Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 11:13

Marat87 pisze:
24 lutego 2021, 04:17
Aha, bym zapomniał. Ze statystyk widzę, że Simeone też zagrzebał się we własnym żelbetonie, 0:3 z dogorywającym Juventusem Maxa go nic nie nauczyło.
Czy ja wiem? Rok temu ładnie pocisnął Liverpool. Teraz też bym go jeszcze nie skreślał. W rewanżu jakieś 1-2 na fuksie i przechodzą dalej.
Maly pisze:
24 lutego 2021, 09:41
Tak oczywiście można jęczeć na włoską piłkę i inne takie ale ile razy włosi odpadali właśnie przez ewidentne błędy sędziów?
Serio? Upatrywać przyczyny porażki w tym jednym niepodyktowanym (wątpliwym) karnym? Po takiej rozwałce? Przecież to była różnica klas. Wielu klas. Myślisz, że czemu Lazio im sprezentowało gole? Bo zrobili rzadkie pupu w majtki i to już w tunelu. Nie ten skill, nie ten mental. Bayern, który Twoim zdaniem nie grał nic wielkiego, ich po prostu zjadł bez popity. Strach pomyśleć, co by było, gdyby Bawarczycy zagrali wielki mecz. Może 2:8? Już to widzę, jak Lazio strzela na 1:1 z karnego, a potem rzuca się Bayernowi do gardła, idzie za ciosem, spycha ich do defensywy i wbija kolejne gole. :prochno: Przecież oni po wyrównaniu by się tak ucieszyli z tego fantastycznego, bramkowego remisu z najlepszą drużyną kosmosu, że do końca meczu próbowaliby go już tylko bronić, a to by się skończyło wspomnianym 2:8. :laugh: Beka z Lazio, beka z włoskiej myśli szkoleniowej. Bojaźliwe, minimalistyczne kupsko, sto lat za nowoczesnym futbolem. Po sezonie zapraszam Inzaghiego do Juve, powinien się u nas doskonale odnaleźć.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 11:28

jackop pisze:
23 lutego 2021, 22:38
Takiego gangbangu na mokrej Włoszce nie powstydziłby się wyprodukować De Laurentis. Z każdym kolejnym sezonem coraz słabsza ta marna Serie A. Jak tak dalej pójdzie to trafi się w końcu sezon, w którym żadna ekipa z Italii nie wyjdzie z grupy.
Lazio 1 - 4 Bayern
Juventus 1 - 2 Porto
Inter nie wyszedł z grupy

Atletico 0 - 1 Chelsea
Barcelona 1 - 4 PSG
Sevilla 2 - 3 BVB

Kiepskie czasy nastały dla fanów Serie A i La Liga.

Obrazek


1902 Para Siempre

Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 11:42

San Holo pisze:
24 lutego 2021, 11:28

Kiepskie czasy nastały dla fanów Serie A i La Liga.
To ja chyba przegapiłem te dobre czasy dla fanów serie a :laugh:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 11:44

Wyobraź sobie, że w finale LM w 2 minucie Liverpool nie dostaje karnego. Wygraliby? Zaczynasz gadać jak jackop, który to na karne nie patrzy ale jak Klopp jedyną LM wygrał po karnym to najlepszy trener na świecie ;) Każdy kij ma dwa końce, gol na 1-1 dałby Lazio wiarę, której im brakowało. Tyle i aż tyle. My też z Violą przegraliśmy 3-0 a jakby podyktowali karnego na Ronaldo to byłoby 1-1 i byśmy mieli 3 oczka. Bywały mecze, ze gol na 1-3 odwracał losy rywalizacji więc jak można lekceważyć taki na 1-1?

Oczywiście najłatwiej zwalić na myśl szkoleniową: jak Allegri z Realem dostaje karnego na 1-3 w 90 i odpada to zawiodła włoska myśl szkoleniowa. Jak Pirlo nie dostaje karnego w 90 z Porto to też zawiodła włoska myśl szkoleniowa :) Ale jak Bayern wygrywa KMŚ po golu gdzie było zagranie ręką to jest potwierdzenie, że niemiecka myśl szkoleniowa jest super ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 11:55

DonPatch pisze:
24 lutego 2021, 11:42
San Holo pisze:
24 lutego 2021, 11:28

Kiepskie czasy nastały dla fanów Serie A i La Liga.
To ja chyba przegapiłem te dobre czasy dla fanów serie a :laugh:
No już nie chciałem być niemiły, wszak jestem tu tylko gościem :scarf:


1902 Para Siempre

Obrazek
Kmicic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2021
Posty: 15
Rejestracja: 03 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 12:33

Pewnym jest, że Maly ma sporo racji. Mecz piłkarski niesie za sobą skutki i przyczyny. Za reżyserię odpowiada wynik. Lazio, przegrywające 0:2, było stłamszone. A przy 1:1, dalej by walczyli. To jest drugie dno zawodów piłkarskich. Czasem jedna decyzja wpływa na rezultat biegania przez 95 minut. To jak loteria. I kiedy nie nastąpi przełom, wszystko może dolecieć do końcowego gwizdka. Dlatego dzięki Pańskie za ten gol Chiesy. Chociaż uważam, że w dobie korona wirusa ten przepis o bramkach wyjazdowych, powinien zostać zniesiony.


Avvocato - ("Pinturicchio - to ten, który niewiele pracuje, ale jego cele są zawsze doskonałe").
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 14:27

Kmicic pisze:
24 lutego 2021, 12:33
Pewnym jest, że Maly ma sporo racji.
Maly praktycznie codziennie uchodzi za idiotę, bo prawie zawsze ma rację. Ja ostatnio potrzebowałem ponad dobę, żeby mu ją przyznać.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Kmicic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2021
Posty: 15
Rejestracja: 03 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 15:08

Bartosz Karawańczyk pisze:
24 lutego 2021, 14:27
Kmicic pisze:
24 lutego 2021, 12:33
Pewnym jest, że Maly ma sporo racji.
Maly praktycznie codziennie uchodzi za idiotę, bo prawie zawsze ma rację. Ja ostatnio potrzebowałem ponad dobę, żeby mu ją przyznać.
Tak zdecydowanie, jego opis jest najbardziej wyróżniającym się cytatem spośród wszystkich, które widziałem. A jestem tu nowy ;-)


Avvocato - ("Pinturicchio - to ten, który niewiele pracuje, ale jego cele są zawsze doskonałe").
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 15:16

W Bayernie 17-letni Musiala jest wystarczająco godny zaufania by wyjść na mecz Ligi Mistrzów, strzela bramkę, nie odstaje od starszych o dekadę kolegów, za pół roku będzie wart 50mln jeśli utrzyma poziom.
W Juventusie 20-letni Fagioli jest zbyt mało doświadczony, by zagrać mecz ligowy przeciwko ostatniej drużynie tabeli. Mimo całkiem przyzwoitego występu, pokazywania się do gry kombinacyjnej, w kolejnych meczach będzie oglądał z ławki popisy Rabiota i Ramseya. Za pół roku pójdzie na wypożyczenie do drugoligowca, gdzie trener będzie wolał postawić na 35-letniego weterana, a młodzian przepadnie. Skąd to wiem? Wystarczy zobaczyć na Rovelle - kupiony za gruby hajs, zostawiony na wypożyczeniu w Genoi, gdzie teraz wchodzi na końcówki, bo Ballardini bardziej ceni Badelja i Strootmana. Poza tym, jaki sens ogrywać Juventusowi dzieciaka?

Wcześniej Bayern zaufał niechcianemu w Juventusie Comanowi, który musiał ustąpić miejsca Mandzukiciowi, Kimmichowi który w 2016 roku był objeżdżany przez Morate i Cuadrado, a dziś wszedł w buty Lahma, oraz anonimym Gnabry'emu oraz Daviesowi. My mogliśmy kupić ostatnio odpowiednik tego ostatniego, Reynoldsa, ale w momencie podpisania kontraktu i tak zostałby wysłany do Benevento, bo przecież z jurnymi 30-latkami w osobach Danilo i Cuadrado nie miałby szans rywalizować. Teraz jeden zawieszony, drugi kontuzjowany, ciekawe kto zagra na prawej stronie? Bernakretyn?
Dlatego jesteśmy dziś za plecami najlepszych. Teza że w Juve nie ma wychowanków jest niedoczena i bez pokrycia, wystarczy wspomnieć o Keanie i Spinazzoli którzy dziś graliby w pierwszym składzie z palcem w nosie. U nas najważniejsze jest mityczne doświadczenie i plusvalenza. Tak długo jak ta koncepcja będzie promowana, tak długo gówno będziemy znaczyć w Europie.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 19:47

Baczu pisze:
24 lutego 2021, 15:16
W Bayernie 17-letni Musiala jest wystarczająco godny zaufania by wyjść na mecz Ligi Mistrzów, strzela bramkę, nie odstaje od starszych o dekadę kolegów, za pół roku będzie wart 50mln jeśli utrzyma poziom.
W Juventusie 20-letni Fagioli jest zbyt mało doświadczony, by zagrać mecz ligowy przeciwko ostatniej drużynie tabeli. Mimo całkiem przyzwoitego występu, pokazywania się do gry kombinacyjnej, w kolejnych meczach będzie oglądał z ławki popisy Rabiota i Ramseya. Za pół roku pójdzie na wypożyczenie do drugoligowca, gdzie trener będzie wolał postawić na 35-letniego weterana, a młodzian przepadnie. Skąd to wiem? Wystarczy zobaczyć na Rovelle - kupiony za gruby hajs, zostawiony na wypożyczeniu w Genoi, gdzie teraz wchodzi na końcówki, bo Ballardini bardziej ceni Badelja i Strootmana. Poza tym, jaki sens ogrywać Juventusowi dzieciaka?

Wcześniej Bayern zaufał niechcianemu w Juventusie Comanowi, który musiał ustąpić miejsca Mandzukiciowi, Kimmichowi który w 2016 roku był objeżdżany przez Morate i Cuadrado, a dziś wszedł w buty Lahma, oraz anonimym Gnabry'emu oraz Daviesowi. My mogliśmy kupić ostatnio odpowiednik tego ostatniego, Reynoldsa, ale w momencie podpisania kontraktu i tak zostałby wysłany do Benevento, bo przecież z jurnymi 30-latkami w osobach Danilo i Cuadrado nie miałby szans rywalizować. Teraz jeden zawieszony, drugi kontuzjowany, ciekawe kto zagra na prawej stronie? Bernakretyn?
Dlatego jesteśmy dziś za plecami najlepszych. Teza że w Juve nie ma wychowanków jest niedoczena i bez pokrycia, wystarczy wspomnieć o Keanie i Spinazzoli którzy dziś graliby w pierwszym składzie z palcem w nosie. U nas najważniejsze jest mityczne doświadczenie i plusvalenza. Tak długo jak ta koncepcja będzie promowana, tak długo gówno będziemy znaczyć w Europie.
To ja proszę zajrzeć do postów o Frabottcie, wpisów o Kulusevskim czy narzekań na De Ligta na początku zeszłego sezonu :think:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 20:47

Nie ma się co gościem podniecać. Do wczoraj rano miał rozegrany 1 mecz w pierwszym składzie (w Pucharze Niemiec), reszta to końcówki. Takich jak on było setki a utrzymało kilkunastu. Równie dobrze może okazać się kolejnym Renato Sanchezem i za rok już o nim nie usłyszymy bo nie będzie miał w swojej historii transferu za 40mln.

Oczywiście patrząc na nas szkoda, że nie ma Spinazzoli czy Keana bo to goście spokojnie na nasz poziom chociażby do rotacji a jednocześnie zwiększający liczbę zawodników jakich można zgłosić do LM. Wiadomo jednak jak to u nas wygląda a i sama Serie A to nie jest najlepsza liga dla młodych zawodników bo tu obrońcy nie zostawiają zbyt wiele miejsca.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 21:18

i myk sędzia dyma Atalante.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 21:22

Ta czerwona to jakaś żenada. Pierdzielony fajfus z gwizdkiem oczywiście musi pomóc Realowi, bo jeszcze by przegrali i co wtedy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 21:25

Ja chrzanie jakie to jest żenujące, ten klub to największy wstyd dla futbolu. :facepalm:


calma calma
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 22:01

"Kibic konsument" woli oglądać Real Sreal, niż jakąś tam Atalantę. My tutaj jesteśmy poniekąd zgięci na punkcie drużyn SA. Jednak kibic konsument ma średnie pojęcie o innych drużynach niż te najbardziej znane i to dla nich wykupuje abonament. UEFA o tym wie i nie pozwoli sobie na to by Real odpadł na tak wczesnym etapie rozgrywek.


ODPOWIEDZ