wisła - anderlecht 0-1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 15:34

juveluck pisze:
Sylwia pisze:został nam jeszcze Puchar UEFA!!!!!!!
Nam heh. Przed NAMI rozgrywki Ligi Mistrzow, Serie A i Coppa Italia, nie Puchar UEFA :D Twoje wypoiwedzi w tym temacie zastanawiaja mnie czy jestes fanka Juve czy moze Wisly


Można być fanem kilku klubów. Oczywiście jest tylko jeden klub który naprawde darze miłością ( Forza Juve :twisted: ) , ale kibicuje bardzo również wiśle , deportivo , valencii i milanowi :) :) . Sylwia moze kocha i Juve i Wisłe.


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 17:16

juveluck pisze:
Sylwia pisze:został nam jeszcze Puchar UEFA!!!!!!!
Nam heh. Przed NAMI rozgrywki Ligi Mistrzow, Serie A i Coppa Italia, nie Puchar UEFA :D Twoje wypoiwedzi w tym temacie zastanawiaja mnie czy jestes fanka Juve czy moze Wisly
nie jeden raz pisałam że kibicuje Juve i Wiśle :wink: !!!! w te 2 kluby zawsze wierzę do ostatniego gwizdka.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 17:20

Oczywiscie to wasza sprawa komu kibicujecie, wazne tylko ze rowniez Juve :-D . Ale ja osobiscie nie wyobrazam sobie zebym mogl kibicowac jeszce komus procz Juve. Dla mnie lcza sie tylko oni inni sa mi obojetni albo ich nie lubi(czasami wrecz nienawidze).


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 17:27

juveluck pisze:Oczywiscie to wasza sprawa komu kibicujecie, wazne tylko ze rowniez Juve :-D . Ale ja osobiscie nie wyobrazam sobie zebym mogl kibicowac jeszce komus procz Juve. Dla mnie lcza sie tylko oni inni sa mi obojetni albo ich nie lubi(czasami wrecz nienawidze).
Święte słowa :wink: Ja również niewyobrażam sobie, że mógłbym kibicować jeszcze komuś prócz JUVE. Moje serce wybrało tylko ich i będę z nim do końca życia na dobre i na złe :twisted: Reszta się nieliczy! Podziwiam tych co sympatyzują kilku klubom :wink: Ale jak ktoś pisze, kocham JUVE ale lubię też Milan lub Inter to......dziwi mnie to trochę. Lecz to już niemoja sprawa i nie mój wybór :wink:
-------->SOLO JUVENTUS FOREVER :!: :!: :!:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 13:45

Szkoda Wisły, jednak myliłem sie twierdząc ze jest nadal tak silna jak rok temu....szkoda....... :cry: :cry: za wysokie progi.....moze za rok :cry:

ale jakby grała w starym skladzie to zjadła by ten Anderlecht :evil:


ODPOWIEDZ