Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2020, 22:01

Szkoda, że nie jest młodszy - bo 9 klasowa, nie można wątpić. Szkoda, że Juve biedę klepało w 2014, bo mógłby być dawno temu kupiony. Generalnie, wydaje się że wymiana na plus, ale to tylko doraźnie. We Włoszech napastnicy starzeją się wolniej, transfer za darmo lub grosze - powinno być na plus. Zdecydowanie. Szkoda Higuaina, bo potrafi strzelać, ale zespół musi na niego grać. Przyszedł w trudnym czasie, za duże pieniądze, gdzie drużyna grała padakę, ale swoje strzelał.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 września 2020, 23:10

Ludzie mielismy 3 opcje na nasz budżet

Albo męczyć się z Igła za 15 baniek.
Albo kupić Dzeko i tez płacić łącznie z 30
Albo za darmo zgarnąć Suareza i płacić 13 baniek

Jak można narzekać na najlepsza opcje?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2020, 23:16

MRN pisze:
05 września 2020, 18:21
Hypeman pisze:
05 września 2020, 18:07
będziemy mieli kolejną 9-tkę która totalnie się blokuje w decydującej fazie LM
2015, finał - Suarez 1 bramka
2018, ćwierć finał - Suarez 1 bramka
2019, półfinał - Suarez 1 bramka
2020, ćwierćfinał - Suarez 1 bramka
Przestańcie już pitolić bo Suarez zjada grubego. Kontrakt na dwa lata z opcja przedłużenia o rok to nie jest zła opcja.
Biorąc pod uwagę wyłącznie ćwierćfinały, półfinały oraz finały LM od sezonu 2014/2015 to Suarez pod tym względem ustępuje jedynie Cristiano Ronaldo, więc tez chyba nie trafiona :) Dla porównania Dybała strzelił 2 bramki w ćwierćfinale w sezonie 2016/2017.
lm strzelcy.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 05 września 2020, 23:21 przez tom_gru, łącznie zmieniany 1 raz.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2020, 23:16

jackop pisze:
04 września 2020, 11:16
szczypek pisze:
04 września 2020, 08:04
A nie no to rzeczywiście, dla mnie jako kibica, który oczekuje kolejnych zwycięstw, bilans na koncie Juventusu istotnie jest bardzo ważny xD
Widzisz, dla mnie jest, bo:
jackop pisze:
02 września 2020, 13:41
Kibice Milanu i Interu też myśleli, że pieniądze zawsze będą napływać szerokim strumieniem. Wyszło tak, że natychmiast po zakręceniu kurka z kasą projekt sportowy rozsypał się jak domek z kart.
Jak będzie trzeba zacząć sprzedawać najlepszych piłkarzy, żeby ratować budżet to dopiero będzie XDDDDDDDDD a kolejne zwycięstwa zobaczysz jak świnia niebo.
1. Suarez to będzie jeden z najlepszych piłkarzy, więc jak go sprzedamy to nie widzę powodu do płaczu.
2. Misiu kolorowy, powtarzam to co roku w mercato (zmienia się tylko odbiorca wiadomości), przecież Ty nie masz w tym momencie pojęcia o tym na co Juventus sobie może pozwolić i jakie są plany w długiej perspektywie, więc jak się zabierasz za ocenianie opłacalności transferu, to jest zabawne, bo o ile większość przedsiębiorstw chce jak najwięcej zarobić, tak w piłce fajnie jak się przy okazji też wygrywa lub tylko wygrywa. Dlatego dla mnie nie ma znaczenia za ile przyszedł Higuain czy ile kasy będzie dostawał Suarez, mnie denerwuje przedłużanie kontraktów z Matuidim czy Khedirą, bo sportowo to jestdramat, a warunki kompletnie mnie nie obchodzą. Nie chce oglądać Ruganiego na boisku, a to że dostaje za to 3,5 mln? Jakby dostawał 10 albo 0,5 to bym nie czuł różnicy. Bo nas stać <brzydkie słowo na k>.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2020, 23:33

Można dyskutować o wieku czy zarobkach Suareza, ale z grupy kilku łączonych z nami zawodników to on jest moim zdaniem najlepszy (jedynie Benzema zdaje się być na tym samym sportowym poziomie). Skład ataku Ronaldo / Suarez / Dybala jest kosmiczny i w teorii absolutnie jeden z najlepszych w Europie. Jeśli udałoby się ściągnąć z powrotem Keana to już w ogóle bajka.

Oby tylko udało się z pomocnikiem i bocznym obrońcą, bo o ile napastnik niewątpliwie mile widziany, tak pewnych sytuacji jeszcze nie mamy rozwiązanych. Tych dość istotnych.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 00:33

Kurde apropo tabelki wyżej to spodziewałem się znacznie wyższych wyników Neymar czy Messiego, a nawet Benzemy.

Będzie chyba najlepsza opcja z łączonych z nami. Teraz sprzedaże (jak się uda) i może jeszcze kogoś wyrwiemy fajnego.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 11:16

Gdyby ktoś przed sezonem powiedział mi, że oddamy do Barcelony Pjanica w zamian za Suareza i Melo to bym kazał temu komuś puknąć się w głowę za wymyślanie bzdur.

Tymczasem na przyjście Suareza są duże szanse i bez wątpienia jest to dobry transfer na 2-3 sezony.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 13:29

Została biurokracja.Suarez nasz.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 13:41

Sorek21 pisze:
06 września 2020, 13:29
Została biurokracja.Suarez nasz.
Martwią mnie komentarze na VS że pożegnamy się z Dybala żeby podreperować budżet. Suarez to rozwiązanie na jakies 2 sezony, później problem powróci. Z drugiej strony to ostatnia szansa żeby zarobić dobre pieniądze na Dybali, choć covid na pewno tego nie ułatwia. Jeśli sprzedać Paulo to koniecznie uderzyć po jakiegoś młodego przyszłościowego piłkarza. Aouar bądź Zaniolo (nie wiem jaka pozycja dla tego drugiego).


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 13:59

Mnie tam Dybali nie byłoby szkoda bo jest Kulusevski a z nim wiążę większe nadzieje. Dybala rozegra pół dobrego sezonu i zaczyna wyciągać łapy po większy hajs, do tego żadna pozycja mu nie odpowiada. On się męczy z nami a my z nim.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 14:05

Il_Bianconero pisze:
06 września 2020, 13:41
Sorek21 pisze:
06 września 2020, 13:29
Została biurokracja.Suarez nasz.
Martwią mnie komentarze na VS że pożegnamy się z Dybala żeby podreperować budżet. Suarez to rozwiązanie na jakies 2 sezony, później problem powróci. Z drugiej strony to ostatnia szansa żeby zarobić dobre pieniądze na Dybali, choć covid na pewno tego nie ułatwia. Jeśli sprzedać Paulo to koniecznie uderzyć po jakiegoś młodego przyszłościowego piłkarza. Aouar bądź Zaniolo (nie wiem jaka pozycja dla tego drugiego).
Ja patrząc że Dybala ma być wystawiony na skrzydle to już wolę żeby go sprzedali póki jeszcze coś jest wart mimo pandemii. Widziałem źródła co go wyceniały nawet na 160mln, jakby nie było MVP Włoch pokonujący Ronaldo, już wyrobiona marka. Oczywiście teraz to 80mln to jest odpowiednia cena. Chyba że chcemy go sprzedać za 1rok gdy będzie 1rok do końca kontraktu za 40mln? Albo za 2 lata za free? Inne pytanie czy nawet jakby była oferta to by odszedł bo rok temu tego nie zrobił.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 14:11

MRN pisze:
06 września 2020, 13:59
Mnie tam Dybali nie byłoby szkoda bo jest Kulusevski a z nim wiążę większe nadzieje. Dybala rozegra pół dobrego sezonu i zaczyna wyciągać łapy po większy hajs, do tego żadna pozycja mu nie odpowiada. On się męczy z nami a my z nim.
Jakie masz podstawy do tego by wiązać z nim większe nadzieje?

Dybala w pierwszym sezonie w wieku 20 lat wykręcił 13 bramek i 10 asyst dla Palermo.

Gadasz bzdury jak mało kto ostatnimi czasy.

Łykasz jak pelikan wszystkie medialne wypociny na temat konfliktów z Dybala i na tej podstawie osądzasz Paolo.
Nie masz pojęcia co się dzieje w klubie, a to co się dzieje na rynku transferowym w Juve od wielu lat pokazuje że praktycznie żaden GURU tego nie wie.

Kulusevski jest typowym wyrobnikiem, bez polotu. Fajny zawodnik patrząc na jego grę - nie ma talentu większego niż Dybala.

A odnośnie transferów:

Jeżeli Pogba nie podpisze to możemy mu za rok zaserwować nawet 13 milionów netto, co będzie praktycznie kosztem jakim obciążał nas Igła.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 14:28

Wyrobnik Kulusevski zdobył w Parmie w wieku 20 lat 10 goli i 8 asyst grając na skrzydle, Dybala grał jako napastnik w Palermo czyli najbliżej bramki.

Myślicie że długo utrzymamy ustawienie Ronaldo-Suarez-Dybala? Każdy trener się skapnie że to zbyt ofensywne, że Dybala nie będzie udzielał się w obronie, Ronaldo też się nie udziela Suarez zostanie z przodu. Inna sprawa że nagle spadną staty Argentyńczyka, tak kosztem Suarez-a i Ronaldo.

O Pogbie przestałem śnić, a temat że za darmo, dajmy sobie spokój. Pogba walczy o nowy, większy kontrakt.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 14:30

Adrian27th pisze:
06 września 2020, 14:11
Gadasz bzdury jak mało kto ostatnimi czasy.
Kulusevski jest typowym wyrobnikiem, bez polotu. Fajny zawodnik patrząc na jego grę - nie ma talentu większego niż Dybala.
Zdania są podzielone - Ty masz prawo do swojej opinii, ja do swojej i niech tak zostanie a kto gadał bzdury pokaże czas choć ja takich sformułowań nie używam.

Co do Kulusevskiego, oglądałem mecze z jego udziałem i jeżeli ja gadam bzdury odnośnie Dybali to na Twoja teorię, że Kulusevski gra bez polotu nie ma określenia.

O jakie wypociny odnośnie konfliktów łykam, czy ja coś napisałem odnośnie konfliktów, wszystko w porządku ? Obrazek
Profesor pisze:
06 września 2020, 14:28
O Pogbie przestałem śnić, a temat że za darmo, dajmy sobie spokój. Pogba walczy o nowy, większy kontrakt.
Ale media nie przestały śnić o Pogbie. Mam wrażenie, że nawet jak Pogba już zakończy karierę to oni nadal będą o nim pitolić.
Ostatnio zmieniony 06 września 2020, 15:36 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 06 września 2020, 14:57

Żeby być precyzyjnym Dybala przechodząc do nas miał 21 lat ale rocznikowo 22 lata (urodzony w listopadzie) więc strzelał większość bramek mając 21 lat.

Kulusevski przechodzi do nas mając 20 lat ale nie dawno miał urodziny (kwiecień) więc większość bramek zdobył mając 19 lat. Tu trzeba liczyć prawie 2 lata różnicy między 2gim sezonie Dybali w Palermo(ostatnim przed Juve) a jedynym sezonem Kulusevskiego w Parmie. Przypominam też Że Dybala miał też i pierwszy sezon w Palermo gdzie zdobył 3 bramki na 11+16 występów czyli mając właśnie 20 lat.


Zablokowany