Strona 1 z 3

'Two Fantasistas #10' Baggio vs Del Piero by Mateusszek

: 19 marca 2007, 20:08
autor: Mateo
'Two Fantasistas #10' Baggio vs Del Piero by Mateusszek

Obrazek

Prezentuję Wam moją kompilację konkursową na EuroGoal Winter Competition 06/07, której bohaterami są Roberto Baggio i Alessandro Del Piero. Filmik jest zestawieniem tych dwóch magów włoskiego futbolu i ma pokazać ich podobieństwo w sposobie gry, zdobywaniu bramek, w ich geniuszu i talencie. Nie spodziewajcie się tam napisów typu: 'Who is better?' itp. W przypadku dwóch takich mistrzów nie da się określić, który z nich jest lepszy. Dla mnie obaj są wielkimi i genialnymi piłkarzami, dwoma innymi, choć nieco podobnymi do siebie.

Muszę wspomnieć o moich olbrzymich problemach z Vegasem. Po prostu ten program cały czas coś na mnie wynajdował. W ostatniej chwili, w jakiś częściach na niskiej jakości udało mi się zapisać ten filmik i udało mi się dołączyć do konkursu. Niestety konsekwencją tego jest to, że nie mogłem na pracę nanieść kilku poprawek, zapisać go na wysokiej jakości. Stąd jest po prostu solidny i dobry, a myśle, że byłbym w stanie zrobić coś lepszego.

Mimo wszystko miłego oglądania - czekam na recenzje.

Tytuł: 'Two Fantasistas #10' Baggio vs Del Piero
Autor: Mateusszek
Rozmiar: 19 mb
Długość: 5.20 min
Muzyka: Danny Elfman 'Spidey Suite', Nightwish 'Ghost Love Sorce', Incubus 'Love Hurts' (Acoustic) - mixed by DJ Railis :P
Podziękowania: Railis, Grabarz
Specjalnie dla: EuroGoal Winter Competition 06/07, SoloJuve.com
Rozdzielczość/Jakość: 320x240, 512kb/sek, 128kb/sek audio

LINKI: SoloJuve.com (zapisz jako) | Uploader.pl | SendSpace.com | Zshare.net | RapidShare.com | TurboUpload.com | YouTube.com

: 19 marca 2007, 20:21
autor: RuTeK
Muzyka idealnie zgrana z filmikiem. w 101 % ! poprostu cudooooooooooo !

11/10 moja ocena :>

P.s Sorki ze wypowiedz jak Dziecka z 3 klasy podstawówki ale jestem wniebowzięty tym filmikiem !

: 19 marca 2007, 20:51
autor: Bartas_01
Chlopie Ciebie zeby wychwalac to czasami brakuje slow :) kolejna swieta kompilacja muzyka idealnie zgrana z filmem oraz idealnie pokazany geiusz i podobienstwo obu panow :) Oby tak dalej a na pewo wygrasz nie jeden konkurs i bedziesz coraz bardziej rozpoznawalnym kompilatorem poza granicami naszego kraju :) 10+\10 :)

: 19 marca 2007, 21:00
autor: mrhahn
Mamy zwycięsce!!

Kurna nie wiem co napisac, to trzeba zobaczyć ;)

Ciebie normalnie powinni bo jakieś telewizji sportowej wziąść zebyś im skręcał kompilacje... napewno program by miał dużą popularność ;)

: 19 marca 2007, 21:07
autor: Szilgu
Gratuluję świetnej kompilacji :) . Świetnie zgrany dźwięk z obrazem. Pięknie ukazałeś zagrania Alexa i Baggio. W dodatku dałeś kilka pięknych zagrań których dotychczas nie widziałem w żadnym innym filmiku. Kolejnym plusem jest to, że nie wcisnąłeś tu wielu efektów, któe moim zdaniem zwykle tylko psują końcowy efekt. Naprawdę, wspaniały filmik. Trudno mi powiedzieć coś więcej bo żadnym fachowcem od filmików nie jestem.
Jeszcze mam jedno pytanie dotyczące filmików... Od jakiegoś czasu (od ostatniego formatu) wszystkie filmiki które oglądam są w ciemnych kolorach. Ściągałem różne kodeki i odtwarzacze jednak nic to nie daje. Wiecie co należy zrobić?

: 19 marca 2007, 21:21
autor: alexis12
Super Super Super:) nic dodac nic ujac!! oby takich wiecej kompilacji ! brawooooooooooooooooo .Ten Filmik oddaje piekno 2 byc moze najwiekszych gwiazd Juventusu . 8)

: 19 marca 2007, 21:25
autor: adi130
no filmik bardzo przyjemny :) aczkolwiek bardziej mi sie podoba Twoje intro do calego konkursu :) ;) I tak wogole z tych zagran tutaj musze z bólem przyznac że Baggio na mnie wywiera większe wrażenie :| Ale kompilacja fantastyczna

: 19 marca 2007, 21:45
autor: blk01
madafaka :shock:

co ja mogę napisać :| tylko pokłony bić i oddac hołd :P

: 19 marca 2007, 21:51
autor: -Lucas-
mrhahn pisze:Ciebie normalnie powinni bo jakieś telewizji sportowej wziąść zebyś im skręcał kompilacje... napewno program by miał dużą popularność
Na pewno nie oglądałbym tego programu.

Korzystając z okazji dorzucę kilka swoich skromych zdań do wątku. Straciłeś twarz... i na pewno nie jest to tylko moje odczucie. Szybko zdobyłeś zaufanie w moich oczach ale równie szybko je straciłeś. W przeszłości oglądałem twoje kompilacje ze zdecydowanie większym zainteresowaniem. Teraz jest mi to obojętne, wolę reklamy w telewizji poogladać. Pewnie niektórzy nie wiedzą o czym mówię,trudno.
Mógłbyś się w końcu zastanowić nad tym co robisz, zachować resztki lojalności. Obojętnie jaką prace byś nie stworzył i obojętnie jaki konkurs byś nie wygrał dla mnie jesteś zerem.

Żeby nie było offtopowo kompilacja jest taka sobie bla bla bla

EDiT:
Mateusszek pisze:
-Lucas- pisze:Straciłeś twarz...
Twarz, szyja, tyłek - wszystko na swoim miejscu.
Nie grzeszysz inteligencją.
Mateusszek pisze:
Pewnie niektórzy nie wiedzą o czym mówię,trudno.
Mógłbyś się w końcu zastanowić nad tym co robisz, zachować resztki lojalności. Obojętnie jaką prace byś nie stworzył i obojętnie jaki konkurs byś nie wygrał dla mnie jesteś zerem.
Śmiało chętnie dowiem się o co chodzi, a najlepiej na PW - nie będziemy tu off-topa robić. Nie wiem o jakiej lojalności mówisz, nad czym mam się zastanowić robiąc kolejny filmik? ; O No comments...
Nie mam zamiaru wdawać się z tobą głupie dyskusje. Widac w dalszym ciągu nie rozumiesz pewnych spraw. Ostatnie słowa twojego postu wprost idealnie pasują do tego co napisałeś. Tym epizodem, żegnam.
Mateusszek pisze:
Diego pisze:Pozwólcie, że wtrącę się na chwilę. -Lucasowi- chyba chodziło o to, że w napisach końcowych napisałeś dla SoloJuve.com, a nie dla JuvePoland.com. Aczkolwiek pewien nie jestem.
Diego, a co w tym dziwnego i złego? ; > Czy ja jestem związany z JP jakąś pępowiną? Po prostu pracuje obecnie na SJ i tyle ; ). Ale czy to powód do takiego ataku, najazdu. Kolega Lucas powódu nie ma żadnego.
W celu sprostowania. Nie chodziło mi o końcowe napisy bo nawet nie ogladałem tej kompilacji i mój post nie tyczył sie bezpośrednio filmu. Twierdzisz, że nie miałem powodu.Spoko.

: 19 marca 2007, 21:57
autor: Mateo
-Lucas- pisze:Straciłeś twarz...
Twarz, szyja, tyłek - wszystko na swoim miejscu.
Pewnie niektórzy nie wiedzą o czym mówię,trudno.
Mógłbyś się w końcu zastanowić nad tym co robisz, zachować resztki lojalności. Obojętnie jaką prace byś nie stworzył i obojętnie jaki konkurs byś nie wygrał dla mnie jesteś zerem.
Śmiało chętnie dowiem się o co chodzi, a najlepiej na PW - nie będziemy tu off-topa robić. Nie wiem o jakiej lojalności mówisz, nad czym mam się zastanowić robiąc kolejny filmik? ; O No comments...
Diego pisze:Pozwólcie, że wtrącę się na chwilę. -Lucasowi- chyba chodziło o to, że w napisach końcowych napisałeś dla SoloJuve.com, a nie dla JuvePoland.com. Aczkolwiek pewien nie jestem.
Diego, a co w tym dziwnego i złego? ; > Czy ja jestem związany z JP jakąś pępowiną? Po prostu pracuje obecnie na SJ i tyle ; ). Ale czy to powód do takiego ataku, najazdu. Kolega Lucas powódu nie ma żadnego.

: 19 marca 2007, 22:15
autor: fan_of_juve
Kompilacja naprawde na ciekawy temat tylko czasem tak sie te clipy- akcje zmieniaja ze normalnie nie wiem co jest co !!!?? az mi sie w glowie zakrecilo :D ,ta kompilacja jest troche taka zakrecona moze i taka miala byc no ale coz kazdy robi to co mu sie podoba


ps. albo to ja taki zakrecony dzis :P 8)

: 19 marca 2007, 22:31
autor: M.
Mateusszek pisze:Śmiało chętnie dowiem się o co chodzi, a najlepiej na PW - nie będziemy tu off-topa robić. Nie wiem o jakiej lojalności mówisz, nad czym mam się zastanowić robiąc kolejny filmik? ; O No comments...
Pozwólcie, że wtrącę się na chwilę. -Lucasowi- chyba chodziło o to, że w napisach końcowych napisałeś dla SoloJuve.com, a nie dla JuvePoland.com. Aczkolwiek pewien nie jestem.

Odnośnie kompilacji. Nie będę się rozpisywał, jest po prostu cudowna :-D .

: 19 marca 2007, 22:43
autor: LordJuve
Wiekszosc prac konkursowych ma pewna prawidlowosc, niby one maja jakis temat przewodni, ale potem wychodzi na to, ze sa o wszystkim i o niczym bo zawsze w tego typu pracy - szczegolnie na tak "komercyjnym" konkursie - liczy sie jedno, to aby autor pokazal co on potrafi wyczarowac wrecz na ekranie swoimi umiejetnosciami i programem. Potem wychodza "piekne" prace. Ta jest oczywiscie technicznie i wizualnie wysmienita(choc jakosc jest kiepska), ale widac, ze w niej liczy sie tylko to, liczy sie tylko ten mega efekt, ta wrecz komercja i wchodzenie w d**e tym, ktorzy oceniaja na tym konkursie, bo przeciez latwo jest ocenic prace na podstawie tego, czy ladnie sie prezentuje niz ocenic ja czy ma jakies przeslanie - tej tego wyraznie brakuje, reszta jest na miejscu, choc muzyka moglaby byc lepsza, ale wiadomo, gusta.

Zauwazylem tez pewna przykra prawidlowosc. Mianowicie Mateusz(tak masz na imie, prawda?) dostaje juz na JP komenty za "nazwisko". Przykre to jest, bo ta prawidlowosc cechuje sie tym, ze sa userzy, ktorzy zawsze dadza jemu komentarz, ale nigdy nie dostanie od nich mlody, poczatkujacy user, ktory tego potrzebuje, zeby miec motywacje i checi do dalszej pracy, szkoda.

: 19 marca 2007, 23:14
autor: Railis
mrhahn pisze:Mamy zwycięsce!!
Nie to żebym Mateusszkowi umniejszał talentu, albo coś (nic z tych rzeczy)... ale widziałeś wszystkie prace? :wink:

Ocenkę dam później (i nie edytuje posta, tylko walnę sobie nowego bo lubię nabijać :lol: )

: 19 marca 2007, 23:15
autor: Mateo
Lord_ Juve pisze: Ta jest oczywiscie technicznie i wizualnie wysmienita(choc jakosc jest kiepska), ale widac, ze w niej liczy sie tylko to, liczy sie tylko ten mega efekt, ta wrecz komercja i wchodzenie w d**e tym, ktorzy oceniaja na tym konkursie
Widzę, że jeszcze bardzo mało wiesz o tym, jak wyglądają te jak to nazwałeś 'komercyjne' kompilacje. Moja i komercyjna, pod gusta jury? Bredzisz. W filmiku tym nie zostały użyte praktycznie żadne efekty, prócz lekkiego 'makijażu' kolorków. Po za zapewniam Cię, że oceniający bardzo dobrze wiedzą, co jest dobre, co nie.
czy ma jakies przeslanie - tej tego wyraznie brakuje, reszta jest na miejscu, choc muzyka moglaby byc lepsza, ale wiadomo, gusta.
Temat konkursu brzmiał: 'piłkarz vs piłkarz'. Nie wymagaj tego aby taki lajtowy temat był realizowany w jakiś niezwykły sposób. Kompilacje to nadal mimo wszystko pokazywanie umiejętności zawodnika, zabawa. Trochę luzu i dystansu, to tylko hobby, a nie arcypoważna sfera ; ).
Wręcz nieraz śmieszne jest to, że niektórzy przez jakiś filmik próbują nawracać niektórych na sposób kibicowania itp.
Zauwazylem tez pewna przykra prawidlowosc. Mianowicie Mateusz(tak masz na imie, prawda?) dostaje juz na JP komenty za "nazwisko". Przykre to jest, bo ta prawidlowosc cechuje sie tym, ze sa userzy, ktorzy zawsze dadza jemu komentarz, ale nigdy nie dostanie od nich mlody, poczatkujacy user, ktory tego potrzebuje, zeby miec motywacje i checi do dalszej pracy, szkoda.
Naturalne jest to, że skoro ktoś zrobił już bardzo wiele kompilacje, które zazwyczaj podobały się użytkownikom i wypracował sobie pewną 'renomę', będzie dostawał więcej komentarzy. Zwyczajnie ludzie ściągając pracę takiej osoby, wiedzą, że mogą oczekiwać solidnej pracy. Chyba tyczy się też Twoich prac, prawda?


Powracając do tej komercji, przesłania. Przypomne tylko, że wygrałem letni konkurs na EuroGoal'u pracą 'Is The Magic Lost?' o Zlatanie, o której nijak nie powiesz, że była 'komercyjna' - wręcz miała w sobie pewną opowieść. To zupełnie podważa Twoją tezę o gloryfikowaniu bajeranckich prac.
Zająłem drugie miejsce na konkursie na Futbol Fever z 'The Only One' o Alexie. Też komercyjna? ; >

Sorka, że chaotycznie, ale nie mam czasu.

EDIT:
Lucas pisze:Żeby nie było offtopowo kompilacja jest taka sobie bla bla bla
Nie chodziło mi o końcowe napisy bo nawet nie ogladałem tej kompilacji i mój post nie tyczył sie bezpośrednio filmu.
Nabijacz, napinacz, prowokator? :lol: Nie masz nic do powiedzenia na temat mojej pracy, nie oglądałeś jej, to po cholere ta wypowiedź? Jeśli masz coś do mnie - jak mówie, zapraszam na PW. Ale nie, przecież byłoby to zbyt mało efektowne, nie zrobiłoby żadnego szumu.

Uwierz, że nadal ciężko mi zrozumieć Twoje pretensje co do mojej osoby. Jeśli mnie już atakujesz to wal kawę na ławę, a nie unikaj sedna tematu. Jak mówię zapraszam na PW.