Strona 1 z 2
Miss Europy 2005
: 13 marca 2005, 15:39
autor: kosiorekk
Co sądzicie o tym pokazie?? Według mnie najpiekniejsza tam była reprezentantka Francji - Cindy Fabre. Ona jest popsostu boska!
Bardzo bym prosil o podanie jakiegos linka skąd mozna by było ściagnąc cały ten pokaz Miss Europe 2005! Prosze! Albo chociaz jakies zdjęcia Cindy Fabre lub jakies filmiki!
: 13 marca 2005, 16:09
autor: BOOM
Szczerze to naprawde nie wiem jak to sie dzieje, ze na Miss Europe wystepuja takie pasztety

(np: reprezentantka angli, i byly tam jeszcze 3 jeszcze gorsze ale nie pamietam krajow ). Zgadzam sie z toba, ze najladniejsza byla francuska, ale i czeszka byla niczego sobie. Polka na tle tych wszystkich dziwczyn, tez sie niezle prezentowala. Miss Niemiec wygrala......... nie mam pojecia dlaczego, byly o wiele ladniejsze!!!
: 13 marca 2005, 16:11
autor: Gianni_Marciano
A dla mnie najpiękniejsza była ...prowadząca, czyli Adriana Karambeu

: 13 marca 2005, 16:34
autor: Chris
jak Wam się może podobać ta Francuzka ?? z tym nosem to wyglądała jak jakieś ptaszysko ja widizalem tylko ta finałowa piątkę , ale z nich najbardizje wpadła mi w oko Ormianka.
: 13 marca 2005, 16:47
autor: KOPEĆ
powiem krótko... wybrali najbrzydszą miss europy od kilku lat.
Niemki są poprostu tak brzydkie że nie da się tam ani jednej panny zrobić miss. Oczywiście że nie powinno to druga sprawa.
: 13 marca 2005, 16:48
autor: Dionizos
Chris pisze:jak Wam się może podobać ta Francuzka ?? z tym nosem to wyglądała jak jakieś ptaszysko ja widizalem tylko ta finałowa piątkę , ale z nich najbardizje wpadła mi w oko Ormianka.
Mi ta Ormianka wydawala sie lekko bazarowa 8) . Nos Francuzki piekny nie byl, ale reszta niczego sobie, to moja faworytka. A miss Niemiec i Anglii?? To ja w klasie mam ladniejsze

. Jezeli chodzi o Polke, to obecna nasza miss jest duzo brzydsza niz te z lat poprzednich...
: 13 marca 2005, 16:57
autor: Ja-JUVE-nek
Żydówka też nie była za piękna, ale za to bardzo ładna była Czeszka i Holenderka, a Francuzki jakoś nie kojarze....
Jeśli ktoś ma zdjęcia kandydatek to niech poda

Moglibyśmy wtedy lepiej sobie "pooceniać" :twisted:
: 13 marca 2005, 17:07
autor: leniup
Od jakiegoś czasu mnie już denerwują te wybory różnych miss.
Zawsze wybierane są na miss jakieś pasztety a te naprawdę ładne szybko odpadają. Może ja mam jakiś dziwaczny gust, ale po raz kolejny się zawiodłem. No Polka była niczego sobie ale..... jak zwykle wiadomo jakie było końcowe rozwiązanie......
Co do zwyciężczyni...... no comment

: 13 marca 2005, 18:01
autor: forza bianco-neri
jesli c`hodzi o scisly final miedzy Niemka a Ormianka to wg mnie Ormianka byla ladniejsza, ale niemka byla chyba jednak inteligentniejsza , a w tych wyborach chodzi o to zeby zaprezentowac intelekt i urode i dlatego wygrala Niemka

wybory miss swiata to nie wybory miss mokrego podkoszulka w ktorym liczy sie tylko cialo... miss swiata to nowoczesna konieta, ladna i inteligentna !
: 13 marca 2005, 18:36
autor: ADAMJUVENTUSPL
Dla mnie wybieranie miss jest bez sensu, bo wiadomo że różni męszczyźni mają różne typy kobiet które im się podobają, mi napszykład najbardziej podobała się Polka i Czeszka.
: 13 marca 2005, 19:21
autor: pan Zambrotta
Jesli wybory Miss odbyły we Francji, to oczywiste, że musiała wygrać Niemka. Wybory Miss coraz częściej są ustawiane przez stosunki społeczno-polityczne. Szkoda.
Która kobieta mi się podobała? Francuzka i Czeszka. Miały wdzięk i urodę. Najładniejsze ciało miała miss Anglii.
: 13 marca 2005, 19:27
autor: Rafal Tarnacki
Dla mnie najbardziej podobala sie reprezentantka Armenii, Francji i Islandii. Polka tez byla nawet ladna... A nie mam zielonego pojecia jak to mozliwe, ze to brzydka z Anglii dostala sie do pierwszej piatki... Te jury chyba nie ma gustu... Tak poza tym, to ladna byla Slowaczka i wiele innych, ktorych juz nie pamietam...
FORZA JUVE!!!
: 13 marca 2005, 19:42
autor: robson
najładniejsza była Greczynka i Armenka i Polka

:lol:

serio była łądna była najbardziej naturalna z tych wszytskich panienek niektore to serio pasztety ale takie ładniejsze pasztety ehehe
Jak wybrali Niemke :? to sadziłem ze pilota wyrzuce przez okno i jedno stwierdzenie Francuzi niemaja gustu do 5 finałowej wzieli 3 takie same typiary sadziłem ze moze Polka jakies 3 czy 4 miejsce zajmie a tu nici
jak by ktos znalazł foty z tej relacji to bym był wdzieczny tzn zeby była wieksza rozdzielczosc zdjec bo ja znalazłem ale bardzo małe ;/
a najlepiej jak by to były zdjecia polki ale z wyborow Miss Europy :lol:
: 13 marca 2005, 19:46
autor: stazzorZ
nie pogardził bym linkiem ze zdjeciami z tego konkursu, macie moze?
: 13 marca 2005, 19:59
autor: Gotti
Oglądałem cały pokaz i musze powiedzieć, że większość pań nie powinna się tam wogule znaleźć.
Nie rozumiem także tej komisji.Jak oni wybrali do piątki tą angielke a nie wybrali najpiękniejszej jak dla mnie czeszki.
Ładna była także ta z Armeni.