Ajax chce dwóch piłkarzy Wisły Kraków

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 15:32

eeeeeeee żadnej nutki rasizmu u mnie nie czuć, tylko tak sie przyjęło, że Uche dostał ksywe BAMBUS, wszyscy go tak teraz z kibiców nazywają, więc ja też :lol:


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 13:40

BIGGI pisze:No nie, zawsze bronie Wisły ale teraz to juz przesadzają. Jak rozsprzedadzą cały sklad to im wzmocnienia nic nie pomogą...
niemoge zrozumiec wisły po trafieniu na anderlecht mogli wyczuc szanse i sprowadzic paru piłkarzya oni jeszcze chca sprzedawac tego juz za wiele


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:35

Nie chciał bym żeby Uche odchodził nie dla tego żeby Wisła sie nie rozsprzedała ale żeby zrobić Uche na złość. Nie interesowałem się jego karierą ale chyba przyjechał z 3 świata, Wisła umożliwiła mu pokazanie się a on teraz chamsko sie od niej odwraca. Pewnie gdyby nie ona to by Uche był sprzedawany za worki cementu w Afryce a on teraz wyjeżdża że kategorycznie nie chce grać w Wiśle, tak sie nie robie i tyle.
A co do Głowackiego to pomijająć kwestię Wisły to mógł by przejść do Ajaxu.


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 08:17

Moze i Ajax jest zainteresowany pilkarzami Wisly ale lepiej chyba zeby zostali u nas. Po co przechodzic do Ajaxu?? Zeby grzac tam lawe i potem wrocic do ligi polskiej po 2 sezonach albo trafic do ligi cypryjskiej lub izraelskiej. Z reszta odejscie tych pilkarzy byloby zbyt duzym oslabieniem dla Wisly


ODPOWIEDZ