Vieri grozi odejściem

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:39

Według niektórych włoskich mediów Christian Vieri zagroził odejściem z Interu, jeżeli klub ten nie pozyska żadnego napastnika na miejsce sprzedanego do Chelsea Hernana Crespo.

Reprezentant Włoch miał ponoć wpaść w furię, słysząc, że do Chelsea odejdzie Argentyńczyk a nie on.

Jako potencjalnego następcę Crespo wymienia się Julio Cruza z Bolognii, za którego Inter oferuje... innego napastnika, Nicola Ventolę. Czy to rozwiązanie usatysfakcjonuje Vieriego..?

źródło: pilkanozna.pl


JESTEM OSZUSTEM
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:51

Niech idzie i sie nie marnuje w interze to za słaby klub na niego!!!! Chelsea bedzie dla niego najlepsze!!!!!


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:21

Mimo że nienawidze interu to jednak lepiej niech vieri zostanie. Nie wiem dlaczego bym tego chciał , może mi odbiło?:).Gdyby naprawde odszedł wtedy inter by poszedł na dno , nie dość że nie mają obrony to mogą nie mieć ataku :-D :-D


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:22

Jestem jak najbardziej za przejsciem Vieriego do Chelsea !!!! :D Inter stalby sie slabszy .... Byloby mniej kandydatow do Scudetto !!!! Mam nadzieje ze tak sie stanie ...


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 16:50

"Wpadł w szał"? Myślałam że jemu bardzo zależy na Interze- w końcu jest niemalże symbolem tego zespołu... Sądzę że lepiej i dla niego i dla Interu żeby został... Ja zreszta też bardziej widzę go we Włoszech :wink:

Agnieszka


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 17:26

Vieri nie opusci Interu...

jesli chodzi o przejscie Crespo - to Moratti zrobil pierwszy dobry interes odkad pamietam. Martins jest naprawde wielkim objawieniem :!:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 19:16

Wiadomo jest zly, kto by nie byl liczyl na sukcesy z klubem a on sie oslabia. Ale nie zmiena to faktu ze te slowa wypowiedzial na goraca pod wplywem emocji. Nie wierze zeby odszedl z Interu. Moratti to moze nie najsprytniejszy prezes we wloszech ale vieriemu odejsc na pewno nie da, a on sam tez nie bedzie chcial


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 21:08

Mimo, że nie lubie Intru to nie chciałbym żeby Vieri odchodził. To by był koniec Interu. Mam nadzieje, że Moratti ustąpi j na jego miejsce przyjdzie ktoś godny tego klubu. W interesie włoskiej piłki a więc i w interesie Juve jest to by Inter był nadakl silną drużyną. Jej największą słabością jest... Moratti :D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 23:42

Myślę że ta "furia" była spowodowana tym, że Vieri nie jest ślepy i widzi co się dzieje w związku z Chelsea. Bo jest w tym pewna krótkowzroczność działaczy klubowych których interesuje tylko kasa. Chelsea będzie miała ciężko zgrać wszystkie kupione gwiazdy. A jeśli wyjdzie na jaw prawdziwe źródło finansów Abramowicza - to klub rozleci się szybciej niż domek z kart, a zawodnicy będą mieli stracony sezon - ci co ich sprzedali też :?


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 10:25

Vieri musi zostać w Interze, bo Inter musi wygrać LM i MW !!!


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 15:17

Johnny777 pisze:Myślę że ta "furia" była spowodowana tym, że Vieri nie jest ślepy i widzi co się dzieje w związku z Chelsea. Bo jest w tym pewna krótkowzroczność działaczy klubowych których interesuje tylko kasa. Chelsea będzie miała ciężko zgrać wszystkie kupione gwiazdy. A jeśli wyjdzie na jaw prawdziwe źródło finansów Abramowicza - to klub rozleci się szybciej niż domek z kart, a zawodnicy będą mieli stracony sezon - ci co ich sprzedali też :?
hehh nie masz sie o co martwic - Abramovich (kase ma gl z ropy) jest drugim najbogatszym ruskiem i na pewno nie zbankrutuje - co najwyzej znudzi mu sie pilka nozna...


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 18:42

mr.krzysiek pisze:Vieri musi zostać w Interze, bo Inter musi wygrać LM i MW !!!
Wątpię, by Inter zdobył chociaż Puchar Włoch... to nierealne, by Inter mógł wygrać cokolwiek w tym sezonie... bez Crespo tymbardziej... ubiegłoroczny wynik jest nielada zaskoczeniem


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 18:45

mr.krzysiek pisze:Vieri musi zostać w Interze, bo Inter musi wygrać LM i MW !!!
A tak by the way...Komu Ty kibicujesz.. :?: :?: :?: :evil:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 18:51

On kibicuje tej drużynie co wczoraj świetny mecz rozegrała :P :roll:


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ