Serie A 20/21 (9): Benevento 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 listopada 2020, 21:59

A tak w ogóle to jest ciągle płacz, a my nadal najlepsza obrona w lidze.
Gramy PIACH, a jesteśmy w TOP4.
Jaka ta liga jest słaba.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2020, 22:02

@Maly
Rzeczywiście, nawet po przegranej w 34 kolejce z Napoli i tak mieliśmy 1 punkt przewagi, ale czekała nas dużo cięższa końcówka (wyjazdy na Inter i Romę), gdy Neapolitańczycy z mocniejszych przeciwników grali z Fiorentiną. Całe szczęście, że po tym co się działo w spotkaniu z Interem udało nam się obronić Scudetto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 29 listopada 2020, 23:17

tOmek8820 pisze:
29 listopada 2020, 18:51
Oglądałem kolejny mecz Bayernu i czekam aż ktoś w końcu wyjdzie na nich bez strachu i będzie umiał strzelać setki. Grają piach ale jakimś cudem wygrywają. Do czasu.
Bardzo bym chciał grać taki "piach", ładować co tydzień kilka bramek w lidze i może jeszcze wygrać LM... :whistle:


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 listopada 2020, 23:42

Adrian27th pisze:
29 listopada 2020, 21:59
Gramy PIACH, a jesteśmy w TOP4.
Jaka ta liga jest słaba.
po pierwsze dostaliśmy 3 punkty od Napoli w prezencie
po drugie odpal sobie jaką chcesz ligę i zobacz ile ma na koncie punktów 4 ekipa
po trzecie nie graliśmy jeszcze z nikim mocnym


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 09:52

Maly pisze:
29 listopada 2020, 23:42
po drugie odpal sobie jaką chcesz ligę i zobacz ile ma na koncie punktów 4 ekipa
W La Liga 4 jest Real, ma po 10 spotkaniach 17 punktów. W Premier League 4 jest w najgorszym razie Chelsea z 19 punktami po 10 spotkaniach. W Bundeslidze Dortmund 18 punktów po 9 spodniach. Juventus po 9 spotkaniach ma ich 17.
O co cho?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 10:00

ja wiem, że jest poniedziałek rano ale na serio muszę to tłumaczyć?
chodzi o to, że albo wszystkie te ligi są słabe albo SA nie jest słaba na podstawie tego, że Juve z 17 (w tym 3 podarowanymi) punktami jest 4


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 10:18

szczypek pisze:
30 listopada 2020, 09:52
Maly pisze:
29 listopada 2020, 23:42
po drugie odpal sobie jaką chcesz ligę i zobacz ile ma na koncie punktów 4 ekipa
W La Liga 4 jest Real, ma po 10 spotkaniach 17 punktów. W Premier League 4 jest w najgorszym razie Chelsea z 19 punktami po 10 spotkaniach. W Bundeslidze Dortmund 18 punktów po 9 spodniach. Juventus po 9 spotkaniach ma ich 17.
O co cho?
Mały ma swój świat. Nie zrozumiał przekazu i pisze co mu klawiatura pozwoli.

Każdy zrozumiał że przez 'liga jest słaba', nie chodziło o porównywanie do innych rozgrywek, tylko o fakt że my gramy TRAGICZNIE, a i tak jesteśmy w TOP4, wyżej niż INFORM taki jak Roma. Chodzi o fakt że na TOP4 wystarczy taki paździerz jaki odstawiamy.

Graliśmy z Lazio i mieliśmy pecha, bo gdyby nie ta głupia wpadka to byśmy byli 2.

Napoli oddało walkowerem mecz - ich problem.

@down - Jeżeli nie rozumiesz, to nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.

Liga jest słaba, bo grający PAŹDZIERZ Juventus nadal bije się o mistrza. Gdybyśmy grali normalnie, to już znowu byśmy przed wiosną zamietli.
Grając gówno jesteśmy w TOP4, grając dobrze zamiatamy ligę w cuglach. Dlatego uważam że jest słaba.
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2020, 11:46 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 10:51

no to nadal nie wiem na jakiej podstawie liga jest słaba bo my jesteśmy na 4 miejscu.... ;) na 8 meczów zagraliśmy ze 2.5-3.5 dobrze z czego 3 wygraliśmy, nie wygraliśmy z NIKIM mocnym, jedynie dwa remisy, kolejne 3 remisy to remisy z ogórkami z którymi powinno się wygrywać nawet grając wielkie nic, co robiliśmy przez 4 lata za Allegriego więc to chyba postęp ligi, że teraz to nie wystarcza na 3 punkty... i dalej - mamy tyle punktów ile 4 drużyna w innych ligach więc to nie jest tak, że na 4 miejsce w Serie A wystarcza marne 17 punktów a w innych ligach trzeba by mieć 22, a czy przykładowy Real gra w tym sezonie coś wielkiego? nie sądzę, ale najwyraźniej LL też jest słaba ;)

a jeśli w "liga jest słaba" nie chodzi o porównywanie do innych rozgrywek to o co chodzi?:) "słaby" to przyimek relacyjny, więc z założenia jest odniesieniem do czegoś, nie można powiedzieć, że coś jest słabe nie mając do niczego porównania, widząc coś pierwszy raz nie możesz powiedzieć, że to coś jest słabe, możesz gdy masz jakieś porównanie... domyślnie założyłem więc że tym porównaniem były inne topowe ligi zagraniczne a nie np Serie B czy Ekstraklasa, jak widać po liście szczypka on także tak uznał (bo ja nie napisałem, żeby sprawdzić sobie inne topowe ligi tylko inne ligi), także byś może, a nawet z wielkim prawdopodobieństwem źle się wyraziłeś i nie chodziło ci o to, że liga jest słaba skoro nie chciałeś porównywać do innych rozgrywek


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 15:48

📰 Piłkarze Juventusu zdezorientowani. Pirlo nie rozmawia z nimi o taktyce. Powtarza się problem Maurizio Sarriego. | #CdS

🔥 Jak informuje Correire della Sera, zawodnicy Starej Damy uważają, że Andrea Pirlo nie omawia z nimi kwestii taktycznych. Oddelegowany do tego zadania został Igor Tudor, natomiast podczas meczów instrukcji udziela im Roberto Baronio.

⚠ Redakcja zwraca uwagę, że rzekoma ograniczona komunikatywność trenera Juventusu ma duży wpływ na zgranie zespołu. Szczególnie swoich ról nie rozumieją Paulo Dybala i Dejan Kulusevski. To samo odnosi się do niektórych pomocników, zwłaszcza jeśli chodzi o fazę defensywną.

⭐ Kolejny problem na który zwraca gazeta jest postawa zespołu i uzależnienie od Cristiano Ronaldo. Co prawda CR7 miał planowo odpocząć w meczu z Benevento, jednak formacja zespołu jest zbyt rozciągnięta w fazie defensywnej, niezależnie od tego, czy Portugalczyk gra, czy też nie.

👀 Stara Dama wygrała w tym sezonie tylko jeden z czterech meczów bez byłej gwiazdy Realu Madryt.

#<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> #ProstoZWłoch


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 15:57

To o czym Pirlo z nimi rozmawia?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 15:57

to samo masz na głównej JP więc nie musisz cytować z AS

Sarri zły, Pirlo zły, piłkarze dobrzy ;)

@Hed: nie wiesz? pewnie o winie :D Sarri rozmawiał z nimi o fajkach a Pirlo o winie ;)

ps. przypomina mi się tu wywiad z Nedvedem albo Angellim, który mówił jaki to mamy najnowocześniejszy model sztabu szkoleniowego gdzie każdy ma swoje zadania - być może więc zadanie Pirlo to ładnie wyglądać i być kumplem zawodników a ci durnie tego nie rozumieją


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 16:34

Kiedyś teoretyzowałem, że może Pirlo został podstawiony, a decyzje nadal będzie podejmował Kiep. Okazuje się, że Andrzej jest marionetką Tudora :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 18:45

Nie mogłem obejrzeć tego meczu, ale widze, że poziom żenady w Juventusie się zgadza. Normalnie przerobiłbym powtórkę całości, jednak jakoś nie czuję potrzeby.
Pirlo jest trenerem na niby. Zwyczajnie nie wie co robić, bo skąd ma wiedzieć? Więc nie będę go hejtował, jednak coś w tym jest, że jego charyzma przy linii jest zerowa. Mieliśmy oblecha z jako-takim pojęciem o zawodzie, teraz mamy wymuskanego frędzla, który jedynie wygląda.
Fajne sytuacje zmarnowali nasi, a z tyłu standardowo jakiś kasztan wpadł. Dybale można oddać do domu dziecka.
2 punkty w meczach z Crotone i Benevento :ahsisi: ...


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 19:33

Adrian27th pisze:
29 listopada 2020, 21:59
A tak w ogóle to jest ciągle płacz, a my nadal najlepsza obrona w lidze.
Gramy PIACH, a jesteśmy w TOP4.
Jaka ta liga jest słaba.
Hellas tez ma stracone jedynie 7 goli. A druzynie Benevento, ktora ma NAJGORSZĄ obrone w lidze nie potrafilismy wturlac wiecej, niz jeden gol i to po indywidualnym szarpnieciu Moraty...
Pragne przypomniec, ze okupujemy 4 miejsce tylko i wylacznie dzieki walkowerom Napoli (z nami) i Romy (z Hellasem wlasnie) :ok:
I co Wy z tymi porownaniami do Realu, Chelsea, czy innych? Co z tego jak wyglada ich sytuacja? Jesli oni graja zle, to my tez mozemy grac zle? Podwozie tez bylo zle, a biedny Juventus ma po prostu pecha (w Europie od 24 lat) :whistle:

juvepoland za Corriere della Sera pisze:"Problem z Pirlo polega na tym, że nie przekazuje bezpośrednio założeń taktycznych swoim podopiecznym. Wyznacza do tego Igora Tudora, a w trakcie meczów instrukcji udziela Roberto Baronio."
WTF? :dontknow:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 listopada 2020, 22:43

Hed pisze:
30 listopada 2020, 15:57
To o czym Pirlo z nimi rozmawia?
Może o dupie Maryni? :think:

Dawno nic mnie tak nie rozbawiło, jak news o tym, że Pirlo przekazuje założenia taktyczne swoim podopiecznym przez Tudora. Pomyślałby kto, że to jakiś durny żart, ale w tym klubie takie rzeczy to nie fejki :D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Zablokowany