Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 18:17

Ehem pisze:
10 sierpnia 2020, 17:37
Na co nam ten leszczyk?
Mocne słowa, zważywszy na to, że Juventus ma na jego pozycji takich asów jak Ramsey, Bentancur czy Matuidi.

Oczywiście nie jest to transfer z gatunku "game-changerów", ale ja bym chciał zobaczyć Isco grającego pierwsze skrzypce w drużynie Pirlo. Zamiast marnować swój talent i możliwości na ławce w Madrycie dostałby minuty w Turynie i rozruszałby trochę tę anemiczną drugą linię. Jeszcze dwa czy trzy lata temu Isco robił świetne liczby (2016/17 - 10 goli i 8 asyst w 30 meczach, 2017/18 - 7 goli i 7 asyst w 30 meczach). Kampanię 18/19 miał słabą jak cały Real, zresztą żaden z trenerów mu nie ufał i Isco grał ogony - nie pamiętam dokładnie, ale rozegrał może z dziesięć meczów w pierwszym składzie. On nie zapomniał nagle jak grać w piłkę, po prostu zakurzył się na madryckiej, wygodnej ławce i Zidane nie za bardzo wie, co z nim począć, a sam zawodnik nie ma szans na wykazanie się i złapanie formy, bo jest to niemożliwe grając kwadrans co drugi mecz w sezonie.

Ręki sobie uciąć nie dam (wszak mam tylko dwie), ale jestem niemal pewien, że gdyby Isco dostał kredyt zaufania i trafił do Juventusu, z dużym prawdopodobieństwem wróciłby do formy i robił ładne liczby.



PS: Pytanko z gatunku tych podchwytliwych - czy jeśli do biur w Turynie wpłynęłaby oferta kupna Cristiano Ronaldo za - dajmy na to - 80 milionów euro, jeszcze tego samego dnia wsadzilibyście Portugalczyka do samolotu z bagażami, czy parsknęłibyście śmiechem, a oferta znalazłaby się w czarno-białym koszu?


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 18:20

Jak przyszedł Cristiano to akcje zaliczyły kosmiczny skok - unormuje się. Co do problemów finansowych to jaki klub ich nie ma? Nowe, sporo wyższe umowy sponsorskie, które podpisaliśmy dzięki obecności Ronaldo zostaną na lata, kiedy go już z nami nie będzie.

Jeśli kupno Portugalczyka było błędem to jak nazwać transfer Grubego? Jakieś propozycje? :prochno:
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 18:17
Jeszcze dwa czy trzy lata temu Isco robił świetne liczby (2016/17 - 10 goli i 8 asyst w 30 meczach, 2017/18 - 7 goli i 7 asyst w 30 meczach).
Czyli dawno i nie prawda ;) Podobno James też był kiedyś dobry.
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 18:17
Ręki sobie uciąć nie dam (wszak mam tylko dwie), ale jestem niemal pewien, że gdyby Isco dostał kredyt zaufania i trafił do Juventusu, z dużym prawdopodobieństwem wróciłby do formy i robił ładne liczby.
Albo byłaby powtórka z Ramseya, który miał robić to samo.

Hiszpan co rok ma odejść z Realu a nadal kisi tam ogóra, co nie świadczy dobrze o jego ambicji. Proszę przekazać Perezowi, że nie damy się nabrać i będziemy finansować wam mercato.
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 18:17
PS: Pytanko z gatunku tych podchwytliwych - czy jeśli do biur w Turynie wpłynęłaby oferta kupna Cristiano Ronaldo za - dajmy na to - 80 milionów euro, jeszcze tego samego dnia wsadzilibyście Portugalczyka do samolotu z bagażami, czy parsknęłibyście śmiechem, a oferta znalazłaby się w czarno-białym koszu?
Gdyby Werner i Sancho nadal byli dostępni to raczej bym rozważył. Obecnie za takie pieniądze nikogo lepszego nie weźmiemy, więc bym podziękował.
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2020, 18:32 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
marianopizzaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2015
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 18:23

San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 18:17
Ehem pisze:
10 sierpnia 2020, 17:37
Na co nam ten leszczyk?
Mocne słowa, zważywszy na to, że Juventus ma na jego pozycji takich asów jak Ramsey, Bentancur czy Matuidi.

Oczywiście nie jest to transfer z gatunku "game-changerów", ale ja bym chciał zobaczyć Isco grającego pierwsze skrzypce w drużynie Pirlo. Zamiast marnować swój talent i możliwości na ławce w Madrycie dostałby minuty w Turynie i rozruszałby trochę tę anemiczną drugą linię. Jeszcze dwa czy trzy lata temu Isco robił świetne liczby (2016/17 - 10 goli i 8 asyst w 30 meczach, 2017/18 - 7 goli i 7 asyst w 30 meczach). Kampanię 18/19 miał słabą jak cały Real, zresztą żaden z trenerów mu nie ufał i Isco grał ogony - nie pamiętam dokładnie, ale rozegrał może z dziesięć meczów w pierwszym składzie. On nie zapomniał nagle jak grać w piłkę, po prostu zakurzył się na madryckiej, wygodnej ławce i Zidane nie za bardzo wie, co z nim począć, a sam zawodnik nie ma szans na wykazanie się i złapanie formy, bo jest to niemożliwe grając kwadrans co drugi mecz w sezonie.

Ręki sobie uciąć nie dam (wszak mam tylko dwie), ale jestem niemal pewien, że gdyby Isco dostał kredyt zaufania i trafił do Juventusu, z dużym prawdopodobieństwem wróciłby do formy i robił ładne liczby.

Teraz zadajmy pytanie, dlacze nie dostal kredytu zaufania? Tyle czasu, tylu trenerów... :)


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 18:35

jackop pisze:
10 sierpnia 2020, 18:20
Czyli dawno i nie prawda ;) Podobno James też był kiedyś dobry.
Oczywiście, że był dobry, za Anczelota w 2014/2015 był jednym z najlepszych pomocników na świecie, jeszcze w mistrzowskim sezonie 16/17 był super grajkiem, dopiero później się zepsuło. Co nie oznacza, że Kolumbijczyk nie jest w stanie wykręcić double-digits w jakimkolwiek innym klubie w Europie, skoro dał radę tego dokonać w Realu Madryt.
Albo byłaby powtórka z Ramseya, który miał robić to samo.

Hiszpan co rok ma odejść z Realu a nadal kisi tam ogóra, co nie świadczy dobrze o jego ambicji. Proszę przekazać Perezowi, że nie damy się nabrać i będziemy finansować wam mercato.
Przecież Ramsey to ogór, jak można było w ogóle po niego sięgnąć, to nie jest i nigdy nie był piłkarz na miarę Juventusu. Podobnie z Matuidim.

Przekażę, przekażę :dodger:
marianopizzaro pisze:
10 sierpnia 2020, 18:23
Teraz zadajmy pytanie, dlacze nie dostal kredytu zaufania? Tyle czasu, tylu trenerów... :)
Do sezonu 17/18 dostawał, to było raptem dwa lata temu. Później wszystko poszło w złą stronę, bo Real miał słaby sezon z wieloma rotacjami na stołku trenerskim - Lopetegui jeszcze miał Isco w planach, ale szybko wyleciał. Solari miał Hiszpana w pompie, a Zidane już do niego nie wrócił.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 18:42

San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 18:35
Przecież Ramsey to ogór, jak można było w ogóle po niego sięgnąć, to nie jest i nigdy nie był piłkarz na miarę Juventusu.
Isco 17/18: 30/7/7; 49/9/10 - 2957 minut

Ramsey 17/18: 24/7/10; 32/11/12 - 2466 minut

18/19 również Isco < Ramsey. Nawet w tym sezonie były gracz Arsenalu indywidualnie wypadł podobnie (po 5 pkt w kanadyjce) co zawodnik Realu zaliczając mniej minut, ale więcej spotkań. Na korzyść Hiszpana przemawia fakt, że sporo siedział na ławce, a Walijczyk w gabinetach lekarskich, ale nie ma tu wielkiej różnicy klas, a na pewno nie BÓG za 40-50 mln vs ogór warty 0 (za które zresztą go pozyskaliśmy).

Właśnie dlatego ciężko gada się z kibicami TOPowych klubów - głównie Realu, Barcy i United. Mają za duże urojenia, swoich grajków wynoszą na piedestał odlatując w kosmos, a słowo obiektywizm jest im obce. Dodatkowo nie wyściubiają nosa poza swój klub/ligę, więc nie mam pojęcia czym kierują się oceniając całą resztę futbolowej Europy.


Jeszcze w temacie tych rzekomych problemów finansowych. Wystarczy, że zejdziemy z kontraktów naszych 'miszczuf': MDS, Blejz, Sami, Berna, Gruby i nie powinno być problemu. W ich miejsce mogłyby wejść z buta do kadry chłopaki, które dostały od lanie Romy. Nie byłoby straty jakości, a budżet płacowy by odsapnął, bo zarabiają pewnie po 100 tyś. na sezon (nie chce mi się szukać).
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2020, 19:15 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:13

Odejście Matuidiego (nawet za darmo) to dobry ruch, ale liczę, że to dopiero początek trendu i za nim pójdą inni, czyli De Sciglio, Danilo, Rugani, Khedira, Ramsey, Pjaca, Berna, Costa, Igła.

Jednocześnie trzeba uzupełnić braki. Zatrzymać Pellegriniego i Romero. Będą też Arthur i Kulusevski, ale to ciągle mało. Ja bym się wybrał na zakupy do Sassuolo i kupił 3 graczy: Muldur, Locatelli i Boga.

Co do Tonalego to w tym sezonie widziałem ok 20 meczów Brescii i na tej podstawie stwierdzam, że gość jest za słaby na Juve a jedyne podobieństwo do Pirlo to fryzura. Zdecydiwanie trzeba poszukać innego kreatora gry... Może tez Aouar z Lyonu?

Co do ataku to mi najbardziej szkoda Wernera (Halaanda Lukaku w tamtym okienku trochę też), ale trudno, trzeba szukać alternatyw a z tymi jest słabo. Jimenez czy Milik to gracze dobrzy, ale nic więcej. Dodatkowo Meksykanin już jest pod 30stke a Polak będzie drogi, bo z Napoli. Niestety nie widzę nikogo na poziomie i może się skończyć tak, że zostaniemy z Igła... Chyba, że damy szansę komuś młodemu (miałby ktoś pomysł komu?).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:16

jackop pisze:
10 sierpnia 2020, 18:42
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 18:35
Przecież Ramsey to ogór, jak można było w ogóle po niego sięgnąć, to nie jest i nigdy nie był piłkarz na miarę Juventusu.
Isco 17/18: 30/7/7; 49/9/10 - 2957 minut

Ramsey 17/18: 24/7/10; 32/11/12 - 2466 minut

18/19 również Isco < Ramsey. Nawet w tym sezonie były gracz Arsenalu indywidualnie wypadł podobnie (po 5 pkt w kanadyjce) co zawodnik Realu zaliczając mniej minut, ale więcej spotkań. Na korzyść Hiszpana przemawia fakt, że sporo siedział na ławce, a Walijczyk w gabinetach lekarskich, ale nie ma tu wielkiej różnicy klas, a na pewno nie BÓG za 40-50 mln vs ogór warty 0 (za które zresztą go pozyskaliśmy).
Ja tam przedkładam asysty w meczach Ligi Mistrzów z BVB czy Juventusem nad dwie bramki z CSKA Moskwa w Lidze Europy, ale to rozumiem, jak ktoś może mieć inne zdanie.

Zresztą niepotrzebnie generalizujesz, bo w żadnym miejscu nie napisałem, że Isco to BÓG, tylko uznałem, że jest to piłkarz, którego w Juventusie obecnie w drugiej linii brakuje i mógłby on wnieść do drużyny sporo dobrego, dostając wreszcie kredyt zaufania i potrzebne mu minuty.

Ramsey to ogór, zdanie podtrzymuję. A akurat oglądanie Arsenalu jest jednym z moich masochistycznych guilty-pleasure.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:21

Gandalf8 pisze:
10 sierpnia 2020, 19:13
Chyba, że damy szansę komuś młodemu (miałby ktoś pomysł komu?).
Wybadać czy Kean albo Jović byliby dostępni na wyp. Thuram, Simeone.

Jeśli chodzi o wynalazki to np. https://www.transfermarkt.pl/jonathan-d ... ler/533738 , https://transfery.info/aktualnosci/jona ... zne/138875 Zaznaczam, że nie znam gościa, ale 27 mln za utalnetowanego 20latka brzmi lepiej niż 40-50 za dużo starszych Milika czy Jimeneza.
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 19:16
[...]uznałem, że jest to piłkarz, którego w Juventusie obecnie w drugiej linii brakuje i mógłby on wnieść do drużyny sporo dobrego, dostając wreszcie kredyt zaufania i potrzebne mu minuty.
Dzięki, że tak źle nam życzysz uznając za dobry pomysł wepchnięcie tu i zrobienie centralnej postaci z za drogiego i za starego rezerwowego Realu, który tak naprawdę (częściowo na własne życzenie) nigdy nie zaistniał ;) Przykłady Di Marii, Jamesa czy Ozila nauczyły mnie jakby to wyglądało w praktyce.


W obecnych warunkach covidowych ściąganie takich piłkarzy jak wspomniana wyżej trójka, Thiago bądź Kroos to jest jawny finansowy sabotaż i głupota. Problem w tym, że Juventus przyzwyczaił do idiotycznych decyzji transferowych :/
Gandalf8 pisze:
10 sierpnia 2020, 19:13
Ja bym się wybrał na zakupy do Sassuolo i kupił 3 graczy: Muldur, Locatelli i Boga.
Ile to ma być za tą dwójkę, 70 mln? To już bym wolał zapukać do Lotito i zapytać jak u niego z hajsem #SMS


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:40

B@rt pisze:
10 sierpnia 2020, 15:27
Poprostu pisze:
10 sierpnia 2020, 14:52
Osgiliath pisze:
10 sierpnia 2020, 14:47
Wg DiMarzio po opchnięciu Matuidiego mamy zając się Khedirą i Igłą. No jak sprzedaż Francuza nie będzie dla Niemca jasnym sygnałem, że nie zamierzamy się certolić, to nie wiem, co takim ma być. Igła raczej sam jest otwarty na odejście, więc pozostaje kwestia finansów, stąd o tyle mniejszy problem.

Działać, działać!
Sprzedaż to za mocne słowo :D
Z tego co piszą gazety to Igła od razu po meczu z Lyonem uciekł do Argentyny i już nie planuje wracać.
To jest swoją drogą ciekawe. Jeżeli faktycznie przyjąć, że Pipita zwiał już za Atlantyk nie planując powrotu, to ja to rozumiem jako pełną gotowość do bezwarunkowego odejścia, tymczasem jeszcze poranne doniesienia sugerowały, że domaga się przynajmniej części pieniędzy za ostatni rok kontraktu. Równie dobrze klub może mu powiedzieć, że skoro chce zarobić, to ma być dostępny dla trenera.

Anyway, rozstanie z Matuidim to dobry sygnał na początek tygodnia. Nie łudziłem się, że cokolwiek na Francuzie zarobimy, z Igłą czy Khedirą będzie zresztą podobnie. Na razie jednak pozbywamy się najmniejszego z trzech problemów z rocznika 1987.
Czekam na magiczne słowo oficjalnie. Normalnie się wierzyć nie chce. Jeszcze Khedira i tridente już nie ma.
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2020, 19:42 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:42

jackop pisze:
10 sierpnia 2020, 19:21
Dzięki, że tak źle nam życzysz uznając za dobry pomysł wepchnięcie tu i zrobienie centralnej postaci z za drogiego i za starego rezerwowego Realu, który tak naprawdę nigdy nie zaistniał ;) Przykłady Di Marii, Jamesa czy Ozila nauczyły mnie jakby to wyglądało w praktyce.


W obecnych warunkach covidowych ściąganie takich piłkarzy jak wspomniana wyżej trójka, Thiago bądź Kroos to jest jawny finansowy sabotaż.

Ale nie przeszkadzało Wam wepchnięcie tu i zrobienie centralnej postaci z za drogiego (25 milionów!) i za starego (wówczas 30 lat!) Matuidiego, który tak naprawdę nigdy nie zaistniał? Podwójne standardy? :cooler:

Sorry, ale mogę wytoczyć taki sam argument o brak obiektywizmu i skrajne urojenia tudzież kompleksy w kontekście piłkarzy Realu. Kupno Ronaldo było super, ale reszta to wiadomo - Kroos zbyt słaby, Modrić za stary, Varane miał tragiczny ostatni mecz więc odpada, Casemiro za drogi. Czytając niektóre posty dochodzę do wniosku, że tak naprawdę nikt nie chciałby tutaj żadnego piłkarza z Madrytu, który trzykrotnie z rzędu wygrywał LM, bo "nie ten poziom", "przereklamowany" albo "finansowo nieopłacalny".


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:54

San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 19:42
Ale nie przeszkadzało Wam wepchnięcie tu i zrobienie centralnej postaci z za drogiego (25 milionów!) i za starego (wówczas 30 lat!) Matuidiego, który tak naprawdę nigdy nie zaistniał? Podwójne standardy? :cooler:
Przeczytałeś mój post do końca? Mnie tam przeszkadzało, tak jak wiele innych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ruchów, co nie znaczy, że w przyszłości trzeba dokładać kolejne. Z resztą jak chcesz pogadać o Blejzie to dzwoń do Marotty. Podpowiem, że trzeba wykręcić kierunkowy do Mediolanu :P
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 19:42
Sorry, ale mogę wytoczyć taki sam argument o brak obiektywizmu i skrajne urojenia tudzież kompleksy w kontekście piłkarzy Realu. Kupno Ronaldo było super, ale reszta to wiadomo - Kroos zbyt słaby, Modrić za stary, Varane miał tragiczny ostatni mecz więc odpada, Casemiro za drogi.
Aha :prochno: Nie po to pozbywamy się Pjanicia, żeby ściągać za drogiego Niemca uprawiającego stojanowa i Pana Złotą Piłkę, który owszem - jest stanowczo za stary. Zamiast nich wolałbym pogadać o Fede. Ostatnie 2 nazwiska sobie wymyśliłeś.
San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 19:42
Czytając niektóre posty dochodzę do wniosku, że tak naprawdę nikt nie chciałby tutaj żadnego piłkarza z Madrytu, który trzykrotnie z rzędu wygrywał LM, bo "nie ten poziom", "przereklamowany" albo "finansowo nieopłacalny".
Masz na myśli Marcelo? :laugh: Kolejny wymysł, bo o "wszystkich" piłkarzach Realu się tu nie rozmawia - oczywiście możesz mi zarzucić kłamstwo przytaczając te 'niektóre posty', ale już w temacie o La Liga: viewtopic.php?f=22&t=21933&start=6750 . Jak zwykle jestem gotowy przyznać się do błędu ;)

Tak jeszcze na zaprzeczenie tej teorii, pojawiło się tu bardzo wiele pozytywnych głosów o "waszym" Hakimim.

Co do LM to tak jakby Realu już w niej nie ma, a i w zeszłym sezonie jej nie wygrał. Gdybyś nie był zorientowany to istnieje coś takiego jak upływ czasu, który sprawił, że nie wszyscy piłkarze z Madrytu są nadal Niepokonanymi Tytanami.

Oczywiście tak jak wszędzie tutaj też znajdują się odrealnieni naiwniacy. Podpierając się postem kolegi:
Profesor pisze:
10 sierpnia 2020, 14:55
Pamiętacie jak poprzedni sezon liczyliśmy(optymistycznie) ile można zdobyć za tych jegomości:
- Can 40mln
- Mandziukic 10mln
- Matuidi 20mln
- Khedira 10mln
- Higuain 36mln
Biorąc na tapetę Grubego, osobiście czułem pismo nosem, że brak obowiązku wykupu skończy się wydymaniem Marotty przez Milan, podczas gdy część użytkowników otwierała szampany :D


Na koniec wyobraź sobie analogiczną sytuację, w której wchodzę na forum Realu twierdząc, że Vinicius to ogórek, ale Bernardeschi za 40-50 mln to byłby dla was dobry wybór. Jaka byłaby Twoja reakcja i całego tamtejszego środowiska? Co byś sobie pomyślał (pewnie to, że ślepy kibic-kretyn)? Z łatwością sprowadziłbyś mnie do parteru i klepałbym matę jak Najman prawda? ;)


Koniec z mojej strony, bo temat nieodpowiedni, a teraz w końcu zrobił się jakiś ruch. Dzięki za wymianę zdań, bo oprócz potyczek o Kiepa nie miałem okazji się z kimś poprzekomarzać, ze względu na forumową frekwencję :beer:
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2020, 20:45 przez jackop, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 19:58

nie chce psuć humoru, ale ci sami piłkarze od dwóch lat nie potrafią wygrać tej samej LM.
Ba nawet zarządcy Realu wiedzą ze czas na zmiany i od dwóch lat próbują robić zmiany pokoleniowe a my teraz jesteśmy na początku tej drogi...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 21:00

https://www.juventuz.com/attachments/20 ... jpg.84115/

Tak na poprawę humorów i coś specjalnie dla Hana Solo

GDS

Możliwa wymiana Isco- Ramsey :punish:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 21:05

Poprostu pisze:
10 sierpnia 2020, 21:00
Możliwa wymiana Isco- Ramsey :punish:
No i takie transakcje to ja rozumiem :ok:

Pjaca jest tak nieistotny, że nie było sensu marnować miejsca na grafice :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 21:06

To jeśli uda się nam pozbyć szrotu, kogo widzielibyście jako wzmocnienie na prawej obronie, ataku i w pomocy? Myślę że te pozycje właśnie wymagają wzmocnień. Środek obrony przy De Ligtcie, Demiralu, Chiellinim, Bonuccim, Romero wygląda ok. Lewa obrona Sandro i Pellegrini.
Na prawej obronie Cuadrado i kto jako zmiennik ?
W środku pomocy zostaje nam Bentancur, Arthur, Rabiot. Więc potrzeba poszerzyć rotację.
Brakuje nam również rotacji na skrzydłach, jako zastępstwa dla Ronaldo i Kulusevskiego.
No i przy pożegnaniu Igły kto do rotacji z Dybala ?

Po za bramkarzem, lewa obrona i środkiem obrony nasza drużyna wymaga wzmocnień. Czasu niewiele. Ale taki sezon by odmłodzić kadrę jest potrzebny.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Zablokowany