Van Nisterloy niczym dawny Trezeguet.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:21

Piłkarz Manchesteru United Ruud van Nistelrooy „wyśrubował” rekord ligi angielskiej, zdobywając gole w dziewięciu kolejnych meczach – czytamy w angielskiej prasie.

W końcówce poprzedniego sezonu Holender zdobywał gole w ostatnich ośmiu meczach, co także było rekordem. W nowym sezonie dołożył trafienie w meczu z Boltonem, wygranym przez MU 4:0.

W sumie w ostatnich dziewięciu spotkaniach strzelił aż 13 goli.

- To było osiem wspaniałych meczów w poprzednim sezonie. Cieszę się, że także ten rozpocząłem od trafienia do bramki rywali – powiedział napastnik MU.

Przypomina mi to Dawida Trezegueta z pierwszego sezonu kiedy przyszedł do Juve. Moim marzeniem jestr to aby Bianconerri wymienili Treze za Rudda + dopłata pieniężna.


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:27

Sorry, ale to chyb bedzie musialo pozostac marzeniem. Ja na miejscu Man U nie wymienilbym sie na (chyba) najlepszego napastnika na swiecie za Treze, bo w tej chwili dla mnie forma nie dorasta van Nisterloyowi do piet. Takie jest moje zdanie.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 15:01

stary zgadzam sie z tobą w 100% van nisterlooy by sie przydal i z nim napewno juve zdobylo by lige mistzrow!!!!


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 15:32

A już miałem nadzieję że Cię zbanowano :/


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 19:41

Na to nie licz za fajni tu są moderatorzy!!!!!!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 19:57

Trezeguet jest też tak samo dobry , to że kilka ostatnich meczy mu nie wyszło to nie znaczy że jest gorszy


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:02

E! taki Nosterlooy! My już mamy squad na zdobycie ligi mistrzów a dla Ruda można wysłać jedynie bilety na mecze :P Appiah ruleZZ!!! Appiah świetnie gra i zobaczycie ze będzie taki jak davids i odciązdy deczko Nedveda!


Obrazek
MatJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2002
Posty: 10
Rejestracja: 24 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:17

Gdybyśmy mieli Ruuda to LM była by nasza a zdobycie jej byłoby formalnością. Dla mnie Van Nistelrooy to napastnik kosmiczny, niesamowity, przebojowy, który potrafi zagrac praktycznie wszystko. Cóż Treze może nie jesttak dobry jak Ruud, ale mamy w obwodzie na zastępstwo Micolliego, Di Vaio czy Zalayete. Forza Juve!!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:24

A ja wcale nie chce Van nisterloya w juve dla mnie to nie jest zaden genialny napastnik. Nie rozumiem tych zachwytow. Treze jest duzo lepszy. Jak bym mial mozliwosc zamiany Treze na niego nigdy bym sie nie zgodzil. Przed Holendrem stawaim jeszce wielu innych napastnikow nie tylko Treze. Alex, Raul, Vieri, Henry, Sheva to wszystko sa lepsi gracze niz napastnik MU


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 21:44

Szczerze powiedziawsz on by się do niczego nie przydal gdybysmy mieli więcej szczęscia to Trezeguet z Del Piero byli by najlepszi i nikt się z nimi by nie mógł rownąć. Del Piero i tak najlepszy na świecie :wink: . Ale nie lubie Van Nistelroya, ma taką jakąś dziwną tawarz( :lol: ). Według mnie i bez niego zdobedziemy wszystko w tym sezonie. MnU tez bedzie walczyć. Ale teraz jesteśmny lepsi. Co,że przegralismy z nimi 4:1, po pierwsze garliśmy rezerwami, a po drugie oni byli w treningu 3 tygodnie dłużej :!: :!: :!: Jak spotkamy sie znimi następnym razem to ich zmieciemy.A Van Nistelrooy nie bedzie miec nic do gadania(Legro go wyłączy z gry :P ). A w Europie może nam przeszkodzic w tej chwili chyba tylko Mnu. Real się rozlatuje(to kupa gwiazd i juz skłucona i podzielona na grupy :!: ), Milan tez juz jest tylko kupą piłkarzy z nzwiskami i tyle nie tworza kolektywu,dwaj zawodnicy którzy ich ratują to Pirlo i Rui Costa(ale i tak Milan to tez tylko kupa gwiazd[dwoch ich nie ocali 8) ]). I dlatego myśle, że Manchester będzie znami walczył(nikt więcej).

Ps. Niepisłąem o Chelsea,bo ta druzyna powstaje i nie bedzie zgrana, na nia jeszcze nadejdzie czas( :idea: Ranieri może ich wysoko doprowadzić, ale i tak będa za Juve :wink: ).


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ