Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 08:31

Sorek21 pisze:
10 sierpnia 2020, 21:27
Pjanić - Arthur
Bernardeschi - Kulusevski
Rugani- Romero
Bonucci - Skriniar wymiana
Costa - Orsolini
Higuain - jak na ławkę to Milik
Matuidi - Locatelli
De Sciglio - Pellegrini
Ramsey - Aoar
Danilo - tu jest największa zagadka kogo kupić
Sugerujesz wymiane Bonucci - Skriniar. Na jakiej podstawie? Nie widzialem poki co ani jednej wzmianki na temat takiego ruchu, ale nawet mniejsza o to, bo:

1. Mimo, ze w tym momencie Milana wygryzl Bastoni/Godin to w obronie Interu jest spora rotacja gdzie ten zawodnik jest potrzebny.

2. Skriniar obnizyl nieco loty od kiedy gramy 3-5-2, zdazylo mu sie tez popelnic glupi blad, ale i tak jego gra w tym sezonie uwazam jest zadowalajaca, wcale nie gorsza niz Bonucciego.

3. Wartosc rynkowa obu tych Panow na ten moment jest znaczaco rozna. Juventus musialby doplacic i to calkiem sporo. Natomiast watpie w taka transakcje z uwagi na ograniczone srodki i potrzebe zakontraktowania zawodnikow na inne pozycje w Turynie.

4. Wiek Leonardo jest rowniez przeszkoda. Mysle, ze jeden Godin, ktory widac odzyskuje forme wystarczy. Warto odnotowac, iz Skriniar jest wciaz mlodym graczem z duzym potencjalem do dalszego rozwoju, mimo ze juz uznawany jest za duzej klasy defensora.

5. Sam transfer na linii Inter - Juve wydaje sie malo prawdopodobny (wg. mnie), z uwagi na prawdopodobne roznice w wycenach obu Panow przez macierzyste kluby, a takze relacje miedzy nimi panujace.

6. Inter o ile w ogole na powaznie mysli o pozbyciu sie Slowaka (czego bym nie chcial) moze jego karte wykorzystac do nieco bardziej korzystnej transakcji, nastepnie sprowadzajac na 4go defensora Kumbulle.

Jedyne co przemawia za taka wymiana jest to, ze Wloch (chyba) lepiej sobie radzi w ustawieniu z 3ma obroncami, a Skriniar z 4ma... i to tyle. Watpie wiec, ze to ma jakiekolwiek szanse powodzenia. Nawet jesli rzeczywiscie bylaby taka opcja, to wszystko rozeszloby sie o gotowke, ktora musialby doplacic Mistrz Wloch.


Twitter: @K_Kamciu
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 08:34

To tylko taki mój głupi pomysł ale Conte napewno by na to poszedł.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 08:56

Sorek21 pisze:
11 sierpnia 2020, 08:34
To tylko taki mój głupi pomysł ale Conte napewno by na to poszedł.
No w sumie znajac Conte zalozmy, ze byloby to jeszcze mozliwe, jednak zarzad Interu bez dogodnej doplaty ze strony Juventusu z pewnoscia by na to nie przystal. Z drugiej strony Juve tez pewnie nie chcialoby wykladac hajsu w momencie gdy trzeba wzmocnien na innych pozycjach. Aczkolwiek pomysl sam w sobie ciekawy, jednak chyba bardziej dla Bianconerich.


Twitter: @K_Kamciu
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 10:57

Tylko w ramach ciekawostki:
Jakiś koło z tt twierdzi że Locatelli bardzo blisko nas. 2 mln kontrakt na 4 lata. Medicale w ciągu kilku dni


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:01

mns pisze:
11 sierpnia 2020, 10:57
Tylko w ramach ciekawostki:
Jakiś koło z tt twierdzi że Locatelli bardzo blisko nas. 2 mln kontrakt na 4 lata. Medicale w ciągu kilku dni
Ten transfer jest tak pewny, że pewnie koleś ma racje. Młodziak z Brescii wyląduje w Interze a u nas Manuel.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:08

Poprostu pisze:
11 sierpnia 2020, 11:01
mns pisze:
11 sierpnia 2020, 10:57
Tylko w ramach ciekawostki:
Jakiś koło z tt twierdzi że Locatelli bardzo blisko nas. 2 mln kontrakt na 4 lata. Medicale w ciągu kilku dni
Ten transfer jest tak pewny, że pewnie koleś ma racje. Młodziak z Brescii wyląduje w Interze a u nas Manuel.
Ja wolę Locatelliego. Facet fajnie rozprowadza piłkę. Bardzo podobnie do Pirlo moim zdaniem. To centralna postać i każdy go szuka. Przyszedłby bez wielkiego hajpu jak Tonali. Kontrakt niezbyt wysoki i pewnie nie wydamy na niego więcej jak 25-30 mln. 2 pełne sezony w Sass. Ja jestem na tak.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:09

Jak robić transfery, skoro pewnie do końca nie było wiadomo czy Juve Sarriego zacznie grać czy nie 9no dobra, na forum 80% z nas czuło, że nie zacznie). Więc pewnie dlatego nie szli po Tonalliego. Ale statystyki, jakie ktoś tu na forum wrzucił, wcale go nie stawiają w jakimś turbo świetle. Brescii nie oglądałem, bo oczy wystarczająco kaleczyłem oglądając Juventus.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:12



Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:17

Ponoć Pirlo nie chce też współpracować z Ramsey'em. Chce pozostania jedynie w środku Rabiota, Bentancura i Arthura.

Wiem, że to głównie marketing Nike, ale Pirlo może mocno zależeć na Tonalim. W ogóle może preferować współpracę z młodymi Włochami: Tonali, Locatelli, Zaniolo.



Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:22


All in all wychodzi, że Locatelli > Tonali. Do tego Arthur wysoko. Nie bez przyczyny chyba też interesujemy(waliśmy) się Castrovillim czy Aouarem.

Jeśli faktycznie poszczujemy Khedirę i Matuidiego to też za wiele ruchów do pomocy nie ma co oczekiwać. Mamy Bentę/Rabiota i Arthura już, więc max. dwójka by przyszła imo. + ten Zaniolo, który może grać i w pomocy i w ataku.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:35

Osgiliath pisze:
11 sierpnia 2020, 11:05
GdS
Pirlo ma inną wizję umieszczenia Arthura - przed obroną. Jeśli to miałoby nie być możliwe mamy patrzeć za Tonalim/Locatellim.
To mogłoby być dobre rozwiązanie, Arthur kondycyjnie wypada kiepsko, a regista nie biega tyle co b2b. W dodatku Arthur nie jest jakimś dynamicznym graczem.

Niestety (dla niektórych) dalej szykuje się gra z registą, zamiast z kozackim defensywnym pomocnikiem lub dwoma cofniętymi pomocnikami oraz jednym ofensywnym.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:36

Kolejna ciekawostka z tt
Niemiec zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Ogłoszenie dziś lub jutro


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:39

mns pisze:
11 sierpnia 2020, 11:36
Kolejna ciekawostka z tt
Niemiec zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Ogłoszenie dziś lub jutro
Czy mógłbyś podać autora lub link? Twitter to trochę ogólne stwierdzenie ;)


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:45

To nie jest żaden dziennikarz. Może inasajder czy coś, nie wiem :) celowo dalem to tutaj a nie do informacji i celowo użyłem zwrotu ciekawostka.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 11:51

mns pisze:
11 sierpnia 2020, 11:45
To nie jest żaden dziennikarz. Może inasajder czy coś, nie wiem :) celowo dalem to tutaj a nie do informacji i celowo użyłem zwrotu ciekawostka.
to po prostu daj link


Zablokowany