Hajto o Olisadebe

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:25

- Moim zdaniem to jest skandal. Nie rozumiem jak można tak traktować reprezentację. Przecież to dzięki niej z marnej Polonii wyjechał do Panathinaikosu. I tak się odwdzięcza? Powiedzmy sobie wprost: „Oli” nas olewa! – mów zły Hajto.

- To, że przyjechał do Warszawy i oglądał go doktor, to tylko takie gadanie, a co było przed meczem ze Szwecją? Nawet się nie pojawił. Przesyłał tylko z Grecji jakieś faksy, które miały potwierdzić kontuzję. To jest niepoważne. Pamiętam dzień jak dostał polskie obywatelstwo. Mówił, że da z siebie wszystko. Cieszył się, że jest Polakiem. A teraz? Już o nas zapomniał już mu się nie chce – dodaje piłkarz Schalke 04.

- Wkurza mnie jego podejście do sprawy i jako kapitan reprezentacji nie zamierzam tak tego zostawiać. W najbliższym czasie wybierzemy się z chłopakami do trenera i poprosimy, aby coś z tym zrobił. Nie mamy z Olisadebe żadnego kontaktu. Po MŚ zupełnie się odizolował. Nawet telefonu do niego nie mamy – kontynuuje Tomasz Hajto.

- Nie mówię, że udaje, ale jakoś zawsze tak się składa, że ma kontuzję, kiedy jest mecz towarzyski. Za Engela grał i strzelał gole, a teraz skończył się fart. Zawsze mnie wkurzało, że ostatni przyjeżdżał na kadrę. Trudno, widocznie wolał dłużej w domu poleżeć – zakończył kapitan reprezentacji

Moim zdaniem Hajto ma racje. Oli olewa reprezentacje. Dzięki niej się wypromował więc teraz ją olewa. Jeśli nie chce już grać to niech to powie oficjalnie i heja! Niech się zrzeknie obywatelstwa Polskiego i wraca na drzewa do Afryki. Nie można cały czas go bronić "bo dużo zrobił dla Polski"
W reprezentacji się gra cały czas a nie tylko wtedy kiedy to jest na ręke.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:32

Tez sądze ze oli przesadza. Ściemnia strasznie , nie chce mu sie przyjeżdrać do polski. Grzeje tyłek w tej grecji bo tam ciepło i kasiora jest. oli sie już skończył , cza szukać nowej ,,gwiazdy".


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:34

Hajto bardzo ostro zaatakował Oliego. No ale mówił chyba szczerą prawdę. Ja sie z Hajtem zgadzam, jakoś zawsze jak jest mecz reprezentacji to Olisadebe zawsze ma kontuzję a w weekend już strzela gola dla Panathinakosu :? Tyle zrobiliśmy dla niego tyle od dla nas, że niemożna tak tego zostawić. Niech postawi sobie sprawę jasno i przejży na oczy.


Obrazek
Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:37

Olisadebe poczuł się wielkim piłkarzem i olewa Polskę. Podobnie rzecz się ma z Kalu Uche, który po przyjściu do Wisły był nikim, a teraz nie chce grać dla Wisły. To chamstwo!!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 13:27

Tymczasem Olisadebe jest już w Grecji. Tuż po wylądowaniu w Atenach wypalił tamtejszym dziennikarzom: - Czuję się lepiej i mam nadzieję, że zagram w niedzielnym meczu ligowym ze Skodą Xanthi... Nigdy też nie mówiłem polskim dziennikarzom, że Panathinaikos nie opiekował się mną, jak należy. Źle mnie zrozumieli

- to dlaszy fragment cytowanego wyżej artykułu z "wyborczej". Tu jest całosć: http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1626492.html
Ale i tak dowodzi to jednego - Oli to olewus i zrobiła się z niego pierwsza pirmadonna - wypłynął na "plecach" reprezentacji to teraz tylko kasiorę zbiera. A Hajto ma rację - może nieco niedyplomatycznie to zrobił ale może trzeba było przywalić z grubej rury aby sobie Oli nie myślał że dalej będzie "świętą krową". :evil: :evil: :evil:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 14:16

Oli co go boli i wszystkich Polaków pier....li. NIe ma to jak bambus z Afryki. Inny przykład to Kalu co sie go Wisła UCHEpiła. To jest chyba sprawa mentalności Afrykanów. Nie mówie że wszystkich ale sporej ilości. I nie posądzać mnie o rasizm. Inaczej tego powiedzieć nie mogłem.


srali muszki będzie wiosna
Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 14:53

hajto mówi ostro ale ma racje, bo oli ma się za wielką gwiazdę, którą nie jest i nigdy nie był.


Now known as DonMenello
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 15:07

Nareszcie ktoś odwarzył się powiedzieć głośno to o czym wszyscy szeptali. Mnie też wkurzać zaczyna ten bambus. Byłem przeciwnikiem nadania mu obywatelstwa i cały czas tego broniłem nawet jak strzelał bramki. I czyje teraz na wierzchu? Jak się robi z reprezentacji spółkę z.o.o. to się tak później kończy. Reprezentacje oparte są na miłości do kraju i patriotyźmie. Jak taki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ma się poświęcać dla naszego kraju? Ani się tu nie urodził, ani za długo nie pomieszkał. Uche to ten sam typ. i jak tu nie być rasistą? Niech wraca do afryki i dalej z rodzicami skacze po drzewach, bo tam najwyraźniej jego miejsce skoro nie rozumie cywilizacji stworzonej przez białych.


Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 21:44

Zbyt surowo go mimo wszystko traktujecie. To jest jego sprawa. To glownie dzieki niemu zagralismy na Mundialu i za to nalezy mu sie dozywotni respect. Para Wichniarek-Żurawski jest zdaje mi sie optymalna i niech chociaz to bedzie jasne. Problem nie tkwi w samym Olisadebe... problem tkwi we wszystkim praktycznie... zbiorowisko przypadkowych ludzi i koniec.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:07

Myślę że niestety Tomek hajto ma rację. Oli przegina kadre powinien stawiać ponad wszystko, bo to dzięki niej coś osiągnął, a tymczasem on ją olewa. Rozumiem gdyby z powodu kontuzji nie zagrał w kadrze i w meczu ligowym, ale on w lidze Greckiej prawdopodobnie zagra.Smutne że kiedyś tak dobry zawodnik teraz tak sie zachowuje.


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:30

Hajto ma rację, oli przed każdym meczem kadry ma niby kontuzje(moim zdaniem to on ma kontuzje, ale MÓZGU(którego też chyba za dużo nie ma))


Baggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 31
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 01:53

Jakby Oli sie nie zachowywal wobec bialo - czerwonych barw to mysle ze teksy o "murzynach skaczacych po drzewach ze swoimi rodzicami" sa zdecydowanie nie na miejscu. I te o "mentalnosci Afrykanerow", jakby nasza byla w najlepszym porzadku...
Delikatna sugestia do modow aby nie pozwolili na robienie chlewu na tym forum.


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 02:29

moim zdaniem gra w reprezentacji jest duzym wyroznieniem, ale wedlug Emmanuela raczej 'koniecznoscia'... :x
czyzby Oli zrobil sie za dobry dla reszty kolegow :?:
dobrze ze Hajto tak to podsumowal, przynajmniej postawil sprawe jasno, niech Olisadebe nie strzela fochow, tylko bramki dla reprezentacji


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ODPOWIEDZ