Już po losowniu!!!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 18:09

Pavel pisze:Oto wynik losowania ligi mistrzów
Grupa A:Bayern, Ol. Lyon, Celtic, Anderlecht
Grupa B:Arsenal, Inter, Dynamo Kijów, Lokomotiv Moskwa
Grupa C:Deportivo, PSV Eindhoven, AEK Ateny, AS Monaco
Grupa D:Juventus, Galatasaray, Olympiacos, Sociedad
Grupa E:Manchester, Panathinaikos, Glasgow Rangers, Vfb Stuttgart
Grupa F:Real, FC Porto, Ol. Marsylia, Partizan Belgrad
Grupa G:Lazio, Chelsea, Sparta Praga, Besiktas
Grupa H:Milan, Celta Vigo, Ajax, Club Brugge

Grupa A: 1.Bayern 2.Celtic
Grupa B: 1.Arsenal 2.Inter
Grupa C: 1.Deportivo 2.PSV Eindhoven
Grupa D: 1.Juventus :twisted: 2.Galatasaray\Sociedad
Grupa E: 1.Manchaster 2.Glasgow
Grupa F: 1.Real 2.Porto
Grupa G: 1.Chelsea 2.Lazio
Grupa H: 1.Milan 2.Ajax


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 18:14

Wedlog mnie losowanie ulozylo sie bardzo dobrze, oczywiscie moglo byc lepiej ale nie narzekajmy. Po za tym bedziemu musieli pokonac naprawde dobre druzyny zeby wygrac LM. Wiec to z kim gramy nie powinno robic nam roznicy. Ale jak juz wspominalem mielismy szczescie(ktore zreszt sprzyja lepszym) wkoncu nie trafilismy ani na Chelse ani na Ajax. Faworyt zdecydowany to oczywiscie Juve, drugie miejsce powinna zajac Galata.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 18:41

Szczerze to troche obawiam sie tej grupy. Sociedad w zeszłym sezonie pokazał, że potrafi powalczyć nawet w takiej mocnej lidze jak Primiera Division. Wylosowaliśmy trzy bardzo ambitne a co za tym idzie niewygodne drużyny. Mecze w Stambule i Pireusie oraz na gorącym terenie Basków będę niezwykle ciężkie. Mam mieszane uczucia co do tego losowania. Może być naprawdę ciężko. Myśle jednak, że z grupy wyjdzie Juve oraz Socios. Reszta grup:
A - Bayern, Lyon-Celtic
Bayern będzie chciał udowodnić coś wszystkim po ostatniej edycji Ch-League. Będą groźni. O drugie miejsce powalczą Lyon - Celtic ze wskazaniem na Lyon.
B - Arsenal, Inter
Arsenal groźny jak zawsze, szcególnie że poprzedni sezon w Ch-League nie za bardzo im wyszedł. Inter wyjdzie z drugiego miejsca choć może być niespodzianka gdy Włosi wyskocza na 30 stopniowy mróz w Kijowie lub Moskwie.
C - Deportivo, Monaco
Deportivo bez Maakaya a Monaco bez Nondy i Gallardo. Mimo to ta dwójka powinna wyjść z tej moim zdaniem najłatwiejszej grupy. PSV I AEK? Kezman i Tsartas sami meczu nie wygraja.
E - Man Utd, ?
Diabły są murowanym faworytem i zbytnio się nie namęczą. Co do drugiego miejsca to nie mam zielonego pojęcia. Choć stawiam na Sttutgart. Kuranyi i Cacau zaszaleja.
F - Real, Porto
Liczylem ze Real trafi na silna grupe ale jedynym zespolem ktory moze im napsuc krwi jest Porto i to ono wyjdzie z drugiego miejsca. Olympique dla mnie to jest średni zespół ze średniej Ligue 1. Partizan natomiast może coś u siebie przed fanatyczną publicznością ale raczej Tomek R. pożegna się z rozgrywkami na tym etapie.
G - Lazio, Chelsea,
Gdy Aigner dolosowywał Chelsea miałem nadzieję że trafi na Juve. Chciałem żeby Juventus zmierzył się z teamem Rainieriego i Abramowicza niestety dostało ich Lazio. Z grupy Wyjdą właśnie te dwie drużyny z tym że na pierwszym miejscu Lazio!!! Ta druzyna mimo wszystko ma większą wolę zwycięstwa. Sparta i Besiktas będą robić za tło.
H - Milan...:] Druzyna z Mediolanu będzie miała duże trudności z wyjściem z grupy. Myslę że Celta oraz wiecznie młody Ajax namieszają nieźle w tej grupie. Nie skazywałbym na pożarcie Brugii. Widziałęm ich obydwa mecze z Borussią i jestem pod wielkim wrażeniem tego co grali. Milan out!!!


We play together, we die together. Juventus for life.
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 18:54

jak dobrze że mam Polshit sport.nie jest żle ale nie wolno popadać w Hurra optymizm,groźny może być każdy z trójki rywali. Myślę że wyjdziemy razem z Olimpiakosem......A Lazio ma ciężko...hehe


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 18:54

Ja tez jestem zadowolony z losowania.Rywale Juventusu sa groźni ale z takim składem i aspiracjami Juventus po prostu musi zająć pierwsze miejsce w grupie.Oto moje typy na wyjście z grupy:
Grupa A:Bayern, Ol. Lyon, Celtic, Anderlecht
Grupa B:Arsenal, Inter, Dynamo Kijów, Lokomotiv Moskwa
Grupa C:Deportivo, Monaco,PSV,AEK
Grupa D:Juventus, Sociedad,Galata,Olimpiakos
Grupa E:Manchester, VFB,Rangers,Panathinaikos
Grupa F:Real, OM,Porto,Partizan
Grupa G:Lazio, Chelsea, Sparta Praga, Besiktas
Grupa H:Milan, Celta Vigo, Ajax, Club Brugge


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 19:30

Jestem umairkowanie szczęśliwy. Mogło być lepiej ale moglo być też gorzej. Niektórzy słusznie zauważyli że aby wygrać LM trzeba wygrywać z najlepszymi. Siłę Galaty znamy.Może nie jest to ten sam klub co zdobył PUEFA ale na swoim terenie Turki są cholernie silne.Tak samo jak grecy.Mecze z nimi na wyjazdach będą szczególnie cięzkie. Ciekawa sprawa z hiszpanami.Co prawda w tamtym sezonie daliśmy sobie z nimi rade,ale teraz Sociedad to wielka niewiadoma.Jednio jest pewne ,trzeba będzie wybiegać i wywalczyć zwycięstwa.Nie trafiliśmy na poteżne zespoły,ale na solidne a to czasami gorzej niż grać z takim MU czy Realem. Jestem jednak dobrej myśli i wiem że Juve sobie poradzi.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 19:30

A teraz moje typy:
Grupa A:
1. Bayern Monachium
2. Celtic Glasgow
3. Olympique Lyon
4. Anderlecht Bruksela
Grupa B:
1. Arsenal Londyn
2. Internazionale
3. Dynamo Kijów
4. Lokomotiv Moskwa
Grupa C:
1. Deportivo
2. Monaco/PSV
4.AEK
Grupa D:
1. Juventus
2. Real Sociedad/Galatasaray
4. Olimpiakos Pireus
Grupa E:
1. Manchaster United
2. Glasgow Rangers
3. VFB Stuttgart
4. Panathinaikos Ateny
Grupa F:
1. Real Madryt
2. FC Porto
3. Olympique Marsylia
4. Partizan Belgrad
Grupa G
1. Chelsea Londyn
2. Lazio Rzym
3. Sparta Praga
4. Besiktas Stambuł
Grupa H:
1. AC Milan
2. Ajax Amsterdam
3. Celta Vigo
4. Club Brugge


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 20:06

Tak oglądałem, miałem nadzieje że Juventus nie będzie grał z Sociedad, bo zimponowali mi w zeszłym sezonie i szkoda żeby odpadli.
Mam nadzieje że Porto (przepraszam moderatorów za wyrażenie) skopie dupe Realowi :twisted:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 20:13

Rysiek pisze:Tak oglądałem, miałem nadzieje że Juventus nie będzie grał z Sociedad, bo zimponowali mi w zeszłym sezonie i szkoda żeby odpadli.
Mam nadzieje że Porto (przepraszam moderatorów za wyrażenie) skopie ### Realowi :twisted:
rozwala mnie twój avatar...hehehe.... :D


ODPOWIEDZ