Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2020, 21:52

Andryk pisze:
31 sierpnia 2020, 21:48
Ehem pisze:
31 sierpnia 2020, 21:44
Na pewno nie Douglas. Jak już to West McKennie.
West McKennie nie ma takiego tatuażu na palcu ;)
ma wystarczy zerknąć na ig


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2020, 21:59

Stan mercato 31.08 2020

Udało się pozbyć :

Miralem Pjanić - świetny interes z Barceloną , wymiana na młodszego Arthura z mniejszymi zarobkami.

Blaise Matuidi- jego odejście to wielki sukces, bo nie dało się patrzeć na jego koślawe ruchy.Niestety czar prysł kiedy na jaw wyszło, że to on sam poprosił o rozwiązanie umowy. Mimo wszystko Matuidi był najmniejszym problemem, bo zawsze był zdrowy i jak trzeba było obstawiał lewą obronę. Należy mu się szacunek za bezproblemowe odejście z klubu.

Nadal są w klubie i odliczają dni do końca mercato:
Kolejność nie przypadkowa

1.Sami Khedira - 33 lata , wysokie zarobki 6mln a przydatność w ubiegłym sezonie praktycznie żadna bo ciągle kontuzjowany.

2. Mattia De Sciglio- może zagrać na prawej lub lewej obronie ale pożytku z niego żadnego bo wiecznie kontuzjowany. Generalnie mega słaby, nigdy nie był na poziomie Juventusu.Ze względu na stan zdrowia nie warto go trzymać w kadrze nawet jako rezerwowego.

3.Gonzalo Higuain - zapuścił się jak dziad, rusza się jak mucha w smole, brakuje mu pary aby zagrać pełne 90 minut. Argumenty powyżej + zarobki 7.5 mln bardziej niż jego wiek sprawiają że jest do odpalenia. W przeciwieństwie do panów powyżej klub miał z niego jakiś pożytek.

4. Danilo - przeciętniak, często kontuzjowany z zawyżoną wartością rynkową co sprawia że jest praktycznie niezbywalny aż do końca kontraktu.

5.Aaron Ramsey- zdecydowanie za wysokie zarobki 7mln jak na to co daje drużynie w której wygląda jak ciało obce. Do tego często kontuzjowany.

6.Douglas Costa - wiek , zarobki , kontuzje. Jest jak szybki internet z limitem transferu danych czy fajny samochód, którym możesz jechać kilka razy w miesiącu. Zdolności są ale zdrowia brak. Chyba ostatnia szansa żeby coś na nim zarobić.

7.Daniele Rugani - Bonera Juventusu. Zbyt wysokie zarobki jak na ostatniego stopera. Zmarnował swoją szansę po odejściu Bonucciego.Od kilku lat zatrzymał się w rozwoju.Gra niewiele ale widać że jest zwyvzajnie słaby.

8.Federico Bernardeschi - jeden gol w lidze przez cały sezon.Ewidentny problem mentalny.Ratuje go że jest Włochem i jeszcze w miarę młody.Chociaż kontuzje go omijają.

Są jeszcze
Marko Pjaca - niewypał transferowy, nikogo nie obchodzi

Mattia Perin - brak jego sprzedaży to beka z Paraticiego


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2020, 22:00

Poprostu pisze:
31 sierpnia 2020, 19:27
Poniżej kilka plotek prosto od znanego influencera, Luki Momblano:

- Pirlo poprosił klub o sprowadzenie Moise Keana,
- Jeśli Leo Messi chciałby dołączyć do Juventusu, to Stara Dama go zakontraktuje. Budżet nie będzie w tym przypadku stanowił żadnego problemu,
- Dybala może opuścić Juve. Nie można w stu procentach wykluczyć sprzedaży Argentyńczyka.
- Juve pracuje nad transferem Aouara, ale najpierw musi kogoś sprzedać.
- Pirlo skreślił Danilo i De Sciglio. Brazylijczyk otrzymał dwie oferty z innych klubów, ale nie są one „porywające”.
- Juventus rozważa wysłanie Higuaina i Khediry na wypożyczenie.

Gianluca Di Marzio informuje, że transfer Mattii Perina do Genoi powinien zostać sfinalizowany do środy.
Ekspercie, jak już kopiujesz żywcem z drugiej strony poświęconej Juve to chociaż wrzuć źródło...

Ten Momblano to napierdziela takimi ślepakami, że jego informacje powinny trafiać do dyskusji, jako ciekawostki...


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2020, 22:01

Przestańcie się łudzić, że to jakiś nowy nabytek, o którym nikt nie wie :D


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2020, 22:25

Oby Gonzalo poszedł do tego Miami :nod: :pray:

Ale za to odpalenie Perina do Genoi na wypożyczenie? Ja mam wrażenie, że nie chcemy się go pozbywać ze względu na starczy wiek Buffona i prędzej czy później potrzeba nam będzie drugiego/pierwszego bramkarza, jeśli przy okazji odpalimy Szczęsnego, do którego mam wrażenie nigdy się nie przekonamy, stąd te wieczne obserwowanie Donnarummy.
unbelievable87 pisze:
31 sierpnia 2020, 22:00

Ten Momblano to napierdziela takimi ślepakami, że jego informacje powinny trafiać do dyskusji, jako ciekawostki...
Bzdura. Momblano miał rację co do Allegriego, do odpalenia Sarriego i najpewniej do plot o Pepie a do tego miał kilka dobrych strzałów transferowych imo więcej niż DiMarzio.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 00:05

Osgiliath pisze:
31 sierpnia 2020, 22:25
Oby Gonzalo poszedł do tego Miami :nod: :pray:

Ale za to odpalenie Perina do Genoi na wypożyczenie? Ja mam wrażenie, że nie chcemy się go pozbywać ze względu na starczy wiek Buffona i prędzej czy później potrzeba nam będzie drugiego/pierwszego bramkarza, jeśli przy okazji odpalimy Szczęsnego, do którego mam wrażenie nigdy się nie przekonamy, stąd te wieczne obserwowanie Donnarummy.
unbelievable87 pisze:
31 sierpnia 2020, 22:00

Ten Momblano to napierdziela takimi ślepakami, że jego informacje powinny trafiać do dyskusji, jako ciekawostki...
Bzdura. Momblano miał rację co do Allegriego, do odpalenia Sarriego i najpewniej do plot o Pepie a do tego miał kilka dobrych strzałów transferowych imo więcej niż DiMarzio.
Ja mam wrażenie, że z nim jest, jak z pewną grupą znawców, którzy strzelają na oślep, ale w dużej ilości i choć procentowo ich skuteczność jest nędzna to zdarzy im się trafić kilka razy i te właśnie typy są przez nich ustawiane na piedestale, jako potwierdzające ich świetne źródła.

Mogę się mylić, ale dziennie widzę ileś niedorzecznych informacji tego gościa, które bardzo często są tak nieprawdopodobne, że aż komiczne...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 01:39

W porządku, ale bądź obiektywny i skonfrontuj to z informacjami Di Marzio, które praktycznie od co najmniej roku równe są doniesieniom Don Balona. Ten dziennikarzyna to porażka na całej linii.


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 07:17

MRN pisze:
01 września 2020, 01:39
W porządku, ale bądź obiektywny i skonfrontuj to z informacjami Di Marzio, które praktycznie od co najmniej roku równe są doniesieniom Don Balona. Ten dziennikarzyna to porażka na całej linii.
Dlaczego zarzucasz mi nieobiektywność? Czy ja gdzieś napisałem, że Di Marzio ma dobrą skuteczność i jego doniesienia są wiarygodne? Moim zdaniem ciężko teraz znaleźć kogoś, kto jak już coś powie to można brać za pewnik, ale taki Momblano to już po prostu przesadza z tą ilością fake newsów...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 07:57

A gdzie ja Tobie zarzuciłem nieobiektywność ? Fakt, Momblano przesadza ale jednak w ostatnim czasie miał dużo racji.Zresztą, ja sam zjechany tutaj zostałem nawet po tym kiedy wrzuciłem wywiad usera z VS ze Szczęsnym, który niejako potwierdzał, że Sarri nie będzie trenerem ale JP swoje. Nawet idiota działający tutaj pod dwoma nickami nie ma jeszcze dość hejtowania.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 08:19

Zachowujecie jak 5 latkowie. Każdy wrzuca newsy, plotki - a nóż coś się spełni i dzięki Wam za to, ale nie obrzucajcie się błotem, bo ten jest wiarygodny a tamten nie. Wiarygodny jest klub i podpisanie kontraktu. Ja uważam, że każdy kto zadaje sobie choć trochę trudu, żeby wrzucić newsa czy plotkę zasługuje na pochwałę i trzeba to docenić.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 09:12

Poprostu pisze:
01 września 2020, 08:40
Sky
Juventus nie planuje pozyskać bocznych obrońców.. Wszyscy, którzy są w kadrze zostają na kolejny sezon.
Jeśli mamy grać trójką z tyłu to stricte boczni obrońcy rzeczywiście nie powinni być priorytetami, ale na litość... po co nam de Sciglio?


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 09:38

Przecież nie mamy miejsca w kadrze, kogoś trzeba się pozbyć. Przyszedł Pellegrini to naturalnym byłby MDS, a jak nie to kto nie będzie zarejestrowany?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 09:46

unbelievable87 pisze:
01 września 2020, 09:12
Poprostu pisze:
01 września 2020, 08:40
Sky
Juventus nie planuje pozyskać bocznych obrońców.. Wszyscy, którzy są w kadrze zostają na kolejny sezon.
Jeśli mamy grać trójką z tyłu to stricte boczni obrońcy rzeczywiście nie powinni być priorytetami, ale na litość... po co nam de Sciglio?
Odpowiedź jest prosta.. Nikt takich patalachów nie chce.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 10:03

ja dalej przecieram oczy ze zdziwienia na temat kolejnych plotek, że Chiesa jest w naszym kręgu zainteresowania. Totalnie nie widzę w nim wzmocnienia, a nawet takiej perspektywy.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 10:17

Poprostu pisze:
01 września 2020, 08:40
Sky
Juventus nie planuje pozyskać bocznych obrońców.. Wszyscy, którzy są w kadrze zostają na kolejny sezon.
Tak naprawdę wymienieni powinni zostać wszyscy poza Cuadrado, który jako jedyny ogarniał w zeszłym sezonie + Pellegrinim, który może otrzymać szansę ze względu na wiek. Obaj oczywiście jako rezerwowi. W dodatku, jeśli mamy grać 3-ką z tyłu, to na wahadłach mogą też zagrać Bernardeschi, a od biedy także Kulusevski i McKennie.

A.Sandro - od sezonu 2016/17 notuje systematyczny zjazd. To ostatni moment, aby na nim zarobić, bo ma 29 lat.
Danilo - totalny niewypał i też ostatnia szansa, aby na nim cokolwiek zarobić (chociaż 10-15 mln), bo ma 29 lat.
De Sciglio - rozegrał 1-2 dobre sezony jako 20-latek i do dzisiaj jedzie na opinii utalentowanego chłopaka. Gdyby nie kontuzje, mógłby zostać (Włoch, tani, zagra na prawej lub lewej), ale rolą rezerwowego jest bycie dostępnym, gdy wypadnie ktoś z pierwszego składu, a on nie ma szans wywiązać się ze swojej roli.

TAA czy Davies są jednymi z największych gwiazd Liverpoolu i Bayernu. U nas na bokach obrony grają piłkarze z przypadku.

W zasadzie nie wiem, co jest największym mankamentem tej kadry:
1. brak rosłego środkowego napastnika typu Lukaku
2. brak doświadczonego topa w środku, który uporządkuje grę nie tylko przeciwko Ajaxowi czy Lyonowi, ale nawet w finale LM przeciwko LFC czy Bayernowi
3. boczni obrońcy z przypadku
Mam nadzieję, że teraz odpuszczamy pkt 3, bo stwierdziliśmy, że ważniejsze są 1 i 2.


Zablokowany