Chat JuvePoland

• Prosimy o zachowanie względnej :) kultury.
  • jackop3 minut(y) temu
    https://juvepoland.com/2021/12/01/przys ... -niepewna/
    Wciąż ciężko jest jednoznacznie ocenić przygodę Arthura Melo w Juventusie.
    mnie tam łatwo
  • jackop3 minut(y) temu
    https://juvepoland.com/2021/12/01/przys ... uote]Wciąż ciężko jest jednoznacznie ocenić przygodę Arthura Melo w Juventusie.[/quote] :prochno:
  • jackop4 minut(y) temu
    Nie ma wirusa, bo go nie widać
  • BlackJacky5 minut(y) temu
    Nie znam tematu, nie mam wiedzy
  • jackop6 minut(y) temu
    Elkann odniósł się także do problemów finansowych klubu, po części związanych z inwestycją w Cristiano Ronaldo. Włoch nie żałuje podjętych decyzji: “Ronaldo był dla Juventusu ważną operacją i uważam, że nie ma nic do dodania do tego, co przeżyliśmy. Znamy doskonale kontekst kryzysu, przez który przechodzi piłka, a w konsekwencji także Juventus, w związku z COVID. Problemy związane ze ściągnięciem publiczności na stadion i generalnie z przynależnością“.
    Maly nie zna :whistle:
  • jackop6 minut(y) temu
    Lubię to!
  • BlackJacky7 minut(y) temu
    Kompletnie tych maluczkich wyklucza
  • BlackJacky7 minut(y) temu
    Ogolnie mnie ta Superliga tez nie przekonuje
  • BlackJacky9 minut(y) temu
    A Franek Łowca Bramek tez tam cos pluł na Superlige(?)
  • jackop9 minut(y) temu
    Nie słyszałem jeszcze, żeby któryś minister sportu zrobił coś pozytywnego dla sportu
  • jackop10 minut(y) temu
    UEFA cieszy się z determinacji europejskich ministrów sportu w sprawie dojścia do porozumienia i zgadza się z podejściem Rady do polityki sportowej w Europie. - nie było ciężko jak im posmarowali...
  • BlackJacky10 minut(y) temu
    Nie no, Kong juz musi skonczyc
  • BlackJacky10 minut(y) temu
    :zrzyma_się:
  • jackop10 minut(y) temu
    Cfelin widzę łeb wychylił
  • jackop11 minut(y) temu
    Giorgio
  • BlackJacky14 minut(y) temu
    jackop pisze:
    03 grudnia 2021, 20:38
    "Wiedzieliśmy, że będzie to trudne, gdy Salernitana będzie grała pod swoją główną trybuną z fanami tak pełnymi pasji, ale wytrzymaliśmy”. :laugh2:
    Max?
  • jackop14 minut(y) temu
    "Wiedzieliśmy, że będzie to trudne, gdy Salernitana będzie grała pod swoją główną trybuną z fanami tak pełnymi pasji, ale wytrzymaliśmy”. :laugh2:
  • jackop17 minut(y) temu
    Lubię tą wiadomość
    BlackJacky pisze:
    03 grudnia 2021, 19:55
    Newsy o sprzedazy Chiesy i przedluzeniu kontraktu z Bernardem z Deski (za 15mln. PLN rocznie) sa pokruszonym szklem i octem na me otwarte rany...
    Trzeba zostawić super grajków sprowadzonych przez Marottę, a sprzedać szrot Paraticiego ;)
  • BlackJacky18 minut(y) temu
    "W czwartek Cristiano Ronaldo zdobył dwie bramki przeciwko Arsenalowi Londyn w spotkaniu angielskiej Premier League. To pierwsze trafienie było wyjątkowe, bowiem było już jego 800. golem w oficjalnych spotkaniach. Stał się w ten sposób pierwszym piłkarzem w historii, który tego dokonał."
  • BlackJacky57 minut(y) temu
    Newsy o sprzedazy Chiesy i przedluzeniu kontraktu z Bernardem z Deski (za 15mln. PLN rocznie) sa pokruszonym szklem i octem na me otwarte rany...
  • BlackJackypt gru 03, 2021 7:52 pm
    Kiedys taka (tez na treningu) strzelilem w juniorach. Nikt nawet nie zaklaskałXD
  • Poprostupt gru 03, 2021 7:47 pm
    15 baniek w kieszeni
  • Poprostupt gru 03, 2021 7:47 pm
  • Poprostupt gru 03, 2021 2:31 pm
    Juve, as well as Roma, are also moving for Zakaria. It's a more complicated situation than a few months ago when Juve had him in their hands.(Di Marzio)
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 1:42 pm
    z 1 piłki* :prochno:
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 1:42 pm
    "ło kurła udało się podanie z piłki strzelam od razu bo lepiej nie będzie"
  • Poprostupt gru 03, 2021 1:38 pm
    OFFICIAL: INVESTIGATORS LOOK INTO CRISTIANO RONALDO’S MAN UNITED TRANSFER FROM JUVENTUS
  • Malypt gru 03, 2021 1:26 pm
    vitoo pisze:
    03 grudnia 2021, 12:14
    Ładna była ta akcja przy sam na sam Dybali (ładna, ale w innych drużynach to standard - choć nie wiem czy tam nie było spalonego)... ale ostatnia taka typu akcja to chyba jeszcze za Pirlo w meczu z Bologną jak Rabiot strzelił gola
    tu tez wyszlo brak automatyzmu w takich sytuacjach bo dybala powinien sobie to przyjac i zapytac sie bramkarza w ktory rog a nie walic z pierwszej z 15 metra
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 12:48 pm
    Barça president Laporta: “I like Ousmane Dembélé, for me it’s clear: he’s better than Kylian Mbappé. He wants to stay and we want him to stay here” - u nas nieźle odlatują w wywiadach, w Barcy nie lepiej :prochno:
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 12:37 pm
    Ja tam Vlahovicia nie chcę, bo mi szkoda patrzeć jak kolejny ofensywny piłkarz traci jakiekolwiek walory w przodzie pod batutą Wybitnego Męczennika
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 12:30 pm
    vitoo pisze:
    03 grudnia 2021, 12:25
    Jedyna nadzieja w tym, że Vlahovic jest oczarowany ofensywną piłką Juventusu Maxa :prochno:
    :prochno:
  • AdiJuvept gru 03, 2021 12:29 pm
    Naprawdę ktoś jeszcze wierzy we Vlahovicia po tym jak prezydent Violi twierdzi, ze Juventus ukradł mu Chiesę i ostatnich problemach z księgowością jakie wyniknęły, także o Vlahoviciu to radzę zapomnieć
  • Hanspt gru 03, 2021 12:26 pm
    vitoo pisze:
    03 grudnia 2021, 12:25
    Jedyna nadzieja w tym, że Vlahovic jest oczarowany ofensywną piłką Juventusu Maxa :prochno:
    kocha cierpieć :prochno:
  • vitoopt gru 03, 2021 12:25 pm
  • Poprostupt gru 03, 2021 12:20 pm
    Premier League giants are planning to sign the Fiorentina star in January.
  • Poprostupt gru 03, 2021 12:19 pm
    Bye bye Vlaho
  • Poprostupt gru 03, 2021 12:19 pm
    GUARDIOLA IN LOVE WITH VLAHOVIC’: MAN CITY POUNCE ON FIORENTINA STAR
  • vitoopt gru 03, 2021 12:14 pm
    Ładna była ta akcja przy sam na sam Dybali (ładna, ale w innych drużynach to standard - choć nie wiem czy tam nie było spalonego)... ale ostatnia taka typu akcja to chyba jeszcze za Pirlo w meczu z Bologną jak Rabiot strzelił gola
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 12:14 pm
    Tak sobie momentami oglądałem 2 połowę United z Arsenalem wczoraj i w 2 połowie jak United wychodziło z kontrami, od razu biegło 4-5 graczy do akcji, nawet w 80 minucie i dalej. A potem sobie oglądasz taki Juventus i kontry to bieg na pałę dwóch graczy bądź rajd jednego, który potem wycofuje do obrony - a piłka leci po umbrelli na drugie skrzydło, gdy przeciwnik sobie spokojnie wróci i się ustawi
  • Rozgrzany Sturaropt gru 03, 2021 12:11 pm
    No niestety, u nas zagrania z 1 piłki nie powodują efektu "wow" jak to potrafi mieć miejsce u innych zespołów. Bardziej efekt "wow, udało im się celnie to skleić bez straty piłki i wywalenia się na ryj"
  • Recent Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post