Koronawirus (COVID-19)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 6 razy

25 marca 2020, 07:52

Jak widać to cholerstwo sparaliżowało cały świat co widać nawet po forum. Nie ma meczów, nie ma o czym rozmawiać ale nie to jest najważniejsze bo w takim momencie myśleć o futbolu po prostu się nie da. mając na uwadze fakt, że nasza miłość do klubu powoduje, że jesteśmy w sumie związani z Italią a przynajmniej ja. Tam każdego dnia jest dramat i tragedia a koledzy z Włoch przedstawiają mi obraz znacznie gorszy od tego, który pokazują nasze media. Życzę wszystkim dużo zdrowia, uważajcie na siebie bo przypuszczam, że prędzej czy później niejeden z nas będzie miał do czynienia z tym wirusem, patrząc jak on się łatwo rozprzestrzenia. Mam nadzieję, że wkrótce znowu wrócimy do radosnych chwil i będziemy to przeżywać w rozmaity sposób, obawiam się jednak, że niezbyt szybko to niestety nastąpi. Czekają nas inne problemy dodatkowo bo przecież każdy z nas ma rodziny, pracę czy firmy.

Alessandro Del Piero : Zwycięstwo Juve z interem ? Mam wrażenie, że ten film już gdzieś widziałem... :laugh:
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 0

25 marca 2020, 13:40

Trzymajcie się wszyscy w tych ciężkich dniach. Sport w obecnej sytuacji odchodzi na drugi plan, ale gdy wszystko wróci do normy, znów będziemy mogli cieszyć się pięknem piłki i miłością do Juve ! FORZA!

Zdrowia ! :)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 24 razy

27 marca 2020, 19:00

I tyle by było jeśli chodzi o ostatni optymizm: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/korona ... ar/c1jt35s
Dziś podano również, że z powodu zarażenia koronawirusem zmarło łącznie 44 włoskich lekarzy, a zakażonych koronawirusem jest ponad 6 tys. 200 pracowników włoskiej służby zdrowia. To 9 proc. całego personelu medycznego we Włoszech.
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 6 razy

27 marca 2020, 22:10

We Włoszech zamiast być lepiej, jest coraz gorzej a ilość ofiar śmiertelnych każdego dnia przeraża.
Alessandro Del Piero : Zwycięstwo Juve z interem ? Mam wrażenie, że ten film już gdzieś widziałem... :laugh:
ODPOWIEDZ