Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 listopada 2020, 14:05

Wszystko spoko tylko wiesz...to nie wygląda tak jak w Niemczech. Tak nikt nie broni się rękami i nogami przed dealami z Bayernem. U nas to Juventus to największy wróg i trzeba stawiać niemożliwe do spełnienia żądania. Czasami wychodzi to na plus, a czasami nie.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2020, 19:02

Wygląda też na to, że trzeba było razem z tymi młodymi Włochami brać też Manciniego. Niesamowity progres ich reprezentacja zrobiła przez te 2 lata i ich gra naprawdę imponuje ( wyraźnie widać to porównując nasz pierwszy mecz w lidze narodów z nimi w 2018 roku. Obie drużyny z nowymi trenerami, początek przebudowy. Remis 1:1 i to my mieliśmy niedosyt. I co zrobił z nimi Mancini przez ten czas, a co Jurek :D ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 16 listopada 2020, 22:49

Brak włoskiego kręgosłupa już się na nas mści. Za chwilę odejdą Buffon, Chiellini i Bonucci - kto wówczas będzie trzymał szatnię?
Dziwię się, że zarząd odpuścił tyle okazji włoskich w ostatnich latach. Zawodnicy z innych krajów w ogóle nie czują więzi emocjonalnej z klubem, są tylko pracownikami korporacji. Czy Demiral lub Deligt zwiążą się z Juve na lata? Nie sądzę. Jeśli tylko ktoś im przedstawi lepszy warunki, bez skrupułów odejdą.
Oczywiście był moment kiedy wydawało się, że włoska piłka nie ma zbyt wielu talentów, ale to był tylko moment. Locatelli, Castrovilli plus dobry obrońca włoski powinni być priorytetami. Szkoda mi Zaniolo.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2020, 11:31

Ostatnio bardzo dobre wejście do dorosłej piłki ma Nicolo Rovella z Genoi. Kolejny włoski środkowy pomocnik, który posiada wysokie umiejętności techniczne. 19. urodziny w grudniu. (rocznik 2001), debiutował też tydzień temu w kadrze U21, mecz oglądałem, na tle rówieśników (w zasadzie to na tle starszych piłkarzy, bo grały roczniki 98, 99), Rovella prezentował się świetnie. Grał jako regista, pełno piłek przez niego przechodziło, długie podania. Ma papiery. Dodatkowo kończy mu się kontrakt w Genoi w czerwcu, ale szczerze nie życzę mu transferu akurat do Turynu. Pewnie skończyłoby się na 3 wypożyczeniach i transferze jako karta przetargowa.
Niemniej warto chłopakowi się przyglądać.

Barelle nie mogę przeboleć, każdemu mówiłem, że klub, który go kupi wygra życie. Za chwilę do wyrwania będzie Locatelli - w tym momencie jeden z najlepszych zawodników w całej lidze.

Zawsze uważałem, że ważne jest by mieć włoski kręgosłup i Włochów w szatni. Gości, którzy jak dostaną się do tego (powiedzmy) TOP3 we Włoszech to chcą się tam zakotwiczyć na wiele lat i traktują taki klub jako szczyt, a nie przystanek na drodze za granicę. Szanują barwy, robią szatnie.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2020, 12:27

Il Fenomeno pisze:
17 listopada 2020, 11:31
Ostatnio bardzo dobre wejście do dorosłej piłki ma Nicolo Rovella z Genoi.
Ja jestem zachwycony kompilacjami z Hansem Nicolussim Caviglią. Przypomina młodego De Bruyne. Niesamowity zmysł gry do przodu, kreatywne, prostopadłe podania - coś, czego tak bardzo nam obecnie brakuje. W dodatku to nasz wychowanek zarówno wg przepisów Serie A, jak i UEFA. Włoska piłka też przechodzi metamorfozę, więc mam nadzieję, że dorosła piłka w nim tego nie zabije. Parma to dla niego bardzo dobre miejsce do rozwoju.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2020, 13:49

Też go obserwuje. Oglądałem w ubiegłym sezonie kilka razy Perugię, nawet w tych kilkudziesięciu minutach, które otrzymał w Juventusie od Allegriego pokazał jakość. Na razie w Parmie Liverani na niego nie stawia, poza meczem w CI z Pescarą, gdzie zagrał bardzo dobrze - był ustawiony wysoko, jak ofensywny pomocnik i zaliczył 2 (jedna bardzo przypadkowa) asysty. Widać po nim natomiast, że musi nabrać trochę siły fizycznej, bo tu jest kiepsko.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2020, 20:09

Ponoć agent Calhanoglu zaoferował go nam i Interowi. Milan jest wściekły. Nie wiem, czego się spodziewali, skoro nadal nie przedłużyli z nim kontraktu. Calhanoglu, Alaba, Donnarumma, Depay, Puig, E.Garcia, G.Reyna to będą najsmakowitsze kąski, bo jeszcze wiele lat gry przed nimi. Nawet Barca i Real, którzy rzadko kiedy zatrudniali graczy za free, ostrzą sobie teraz zęby na Depaya (Barca), Alabę i Donnarummę (Real).


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2020, 20:36

My raczej nie powinniśmy być zainteresowani usługami Calhanoglu ani Donnarummy z uwagi na to, iż przez ulgę podatkową bardziej opłaca się nam sprowadzić graczy występujących poza Serie A (zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemicznej i związanym z nią znaczącym spadkiem przychodów). Zresztą wymieniane w mediach żądania płacowe Hakana oscylujące w okolicy 7 mln € netto brzmią jak jakiś słaby żart i jak dostanie podwyżkę do 4 baniek w dzisiejszych czasach, to powinien się cieszyć. Ogólnie uważam, iż mocno skupimy się w najbliższym czasie na cięciu rozdmuchanego budżetu płacowego i wcale bym się nie zdziwił gdybyśmy poświęcili Ronaldo kosztem zaoszczędzenia tych 30 mln € netto rocznie wydawanych na jego utrzymanie, bo w lecie i tak wróci do nas cała zgraja wypożyczonych zawodników jak Rugani, Costa, De Sciglio, którzy wcale mało nie zarabiają. Podejrzewam, że możemy być zmuszeni do budowy drużyny na nieco tańszych zawodnikach i dlatego też nie napalam się na jakieś wielkie transfery do Juventusu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2020, 21:14

Locatelli vs Polska:



Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 00:02

Dobrze ze kupiliśmy Chiese zamiast Torresa.
Wcale chłopak nie wystrzelił.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 08:52

Adrian27th pisze:
18 listopada 2020, 00:02
Dobrze ze kupiliśmy Chiese zamiast Torresa.
Wcale chłopak nie wystrzelił.
No Torres mega błyszczy. Ale nie oszukujmy się. Gdy miał wybór Pepunia i ofensywnie grającego City, a Juveto wybór był prosty.

Co do Locatelliego to u nas nawet nie ma kto dobrze przerzucić piłki na drugą stronę. Pewnie i tak przyjdzie do nas. Albo on, albo Auoar.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2020, 08:56 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 08:53

A za co mieliśmy kupić Torresa jak w kasie nędza? Na jakieś absurdalne dwuletnie wypożyczenie z przymusem dając teraz ~10 mln max, kiedy szejki rzucą od razu pełen hajs na stół? Covidova bieda covidowej biedzie nierówna.

Czas w styczniu wyzbyć się Khediry i kręcić się wokół Aouara i Locatelliego.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 13:41

Wykrakałem xd
Bild twierdzi, że Khedira w styczniu odchodzi :))))


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 14:11

Osgiliath pisze:
18 listopada 2020, 08:53
A za co mieliśmy kupić Torresa jak w kasie nędza? Na jakieś absurdalne dwuletnie wypożyczenie z przymusem dając teraz ~10 mln max, kiedy szejki rzucą od razu pełen hajs na stół? Covidova bieda covidowej biedzie nierówna.

Czas w styczniu wyzbyć się Khediry i kręcić się wokół Aouara i Locatelliego.
Tylko wiesz, że on kosztował 23 mln euro?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 listopada 2020, 15:18

Verse pisze:
18 listopada 2020, 14:11
Osgiliath pisze:
18 listopada 2020, 08:53
A za co mieliśmy kupić Torresa jak w kasie nędza? Na jakieś absurdalne dwuletnie wypożyczenie z przymusem dając teraz ~10 mln max, kiedy szejki rzucą od razu pełen hajs na stół? Covidova bieda covidowej biedzie nierówna.

Czas w styczniu wyzbyć się Khediry i kręcić się wokół Aouara i Locatelliego.
Tylko wiesz, że on kosztował 23 mln euro?
plus około 10 mln w bonusach, pewnie tak łatwych do spełnienia jak kjeza u nas i to 23 mln na już, bo nie widzę info o rozłożeniu płatności na raty.

Zarobki to on może mieć z 3 mln funtów? Nie wiem ile, ale może tu bliżej do fede


Zablokowany