Strona 1 z 2
Częstochowa: Propozycja rozegrania meczu.....
: 04 października 2007, 21:00
autor: Joshua__
Moglibysmy sie zebrac i rozegrac jakis meczyk, a kto wie moze z czasem i maly turniej????
Jezeli bedzie zainteresowanie tematem to z checia zajme sie organizacja.
Czekam na wpisy.
Juventinich z okolicy Cze-wy tez zapraszam!!!
: 04 października 2007, 23:08
autor: P!otr
Ja był bym chętny i to nawet bardzo. Narazie jednak nie moge grać przez około jeszcze tydzień no może dwa ale jeśli tylko już będę mógł to z chęcią w jakimś meczu bądź turnieju bym zagrał:-D
Najlepiej też ustalić od razu czy gramy na trawce czy też jak turniej to na hali czy na betoniku będziemy ciorać. Jak znajdzie się grono napaleńców to myślę że z organizacją nie będzie problemu
: 05 października 2007, 17:16
autor: MarcinB
Jeśli frekwencja będzie taka jak na naszych spotkaniach to co najwyżej w jedno podanie możemy zagrać :rotfl: Ale kto wie, myslę że to ambitny pomysł.
: 07 października 2007, 18:58
autor: Joshua__
Osobiscie proponuje sztuczna nawierzchnie na lodowisku na sobieskiego
: 07 października 2007, 19:21
autor: marcin1803
ja wam powiem tyle

wczoraj bylem w Cze-wie na pielgrzymce i przez ta droge malo mnie szlag jasny nei trafil

wiec ja raczej odpadam bo mam 7 h drogi w jedna strone

: 07 października 2007, 22:09
autor: Sturm
Jak co to ja sie pisze...jeżeli będziecie coś organizować to ja przynajmniej 2/3 osoby mogę załatwić...pozdro
: 14 października 2007, 00:02
autor: Joshua__
nio wiec doszedlem do wnioksku ze nie ma na co czekac ustalmy tak niech kazdy sobie zbierze sklad zeby byl 6 -cio osobowy 5+bramkarz zawody rozegramy na sztucznym boisku na sobieskiego. czekam na propozycje druzyn.
: 14 października 2007, 00:26
autor: rad3k88
druzyna Skazani na sukces sie melduje.
Mniej wiecej kiedy mielibyśmy rozegrac ten turniej ?
: 14 października 2007, 01:50
autor: Joshua__
poczekamy na 4 lub 6 druzyn i zagramy chyba kazdy z kazdym czekam na wpisy bo 2 druzyny nie maja o co grac!!!!!!!!!!!!!!
: 14 października 2007, 01:52
autor: Joshua__
Nasza druzyna sie zwie FC Prąd druga druzyna sie zwie Skazani na sukces CZEKAMY NA NASTEPNE ZGLOSZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
: 14 października 2007, 22:33
autor: P!otr
spoko ja moge zmotac swoją ekipe

bez pudła możemy grać

tylko jedna mała sprawa że potrzeba wiedzieć kiedy gramy

bo kumpli mam co po za naszym miastem studiują więc musze wiedzieć wcześniej i najlepiej jak to sobota by była

: 18 października 2007, 23:47
autor: Joshua__
zobaczymy sie w barze to pogadamy hehe pozdro
: 23 października 2007, 23:18
autor: Sturm
Hej...ja też postaram się zebrać ekipę...dam znać do piątku co i jak..warto by było się też zorientować ile to będzie nas kosztowało...
: 05 listopada 2007, 22:57
autor: P!otr
Dawno nie zaglądałem do tego tematu i najpierw pytanie 'czy już graliscie ten turniej?' jeśli nie to... Bardzo jestem ciekaw jak z tym graniem nam wyjdzie:) ja już w pełni sił po kontuzji, runda jesienna w okręgu powoli dobiega ku końcowi. Można już zacząć bardziej poważnie myśleć o tym turnieju!
marcinb1989 pisze:Jeśli frekwencja będzie taka jak na naszych spotkaniach to co najwyżej w jedno podanie możemy zagrać :rotfl: Ale kto wie, myslę że to ambitny pomysł.
Na meczu z Interem podobno ' Michał`fcj ' doliczył się prawie 30 uczestników, więc nie jest tak źle. Może by tak u nas uczcić 10-lecie Juvepoland i 1 grudnia zagrać,a potem razem na mecz pójść. Termin chyba powinien większości pasować?
: 05 listopada 2007, 23:37
autor: Joshua__
TO zeby cos sie ruszylo zapowiem tak.
Zmieniamy boisko na sale.
Proponuje w szkole na krótkiej poniewaz moge zalatwic taniej.
Rozmawialem na meczu jest jeszcze jedna chetna druzyna. Wiec jest nas cztery. Turniej moze odbyc sie 1 grudnia milo by bylo tak uczcic juveopoland.
Wiec jezeli ma byc to turniej jubileuszowy trzeba bedzie zrobic skladke. Na sale i puchar(pamiatka) czekam na dalsze zainteresowanie.
Pozdro for all!!!!