Strona 1 z 12
Serie A 14/15 (24): JUVENTUS 2-1 Atalanta
: 18 lutego 2015, 10:52
autor: pumex
Mecz 24. kolejki Serie A 14/15: JUVENTUS - Atalanta
Czas:
20.02.2015 (piątek), godzina 20:45
Pozostało:
Miejsce:
Turyn - Juventus Stadium (41 254)
O przeciwniku:
Rok założenia:
1907
Barwy:
Czarno-niebieskie
Przydomek:
La Dea, Nerazzurri
Prezes:
Antonio Percassi
Dyrektor generalny:
Pierpaolo Marino
Dyrektor sportowy:
Gabriele Zamagna
Dyrektor techniczny:
Roberto Spagnolo
Menedżer:
Stefano Colantuono
Oficjalna strona Atalanta BC
Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 4
Przegranych: 6
Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 4
Przegranych: 4
Ostatnie mecze:
(15.02.2015) – Atalanta 1:4 Inter (Serie A)
(08.02.2015) – Fiorentina 3:2 Atalanta (Serie A)
(01.02.2015) – Atalanta 2:1 Cagliari (Serie A)
(25.01.2015) – Hellas Verona 1:0 Atalanta (Serie A)
(21.01.2015) – Fiorentina 3:1 Atalanta (Coppa Italia)
Najlepszy strzelec:
Maxi Moralez (5 goli w Serie A), German Denis (4 gole w Serie A)
Najlepszy asystent:
Luca Cigarini (3 asysty w Serie A)
Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:
JUVENTUS:
Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 9
Remisów: 2
Przegranych: 0
Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 7
Remisów: 4
Przegranych: 1
Ostatnie mecze:
(15.02.2015) – Cesena 2:2 JUVENTUS (Serie A)
(07.02.2015) – JUVENTUS 3:1 Milan (Serie A)
(01.02.2015) – Udinese 0:0 JUVENTUS (Serie A)
(28.01.2015) – Parma 0:1 JUVENTUS (Coppa Italia)
(25.01.2015) – JUVENTUS 2:0 Chievo (Serie A)
Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (14 goli w Serie A, 3 gole w Champions League, 2 gole w Supercoppa Italiana)
Najlepszy asystent:
Carlos Tevez (7 asyst w Serie A)
HISTORIA SPOTKAŃ Z ATALANTĄ
Przewidywane składy
Wg LGDS:
JUVENTUS
Atalanta
mecz na żywo w TV:
Arena Sport 3 HD (cro)
Arena Sport 4 (serbia)
beIN Sports Max 5
beIN Sports Mena 3 HD
C More Fotball (nor) / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
Canal 8 Sport (den)
Digi Sport 1 (hun) / HD
Digi Sport 1 (svk) / HD
Digi Sport 2 (rom) / HD
Dolce Sport / HD
ESPN (uk/ireland) / HD
Foot+
Fox Sports 2 HD (ned)
Futbol 1 (ukraine)
GO Sports 1 / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
OTE Sport 5 HD
Setanta Ireland
Setanta Sports Eurasia
Sky Calcio 1 / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport TV3 (portugal)
SuperSport 3 (za) / HD
SuperSport MaXimo 1
Telenet Sporting HD2
Tivibu Spor 1
TV12 (sweden) / HD
mecz w Internecie:
Oglądaj mecz Juventus - Atalanta za darmo na STS TV! Po założeniu konta na www.sts.pl otrzymuje się bezpłatny dostęp do ponad 100 transmisji sportowych na żywo tygodniowo. W zakładce https://www.sts.pl/pl/video-/ zawsze można odnaleźć aktualne transmisje, w tym bogatą ofertę spotkań Serie A. Mecze można oglądać bezpłatnie bez obowiązku posiadania środków pieniężnych na koncie.
Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)
źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net
Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
: 18 lutego 2015, 11:43
autor: MCL
Markiz za Pogbą i Vidalem, na trequartiście Pereyra i możemy być spokojni o wynik.
: 18 lutego 2015, 12:17
autor: Makiavel
Tym razem będzie spokojna wygrana, choć wypada wznieść modły o to, by Pirlo się ogarnął, skoro ma grać.
: 18 lutego 2015, 12:47
autor: kawek
Wolalbym nie ogladac w pierwszym składzie Pirlo i Bonucciego ale widocznie Andrea nie jest jeszcze na tyle gotow ze zajac miejsce tego drugiego.
Atalanta w wyniku zawieszen i kontuzji traci 5-6 zawodników zwazywszy ze w tygodniu czeka nas wazny mecze przydałoby sie kilka rotacji w składzie ale takie rzeczy nie z Allegrim
: 18 lutego 2015, 13:00
autor: Kucharius1
Nie rozumiem pocisku po Bonu. Ostatni okres ma mniej udany, ale w przekroju całego sezonu to nasz najlepszy obrońca. Przydałby mu się odpoczynek bo gra non stop, więc dwa trzy mecze może zagrać gorzej.
Pirlo daje w ataku niewiele, a w obronie całe nic. Druga bramka Ceseny też by była wątpliwa gdyby nie to że za piłki wybite w tej strefie odpowiadał właśnie Andrea. Markiz jak gra na regiscie, to nie dość że daje większą płynność w rozegraniu, drużyna wygląda lepiej zespołowo, to i w asekuracji tej strefy czyni magię.
: 18 lutego 2015, 15:12
autor: Dempsej
Taki mecz to powinna być okazja dla Comana, Pereyry czy Stuarto skoro oni w przyszłości mają znaczyć o Juve, jeśli Max boi się wielkiego ryzyka to choć jednemu dać zagrać, choćby po to żeby podstawowi ostatnio nie błysnęli niech poczują trochę oddech na plecach, nie mówiąc o korzyści dla tych młodych. 5 meczy w pucharze i jakieś ogony w lidze przez cały sezon to trochę mało żeby zawodnik się rozwijał.
: 18 lutego 2015, 15:36
autor: Wojtek
Znowu brak meczu w polskiej Tv

: 18 lutego 2015, 15:43
autor: Principino
januszpogorzelski0 pisze:Myślę, że Juventus powinien łatwo pokonać zespoł Atalanty. Tam nie ma dobrych piłkarzy którzy mogliby wygrać z Juve. Dodatkowo bardzo niskie miejsce w tabeli tuż nad strefą spadkową.
A w Cesenie byli?

: 18 lutego 2015, 15:50
autor: AdiJuve
Principino pisze:januszpogorzelski0 pisze:Myślę, że Juventus powinien łatwo pokonać zespoł Atalanty. Tam nie ma dobrych piłkarzy którzy mogliby wygrać z Juve. Dodatkowo bardzo niskie miejsce w tabeli tuż nad strefą spadkową.
A w Cesenie byli?

No nie było, przecież tylko zremisowali 8)
Nie ma miejsca na kolejne błędy, trochę trzeba podbudować zespół przed meczem z BvB i powinny być spokojne 3pkt.
: 19 lutego 2015, 13:37
autor: ReinerJuve
Moze to troche glupie i niehumanitarne, ale oby sie Pirlo polamal w tym meczu dla dobra naszych losow w LM. Biorac pod uwage styl gry BVB, Andrea nie ma prawa zagrac w tym meczu nawet gdyby jedynym substytutem byl Padoin. Amen.
: 19 lutego 2015, 19:06
autor: Dragon
No ciekawie. Gazzetta przed kilkoma min. zaktualizowała skład. Uwaga, na lewej De Ceglie! :rotfl: W pomocy- Pirlo, Marchisio, Sturaro i Pereyra.
Vidal nie powołany jakaś kontuzja, pewnie przy karnym coś zerwał

Kolejny głupi mecz się szykuje chyba, że Tevez z Moratą załatwią sprawę.
Jestem na nich tak wściekły po tym guwnie z Ceseną, że szkoda gadać.
: 19 lutego 2015, 19:15
autor: jarmel
Jak dla mnie mogą nawet wystawić Mottę, Matriego i Rubinho, byleby tylko we wtorek zrobić to co należy.
: 19 lutego 2015, 22:06
autor: Eric6666
ReinerJuve pisze:Moze to troche glupie i niehumanitarne, ale oby sie Pirlo polamal w tym meczu dla dobra naszych losow w LM. Biorac pod uwage styl gry BVB, Andrea nie ma prawa zagrac w tym meczu nawet gdyby jedynym substytutem byl Padoin. Amen.
tacy zawodnicy robią różnicę w LM. Nudny, wolny mecz, ale jedno podanie od maestro może dać nam 1-0. Niestety tak to działa

Ja bym dał odpocząć większości zawodników i niech powalczą "nowi". Przegrana jest do przyjęcia, jeżeli w LM pokażą co to znaczy mistrz Włoch (a raczej co kiedyś znaczył).
: 19 lutego 2015, 23:06
autor: Poprostu
Eric6666 pisze:ReinerJuve pisze:Moze to troche glupie i niehumanitarne, ale oby sie Pirlo polamal w tym meczu dla dobra naszych losow w LM. Biorac pod uwage styl gry BVB, Andrea nie ma prawa zagrac w tym meczu nawet gdyby jedynym substytutem byl Padoin. Amen.
tacy zawodnicy robią różnicę w LM. Nudny, wolny mecz,
ale jedno podanie od maestro może dać nam 1-0. Niestety tak to działa

Ja bym dał odpocząć większości zawodników i niech powalczą "nowi". Przegrana jest do przyjęcia, jeżeli w LM pokażą co to znaczy mistrz Włoch (a raczej co kiedyś znaczył).
A możesz mi przypomnieć kiedy ostatnio coś takiego się wydarzyło? Wygrana z Torino i tyle. Pirlo na LM powinien zostać przykuty do ławki i z niej nie wstawać. Andrea w tym sezonie jest po prostu beznadziejny.
: 19 lutego 2015, 23:06
autor: Tengen
Eric6666 pisze:ReinerJuve pisze:Moze to troche glupie i niehumanitarne, ale oby sie Pirlo polamal w tym meczu dla dobra naszych losow w LM. Biorac pod uwage styl gry BVB, Andrea nie ma prawa zagrac w tym meczu nawet gdyby jedynym substytutem byl Padoin. Amen.
tacy zawodnicy robią różnicę w LM. Nudny, wolny mecz, ale jedno podanie od maestro może dać nam 1-0. Niestety tak to działa

Ja bym dał odpocząć większości zawodników i niech powalczą "nowi". Przegrana jest do przyjęcia, jeżeli w LM pokażą co to znaczy mistrz Włoch (a raczej co kiedyś znaczył).
Nom, jedno podanie od Pirlo i może być 1:0 ale w plecy
