Strona 1 z 1
Il fenomeno vero by mpolek
: 17 stycznia 2009, 15:03
autor: mpolek
Przedstawiam wam moją pierwszą pracę w SV. Wykonałem ją specjalnie na V Koncert Młodych Talentów, który odbywa się co roku w mojej szkole. Dochód z koncertu przeznaczany jest w całości na WOŚP. Zanim zabrałem się do robienia kompilacji, w ramach rozgrzewki wykonałem minutowe intro poświęcone Juve, które umieściłem jako wstęp. Kompilacja dotyczy Alexa Del Piero i zawiera jego najciekawsze bramki i zagrania. Życzę miłego oglądania;)
Tytuł:'Il fenomeno vero'
Waga:68,2 Mb
Format:wmv
Długośc:4:43
Muzyka:X-Ray Dog - Reign Of Hell, Bon Jovi - Have A Nice Day, Yael Naim - New Soul, Coldplay - Viva La Vida,
Podziękowania:Cici, Milczar, Witz
Pobierz (sendspace.pl)
Oglądaj (YT)
: 17 stycznia 2009, 15:31
autor: Kamex22
Nie wiem czy znasz, ale jest takie brzydkie czteroliterowe slowo na "c", ktorego nie lubie uzywac, ale ktore podkresli Twoja prace. Chodzi mi o slowo "cudo"

. Byc moze wiele sie nie zgodzi, ale jak na ten poziom doswiadczenia i umiejetnosci w robieniu kompilek tym programem ot rzeczywiscie niezle. Ogol pracy mi sie podobal nie bylo przeladowan efektow a jak juz byly to pomyslane niezle, widac, ze koncepcja byla. No i muzyka tez mi pasowala.
Ogolnie dalbym
8,5/10 , żeby zachęcic do dalszej pracy

: 17 stycznia 2009, 15:38
autor: Il Storico
Naprawdę bardzo ładna praca,nie wygląda na debiut :-D Fajne efekty i przejścia i ta muzyka na początku 8) 9/10(trochę niewyraźne

)
Pozdrawiam i zachęcam do tworzenia nowych prac.Na pewno będę jeszcze lepsze

: 17 stycznia 2009, 15:46
autor: Tigmar
nieźle, nieźle
dynamiczna, fajnie dobrane materiały, bardzo mi sie podobała
przyjemnie się ogladalo, bardzo!
no i muza niezła, new soul fajne

: 17 stycznia 2009, 15:47
autor: Bukol87
Jak na pierwszą kompilację w SV to wykonałeś naprawdę kawał niezłej roboty. Filmik miły i przyjemny. Oczywiście jest kilka błędów, ale nie są na tyle wielkie, żeby móc popsuć przyjemność oglądania. No może jedynie niezasłonięte loga stacji telewizyjnych troszkę burzyły estetykę pracy, ale ogólnie praca na wielki plus.
: 17 stycznia 2009, 16:06
autor: Dybala 4ever
Nie dość, że Cię chłopie długo na naszym forum nie widziałem

to teraz normalnie return of the king^^

swietna kompilka w 1 piosence jak był refren piosenki to najpiekniejsze gole Del Piero z tego sezonu, aż sie serce raduje, że Alex raczy nas takimi trafieniami i idealnie to zestawiłeś w całość

. Potem fajny powrót do przeszłości ukorowany Mistrzostwem Świata przez Del Piero przed Calciopoli. Kompila inna niz wszystkie oklepane o Alexie. 9/10 jak na debiut świetnie, widać, że masz talent kompilatorski i mam nadzieję, że nie uraczyłeś nas ostatni raz swoją kompilką, czekam z niecierpliwością na kolejną pracą. Pozdrawiam serdecznie :-D .
: 17 stycznia 2009, 16:18
autor: KeRmit19
Kompilacja zrobila na mnie naprawde bardzo duze wrazenie, mimo, ze praktycznie wszystkie materialy tam zawarte juz widzialem. Do tego tematyka zwiazana z naszym krolem jest juz bardzo oklepana, a Tobie naprawde udalo sie stworzyc bardzo dobra prace, ktora nawet na chwile mnie nie znudzila. Muzyka tez fajnie sie zgrywa. Nie mam sie czego czepic

.
9+/10
: 17 stycznia 2009, 16:31
autor: goly
Bardzo fajna komplikacja. Z pewnością inna niż pozostałe. Ma w sobie to coś....Ja od siebie daje 9,5/10. Dobrałeś dobre piosenki no i w ogóle chciało by się powiedzieć że jest bezbłędna ale 0,5 pkt i tak urwałem :-D
: 17 stycznia 2009, 16:43
autor: stahoo
Zaaaaaaaaaaaajjjjjeeeeeeebbbbbbbbiisttttttteeeeeeee. Tak mogę to określić. Zanim włączyłem, zanim zacząłem oglądac pomyślałem: "kolejna, taka sama, nudna kompilacja jakiegos fanatyka Del Piero z tymi samymi golami i sztuczkami co sa pokazywane od 10 lat, pozlepianych w jedną całość". Przepraszam.
To jedna z kompilacji, które powinno sie zobaczyć. Mnie porwała na 4,5 minuty. Można powiedzieć, że kompilacja "z duszą".
: 17 stycznia 2009, 16:56
autor: Karol_Juve
Nie znam sie bardzo na komplilacjach ale ta jest naprawde świetna.
1:55 Messi czy podobizna

: 17 stycznia 2009, 21:53
autor: Majos
No chłopie masz talent. Najbardziej podobał mi się moment cofnięcia Del Piero w czasie :-D :-D Muzyka też świetnie wkomponowana, szczególnie ta druga nutka

A ten kto uważa, że jest zamazane niechaj zrobi lepsze ! <joke>

: 17 stycznia 2009, 22:35
autor: LordJuve
MajosJuventino pisze: A ten kto uważa, że jest zamazane niechaj zrobi lepsze ! <joke>

Mam zrobić lepsze? :C
Ja napisze tylko tyle, ogólnie praca nie powala ani pomysłem, ani wykonaniem(choć jest wykonana dość starannie i poprawnie, miło się ogląda a efekty wcale nie są przesadzone...czasem tylko nie pasują do tego co słychać), jednak jedno mi się bardzo spodobało i skłoniło do napisania tych kilku zdań.
Moment - a raczej pomysł i ciekawe jego wykonanie - cofnięcia się w czasie barrrdzo mi się spodobał,

za to, niby to tylko kilka sekund, ale to zawsze pewna inwencja twórcza i pewien powiew świeżości.

: 17 stycznia 2009, 23:23
autor: Railis
Przyznam się szczerze, że spodziewałem się pracy przeciętnej. Miło mnie jednak zaskoczyłeś. Powiem nawet bardzo miło. Praca wykonana bardzo estetycznie. Nie zaśmieciłeś obrazu, żadnymi niepotrzebnymi efektami. Synchronizacja ... co powiedzieć... fachura i tyle. :-D Zobaczyłem to dojrzałe połączenie klipów, te zgranie nie na każdy bit, ale takie, że video zlewa się z dynamizmem muzyki, a przy okazji nie utrudnia oglądania. Zlewanie różnych powtórek, mieszanie z ucieszkami, wszystko wygląda tak, jakbyś już miał spore doświadczenie. Podobał mi się rówież motyw z cofnięciem czasu. Skala szarości, klipy do tyłu, coraz dynamiczniejsze przejscia, wszystko świetnie pasowało. Nie rezygnuj z tego zawodu, bo dajesz po sobie okazac, że masz duży potencjał.
PS. Kompilacja, a nie "komplikacja". Luuuudzie...