Strona 1 z 2

Kibice Romy opluli triade Juventusu!

: 02 lutego 2006, 11:46
autor: Mati1990
http://www.pilka.pl/?mid=1&show=47686

eh nic dodac nic ujac-wlasnie zauwazylem jaki iloraz inteligencji maja kibice Romy .Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve :evil: co o tym sadzicie??

: 02 lutego 2006, 12:18
autor: darel
Ech.... coś takiego lepiej pozostawić bez komentarza, bo tylko szkoda nerwy sobie psuć. Kibice Romy pokazują tylko swój poziom kultury, ale do takiego czegoż zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wg mnie Roma powinna ponieśc dotkliwe sankcje, ja jednak nie wierze tak jak Mati1990 w wyeliminowanie Romy z PW. Zapewne skończy się jakąs karą pieniężną i jeśli dobrze pójdzie, to kilku meczach przy pustych trybunach.

P.S. Jak czytam komentarze pod tym newsem na stronie piłka.pl to aż mi żal nie których osób. Rozumiem, że kibicuje się swojemu ukochanemu klubowi, ale żaby być aż tak zaślepionym. Wg niektórych to oczywiście wina Juve, że kibice Romy ich zaatakowali..... bez komentarza....

Re: Kibice Romy opluli triade Juventusu!

: 02 lutego 2006, 12:18
autor: Del Rajko
Mati1990 pisze:http://www.pilka.pl/?mid=1&show=47686
Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve :evil: co o tym sadzicie??
Zbyt ładnie to się nie zachowali. W ogóle to co się dzieje na stadionach piłkarskich to jest jakaś jedna wielka paranoja :angry: Ale nie ma sensu się zagłebiać w ten temat bo można by o nim pisać w nieskończoność.
Jeśli chodzi o to czy JUVE powinno zająć miejsce Romy w półfinałe to wydaje mi się, że nie ma to najmniejszego sensu. Skoro odpadliśmy to znaczy, że na boisku byliśmy słabsi. Gdyby tak się stało znowu pojawiały by się komentarze, że ktoś nam pomaga, że to i owo.. ( np. sędziowie jak to było w poprzednim sezonie :rotfl: )
Jest to wyraźny przejaw chamstwa i mam nadzieje, że Roma ostro zapłaci za wybryki swoich kibiców. To tyle w tym temacie.
Pozdrawiam

Re: Kibice Romy opluli triade Juventusu!

: 02 lutego 2006, 12:21
autor: pawelini
Mati1990 pisze:http://www.pilka.pl/?mid=1&show=47686

eh nic dodac nic ujac-wlasnie zauwazylem jaki iloraz inteligencji maja kibice Romy .Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve :evil: co o tym sadzicie??
Po 1-sze nie zabardzo ufam serwisowi pilka.pl
Po 2-gie Nawet jesli Twoje rozwiązanie (aby do polfinalu weszło Juve) krzywdzi zawodnikow romy, a to nie oni pluli. Pozatym jest nierealne.

Re: Kibice Romy opluli triade Juventusu!

: 02 lutego 2006, 12:24
autor: DamKam
Mati1990 pisze:Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve :evil: co o tym sadzicie??
Nie no bez przesady, napewno taki scenariusz nie bedzie mial miejsca :!: Roma pewnie dostanie po raz kolejny wysoka kare finansowa... choc zapewne to i tak nic nie zmieni w skandalicznym zachowaniu rzymskich "kibicow" :angry:

: 02 lutego 2006, 12:28
autor: Mr Cezary
Będzie kara pieniężna i kilka meczy bez udziału publiczności. Z Pucharu Włoch raczej nie polecą, a szkoda, bo mielibyśmy wtedy już z górki w zasadzie.

: 02 lutego 2006, 12:32
autor: Mrówa
Mnie to jakoś wogóle nie dziwi co się dzieje w Romie.
Mozna to skomentować bardzo krótko.
JACY KIBICE TAKI KLUB I VICE VERSA.
Po prostu cała Roma.działacze,kibice i piłkarze są żałośni i szkoda na nich czasu tracić.
Niech sie podniecają wyelimonowaniem Juve z CI.
To jedyne co im pozostało w tym sezonie.
P.S.Do tej pory myślałem że Lazio ma kibiców nazistów,ale po meczu Livorno-Roma widze że romaniści idą ich śladem :bravo:

Re: Kibice Romy opluli triade Juventusu!

: 02 lutego 2006, 12:42
autor: Szymek
Mati1990 pisze:Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve :evil:
Nie ma mowy, żeby taka sytuacja nastąpiła. Nie udawajcie, że jesteście zaskoczeni tym wydarzeniem, jakbyście nie znali kibiców romy. Odpowiednia władze zajmą sie tym wydarzeniem i pociągą romę do odpowiedzialnośći. Tyle ode mnie na ten temat.

: 02 lutego 2006, 13:05
autor: xi0nc
Coz sie dziwic kibicom Romy ??? Ich klub daje ciala na kazdej linii :P .. no moze poza PW ... 20pkt straty w SerieA. Musza jakos rozladowac emocje ... Zastanawiam sie tylko czy jak tacy ludzie (ojcowie synowie) wracaja do domow to tez wyladowuja swoja zlosc na domownikach- rodzenstwie zonach i dziewczynach ... Kto wie ... :prochno:
A tak na marginesie to trzeba po prostu przywyknac ze to niewychowana banda cieci, ktora niczego soba nie reprezentuje i potrafi jedynie pokazywac jakimi sa prostakami ;) :prochno:

: 02 lutego 2006, 13:18
autor: Vincitore
Co z tego ze Roma ma prawie zawsze pełny stadion jak prawie zawsze ich zachowanie pozostawia bardzo wiele do życzenia. W ostatnim meczu z Livorno mieli przygotowanych 6 koktajli mołotowa i transparent "Spalimy was Żywcem" dobrze że ktoś wpore zareagował. Na każdym punkcie Roma jest na "-" Zarząd , Gra , Zachowanie Piłkarzy & Kibiców. Triada powinna wziaść porządną kąpiel

A jak się nazywa autor tego newsa na pilka.pl :>?

: 02 lutego 2006, 13:33
autor: Pilekww
Nie wierze w wyeleminowanie Romy z PW bo piłkarze nie mają z tym nic wspólnego, a o zwycięstwie decydują walasnie oni. Dlaczego wysiłek zawodników z Rzymu ma byc poskromiony przez kilku idiotów bo inaczej tych gości opisac nie mozna, którzy opluli nasze "głowy" :!: Roma powinna dostac kare finansową a najlepiej jakos złapć tych gosci u ostro ukarać ale sam za bardzo nie wierze zeby ich schwytali :( .
Taki juz jest włoski (i nie tylko) footabll, a szczególnie kibice!

: 02 lutego 2006, 13:50
autor: forza bianco-neri
to gdzie ta trojka usiadla? w sektorze gospodarzy?
przeciez dla takich bossow sa specjalne loze, cos mi sie wierzyc nie chce, ze do czegos takiego doszlo. zreszta to sa tacy sami ludzie jak inni; skoro przyszli na mecz to niech licza sie z tym, ze na terenie wroga beda niezbyt mile widziani. Nie kumam Was z tym, ze jak cos stanie sie Juventinim to od razu wielkie halo , a jak My cos zrobimy to bronimy swego - nie jestesmy tacy swieci, to jest pilka i wielkie emocje, takze te poza sportowe, wiec niektorym puszczaja nerwy, to chyba ludzkie co nie??
Mati1990 pisze:Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve Evil or Very Mad co o tym sadzicie??
a tym tekstem to mnie rozwaliles :rotfl:

: 02 lutego 2006, 13:59
autor: Jasiek-x
No to tak, niech jeszcze usuną Palermo, bo oni zepsuli reputację milanu tłukąc ich 3:0... Oczywiście zachowanie karygodne, jeśli naprawdę to mialo miejsce, to federacja musi zareagować. Osobiście nie nawidze romy, a tym bardziej ich kibicow, zreszta takie zachowanie samo kreauje do nich ten stosunek... Myśle, że powinna być duża kara pieniężna i kilka meczy bez kibiców (i bez zysków)...

: 02 lutego 2006, 14:18
autor: Capitan
rzeczywiście za takie zachowanie należy sie dyskwalifikcja. nawet jesli nie Juve mialo by na tym skorzystac. takie zachowanie nie przystoi nawet dzieciom w podstawowce. brak mi slow

: 02 lutego 2006, 14:28
autor: Mati1990
forza bianco-neri pisze:to gdzie ta trojka usiadla? w sektorze gospodarzy?
przeciez dla takich bossow sa specjalne loze, cos mi sie wierzyc nie chce, ze do czegos takiego doszlo. zreszta to sa tacy sami ludzie jak inni; skoro przyszli na mecz to niech licza sie z tym, ze na terenie wroga beda niezbyt mile widziani. Nie kumam Was z tym, ze jak cos stanie sie Juventinim to od razu wielkie halo , a jak My cos zrobimy to bronimy swego - nie jestesmy tacy swieci, to jest pilka i wielkie emocje, takze te poza sportowe, wiec niektorym puszczaja nerwy, to chyba ludzkie co nie??
Mati1990 pisze:Moim zdaniem powinni wyeliminowac rome z pw i w polfinale wstawic Juve Evil or Very Mad co o tym sadzicie??
a tym tekstem to mnie rozwaliles :rotfl:

powiedz mi co bylo w tym takiego smiesznego? :roll: jakby wyeliminowali rome to mzoe kibice by wreszcie pomysleli ze krzywde robia tym tez swoim pupilkom