Italia - Kamerun (Pekin 2008)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 10:38

Już jutro o godzinie 11:00 czasu polskiego Italia rozegra swój ostatni mecz grupowy. Rywalem będzie Kamerun, który w przeciwieństwie do Włochów nie zapewnił sobie jeszcze awansu. Póki co na liveonsat.com są tylko trzy programy, które przeprowadzą transmisję z tego meczu (wszystkie kodowane), ale mam nadzieję, że do jutra to się zmieni :P


Juventino8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 10:45

A nie ma przypadkiem transmisji na Eurosport, bądź też TVP Sport :?: :?: Przyznam, że nie oglądałem pierwszego spotkania Włochów na tym turnieju. Oglądałem za to drugi mecz i muszę przyznać, że Giovinco mnie nie zachwycił. :roll: Mam nadzieję, ze w meczu z Kamerunem Atomowa Mrówka pokarze na co go naprawdę stać :smile:


"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają"
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 10:49

W programie telwizyjnym jest napisane, że Eurosport i Eurosport2 pokazują jakieś finały (nie wiadomo tylko czego :wink: )


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 10:56

stahoo pisze:W programie telwizyjnym jest napisane, że Eurosport i Eurosport2 pokazują jakieś finały (nie wiadomo tylko czego :wink: )
Jutro na Eurosportach nie leci żaden mecz :? O północy jest tylko 'Piłka nożna - podsumowanie meczów fazy grupowej'

Na soccer-live.pl na razie bida :|


Giorgio_Chiellini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 10 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 11:13

Mecz w internecie będzie tu.
http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

Bez ciec na 512, bez komentatorów, transmisja przy dzwieku trybun - jak na prawdziwym meczu, świetnie się ogląda :o


Valkyr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 21
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 21:52

U mnie w programie na "N recorderze" jest na TVP Sport Piłka Nożna Mecz: Kamerun - Włochy 11:00 - 13:45 ale na necie jeszcze nie sprawdzałem więc nie jest to pewne info.


Obrazek
FORZA JUVE FORZA DEL PIERO FORZA ITALIA
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 22:03

http://pekin.onet.pl/tv.html tutaj można znaleźć program z transmisjami z igrzysk. wynika z niego, że mecz będzie transmitowany na tvp sport


alexgol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 31 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:19

pekin.itvp.pl ----> wybieracie kanał Tvp Sport i macie :D

P.S. po raz pierwszy nie postawiłem na azzurich kasy na tych igrzyskach ;] troche sie obawiam że jednak może byc remis

P.S. 2 na dwóch kanałach leci piłka nożna na itvp a na żadnym nie komentuje Szpaqu :snooty: dali Darka na wioślarstwo :rotfl: :rotfl:
A tak w ogóle to Ci co komentują nawet nieźle to robią... na pewno lepiej niż Iwański czy Jasina, a Iwański pewnie dzisiaj bedzie komentował Wisłe :doh:


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:35

Wiecie moze w jakim skladzie gra Italia bo ogladam dopiero od 30 minuty i zauwazylem chyba De Ceglie i Criscito a Seba gra nie wiecie moze ?

EDIT: tak widze juz Sebe a wiec w pierwszym skladzie z naszych mlodych graczy sa na pewno De Ceglie , Criscito i Giovinco tylko pytanie co z Marchisio on jest chyba kontuzjowany czy sie myle ?
A warto wspomniec ze od 32 minuty Kamerun gra w 10 po czerwonej kartce dla Georges'a Mandjeck'a
To moze mi sie wydawalo ze widzialem Criscito bo jednak na tej stronie co podales czesto sprawdzam wyniki i patrzylem teraz skjlady i w 1 skladzie z "naszych" jest Seba i De Ceglie a Criscito na lawce
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2008, 11:44 przez Conrad JUVE, łącznie zmieniany 2 razy.


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
~LoKeR~

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2007
Posty: 40
Rejestracja: 23 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:41

wejdź na http://www.livesports.pl/ , naciśnij na mecz Kamerun - Włochy i tam zmień zakładkę na SKŁADY [nie gwarantuje że tam nie ma pomyłki]


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:50

do przerwy 0-0
Giovinco miał jedną dobrą szansę na 1-0 dla Włoch ,aaale nie wyszło :D
A no i jeszcze obroniony karny przez Włochów :bravo:


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:54

Conrad JUVE pisze:EDIT: tak widze juz Sebe a wiec w pierwszym skladzie z naszych mlodych graczy sa na pewno De Ceglie , Criscito i Giovinco tylko pytanie co z Marchisio on jest chyba kontuzjowany czy sie myle ?
A warto wspomniec ze od 32 minuty Kamerun gra w 10 po czerwonej kartce dla Georges'a Mandjeck'a
To moze mi sie wydawalo ze widzialem Criscito bo jednak na tej stronie co podales czesto sprawdzam wyniki i patrzylem teraz skjlady i w 1 skladzie z "naszych" jest Seba i De Ceglie a Criscito na lawce
Marchisio z powodu choroby i kontuzji prawej łydki został odesłany do domu. Giovinco nieźle, parę ładnych rajdów, trochę przekombinował przy swojej bramkowej akcji :D Komentator z tvp sport strasznie się nim zachwyca :D Co sądzicie o De Ceglie? Według mnie na razie porządnie gra, bez paniki, pełen spokój, za jeden faul powinien dostać żółtą kartkę ;)

BTW. Bramkarz Kamerunu w ostatniej minucie :lol: :prochno:


zenek gepardovic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2006
Posty: 23
Rejestracja: 08 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:55

Crisito nie gra w wyjściowym składzie jestem tego pewny, nawet komentator mówił że go nie ma.


JUVE is the best!!!
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 12:49

z naszych dziś mogliśmy oglądać De Ceglie i Giovinco ale cóż z tego jak na tym meczu można było spać... Giovinco pokazał parę ciekawych zagrań... Kamerun najpierw nie wykorzystał karnego a potem stracili 1 piłkarza... już chyba od 60' to wyglądało jak szachy... gra na czas i nuda... nawet kibice buczeli na obie reprezentacje trudno mi sie temu dziwić... generalnie ja bym sie domagał zwrotu hajsu za bilet :P albo za kupon ktory moge wyrzucić...


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 12:54

Przez drugą połowę głownie ziewałem z nudów i patrzyłem na zegar, nawet czasem sobie wchodziłem na inne strony, tak żenująca była druga połowa :doh: Giovinco miał tam parę swoich rajdów znowu ale wszystko tracił, raz zdołał odzyskać piłkę i podać do kolegi z drużyny, a ten strzelił w środek bramki wprost w bramkarza. De Ceglie jedną czy tam dwie sytuacje miał, jakby panikował, ale ogólnie spokój.

Idę spać. :|


ODPOWIEDZ