Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 14:09

No nic pozostaje trzymać kciuki za Pirlo. Podobno będzie chciał grać elastycznie formacjami do tego dużo posiadania piłki i ofensywnie oraz lubi 4-3-3. Zobaczymy. Tak czy siak, trzymam kciuki


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 14:43

To usiądźmy teraz na fotelu Agnellego. Sarri nie mógł zostać na stanowisku z wielu powodów (brak wyników i zadowalającego stylu, niezrozumienie z szatnią, rzekome ultimatum od CR7, wreszcie - brak poparcia ze strony samego Agnellego). I jakie mamy w takim razie opcje? Jedyne sensowne kandydatury z zagranicy to Pochettino i Zidane. Pierwszy okazuje się za drogi, drugi siedzi w Madrycie. Zresztą, śmiem podejrzewać, że żądania finansowe Zizou też mogłyby być ponad obecne możliwości Juve.

Na podwórku krajowym opcją wartą rozważenia był chyba tylko Inzaghi, który dobrze radzi sobie w Lazio. Gdzieś tam w orbicie zainteresowań moooże mogliby się znaleźć jeszcze Mihajlovic lub De Zerbi, ale poza tym, że pierwszy z nich wziąłby naszych za jaja, a drugi jest nowoczesnym, obiecującym trenerem, to ciężko znaleźć inne pozytywy u nich.

No i mamy opcję low cost, czyli Pirlo. Człowieka bez doświadczenia w trenerce, o którym wiemy mniej więcej tyle samo, co Agnelli i Paratici. Był bardzo inteligentnym zawodnikiem, pracował pod batutą największych, jakby nie było, włoskich trenerów XXI wieku, a ponadto - z tego, co pamiętam - kilka znanych osobistości już przepowiadało mu karierę trenerską.

Niemniej, wczorajsze słowa Paraticiego:
Wierzymy również, że jest przeznaczony do wielkich rzeczy. Był świetnym piłkarzem i uważamy, że z pewnością może być również świetnym trenerem

...i:
Osoba jest często ważniejsza niż profesjonalista, więc nie mieliśmy wątpliwości, co do Pirlo jako osoby

...dość jasno pokazują, że zatrudnienie Pirlo to wybór niejako wymuszony, który trudno podeprzeć w jakiś sensowny sposób. Niestety, ale Paratici sam i wprost przyznał, że opierają się przede wszystkim na wierze i przeczuciu.

Liczę jednak na to, że Pirlo faktycznie stał się w ostatnich latach swojej kariery człowiekiem Juventusu i dostanie - w przeciwieństwie do Sarriego - pełne poparcie włodarzy. A to będzie bardzo ważne, jeśli źle zaczniemy sezon albo w jego trakcie pojawią się komplikacje i kryzysy. Niezależnie od tego, na ile jest to wybór wymuszony, a na ile nie, Paratici, Agnelli i reszta muszą sobie zdawać sprawę z tego, że zatrudnienie nowicjusza w momencie przebudowy zespołu może skutkować stratą 10-tego z rzędu scudetto, a kto wie - może nawet wypadnięciem poza top 3. Mam jednak nadzieję, że Pirlo otrzyma ten kredyt zaufania i strata mistrzostwa jest w to wkalkulowana. Trzeba mu po prostu pozwolić w spokoju pracować, jak Lampardowi w Chelsea i liczyć, że przyniesie to z czasem efekty. Może też faktycznie praca z legendą-Pirlo będzie dla wielu graczy bardziej kusząca niż granie u Sarriego, który - z tego, co już wiemy - niespecjalnie poświęcał czas piłkarzom.

Z plusów to mamy tyle, że przynajmniej jackop, MRN i Osgiliath dostali trenera, który będzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wyglądał przy linii bocznej, to bez dwóch zdań :prochno:

Wiadomo, no Pirlo, no party, więc no... forza Andrzej :scarf:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 14:49

Pisałem, że nie widzę sensu w zwalnianiu Sarriego, jeżeli na jego miejsce miałby przyjść Inzaghi albo jakiś wynalazek przemielony przez trenerską karuzelę Serie A jak Mihajlović, ale opcji takiej jak Pirlo w ogóle nie brałem pod uwagę. Oczywiście nie pozostaje nic innego jak trzymać za niego kciuki, życzyć powodzenia i dać kredyt zaufania, natomiast trudno jest mi oprzeć się wrażeniu, że klub drugi rok z rzędu podejmuje decyzję, która od jakiegoś czasu wisiała w powietrzu, a mimo to jest całkowicie nieprzygotowana. Ja rozumiem, że w oczach naszych zawodników, zwłaszcza tych młodych, Pirlo to wielki piłkarz i autorytet. Ale tak naprawdę o jego warsztacie trenerskim nie wiadomo nic. Sądzę, że każdy (prawie każdy) lubi tu Pirlo i patrzy na niego z życzliwością, ale zatrudnienie go w roli pierwszego trenera to eksperyment na żywym mózgu. Wbrew temu, co niektórzy twierdzą, może być gorzej niż w ostatnim sezonie.
Inna sprawa - może być tak, że władze klubu jednak zrozumiały, że ważniejszy niż dziesiąte z rzędu scudetto jest cel długofalowy i podjęły decyzje o gruntownej przebudowie, która może pochłonąć kilka ofiar, w tym właśnie tytuł w następnym sezonie. Potwierdziłoby się to, gdyby faktycznie doszło u nas do czystki w kadrze, o której też krążą pogłoski.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 17:15

dajecie przykłady De Boera czy Ferrary, ale zauważcie, że tylko środkowi pomocnicy zostają dobrymi trenerami. Zidane, Guardiola, Lampard. To nie przypadek. Henry napastnik i co? wielka klapa jako trener mimo, że pilkarz genialny. Pomocnicy na boisku widzieli najwięcej i dlatego tak jest.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 19:46

fazzi pisze:
09 sierpnia 2020, 12:31
Daruj sobie przygłupie takie teksty, jak nie masz nic do powiedzenia.
Prędzej nazwałbym przygłupem tego, dla którego Napoli Kiepa wyglądało bosko ;) Napisałem, że nie ma sensu teraz się powtarzać, ale odświeżając temat sprzed roku mogę wrzucić kilka rzeczy.
jackop pisze:
24 maja 2019, 09:11
Maly pisze:[...]dla mnie bardziej wiarygodnym trenerem jeśli chodzi o ugranie 85+punktów z którymi w ogóle można myśleć o mistrzostwie jest Sarri
Trzeba było tak od razu :P Włoch wieku 60 lat (13 lat starszy niż Poche) nic nie zdobył jako trener. Do niedawna nic nie znaczył. Jego 2 ostatnie sezony w Napoli to 3 miejsca w LM i kompromitacje w LE. Dla mnie Maurizio jest typowym betonem.

Kto nie przyjdzie, Scudetto już wygraliśmy.
Zdobyliśmy 83 pkt.
jackop pisze:
25 maja 2019, 13:33
realbs pisze:
jackop pisze: Drugi sezon Conte: zdobyte 62, stracone 38 bilans 24
Pierwszy sezon Sarriego: 63 / 39 / 24

Niesamowicie ofensywny Obrazek
Czyli patrzymy tylko na ostatni sezon, mając kompletnie gdzieś dokonania Maurizio z Napoli, gdzie prawie zabrał nam scudetto i pod którym Higuain strzelił 36 goli w ciągu jednego sezonu, najwięcej w historii całej ligi?
Możemy spojrzeć na poprzedni. Serie A 17/18:
Juventus: 86 / 24 / 62
Napoli: 77 / 29 / 48
jackop pisze:
26 maja 2019, 23:58
Garreat pisze:W szczycie Sarriego był to jedyny realny konkurent dla Juventusu. Taki na serio, nie jakiś ulep -15 serwowany przez Ancelottiego.
To jeszcze nie są jakieś odległe czasy więc są dość świeże wspomnienia jak to wyglądało.
Paradoksem jest to, że najbliżej Juventusu był w sezonie 17/18 (4 pkt.) gdzie wyniki rozkładały się tak Juventus: 86 / 24 / 62, Napoli: 77 / 29 / 48.
jackop pisze:
26 maja 2019, 23:58
Na koniec; ja nie neguję tutaj potencjalnej kandydatury Sarriego (mimo że nie jest on szczytem marzeń), bo niezależnie od nowego trenera Juventus zdobędzie Scudetto (o co się założyłem), ale wkład jaki może wnieść w rozwój klubu w czasie swojej kadencji.
Okazało się, że wkład był żaden.


Generalnie byłem bardziej łagodny dla Palacza przed jego zatrudnieniem niż dla Maxa, za to cieszę się nieporównywalnie bardziej po wyrzuceniu do śmietnika neapolitańskiej popielniczki.


Przy okazji pochwalę się, że wygrałbym zakład.
jackop pisze:
22 maja 2019, 22:43
blackadder pisze:Szczerze mówiąc, przy Conte w Interze, bałbym się o mistrzostwo gdyby Poch został naszym trenerem.
Może jakiś bet? :-)

Jestem w stanie założyć się teraz w ciemno (niezależnie od tego kto będzie trenerem i jakie przeprowadzimy transfery), że Juventus za rok o tej porze świętował kolejne Scudetto. Dokładam handicap, że druga strona do końca 2019 roku może wycofać się bez konsekwencji.
jackop pisze:
01 czerwca 2019, 17:34
3:1 - 200 zł : 600 zł
lub
2:1 - 250 zł : 500 zł i dorzucam możliwość wycofania się z zakładu bez konsekwencji do końca roku

Myślę, że w miarę casualowo, ale też nie 'o pietruszkę'. Co Ty na to?
Niestety po tej wiadomości na PW nie otrzymałem odpowiedzi :sad


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:16

jackop pisze:
09 sierpnia 2020, 19:46
Przy okazji pochwalę się, że wygrałbym zakład.
jackop pisze:
22 maja 2019, 22:43
blackadder pisze:Szczerze mówiąc, przy Conte w Interze, bałbym się o mistrzostwo gdyby Poch został naszym trenerem.
Może jakiś bet? :-)

Jestem w stanie założyć się teraz w ciemno (niezależnie od tego kto będzie trenerem i jakie przeprowadzimy transfery), że Juventus za rok o tej porze świętował kolejne Scudetto. Dokładam handicap, że druga strona do końca 2019 roku może wycofać się bez konsekwencji.
jackop pisze:
01 czerwca 2019, 17:34
3:1 - 200 zł : 600 zł
lub
2:1 - 250 zł : 500 zł i dorzucam możliwość wycofania się z zakładu bez konsekwencji do końca roku

Myślę, że w miarę casualowo, ale też nie 'o pietruszkę'. Co Ty na to?
Niestety po tej wiadomości na PW nie otrzymałem odpowiedzi :sad
No to ja się pochwalę że nie podjąłem zakładu który bym przegrał(a Poch nie został naszym trenerem). Nie wyciągałbym też prywatnej rozmowy na forum publiczne. Wybacz, powinienem był dać Ci znać, ale jak tak bardzo Ci zależy to podaj numer konta.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:22

Wrzuciłem tylko jako ciekawostkę, bo nie ma od tego specjalnego tematu ;)
blackadder pisze:
22 maja 2019, 22:54
jackop pisze:
blackadder pisze:Szczerze mówiąc, przy Conte w Interze, bałbym się o mistrzostwo gdyby Poch został naszym trenerem.
Może jakiś bet? :-)

Jestem w stanie założyć się teraz w ciemno (niezależnie od tego kto będzie trenerem i jakie przeprowadzimy transfery), że Juventus za rok o tej porze świętował kolejne Scudetto. Dokładam handicap, że druga strona do końca 2019 roku może wycofać się bez konsekwencji.
Przyjmuję ale nie 1 do 1. Dograjmy detale na privie, oczywiście obie strony mogą opublikować warunki zakładu.
Strona 275 tego tematu. Uznałem, że po roku czasu i pierwotnej zgodzie mogę wyciągnąć prywatną wiadomość na forum publiczne :)
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2020, 20:35 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:26

jackop pisze:
09 sierpnia 2020, 20:22
Wrzuciłem tylko jako ciekawostkę, bo nie ma od tego specjalnego tematu ;)
blackadder pisze:
22 maja 2019, 22:54
jackop pisze:Może jakiś bet? :-)

Jestem w stanie założyć się teraz w ciemno (niezależnie od tego kto będzie trenerem i jakie przeprowadzimy transfery), że Juventus za rok o tej porze świętował kolejne Scudetto. Dokładam handicap, że druga strona do końca 2019 roku może wycofać się bez konsekwencji.
Przyjmuję ale nie 1 do 1. Dograjmy detale na privie, oczywiście obie strony mogą opublikować warunki zakładu.
Strona 275 tego tematu. Uznałem, że po roku czasu i pierwotnej zgodzie mogę wyciągnąć prywatną wiadomość na forum publiczne :)
Zwracam honor.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:37

jackop pisze:
09 sierpnia 2020, 20:22
Wrzuciłem tylko jako ciekawostkę, bo nie ma od tego specjalnego tematu ;)
blackadder pisze:
22 maja 2019, 22:54
jackop pisze:Może jakiś bet? :-)

Jestem w stanie założyć się teraz w ciemno (niezależnie od tego kto będzie trenerem i jakie przeprowadzimy transfery), że Juventus za rok o tej porze świętował kolejne Scudetto. Dokładam handicap, że druga strona do końca 2019 roku może wycofać się bez konsekwencji.
Przyjmuję ale nie 1 do 1. Dograjmy detale na privie, oczywiście obie strony mogą opublikować warunki zakładu.
Strona 275 tego tematu. Uznałem, że po roku czasu i pierwotnej zgodzie mogę wyciągnąć prywatną wiadomość na forum publiczne :)
Zdaje się, że przegrałeś, w maju jeszcze nic nie było świętowane :prochno:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:40

@Jackop
Przegrałbyś zakład przez "kruczek prawny". Miał być mistrz do 22 maja ( patrząc się na daty postów ) :prochno:

Edit: Kolega wyżej mnie uprzedził ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:50

Wiadomo, że jeszcze przed przerwaniem rozgrywek zostałby wprowadzony aneks do umowy na wypadek takiej ewentualności :cooler:
vitoo pisze:
09 sierpnia 2020, 14:43
Z plusów to mamy tyle, że przynajmniej jackop, MRN i Osgiliath dostali trenera, który będzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wyglądał przy linii bocznej, to bez dwóch zdań :prochno:
Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2020, 20:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 20:54

jackop pisze:
09 sierpnia 2020, 19:46
fazzi pisze:
09 sierpnia 2020, 12:31
Daruj sobie przygłupie takie teksty, jak nie masz nic do powiedzenia.
Prędzej nazwałbym przygłupem tego, dla którego Napoli Kiepa wyglądało bosko ;) Napisałem, że nie ma sensu teraz się powtarzać, ale odświeżając temat sprzed roku mogę wrzucić kilka rzeczy.
jackop pisze:
24 maja 2019, 09:11
Maly pisze:[...]dla mnie bardziej wiarygodnym trenerem jeśli chodzi o ugranie 85+punktów z którymi w ogóle można myśleć o mistrzostwie jest Sarri
Trzeba było tak od razu :P Włoch wieku 60 lat (13 lat starszy niż Poche) nic nie zdobył jako trener. Do niedawna nic nie znaczył. Jego 2 ostatnie sezony w Napoli to 3 miejsca w LM i kompromitacje w LE. Dla mnie Maurizio jest typowym betonem.

Kto nie przyjdzie, Scudetto już wygraliśmy.
Zdobyliśmy 83 pkt.
jackop pisze:
25 maja 2019, 13:33
realbs pisze:
Czyli patrzymy tylko na ostatni sezon, mając kompletnie gdzieś dokonania Maurizio z Napoli, gdzie prawie zabrał nam scudetto i pod którym Higuain strzelił 36 goli w ciągu jednego sezonu, najwięcej w historii całej ligi?
Możemy spojrzeć na poprzedni. Serie A 17/18:
Juventus: 86 / 24 / 62
Napoli: 77 / 29 / 48
jackop pisze:
26 maja 2019, 23:58
Garreat pisze:W szczycie Sarriego był to jedyny realny konkurent dla Juventusu. Taki na serio, nie jakiś ulep -15 serwowany przez Ancelottiego.
To jeszcze nie są jakieś odległe czasy więc są dość świeże wspomnienia jak to wyglądało.
Paradoksem jest to, że najbliżej Juventusu był w sezonie 17/18 (4 pkt.) gdzie wyniki rozkładały się tak Juventus: 86 / 24 / 62, Napoli: 77 / 29 / 48.
jackop pisze:
26 maja 2019, 23:58
Na koniec; ja nie neguję tutaj potencjalnej kandydatury Sarriego (mimo że nie jest on szczytem marzeń), bo niezależnie od nowego trenera Juventus zdobędzie Scudetto (o co się założyłem), ale wkład jaki może wnieść w rozwój klubu w czasie swojej kadencji.
Okazało się, że wkład był żaden.
Ale mowa była o stylu gry, a nie wynikach :snack: :stop:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 21:28

wagner pisze:
20 maja 2019, 17:31
Sarri to ofensywny styl. Skisłem.
jackop pisze:
20 maja 2019, 18:07
No właśnie nie wiem skąd wzięło się to przekonanie o super ofensywie i pięknej grze Sarriego. Spotkań Napoli pod jego wodzą nie oglądałem aż tak wiele, ale nie był to jakiś szał-pał w porównaniu do PL. Nie stwierdziłem by poza Italią ktoś rozpisywał się czy piał z zachwytu na temat jego filozofii.

Nie potwierdza też tego w Chelsea, a wypychanie Kante coraz bardziej do przodu byle zrobić miejsce dla Jorginho, pachnie bardziej casusem Matuidiego u Maksa niż Guardiolą. Czytam tu o sukcesie, a Włoch na każdej płaszczyźnie wykręcił niemal identyczny wynik, za który Conte poleciał w drugim sezonie pracy. I to po pomimo licznych konfliktów w szatni. Na szczęście dla Maurico 72 pkt. starczyły by znaleźć się minimalnie nad kreską. Broni się jedynie finałem LE.

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego szkoleniowca, a był tu wielokrotnie przytaczany jako przykład, że piękny styl nie daje trofeów w Italii :niewiem:
Bonusy:
realbs pisze:
08 czerwca 2019, 13:13
Dziękuje i do widzenia. Widzimy się ponownie za rok,[...]

Miłego dnia i samych pozytywnych emocji z Sarrim, bo wierzę, że takie będą. Peace.
19 pisze:
03 czerwca 2019, 19:38
Guardiola i Sarri to ofensywny styl, obojętnie który z nich zostanie trenerem to zniszczymy Serie A, będziemy się dobrze bawić od sierpnia.
Garreat pisze:
26 maja 2019, 22:12
Tymczasem Sarri faktycznie jest gwarantem zmiany stylu.
Garreat pewnie ładnie palił buraka cały sezon na myśl o swoich postach dotyczących Kiepa.

:prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 08:32

vitoo pisze:
09 sierpnia 2020, 14:43
Z plusów to mamy tyle, że przynajmniej jackop, MRN i Osgiliath dostali trenera, który będzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wyglądał przy linii bocznej, to bez dwóch zdań :prochno:

Wiadomo, no Pirlo, no party, więc no... forza Andrzej :scarf:

Khh, ale tak xD Jedynym trenerem, co do którego mógłbym zrozumieć dres to Jurgen, ale wiadomo, że jorguś u nas to utopia, więc po kiepie w końcu przyjdzie człek na poziomie względem ubioru.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 11:11

jackop pisze:
09 sierpnia 2020, 21:28
Garreat pewnie ładnie palił buraka cały sezon na myśl o swoich postach dotyczących Kiepa.

:prochno:
No co, przecież zmienił styl - na gorszy :facepalm: .
Póki były jakieś (wątłe) podstawy to człowiek starał się dostrzegać pozytywy, ale już od jakiegoś czasu team #SarriOut.

Kurde, jesteśmy świadkami historycznej zmiany. Juventus zatrudniający absolutnego leszcza na stanowisku trenera.
Kiep musiał mieć iście znakomite notowania w zarządzie skoro zdecydowali się na Pirlo jego kosztem. Widocznie scudetto w najgorszym stylu z dziewięciu to nie wszystko.
Można to już napisać wprost, Sarri nie jest trenerem z topu. Teraz zapewne pójdzie montować saribola do jakiejś drużyny środka tabeli. Nie wprowadził nowej jakości, nie potrafił dotrzeć do gwiazdek, rozmontował obronę. I te kompromitujące wypowiedzi... Agnelli musiał mieć potężnego gula.
Pirlo może być naszym atutem w mercato. Dla wielu młodych to ikona, idol z dzieciństwa etc. Gość z klasą... Zarabiasz miliony kopiąc balon, czego może nauczyć cię zadufany chainsmoker z nadwagą? Będziesz umierał za jego pomysły? Żeby te jego zaklęcia jeszcze działały, ale ostatni raz taka sytuacja miała miejsce 3 lata temu w Neapolu. Teraz hajsik za frajer od Juve, scudetto i LE w gablocie, można iść na urlop. Żyć nie umierać.
Teraz wszyscy na wakacjach, jak wrócą na pewno sporo szamba wypłynie. Praca w Juventusie przerosła kiepa, ciekawe ile prawdy w doniesieniach o ultimatum CR7. Może Barzagli również nagle zmieni zdanie co do pracy w klubie... symptomatyczne.
Ogólnie to klub trochę zagrał wszystkim na nosie. Odpowiedź co do nowego trenera mieliśmy przed oczami od kilku tygodni. Trochę to dziwnie wyglądało, Agnelli na prezentacji kołcza U23.
Oby to wypaliło, żeby prezes nie musiał dzwonić do Maxa w styczniu.


ODPOWIEDZ