Strona 1 z 1

Świerczewski w Lechu

: 23 sierpnia 2003, 22:00
autor: Alexxxxx
Piotr Świerczewski podpisał kontrakt z ekipą poznańskiego Lecha.Umowa obowiązywać będzie przez jeden rok z opcją prolongaty o kolejny sezon.

Przedtem Świerszcz nie mógł się dogadać z działaczami warszawskiej Legii. Nie chciała go także ekipa mistrza Polski – krakowska Wisła, która nie zóżyła mu nawet wstępnej oferty.

Dolonczam fotke Piotra zrobionom już przy stdionie Lecha:

Obrazek

: 23 sierpnia 2003, 22:33
autor: Wicior
Alex ty naprawde jestes nabijaczem postów :lol: ty piszesz teraz nawet wiecej odemnie na mnie sie wkurzaja a na ciebie nie czemu tak jest i tak wogóle to bym wolał żeby "świerszczu" :D :-D :o znalazł sie w wiśle byłoby to wzmocnienie przed Anderlechtem bo wzmocnienia są miło widziane!!!

: 24 sierpnia 2003, 11:35
autor: ToMeK
A nie dawno slyszalem ze Birmingham to klub za slaby na naszego rodaka ... czyzby Lech byl lepszy od Birmingham? :?

: 24 sierpnia 2003, 11:51
autor: Mario_166
Sam jestem ciekaw dlaczego zgodzil sie na lecha a nie zostal w angli czyzby z polski bylo blizej do reprezentacji :)

: 24 sierpnia 2003, 11:58
autor: RUDI
ToMeK pisze:A nie dawno slyszalem ze Birmingham to klub za slaby na naszego rodaka ... czyzby Lech byl lepszy od Birmingham? :?
buahaha widac Swierczu jest wiekszym patriota niz pilkarzem i woli grac na korzysc wlasnego kraju :) Szkoda mi troche pilakrza bo mogl zrobic wieksza kariere a teraz niestey coraz wiecej naszych niedobitkow wraca do kraju :( ( Wierzchowski , Krzyszal , Kobylanski itp itd)

: 24 sierpnia 2003, 13:29
autor: Alexxxxx
wicior pisze:Alex ty naprawde jestes nabijaczem postów ty piszesz teraz nawet wiecej odemnie na mnie sie wkurzaja a na ciebie nie czemu tak jest
Co ta wypowiedź ma wogole do tematu :?: :x A tak wogole nie nabijam przeczytaj sobie moje posty to zrozumiesz o co chodzi. Ja juz to rozumiem. Tu chodzi o to nie ile kto pisze tylko jak :!: Każda wypowiedź musi wnosić coś do tematu, a nie być powtarzana co napisali inni :!: Zrozum to :!: Ja to już wiem :!: A ten błąd popelniałem przez pierwszedni na forum :!: I potem tylko musiałem odpokutować.

Ps. Pozdro dla Martina, juvelucka i Bianconerego dzięki nim to zrozumiałem(moj błąd)
Mario_166 pisze:Sam jestem ciekaw dlaczego zgodzil sie na lecha a nie zostal w angli czyzby z polski bylo blizej do reprezentacji :)
Dokładnie on chcial wrocić do Polski, aby cały czas grać w pierwszej 11 i złapać formę. On chce tutaj grac bardzo dobrze, bo wie, że z Ligi Polsjej łatwiej się dostać do reprezentacji Polski.A podobno on ma jeszcze dużą chęć do grania w reprezentacji. A tak odemnie powiedziawszy jak będzie w formie, to napewno by się przydał ze swoim doświadczeniem.

: 24 sierpnia 2003, 13:31
autor: JuveQL
Jeszcze nie tak dawno Świerczewski nabijał sie z polskiej ligi, z zawodnikow w niej grtajacych i mowil ze nigdy nie zagra juz w naszej rodzimej ekstraklasie. Teraz uslyszymy (od niego oczywiscie) ze liga polska wcale nie jest taka zla, mozna ja porownac do ligi angielskiej, o francuskiej juz nie wspominając... :D :D :D

: 25 sierpnia 2003, 08:06
autor: daj5stuff
No coz byla Liga francuska a teraz jest polska. Troche nisko upadl choc do Lecha nic nie mam to moglby do jakiejs Wisly albo co. Zobaczymy jak poradzi sobie w Polsce :D :D

: 25 sierpnia 2003, 15:29
autor: Wicior
[
Co ta wypowiedź ma wogole do tematu :?: :x

a to że piszesz samedługie topiki i nikomu nie chce sie ich czytać i wstrzymaj konie koleś!!!!!

: 25 sierpnia 2003, 15:38
autor: RadeKas
Wicior, uspokój sie. Ja bardzo chętnie czytam te długie topici. Za to nie chętnie czytam te topici które ty zakładasz o każdej bzduże którą usłyszałeś. Także zastanów sie najpierw nad sobą zanim będziesz upominał innych :roll:

: 25 sierpnia 2003, 16:55
autor: BIANCONERI
wicior pisze:[
Co ta wypowiedź ma wogole do tematu :?: :x

a to że piszesz samedługie topiki i nikomu nie chce sie ich czytać i wstrzymaj konie koleś!!!!!
Ja duzo bardziej wole czytac długie topici alexxxa niz te twoje krutkie i często pozbawione sensu!Jeżeli nie chcesz czytac danego topicu to go nie czytaj!Niedość,że nie umie sam nic ciekawego napisac to jeszcze krytykuje innych :evil:

: 25 sierpnia 2003, 17:49
autor: mr.krzysiek
"świerszczu" poszedł znowu tylko za kasą :lol:

: 25 sierpnia 2003, 19:26
autor: paweł (neo)
RadeKas pisze:Wicior, uspokój sie. Ja bardzo chętnie czytam te długie topici. Za to nie chętnie czytam te topici które ty zakładasz o każdej bzduże którą usłyszałeś. Także zastanów sie najpierw nad sobą zanim będziesz upominał innych :roll:
ten koles z sosnowca tak na.. swierczewski zrobił dobrze wracajac do polskiej ligi do lecha.. bedzie mógł sie pokazac,...