Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 22:24

Osgiliath pisze:
20 stycznia 2021, 08:34
Co prawda gdzieś się przewija Rumun
Synek potrzebuje ogrania, bo na razie jest zieloną brzoskwinką. Jest jeszcze wspominany juz Rugani (LoL) oraz moze istnieje opcja wczesniejszego sciagniecia Romero. Z 'darmowych' jest niby Alaba, ale jesli juz, to ja bym go chcial w miejsce Alexa Sandro. Oraz ten Maksimovic z Napoli.

Poprostu pisze:
20 stycznia 2021, 09:50
Włoch z tym wydziabanym ryjem przynajmniej wygląda na kogoś z jajcami nie jak te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> co u nas grają bez grama charakteru.
Od razu po pierwszym 'tatułażu' mu jajca wyrosly...


Scamacca, emeryt z Madrytu... nie no, pozytywnie jest :)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2558
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2021, 23:28

Jacky pisze:
21 stycznia 2021, 22:24
Osgiliath pisze:
20 stycznia 2021, 08:34
Co prawda gdzieś się przewija Rumun
Synek potrzebuje ogrania, bo na razie jest zieloną brzoskwinką. Jest jeszcze wspominany juz Rugani (LoL) oraz moze istnieje opcja wczesniejszego sciagniecia Romero. Z 'darmowych' jest niby Alaba, ale jesli juz, to ja bym go chcial w miejsce Alexa Sandro. Oraz ten Maksimovic z Napoli.
Bezwzględnie Dragusin potrzebuje regularnej gry, aby się dalej rozwijać, ale ja widzę w nim spory potencjał mimo, że popełnia błędy (ale kto ich nie robi jak przykładowo doświadczony Danilo w dwóch kolejnych spotkaniach dał się ograć w taki sam sposób tyle, że po przeciwnych stronach bramki), a na dodatek ma niezłe warunki fizyczne. Niestety, ale w najbliższym czasie nie zanosi się na to, że u nas dostanie wystarczającą ilość minut na boisku, aby zrobić krok w swojej karierze, więc pozostaje opcja przynajmniej rocznego wypożyczenia do jakiegoś słabszego klubu z Serie A bez możliwości wykupu, ale np. za darmo w zamian konieczność rozegrania minimum iluś spotkań. Wiem, że wypożyczenia średnio nam wychodzą, ale jakoś Inter zaryzykował z Bastonim, a teraz Włoch prezentuje się lepiej z meczu na mecz.
Odnośnie Romero, to podejrzewam, że możemy już o nim zapomnieć, bo Atalanta zapewne go wykupi (zwłaszcza jeśli znów zakwalifikują się do LM albo zajdą daleko w obecnej edycji). Natomiast w temacie Alaby, to bodajże wczoraj były jakieś plotki, że zaklepał go Real (tak wiem, że nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia i wszystko się może zdarzyć), ale my chyba jesteśmy nastawieni na dalsze cięcie kosztów płacowych i niestety nie możemy sobie pozwolić na zarobki jakie oczekuje reprezentant Austrii.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 00:09

Jacky pisze:
21 stycznia 2021, 22:24
Bezwzględnie Dragusin potrzebuje regularnej gry, aby się dalej rozwijać, ale ja widzę w nim spory potencjał mimo, że popełnia błędy (ale kto ich nie robi jak przykładowo doświadczony Danilo w dwóch kolejnych spotkaniach dał się ograć w taki sam sposób tyle, że po przeciwnych stronach bramki), a na dodatek ma niezłe warunki fizyczne. Niestety, ale w najbliższym czasie nie zanosi się na to, że u nas dostanie wystarczającą ilość minut na boisku, aby zrobić krok w swojej karierze, więc pozostaje opcja przynajmniej rocznego wypożyczenia do jakiegoś słabszego klubu z Serie A bez możliwości wykupu, ale np. za darmo w zamian konieczność rozegrania minimum iluś spotkań. Wiem, że wypożyczenia średnio nam wychodzą, ale jakoś Inter zaryzykował z Bastonim, a teraz Włoch prezentuje się lepiej z meczu na mecz.
Najpierw to trzeba go przekonać do podpisania kontraktu który wygasa w czerwcu. Zainteresowanie nim wyraża ponoć RBL, które w te wakacje na 100% sprzedaje Upamecano.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 00:49

Jeśli Perez faktycznie był w Turynie to ja strzelam, że po to by wcisnąć nam Ramosa.

Może wymiana za Bonucciego? Dwóch niechcianych graczy (Bonucci niby tylko przez kibiców bo gdyby nie chciał go zarząd to nie dostały kontraktu do 2024), szansa dla nas, żeby zejść z pensji (gdyby Leo zgodził się na obniżkę bo Real tyle mu nie da) :prochno:

Wiem niby SUPERLIGA, tylko o tej superlidze to słyszę już co najmniej od 20 lat - chociaż szalone czasy COVID-u, spadki przychodów itd. mogłyby być takim konkretnym impulsem, żeby przyspieszyć takie negocjacje i decyzje jak nic wcześniej :think:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 01:18

Tony Montana pisze:
22 stycznia 2021, 00:49
Jeśli Perez faktycznie był w Turynie to ja strzelam, że po to by wcisnąć nam Ramosa.
No chyba nie. Ramos zgarnia obecnie, w zależności od źródła, między 12 a 15 mln, według mediów Florek zaoferował mu 3 letni kontrakt i 12 mln € rocznie (-10% z powodu Covid), a latem, kiedy będzie dostępny za darmo, czeka na stole oferta od PSG w wysokości 20 baniek na rękę: https://sport.tvp.pl/50817093/la-liga-t ... od-giganta Także jeśli ktoś miałby w styczniu zaoszczędzić na takiej wymianie to tylko Real :D Tym samym temat uważam za zamknięty.

Sam pomysł wciśnięcia nam kogoś nie jest do końca niemożliwy. Strzelając na ślepo, może Perez chciał podpytać, czy Andrea nie miałby ochoty zrobić dobrze klubowym budżetom wymianą piłkarzy po zawyżonych kwotach, podobną do transakcji Pjanić - Arthur. W artykule, który zamieściłem wyżej jest napisane, że jeśli gracze Realu nie zgodzą się na obniżki, to strata klubu na koniec roku wyniesie 91 mln €. Dyskusja na temat Superligi wydaje się jednak najbardziej prawdopodobna.


Jak już tak sobie fantazjujemy, to De Ligt podpytałby van de Beeka na kadrze co u niego słychać. Może United pomimo tego co mówi Szolsza (https://www.manutd.pl/2021/01/06/solskj ... nadejdzie/) chciałoby się uwolnić od Holendra (lub na odwrót), który zaliczył słabiutki start i z jakiegoś powodu nie może wejść na stałe do pierwszego składu Czerwonych Diabłów - w ostatnich 6 meczach PL nie podniósł się nawet z ławki (https://www.transfermarkt.pl/donny-van- ... ler/288255), a łącznie dwa razy więcej minut od niego zaliczył niejaki Fred. Być może vdB będzie dostępny na rynku: https://www.express.co.uk/sport/footbal ... gossip-SNT a że MU tak średnio w transfery, to daliby się nabrać i doszłoby do jakiejś wymiany latem za Ramzeja czy Rabjo :) Jedno- bądź obustronnym wypożyczeniem z opcją wykupu jeszcze w tym okienku też bym nie pogardził.


PS: Nie wiem jak postępuje wycofanie się rządu Italii z ulgi podatkowej, ale radzę o tym pamiętać.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 08:27

Agresti donosi, że w lecie mamy atakować Locatelliego i Pogbę, natomiast Genoa chce zachować Pellegriniego (<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich chyba) aczkolwiek Schira twierdzi, że możemy mu skrócić wypożyczenie. Nasz mityczny talent Rugani może trafić do Parmy, a częsty wizytator klinik - Costa do Wolves.

Juve zbytnio nie jest zainteresowane podwyższaniem oferty za Reynoldsa natomiast Berna też raczej nigdzie się nie wybiera, ewentualnie po euro.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 10:05

Co się stresujecie tym Reynoldsem...jeżeli Roma nas obiegła to znaczy, że będzie niewypałem :prochno:

Wczoraj był krok od Juve, dziś krok od Romy a on sam nie chce iść do Romy i nic nie postanowił.


Obrazek
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 12:26

Nie wiedziałem gdzie to wkleić, ale pasuje idealnie xd
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 13:04

Paya pisze:
22 stycznia 2021, 12:26
Nie wiedziałem gdzie to wkleić, ale pasuje idealnie xd
Początek fajny, ale później nie mogę się zgodzić np. z Cuadrado czy Khedirą ;)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2558
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 15:21

@jackop
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby udało się nam dogadać z United odnośnie jakiejś wymiany van de Beek-Rabiot (nawet z lekką dopłatą z naszej strony). Musi coś być na rzeczy, że Holender nie dogaduje się z Ole, bo chłop od dłuższego czasu nic nie gra, a przecież nie ma żadnej kontuzji. Nie ukrywam, że Donny imponował mi swoją postawą w barwach Ajaxu i chciałem go zobaczyć w Juve, więc jeśli byłby cień szans na taki transfer, to byłoby rewelacyjnie, bo niestety Adrien u nas się zupełnie nie sprawdza, a były w stosunku do niego spore oczekiwania.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 20:08

dimebag11 pisze:
21 stycznia 2021, 23:28
Odnośnie Romero, to podejrzewam, że możemy już o nim zapomnieć, bo Atalanta zapewne go wykupi
Ale czy wiadomo na 100% (jakis oficjal?), ze to wypozyczenie jest skonstruowane tak, ze ani Juventus nie ma juz nic do gadania w kwesti wykupu Argentynczyka, ani sam pilkarz? Bo przeciez moze nie chciec tam zostac :dontknow:

Osgiliath pisze:
22 stycznia 2021, 08:27
Costa do Wolves
Do nas Neves ;)


Jakies wypo van de Beek'a? Jestem na TAK.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2558
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 21:12

@Jacky
Tylko co może mieć Juve do gadania jak zgodziliśmy się go wypożyczyć z opcją wykupu. Jeśli Romero będzie się dobrze spisywał w Atalancie i pasuje im zapisana w umowie kwota wykupu, to nie widzę powodu, dla którego mieliby odpuścić ten transfer. Ja tam od początku pisałem, aby Argentyńczyka zostawić w tym sezonie w Turynie, bo wiedzieliśmy, że De Ligt wróci dopiero w trakcie rundy po rekonwalescencji związanej z operacją barku, stan zdrowia Demirala wciąż był zagadką po tej ciężkiej kontuzji oraz pewne było, że Chiellini się połamie.

W innym temacie, to kurła mać, ależ ten Haland to jest kocur. Ktoś kto go zgarnie za 85 mln € będzie niczym zwycięzca w kumulacji euro jackpot. Jakby ktoś zapytał mnie czy wolałbym w Juve Halanda czy też Mbappe, to chyba wskazałbym na Norwega.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 21:16

Imho zamiast Pogby lepiej wymienić Coste na Nevesa i zgarnąć Loca.

Odpalić Ramseya i zostanie nam solidna pomoc

Rabiot, Arthur, Benek,McKennie,Neves,Locatelli.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2021, 11:48

dimebag11 pisze:
22 stycznia 2021, 21:12
@Jacky
Tylko co może mieć Juve do gadania jak zgodziliśmy się go wypożyczyć z opcją wykupu.
Jak sam napisels i jak podana do wiadomosci publicznej, jest to opcja, a nie oblig. Chyba, ze jest zapisane w kontrakcie cos, czego nie wiemy. Dodatkowo: dwuletnie wypozyczenie Romero jest platne 2mln. EUR - moim zdaniem, to kwota jak za 'normalne' wypozyczenie, a nie preludium do definitywnego wykupu (przylkadowo taki Milik, ma w umowie zawarty wykup obowiazkowy ze strony Marsylii). Oczywiscie nie chce robic z Romero jakiegos naszego zbawcy, ale patrzac na nasza obrone zlozona z emeryta, kontuzjusza, slabego pilkarza-zdrajcy i tylko jednego chlopa na poziomie, to ten Romero moglby sie nam bardzo przydac.
dimebag11 pisze:
22 stycznia 2021, 21:12
ten Haland to jest kocur. Ktoś kto go zgarnie za 85 mln € będzie niczym zwycięzca w kumulacji euro jackpot
Najprawdopodobniej klauzula, to 75mln. €. Chyba, ze uwzgledniles juz w tym prowizje dla Raioli :prochno:


ED.
19 pisze:
23 stycznia 2021, 12:02
Romero został wypożyczony za 2mln na dwa lata z opcją wykupu za 17mln. Opcja daje możliwość podjęcia decyzji Atalancie, a nie Juve. Jeśli Atalanta będzie chciała wykupić Romero to robi przelew, a Juve nie ma nic do gadania.
To cytat z jakiejs oficjalnej wiadomosci, czy sam to wymysliles?

http://kancelariasportu.pl/opcja-pierwokupu-zawodnika/: "na zmianę przynależności klubowej zgodę musi wyrazić zawodnik, gdyż to on zawsze jest stroną umowy o profesjonalne uprawianie sportu. "
W swietle powyzszego artykulu nie wiemy, jak dogadal sie Juventus z Atalatna. Ale podejrzewam ze z racji bycia dżentelmenami, zrobilismy sobie sepu-kuku. Nie wiemy tez, jak dogadal sie sam Argentynczyk z Atalatna (w tym jedyna nadzieja), bo byc moze juz dawno temu wyrazil zgode na pozostanie w klubie z Bergamo, jesli ci zdecyduja sie na jego definitywny wykup, po okresie wypozyczenia.


Tolisso? Dobry chłopak, ale on sie lamie na potege i to w Bayernie, wiec co dopiero bedzie u nas... Kilkuletnie wakacje dla zawodnika i zero z niego pozytku dla klubu.
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2021, 19:14 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2021, 12:02

Romero został wypożyczony za 2mln na dwa lata z opcją wykupu za 17mln. Opcja daje możliwość podjęcia decyzji Atalancie, a nie Juve.
Jeśli Atalanta będzie chciała wykupić Romero to robi przelew, a Juve nie ma nic do gadania.

Ogólnie transfer Romero i deal z Atalantą wygląda jak przysługa z naszej strony. My chłopaka sprzedamy za 17mln i wykażemy może 2mln zysku w bilansie, bo kupiliśmy go za 26, czyli te ok 9-11mln uda się zamortyzować, a Atalanta albo zatrzyma dobrego stopera albo sprzeda go z dużą przebitką.
Paratici dał ciała.


Zablokowany