Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:21

jackop pisze:
08 sierpnia 2020, 15:10
Poprostu pisze:
08 sierpnia 2020, 15:06
Zidane, Pochettino, Inzaghi & Allegri. (GdS, Corsera)

GDS
Andrea ma bardzo dobre stosunki z Allegrim i jest on poważnym kandydatem do powrotu na ławkę.
Tylko nie makarony :pray:
Szykuj się na Paulo Sousę, bo to Portugalczyk, a ponadto nasz były zawodnik :D
Akurat Sassuolo ma również dobrych speców od transferów, bo potrafią wynaleźć sporo ciekawych zawodników za małe pieniądze (Demiral, Boga, Muldur, Mancini). Atalanta, to na ten moment jednak wyższa półka (top 3 w Italii) i ciężej będzie skubnąć kogoś z ich projektu. Ponadto haniebne słowa Agnellego odnośnie ekipy z Bergamo (swoją drogą, to ich prezydent pewnie miał wczoraj niezłą polewkę po tym jak odpadaliśmy z Lyonem) raczej nie ułatwiają jakichkolwiek rozmów z ich działaczami.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2020, 15:26 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:26

Momblano
Nowy trener będzie niespodzianką.

Zwolnienie Sarriego kosztuje Juve 20.3 mln.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:27

Momblano nie ma pojęcia.


Jak wróci Allegri, to nie oglądam przyszłego sezonu. Może jakieś wybiórcze mecze.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:28

To się skończy na Pirlo za chwilę 😂


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:28

Cobra pisze:
08 sierpnia 2020, 15:27
Momblano nie ma pojęcia.


Jak wróci Allegri, to nie oglądam przyszłego sezonu. Może jakieś wybiórcze mecze.
Momblano pierwszy napisał o tym, że Allegri leci i o tym, że Sarri leci. Jest głąbem bo jest ale akurat ostatnio miał 2 dobre strzały.

Agnelli nie jest zadowolony z Babola i on też dostanie kopa w dupe.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:32

Wolf05 pisze:
08 sierpnia 2020, 15:28
To się skończy na Pirlo za chwilę 😂
Raczej bardzo wątpliwe, bo po fazie sukcesów Guardioli w Barcelonie i poszukiwań przez inne kluby swojego Pepa sparzyliśmy się już mając za trenera Ciro Ferrarę, który wcześniej był chociaż asystentem Lippiego w kadrze Włoch. Pirlo nie ma żadnego doświadczenia i mimo, że mam przeczucie, iż w przyszłości może być wielkim trenerem, to jednak przed nim sporo nauki i pierwszy zespół Juventusu, to zbyt wysokie progi na takie eksperymenty (nawet Conte mimo, że przychodził z Serie B, to nie był wtedy świeżakiem).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:35

Poprostu pisze:
08 sierpnia 2020, 15:28
Agnelli nie jest zadowolony z Babola i on też dostanie kopa w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
kolega to mówi serio?! bonuc miałby polecieć?!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:46

Paratici zostanie ale Juve zatrudni General Menagera, który będzie nadzorował jego pracę. Najprawdopodobniej Carnevali.


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 15:54

dimebag11 pisze:
08 sierpnia 2020, 15:32
Wolf05 pisze:
08 sierpnia 2020, 15:28
To się skończy na Pirlo za chwilę 😂
Raczej bardzo wątpliwe, bo po fazie sukcesów Guardioli w Barcelonie i poszukiwań przez inne kluby swojego Pepa sparzyliśmy się już mając za trenera Ciro Ferrarę, który wcześniej był chociaż asystentem Lippiego w kadrze Włoch. Pirlo nie ma żadnego doświadczenia i mimo, że mam przeczucie, iż w przyszłości może być wielkim trenerem, to jednak przed nim sporo nauki i pierwszy zespół Juventusu, to zbyt wysokie progi na takie eksperymenty (nawet Conte mimo, że przychodził z Serie B, to nie był wtedy świeżakiem).
Oczywiście, że za wysokie. Po prostu patrząc jak rozwija się lista nazwisk, to jeśli przyjmiemy za prawdziwą informację, że nowy trener będzie zaskoczeniem to dwa nazwiska jakie dla mnie byłyby najbardziej zaskakujące to Pirlo i Rangnick. Żaden z nich nie powinien tu trafić oczywiście.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 16:10

Ludzie, nie żartujcie nawet z tym Maxem, bo to w ogóle nie jest śmieszne. To już by było zdecydowanie dla mnie za dużo i wbicie gwoździa do naszej trumny. Agnelli nie rób tego!!! Pociesz mnie tylko to, że taka decyzja byłaby chyba w moim odczuciu dobiciem dla CR7 i chyba on by tego też nie zniósł i z miejsca zameldowałby o chęci odejścia.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 16:20

Juventus to już chyba nigdy nie wygra Ligi Mistrzów. Za chwilę znowu skończymy z jakimś wynalazkiem na ławce trenerskiej i tyle z tego będzie. A propo, pisałem, że z Sarrim nic nie osiągniemy już ponad rok temu. Tak samo nie osiągniemy nic w Europie z piłkarzami jakich mamy w składzie. A na wielkie zmiany się nie zanosi.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 16:36

Allegri to dwie półki wyżej jak Sarri, ale moim zdaniem jest za wcześnie na jego powrót. Niech się wykaże w innym klubie, a najlepiej w innej lidze. Jak dla mnie naturalnym kandydatem powinien być Pochettino, który w Tottenhamie wykonał kawał dobrej roboty. To mógłby być strzał w dziesiątkę, a jak będzie to zobaczymy. Mam nadzieję, że nie każą nam długo czekać. Im szybciej tym lepiej. Forza Juve!


Forza Juve!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 16:44

Mówcie co chcecie ale Tristan oraz Carpi87 z VS a także Marocchi zyskują w moich oczach. Już dawno twierdzili, że Sarri poleci a wczorajszy blamaż to tylko dodatkowy pretekst. A co cały czas twierdził bardzo "wiarygodny" Agresti ?
Kto gardzi Momblano, który napisał wczoraj pierwszy o korporacyjnym trzęsieniu ? GDM się odezwał kiedy wszystko jasne ?


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 17:05

Rozuniem , że od dziś temat Milika definitywnie upadł ?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 17:10

Sorek21 pisze:
08 sierpnia 2020, 17:05
Rozuniem , że od dziś temat Milika definitywnie upadł ?

:prochno: I Jorginhio. Ciekawe kto trenerem. Jak to nie będzie top, to znów będziemy się bujać. Poche dla mnie takim nie jest. Tylko Zidane. Może te słowa, które wypowiedział ostatnio, że nie wie, czy zostanie w Realu voś znaczyły. Może Sarri wiedział, że przychodzi na rok, był opcją przejściową. Z Allegrim nawet niech nie żartują. Musi przyjść ktoś spoza Włoch.

Cóż musi być rewolucja, nie ma innej opcji.


Zablokowany