Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 11:21

O ile w ogóle Jimenez rzeczywiście był naszym celem, według mnie nie.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 11:23

Raul Jimenez 29 lat i pewnie ~70 mln ojro musielibyśmy wyłożyć.

Dest
Pellegrini
Aouar
Plus typowa "9".

Wszystko jest realne. Każdy z wymienionej trójki przy regularnej grze może być tylko lepszy. Gdyby tak Pellegrini wygryzł Sandro, a Dest grał od początku, to możemy mieć obronę na lata. Pellegrini - Demiral - MDL - Dest.

W przyszłym sezonie pogonić Ronaldo i w przyszłym roku bierzemy za darmo Depaya. Plus kupić 2-3 prospektów. Licząc, ze Kulu wypali, to Berna na zmiennika. Wszystko jest do zrobienia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 11:45

Naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać w to mercato. Pisanie o tym, że nie będzie znaczących transferów to teza do której należy podchodzić z ostrożnością. jest na to za wcześnie a o takim Amerykańcu nie mówił, nie pisał nikt, informacja spadła na nas nieoczekiwanie i zaskoczyła wszystkich podobnie jak powołanie na pierwszego trenera Pirlo. Poczekajmy bo może być ciekawie. Te dwa ruchy przekonały mnie, że pismaki nie wiedzą nic.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 11:51

Ja tydzień temu doszedłem do tego wniosku. Jak chcemy konkretne wzmocnienie to trzeba się modlić o szybkie sprzedaże.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 12:44

McKennie i Locatelli to po prostu młodsze odpowiedniki Matuidiego i Khediry. Mogą przyjść obaj, jeśli McKennie faktycznie będzie nas kosztował teraz tylko 3-5 mln, o których się pisze za wypożyczenie.

Pomoc zestawieniu:
- Bentancur (23)
- Rabiot (25)
- Arthur (24)
- McKennie (21)
- Locatelli (22)/Paredes(26)

+ ew. Ramsey (29)
Pokazuje jak bardzo jesteśmy teraz w przebudowie. W ostatnich latach skuteczność naszych transferów to 1/3, więc jest szansa, że jak przyjdzie 3, to chociaż 1 wypali :prochno:

Mnie od początku do tej bandy młodzieży pasował T.Alcantara, który poukładałby grę w środku i mógłby zostać tym Pirlo Pirlo.

Btw. https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... zawodnikow - myśleli, że to koronawirus, a to transfer do Juventusu :ahsisi:


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 12:57

Crunny pisze:
27 sierpnia 2020, 12:44
McKennie i Locatelli to po prostu młodsze odpowiedniki Matuidiego i Khediry. Mogą przyjść obaj, jeśli McKennie faktycznie będzie nas kosztował teraz tylko 3-5 mln, o których się pisze za wypożyczenie.

Pomoc zestawieniu:
- Bentancur (23)
- Rabiot (25)
- Arthur (24)
- McKennie (21)
- Locatelli (22)

+ ew. Ramsey (29)
Pokazuje jak bardzo jesteśmy teraz w przebudowie. W ostatnich latach skuteczność naszych transferów to 1/3, więc jest szansa, że jak przyjdzie 3, to chociaż 1 wypali :prochno:

Mnie od początku do tej bandy młodzieży pasował T.Alcantara, który poukładałby grę w środku i mógłby zostać tym Pirlo Pirlo.
Jeśli rzeczywiście udałoby się przekonać Alcantarę to ten Locatelli mógłby być, ale ja osobiście liczę, że jednak zamiast Locatelliego dorzucimy do tych 30mln, o których się ostatnio mówi, drugie tyle i weźmiemy Aouara. Włoch pewnie, jak nie dołączy do nas to zostanie na kolejny rok w Sassuolo i będziemy mogli powalczyć o niego w przyszłym sezonie, o ile odnotuje progress, a Francuza, jak nie weźmiemy teraz to wyląduje w innym klubie i pies pogrzebany.

-----Aouar -------------- Benta -----
--- (Rabiot) ----- (McKennie) ---
---------------- Arthur ------------------
--------------- (Benta) ------------------
i w obwodzie jeszcze Ramsey wygląda całkiem nieźle.

-----Rabiot -------------- Benta -----
--- (Locatelli) --- (McKennie) ---
---------------- Thiago ------------------
--------------- (Arthur) ------------------
Też niczego sobie.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:04

Są w ogóle jakikolwiek przebąkiwania o zainteresowaniu Juve Thiago? Na razie wszystko co słyszę, to że idzie do Kloppa.


Obrazek
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:08

Kean na ig zmienił Everton na Loading...
Jego powrót był poruszany w mediach a transfer na zasadzie takiej jak z McKennie byłby dobrym rozwiązaniem choć z drugiej strony ten jego mental...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:09

mns pisze:
27 sierpnia 2020, 13:08
Kean na ig zmienił Everton na Loading...
Jego powrót był poruszany w mediach a transfer na zasadzie takiej jak z McKennie byłby dobrym rozwiązaniem choć z drugiej strony ten jego mental...
Czyli co ogramy Ewerthonowi gracza jak na podrzędny klub przystało i jak się sprawdzi to wraca na wyspy?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:11

DonPatch pisze:
27 sierpnia 2020, 13:04
Są w ogóle jakikolwiek przebąkiwania o zainteresowaniu Juve Thiago? Na razie wszystko co słyszę, to że idzie do Kloppa.
Niestety, ja też od 3-4 tygodni czytam tylko, że idzie do LFC. Parę dni temu pojawiło się info, że pomocnika spróbuje odbić Arsenal, bo ktoś taki marzy się Artetecie. Wcześniej czytałem tutaj, że T.Alcantara jest za stary na Juve, bo ma już 29 lat. Potem zagrał fenomenalne mecze z Lyonem i PSG. To jest top of the top jeśli chodzi o układanie gry w środku pola. Ktoś taki z miejsca podnosi wartość grających obok niego pomocników, bo Thiago myśli za nich, obojętne czy byłby to Rabiot, Bentancur, Arthur czy McKennie. Zresztą taki Arthur mógłby się od niego sporo nauczyć. Mieć takich mentorów jak Pirlo i T.Alcantara!


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:13

DonPatch pisze:
27 sierpnia 2020, 13:04
Są w ogóle jakikolwiek przebąkiwania o zainteresowaniu Juve Thiago? Na razie wszystko co słyszę, to że idzie do Kloppa.
Nie kojarzę, żeby coś było(ale mogę się mylić), co oczywiście - vide McKennie - nie oznacza, że zaraz do nas nie dołączy. ;)

O LFC też plotki ucichły więc nie wiadomo, gdzie ostatecznie T.A. wyląduje.

Poprostu pisze:
27 sierpnia 2020, 13:09
mns pisze:
27 sierpnia 2020, 13:08
Kean na ig zmienił Everton na Loading...
Jego powrót był poruszany w mediach a transfer na zasadzie takiej jak z McKennie byłby dobrym rozwiązaniem choć z drugiej strony ten jego mental...
Czyli co ogramy Ewerthonowi gracza jak na podrzędny klub przystało i jak się sprawdzi to wraca na wyspy?

Liczę, że po sfrajerzeniu się w przeszłości z Moratą (choć deal był trochę inny), nie weźmiemy kogoś na wypożyczenie bez ustalenia ewentualnej kwoty transferu.
Przynajmniej taką mam nadzieję.
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2020, 13:16 przez unbelievable87, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:13

Poprostu pisze:
27 sierpnia 2020, 13:09
Czyli co ogramy Ewerthonowi gracza jak na podrzędny klub przystało i jak się sprawdzi to wraca na wyspy?
Z mojego punktu widzenia mamy spokój na rok i nie musimy marnotrawić kasy na emerytów Dzeko i Suareza czy przepłacać za Lacazette'a i Milika.

Dajcie spokój z tym Alcantarą... Nie po to pozbyliśmy się Pjanicia, żeby brać nowego 30latka (za niemały pieniądz), który walczy o ostatni suty kontrakt w karierze.
Crunny pisze:
27 sierpnia 2020, 13:11
Potem zagrał fenomenalne mecze z Lyonem i PSG.
Chyba inne mecze oglądaliśmy :whistle: Top of the top :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:17

Jakby udało się wypożyczyć Keana za 3mln z opcją wykupu za 20mln, która może się zamienić w obligatoryjny wykup przy spełnieniu ustalonych warunków to ten transfer by się obronił.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:18

Dlatego napisałem że transfer na zasadzie Amerykańca jest ok czyli wyp. + opcja kupna ;)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2020, 13:18

jackop pisze:
27 sierpnia 2020, 13:13
Poprostu pisze:
27 sierpnia 2020, 13:09
Czyli co ogramy Ewerthonowi gracza jak na podrzędny klub przystało i jak się sprawdzi to wraca na wyspy?
Z mojego punktu widzenia mamy spokój na rok i nie musimy marnotrawić kasy na emerytów Dzeko i Suareza czy przepłacać za Lacazette'a i Milika.

Dajcie spokój z tym Alcantarą... Nie po to pozbyliśmy się Pjanicia, żeby brać nowego 30latka (za niemały pieniądz), który walczy o ostatni suty kontrakt w karierze.
Crunny pisze:
27 sierpnia 2020, 13:11
Potem zagrał fenomenalne mecze z Lyonem i PSG.
Chyba inne mecze oglądaliśmy :whistle: Top of the top :prochno:
Z resztą, jakby za rok sytuacja finansowa się polepszyła/unormowała, to może Keana ściągniemy wykorzystując opcję wykupu? Nie sądzę, aby Everton oddał nam go na "suche" wypożyczenie.


Zablokowany