamowite 3 asysty i 2 bramki w 14 meczach
  • jackop21 maja 2022, 23:54
    Róbmy transfery pod Maksa zamiast sprowadzać dobrych piłkarzy, na bank się opłaci
  • vitoo21 maja 2022, 23:54
    Czytam dyrdymały stratega xD Świetnie, że znalazł sobie wymówkę w postaci kontuzji Chiesy, którego cisnął, że za dużo gra do przodu i po 10 latach zreflektował się, że jego drużyny mają problemy z kontuzjami. I jeszcze ma czelność z satysfakcją opowiadać, że jutro ma wolne... bez jaj, facet za te 9 mln, za które nic nie robi, to dla zasady powinien siedzieć w swoim gabinecie 24h/dobę :prochno:
  • jackop21 maja 2022, 23:54
    Nam strzelać nie kazano
  • Maly21 maja 2022, 23:53
    9 druzyn strzelilo mniej goli niz my
  • jackop21 maja 2022, 23:51
    Jeszcze tylko zmiana nazwy klubu, bo skoro Juventus to młodość, to pod rządami AA i Wybitnego czeka nas Geriatrus
  • Ostatnie posty na forum:
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post