Radja Nainggolan

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:28

zahor pisze:
pumex pisze:2) Najlepszy wał wyjdzie, jak Beppe sprowadzi Parolo i nie uda mu się go wypchnąć do Cagliari. Wtedy zostaniemy z jakimś ogórem... :|
Jak z Mottą? A może jego byśmy wymienili na kogokolwiek? Na nowego stróża nocnego na przykład?
No właśnie, jak z Mottą. A propos Motty, miał on być już w Hiszpanii, a dalej siedzi w Turynie :doh: Co jest?

Edit:
Właśnie pojawiła się informacja, iż ponoć Motta jest bardzo blisko Catanii!!!


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:40

Arcadio Morello pisze:O co Ci chodzi? Wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie podoba mi się, że Juventus zadowala się średnimi/przeciętnymi piłkarzami... Jeszcze kilka lat temu to by było nie do pomyślenia. Komentarze typu, że jestem mentalnie na poziomie 12 latka albo mam 12 lat zostaw dla siebie. Nie potrafisz uszanować zdania innej osoby bez obrażania jej. Brak Ci kultury i dobrego wychowania.
Tobie za to brak jakiejkolwiek wiedzy o piłce jak sobie myślisz, że Lille za takiego piłkarza zadowoli się 30 mln euro. Wypisujesz takie bzdury jak ja kiedy miałem 12 lat - stąd mój komentarz. A co do tych przeciętnych piłkarzy to jakoś są tacy przeciętni, że rozgrywamy fenomenalny sezon bez ani jednej porażki :lol:
deszczu pisze:Bo ja wiem? Veloso ponoć zaczyna ogarniać w Genoi. Wcześniej był jednym z lepszych na swojej pozycji w Europie. Poza tym jest raptem dwa lata starszy od tego Soggotha, czy jak mu tam, i byłby sporo tańszy. A jeśli mamy kupić piłkarza, który będzie uzupełnieniem składu, to już lepiej wydać o te 7-8 baniek mniej.
Jednym z najlepszych w Europie? Dla mnie był co najwyżej dobrze rokującym graczem. I nie bez powodu skończył w Genoi. Poza tym, w gruncie rzeczy, podoba mi się teoria "Portugalczycy nie dają rady w Serie A" chociaż ma ona sporo wad i nieścisłości.
pumex pisze:Właśnie pojawiła się informacja, iż ponoć Motta jest bardzo blisko Catanii!!!
Pozbycie się Amauriego, Toniego* i Motty w jeden tydzień? Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

* - żeby nie było - do Luki nic nie mam ale w obecnej sytuacji był zupełnie zbędny
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 19:42 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:41

pumex pisze:Właśnie pojawiła się informacja, iż ponoć Motta jest bardzo blisko Catanii!!!
Kompletnie zapomniałem o jego istnieniu. Wiadomo coś o kwocie odstępnego? Dostaniemy za niego więcej niż za Amauriego?


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:45

Vimes pisze:
pumex pisze:Właśnie pojawiła się informacja, iż ponoć Motta jest bardzo blisko Catanii!!!
Kompletnie zapomniałem o jego istnieniu. Wiadomo coś o kwocie odstępnego? Dostaniemy za niego więcej niż za Amauriego?
Na razie nie wiadomo, czy będzie to sprzedaż, czy wypożyczenie, natomiast coraz więcej serwisów potwierdza, iż faktycznie Motta dołączy do Catanii. Według Calciomercato.com Motta jest już ich piłkarzem:
JUVENTUS
Acquisti: Borriello (a, Roma), Caceres (d, Siviglia)
Cessioni: Sorensen (d, Bologna), Pinsoglio (p, Vicenza), Amauri (a, Fiorentina), Pasquato (c, Torino), Toni (a, Al-Nasr), Costantino (p, Spal), Rossi (c, Brescia), Motta (d, Catania)


Edit:

Najprawdopodobniej tylko wypożyczenie i Juventus ma płacić część jego pensji :angry:


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 21:09

Bóg jeden wie jak to było z Mottą, bo czy on w ogóle był wciskany do jakiegoś trade'u minionego lata? Nie przypominam sobie. Wykupiliśmy i ot, jest. Chyba nawet sam Marotta dziwi sie temu co zrobił :smile:
No ale już mniej boli machnięcie sie na 3-4 mln niż na 12 jak w przypadku Martineza. Boje sie, że jak sprowadzimy Belga, zagra on pare meczy solidnie, ale bez błysku, to sie jednak wszyscy obudza, że 15 mln to bylo troche za wiele... No ale C&B wiedzą lepeiej.


Zablokowany