Strona 1 z 1
Kamil Kosowski-wielka gwiazda piłki
: 25 czerwca 2003, 16:55
autor: alabama_junior
Kamil Kosowski, piłkarz Wisły, mógł od przyszłego sezonu występować w drużynie mistrza Francji Olympique Lyon. Do transferu jednak nie dojdzie, a to za sprawą samego zawodnika, który postawił francuskim działaczom zbyt wygórowane żądania finansowe.
Jak poinformował "Tempo" jeden z pracowników Olympique Lyon, pragnący zachowań anonimowość, Kosowski zażądał zarobków w wysokości 200 tysięcy euro miesięcznie!
"Nie, takie zarobki to czyste szaleństwo! Jeśli to prawda, to Kosowski nie wie co mówi, bo takich pieniędzy nie dostanie nigdzie w Europie. Tyle to mogą zarabiać prawdziwe gwiazdy, a nie jakiś Polaczek" - powiedziała jedna z osób blisko związana z klubem
"O, Boże! Co ten Kosowski sobie myśli? Przecież on nie jest Maradoną!" - wykrzyknął zaskoczony Bogdan Basałaj, prezes Wisły Kraków SSA.
: 25 czerwca 2003, 17:10
autor: Sylwia
CO TE KOSOWSKI SOBIE WYOBRAŻA?! NIKT MU NIE DA TAKIEJ KASY OD RAZU!!!!!!! NAJPIERW MUSI SIĘ POKAZAĆ POTEM MOŻE MAŁA PODWYŻKA ALE NIE ODRAZU 200 TYSIĘCY!!!!!!!
ZNOWU SIĘ PRZELICZYŁ!!!
: 25 czerwca 2003, 17:10
autor: ToMeK
Dziwi mnie ze Kosowski nie przechodzi do takiego klubu jakim jest Lyon ... dziwie mu sie naprawde ... to mogla byc juz ostatnia oferta jaka mogli mu zaproponowac dzialacze tak swietnego klubu jak na Francuska lige ... no i jescze chce wiecej, rozumiem ze chlopak chce troszke zarobic ale bez przesady ... czy jest gwiazda ? Gwiazda byl na poczatku sezonu gdy gral jeszcze w Pucharze Uefa ; koncowka sezonu mu naprawde nie wyszla ... nie byl to ten Kosowski co kilka miesiecy wczesniej ... gra w reprezentacji rowniez - ociazaly, nie potrafil podac itd. ! Wydaje mi sie ze zaprzepascil sobie Kamil taka szanse jaka dostal ... moze jeszcze dzialacze jakiegos w miare dobrego klubu na ''rozwinieci skrzydel'' szanse Kosowskiemu daja (Inter bodaj stara sie o niego albo staral ... ) Niedawno pisalo ze zawiodl wyslannika ktory obserwowal go na meczu Polska - Szwecja ... Na zakonczenie tego mojego postu zycze Kamilowi aby jakis dobry klub zlozyl mu oferte w miare jego wymagan i zgodzil sie przejsc bo siedzenie w tej naszej Polsce i robienie kariery dobrze mu nie wyjdzie ... tutaj nie ma dla niego przyszlosci jak i dla wszystkich Polskich pilkarzy...
: 25 czerwca 2003, 17:32
autor: RAT
Kosa chyba po udanym sezonie w Wisle Kraków myśli że najwieksze kluby w Europie za wszelką cenę chcą mieć go w swojej drużynie, dlatego postawił tak wygórowane wymagania finansowe,a wogóle jak Kosowski będzie dalej grał jak w ostatniach tygodniach to wątpię czy nawet jakis zespól z końca tabeli ligi francuskiej będzie chciał go zaangażować, ale niedziwie się że chciał dobrze zarabiać w końcu jeszcze niecały rok temu w Pucharze Uefa błyszczał forma a teraz bieda z nim, kiepsko idzie mu w reprezentacji czego dowodzi np.mecz ze Szwedami. Jak tak dalej pujdzie to Kosa nigdy nie wyjedzie za granice do jakiegos lepszego klubu niż Wisła Kraków :!: :!:
: 25 czerwca 2003, 18:22
autor: Yari
Przesadza Kosowski , naprawde . Coraz mniej go lubie , rozumiem że chce przejść do dobrego klubu i sie chce rozwijać , ale rezygnować z takiej oferty?? Zadziwiające.
: 25 czerwca 2003, 21:58
autor: Dragon
Zdziwil mnie Kosowski :? On myśli, że jest światową gwiazdą
Ahhhh widać, że o pieniądze mu chodzi szkoda gadać. I dobrze mógł grać w takiej dobrej drużynie a tak niewiadomo. Zadużo by chciał :evil:
: 25 czerwca 2003, 22:11
autor: wilq
jak by to powiedziec ... sława mu do glowy strzelila zeby tak zarabiac to trzeba byc GWIAZDA typu niegdys Platini albo Maradona a nie jakims pilkarzykiem co ledwo sie wybil i chce byc najlepszy. Kamil powodzenia w przyszlosci.
: 26 czerwca 2003, 10:29
autor: Johnny
a moze 1 500 000 eu. miesiecznie :lol: :lol: :lol:
: 26 czerwca 2003, 10:44
autor: PABLO
jak kosowski niechcial do Olympique Lyon to przeszedl do niemiec i tak wyszedl na tym b. zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
: 26 czerwca 2003, 10:45
autor: hajdix
Cienki jest wyszły mu dwa mecze i tyle teraz pojdzie do slabego zespołu jakim jest Kaiserslautern i bedzie siedział na ławie.
: 26 czerwca 2003, 11:11
autor: uNdErGrOuNd_zMc
bLeEeE jUsH NiE mOgĘ żYgAm tYm cAłYm kOsOwSkIm pRzEcIeRz oN SiE NiE nAdAjE :? jA NiE WiEm Co mAnCiNi w NiM wIdZi jAk tO tAkA pIcZkA

: 26 czerwca 2003, 11:27
autor: cukier
a kosowski niech lepiej nie idzzie nigdzie bo pójdzie zagra 1 mecz swój najgorszy w karierze i bedzie siedział do końca sezonu a w Wiśle mają szanse:) na awans do ligi MISTRZÓW!!
: 06 lipca 2003, 18:11
autor: Alexxxxx
Kosowskiemu poprostu peniądze uderzyły do głowy :!: :!: :!:
: 10 lipca 2003, 12:07
autor: Alex-10
Teraz od Kosy to nawet Kuba Borowski (V liga) jest lepszy

Ostatnio nam Kubuś w Kwidzynie walnął bramę jak Rivaldo - przewrota z 16 metrów w okieno - ale fart!!!!!!!!
: 10 lipca 2003, 12:13
autor: Andryk
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA przecież kosowski to jest taki cienki jak sznurowadło :!: :!: :!: :!: