Strona 1 z 5
Pary 1/8 Ligi Mistrzów
: 16 grudnia 2005, 12:26
autor: Tasak
Chelsea Londyn (Anglia) - FC Barcelona (Hiszpania)
Real Madryt (Hiszpania) - Arsenal Londyn (Anglia)
Werder Brema (Niemcy) - JUVENTUS TURYN (Włochy)
Bayern Monachium (Niemcy) - AC Milan (Włochy)
PSV Eindhoven (Holandia) - Olympique Lyon (Francja)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Inter Mediolan (Włochy)
Benfica Lizbona (Portugalia) - Liverpool (Anglia)
Villarreal (Hiszpania) - Glasgow Rangers (Szkocja)
Źródło: własne
Co o tym myślicie? Moim zdaniem Juve nie bedzie miało problemu z Werderem...
Szlagier Barca-Chelsea zapowiada sie ciekawie...
Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się 21 i 22 lutego 2006 roku, a rewanże 7 i 8 marca 2006 roku.
Moi faworyci do awansu:
Juve
Milan
Villareal
Liverpool
Inter
PSV
Chelsea
: 16 grudnia 2005, 12:28
autor: adinockm
Losowanie jak najbardziej udane dla nas. Werder obecnie prezentuje dobry futbol ale nie na tyle żeby pokonać Juve!!! Do meczu jeszcze dużo czasu zostało i forma każdej z drużyn może się zmienić. Coś czułem, że Chelsea trafi na Barce

dobry mecz będzie, to sam Milan i Bayern.
: 16 grudnia 2005, 12:40
autor: m4Tiex
Dobrze ,ze Juve trafilo na Werder poniewaz Werder nie prezentuje takiego stylu gry jak Juve ale nie bedzie latwo bo do 1/8 jescze troszke czasu i formy kazdej druzyny moga sie zmienic mysle ,ze Juve podola im i wygra.
: 16 grudnia 2005, 12:43
autor: konixxx
Losowanie w sumie udane! W meczach z udzialem Werderu padalo najwiecej bramek w fazie grupowej, oby tak zostalo (oczywiscie z korzyscia dla JUVE). Nie powinno byc wiekszych problemow. Troche szkoda - TVP pewnie nie pokaze JUVE tylko inne mecze.
Awansuja:
JUVE
Arsenal
Barcelona
Bayern
PSV
Liverpool
Inter
Villareal
Typy jak najbardziej subiektywne

wiec nie czepiac sie!
: 16 grudnia 2005, 12:46
autor: Martin
Juz wiadomo, ze nie obejrzymy w TVP Juventusu. Trzeba bedzie liczyc ze pokaza to inne stacje. Polsat? A moze jeszcze cos innego.
Co do druzyn? Ciezko cokolwiek dzisiaj powiedziec bo jednak do meczow jeszcze troche czasu i rewelacyjnie spisujacy sie Juventus moze wpasc wtedy w kryzys (Oby nie) to samo tyczy sie Barcelony. Bo na chwile obecna prawda jest taka ze Chelsea nie mialaby wiele do powiedzenia.
Losowanie korzystne dla Juve, ale muszą podejsc z takim samym nastawieniem jakim grają teraz. Bez lekcewazenia. No i przede wszystkim grać swoje a nie jakies wymyslne taktyki jak rok temu z Liverpoolem, kiedy gralismy gornymi pilkami. To bylo straszne :doh:
: 16 grudnia 2005, 12:47
autor: Apollo_83
Ciesze się, że trafiliśmy na Werder. Juve nie powinno mieć kłopotów z pokonaniem Werderu na wyjeździe jak tym bardziej u siebie :-D.
Najciekawiej zapowadają sie mecze Chelsea - Barca, Real - Arsenal, Bayern -Milan. Mam nadzieje, że awansuje Barca, Arsenal i Bayern.
: 16 grudnia 2005, 12:49
autor: Venomik
Wie ktos ktorzy zwyciezcy zmierza sie z ktorymi w kolejnej rundzie?
Wstrzymam sie z komentarzami do momentu az sie dowiem, bo jesli tak bedzie wygladac drabinka (czyli wygrany 1 spotkania gra ze zwyciezca 2, wygrany 3 gra z wygranym 4 itd...) to ja dziekuje - nie jestem zadowolony

W kolejnej rundzie przypadnie nam Milan (albo Bayern - niewiele lepiej), pozniej Barca albo Chelsea (badz rewelacyjny w LM Arsenal - Real z nimi polegnie) - czyli droga do finalu bardziej niz ciezka...
: 16 grudnia 2005, 12:52
autor: Kali
No nieźle trafiliśmy :-D Mimo, że Werder to nie jest jakaś super europejska drużyna to nie można ich lekceważyć, wystarczy spojrzeć jak zmobilizowali się na mecz z Panathinaikosem (5:1). Ale jestem dobrej myśli.
Najlepiej zapowiada się moim zdaniem Chelsea - Barcelona, myślę że Rijkaard nie popełni tych samych błędów co ostatnio i to właśnie Barca przejdzie dalej.
A inni moi faworyci to:
Arsenal
Bayern
Lyon
Inter
Liverpool
Villarreal
: 16 grudnia 2005, 12:52
autor: farmer16
No tak i wylosowano te pary

. Teraz napisze na temat tych par i ich faworytach.
Chelsea Londyn-FC.Barcelona Tutaj są 2 faworyci , obie drużyny mają wielkie szanse na przejście. W tamtym roku górą wyszli piłkarze Chelsea zobaczymy kto w tym roku będzie lepszy.
Real Madryt-Arsenal Londyn Obie drużyny ostatnio nie grają na wysokim poziomie. Nie lubie Galcticos tak jak pewnie większość z was dlatego chcę, aby przeszedł Arsenal.
Werder Brema-Juventus TurynNo to też będzie bardzo ciekawe spotkanie, obie drużyny sppsiują się bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych, oczywiście moim faworytem jest JUVE

.
BayernMonachium-AC.MilanNasz grupowy rywal zmierzy się z naszym nieprzyjacielem ligowym. Liczę na Bayern Milan znów może dojśćdo finału,a ja tego bym nie chciał chcępoprostu, aby na wstępie dostali w dupe. I ten głupi prowakator Gattuso na wstępie bym go powiesił.
PSV Eindhoven-Olympqiue LyonDwie dobrze grające drużyny na wysokim poziomie kiedyś o nich nie mówiło się tak głośno teraz są czarnymi koniami Ligi Mistrzów. Rok temu przeszedł PSV jak będzie w tym sezonie dowiemy się w Marcu.
Ajax Amsterdam-Inter MediolanTo nie jest hitowa para jedna moim zdaniem z najgorszych wydaje mi się, że tu nic ciekawegosię nie wydarzy. Ajax ostatnio nie gra świetnie , Inter ostatnio zatem wygrał z Milanem 3-2, ale do meczy jeszcze trochę czasu
Villareal-Glasgow Rangers Też nie jest to ciekawa para. Obie drużyny dostały się moze dzięki małemu picu, ale dobrze . Chciałbym, żeby zwycięsko z tej pary wyszła Villareal wydaje mi się, że zasłgują na dalszą grę. 8)
: 16 grudnia 2005, 12:55
autor: Humar
no i pieknie werder jest dobry na bundeslige ale na juve sa cienki tak patrzac na to losowanie jest szansa na wygranie LM !!!!!!!!!!!!

: 16 grudnia 2005, 13:04
autor: leniup
Nie podzielam Waszego optymizmu. Werder Brema to trudna druzyna i nie chciałem na nią trafić. Niemcy prezentują się bardzo dobrze u siebie w lidze. Strzelają dużo goli, mają dorbych napastników, w Lidze Mistrzów tez radzili sobie nieźle. Werder to nieprzyjemny rywal. Oczywiście jestem przekonany że sobie poradzimy z Klose i jego kolegami ale w Bremie bedzie na pewno bardzo ciężki mecz. Mogliśmy trafić lepiej, mogliśmy też gorzej, ale ogólnie to nie zgodze się że to było szczęśliwe losowanie. Szczęśliwe było by gdybyśmy na Rangers trafili.
Co do innych par. Najciekawsze to zdecydwoanie Barca-Chelsea, Arsenal-Real, Milan-Bayern. Osobiście mam nadzieję że Barcelona zrewanżuje się za porażkę sprzed roku. Na pewno mecz ten zobaczymy w TVP więc już czekam na popis zdobywcy Złotej Piłki i jego kolegów. Jesli Real nie poprawi nic w swojej grze to z Arsenalem przegra i nie odkryłem tu Ameryki. Choć Kanonierom też zdarzają się głupie wpadki. Jeśli chodzi o mecz Milanu, dawał bym Włochom 55% szans. Inee mecze nie za bardzo mnie interesują.
: 16 grudnia 2005, 13:06
autor: pan Zambrotta
Nie dane nam będzie wyeliminować Chelsea już w lutym - szkoda. Z losowania jestem jednak zadowolony, gdyż Werder prezentuje najciekawszy futbol z zespołów "klasy średniej".
Najciekawszym pojedynkiem będzie oczywiście mecz The Blues z Barceloną. Tym razem pierwszy mecz będzie na Stamford Bridge, co daje dużo do myślenia.
Mój typ: FC Barcelona, Arsenal, Milan, Lyon, Inter, Liverpool, Villareal.
O meczu na TVP nawet nie ma co myśleć. Już od dzisiejszego wydania sportowego nasza kochana stacja będzie piać z zachwytu nad tym "galaktycznym pojedynkiem"

Nie opędzimy się od tego tematu aż do końca wiosny...
Z losowania można wnioskować, że Dudek nie przejdzie do Benfiki. Polak będzie grzał ławę do końca sezonu, a mimo to Janas i tak weźmie go na Mundial :doh: .
: 16 grudnia 2005, 13:11
autor: Danielpiero
Werder- mogło być lepiej, mogło być gorzej 8) . Myśle ze sobie z nimi poradzimy, chociaż łatwo nie będzie. Gdybyśmy grali jescze np. za tydzien czy 2 tygodnie to o wynik wcale bym sie nie martwił. A na przełomie luteogo i marca to kto wie jaka bedzie forma
Chelsea - Barcelona

coś mi sie zdaje że to bedzie rewanz udany dla Barcy
: 16 grudnia 2005, 13:11
autor: raptorb
Losowanie ogólnie bylo bardzo dobre, przeciez moglismy trafic na chelsea a tak mam przecietny Werder.

: 16 grudnia 2005, 13:23
autor: JuventinoPS
...