Strona 1 z 1
Inauguracja rundy wiosennej - 14 Kolejka ekstraklasy
: 29 stycznia 2005, 13:48
autor: Juve The Best
Już 12 marca rusza ekstraklasa. zapowiadają sie dwa ciekawe mecze na początek Górnik - Petra ; Legia - Pogoń. Myśle że już będzie ciepło i na trybunach Górnika conajmniej 6 tysięcy. A tu wszystkie mecze i moje typy:
Górnik Łęczna 1-2 Wisła Kraków
Lech Poznań 2-0 GKS Katowice o ile uda sie uratować giekse bo sytuacja jets tam nieciekawa
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Płock Chociarz wydaje mi sie że będzie 1-1 :twisted: jak by nie patrzeć mecz przyjaźni pewnie w sts znów wycofją
Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin
Amica Wronki 2-0 Odra Wodzisław
Cracovia 2-1 Zagłębie Lubin
Groclin Grodzisk 3-1 Polonia Warszawa
: 02 lutego 2005, 09:31
autor: Vincitore
Górnik Łęczna 1-4 Wisła Kraków ( Myślę że Liczka będzie chciał pokazać że sprowadzenie go do Wisły nie było przypadkiem i będzie chciał pokazać że jest lepszy od Kasperczaka , a to mu się nigdy nie uda!)
Lech Poznań 3-0 GKS Katowice (Bez Dwóch zdań Kolejorz jest tutaj faworytem a pozatym potrezebuje punktów i napewno nie będzie miał problemów z pokonaniem Gieksy
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock (Remis 2 równorzedne zespoły spisują się podobnie , remis ze wskazaniem na Górnika
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin (Zemsta Legii za to 3-0 w Pucharze Polski a pozatym jeżeli marzą aby dogonić Wisłę to musza zdobyć 3 punkty)
Amica Wronki 4-0 Odra Wodzisław (Amica pokaże że nieprzypadkiem dotarła najdalej z Polskich drużyn w Pucharach , a tak na marginesie to raczej Odra im nawet punktu nie urwie
Cracovia 2-3 Zagłębie Lubin (Piekny Mecz beniaminków!!! oraz cząstkowa zemsta za początek rozgrywek :evil: )
Groclin Grodzisk 2-1 Polonia Warszawa (Groclin wygra pomimo że Polonia nie ustąpi i zagra do końca! ale nic im sie nie uda

)
: 02 lutego 2005, 09:55
autor: mnowo
Pelson pisze:Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin (Zemsta Legii za to 3-0 w Pucharze Włoch a poza tym jeżeli marzą aby dogonić Wisłę to musza zdobyć 3 punkty)

nie no za porazke w
tej imprezie na pewno nalezy sie zemsta Legii..

chyba za bardzo wczuwasz sie w lige wloska hieh hieh..
Jesli chodzi o moje typy:
Górnik Łęczna 1-1 Wisła Kraków (wiem ze moze to troche subiektywna ocena, ale ja mam zawsze nadzieje

)
Lech Poznań 2-0 GKS Katowice (teraz bede kibicowal Bugale... :roll: )
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Płock (mysle ze Wisla minimalnie ale jednak bedzie lepsza)
Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin (jak juz kolega Pelson zaznaczyl, za porazke w Pucharze Wloch

beda sie chcieli zemscic, ale mysle, ze nie dociagna do trzech bramek)
Amica Wronki 2-0 Odra Wodzisław (pewne choc niezbyt wysokie zwyciestwo Amiki)
Cracovia 2-2 Zagłębie Lubin (a ja jednak mysle ze bedzie remis.. :roll: )
Groclin Grodzisk 2-1 Polonia Warszawa (niezbyt przekonujace zwyciestwo Groclinu..)
..a wszystko i tak zweryfikuje boisko... :roll:
: 02 lutego 2005, 12:26
autor: Szymek
Górnik Łęczna 1-2 Wisła Kraków Myślę że Wiślacy nie zagrają tak błyskotliwie i wymęcza zwycięstwo, Fajnie byłoby gdyby Górnik wygrał :twisted:
Lech Poznań 2-0 GKS Katowice Gieksa rozpaczliwe walczy, ale coś im nie idzie, kolejoż powinien poradzić sobie z drużyną która jest jedną nogą w II lidze
Górnik Zabrze 2-1Wisła Płock Myśle że tutaj wygra Górnik, Wisła nie sprosta wymaganiom Zabrzan
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin Zemsta za Puchar Włoch :twisted: :lol: Pewne zwycięstwo Legionistów
Amica Wronki 2-0 Odra Wodzisław No cuż Amica jest 4 w lidze a Odra ucieka ze strafy barażowej, pewne zwycięstwo Wron
Cracovia 3-1 Zagłębie Lubin Myśle że Krakowianie nie pozostawią cienia wątpliwoście i pewnie i wysoko zwyciężą Zagłębie, które jest wyżej w tabeli :roll:
Groclin Grodzisk 3-2 Polonia Warszawa Myśle że w tym starciu wygra Groclin, a uważam również że Polonia będzie walczyć do końca
Tak jak napisał Mnowiej, wszystko i tak zweryfikuje boisko
Pozdrawiam 8)
: 02 lutego 2005, 13:01
autor: kubinho 10
Górnik Łęczna 0-1 Wisła Kraków (mi tesh sie zdaje że Wisła wymęczy zwycięstwo i będzie ono bardzo skromne bo tylko 1-0)
Lech Poznań 3-0 GKS Katowice (moim zdaniem Lech wygra zdecydowanie jeśli oczywiście Gieksa otrzyma licencję bo doszły mnie słuchy że mogą takowej nie dostać)
Górnik Zabrze 2-1Wisła Płock (Górnik wygra zdecydowanie lecz wynik nie będzie na to wsakzywał)
Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin(zemsta Legionistów oczywiście za Puchar Włoch

:twisted:
Amica Wronki 2-0 Odra Wodzisław (Amica wygra zdecydowanie)
Cracovia 2-1 Zagłębie Lubin (Myślę że Cracovia wygra jak na początku lecz jush nie tak zdecydowanie)
Groclin Grodzisk 3-2 Polonia Warszawa (tak jak Szymek myśle że Groclin wygra lecz Polonia nie da za wygraną :twisted: )
: 02 lutego 2005, 14:25
autor: białas
ja nie będę typował dokładnych wyników, ale podam tylko typy:
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2 (Wisła pomomo zmiany trenera nadal jest silna i to udowodni w tym meczu)
Lech Poznań - GKS Katowice 1 (pomimo, że oba zespoły nie grają tego, czego wszyscy oczekiwali, to znacznie lepiej wiedzie się Lechowi. tak też będzie w tym meczu)
Górnik Zabrze - Wisła Płock X (dwa rownorzędne zespoły, dlatego typuję zasłużony remis)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 (pomimo, że Pogoń wygrała z Legią w PP, to teraz jej się nie uda powtórzyć tego sukcesu. jeśli Legia myśli jeszcze o MP, to musi koniecznie wygrać ten mecz)
Amica Wronki - Odra Wodzisław 1 (drużyna, która ma aspiracje do gry w europejskich pucharach, nie może pozwolić sobie na stratę punktów z ligowym średniakiem)
Cracovia - Zagłębie Lubin X1 (dwa w miarę równorzędne zespoły, jednak miejsce w tabeli mówi sama za siebie. remis ze wskazaniem na Cracovię)
Groclin Grodzisk - Polonia Warszawa 1 (tutaj chyba nie ma żadnych wątpilości. inny wynik uznam za sporą niespodziankę)
: 02 lutego 2005, 14:51
autor: aleksander1986
Nie wiem czy wiecie ale Gks nie dostał jeszcze licencji więc raczej bedzie walkower dla Lecha.
A to moje typy:
Łęczna-Wisła 1:3 ( bedzie to 1 mecz Wisły pod przewodnictwem Liczki,a wiec będą chcieli sie pokazac że są przydatni zespołowi,jednak brak Szymka w środku za dobrz im nie wyjdzie)
Górnik Z.-Płock 2:2 (tutaj raczej widzę remis poniewaz obie ekipy prezentuja bardzo podobny poziom)
Legia-Pogoń 2:0 (legia bedzie chciala sie zrewanzowac ze PP)
Amica-Odra 3:1 ( tutaj nie mam wątpliwości co do wyniku,Amica jest dosc silna w tym sezonie, a Odra bardzo slabo jak do tej pory)
Cracovia-Zagłębie 2:1 ( tutaj widze wygrana Craxy,nie ma innego wyjscia,zrobili nawet dobre transfery w zime)
Groclin-Polonia 3:0 ( tutaj oczywiscie wygrana Groclinu wzmocnionego Golińskim z Lecha,wygrają gładko)
Lech-GKS 3:0( dlatego,że raczej tutaj bedzie walkower)
: 02 lutego 2005, 15:37
autor: mnowo
aleksander18ps1 pisze:Lech-GKS 3:0( dlatego,że raczej tutaj bedzie walkower)
...czemu wakower?

ja mysle ze Bugala zaliczy udany debiut! 8) Kupiliscie dobrego zawodnika, ktorego nasz Bogus Kaczmarek niestety nie potrafil docenic :x
: 02 lutego 2005, 16:05
autor: filippo
CO WY FARMAZOLICIE!!! WISEŁKA ICH ROZWALI Z 4-0 , patrzcie realnym okiem...
: 02 lutego 2005, 20:04
autor: Radidam
Cracovia 2-0 Zagłębie Lubin niebedzie sensacji w ty meczu
Lech Poznań 4-0 GKS Katowice chyba jeszcze slabszej duzyny w naszej lidze niebyło
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock podział punktow
Legia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin
Amica Wronki 2-0 Odra Wodzisław
Leczna-Wisła na 0-4 to sie nieskonczy !!!:D:D:D
: 02 lutego 2005, 20:08
autor: mnowo
filippo0 pisze:CO WY FARMAZOLICIE!!! WISEŁKA ICH ROZWALI Z 4-0 , patrzcie realnym okiem...
Radidam pisze:Leczna-Wisła na 0-4 to sie nieskonczy !!!:D:D:D
:? Zebyscie sie nie rozczarowali.. :? Nie myslicie chyba ze to tylko Wisla "chce sie pokazac" w pierwszym meczu w sezonie. Moze Gornik i jest personalnie i technicznie slabszy, ale ambicje tez ma.. :roll:
..mysle ze do 4:0 na pewno nie dobijecie..
PS: Poza tym bierzcie namiar na to, ze w poprzednim sezonie mecz u nas w Lecznej byl nadzwyczaj wyrownany. W 3min moglismy nawet prowadzic. Ja tam jestem optymista
