Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2020, 15:52

Paya pisze:
15 lipca 2020, 15:02
Berna
Chyba Benta ;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2020, 20:35

skoro Bernardeschi i Costa na sprzedaż to chyba odchodzimy od 4-3-3. Trochę jestem zdziwiony, liczyłem że jeden z nich zostanie, oczywiście z nadzieją, iż Costa. Szkoda jego zdrowia bo to Pan piłkarz w formie. top 3 skrzydłowych.
Sam Kulusevski to za mało. O innych skrzydłowych cisza, może Boga ale czy to ten kaliber? Cuadrado już na stałe pewnie w obronie.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2020, 20:49

Dragon pisze:
15 lipca 2020, 20:35
skoro Bernardeschi i Costa na sprzedaż to chyba odchodzimy od 4-3-3. Trochę jestem zdziwiony, liczyłem że jeden z nich zostanie, oczywiście z nadzieją, iż Costa. Szkoda jego zdrowia bo to Pan piłkarz w formie. top 3 skrzydłowych.
Sam Kulusevski to za mało. O innych skrzydłowych cisza, może Boga ale czy to ten kaliber? Cuadrado już na stałe pewnie w obronie.
Kulu/Zaniolo za nich i tylko zyskujemy.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2020, 20:53

W sumie do takiego 4-3-1-2 to i Kulusevski i Zaniolo świetnie pasują. Ale to tylko ustawienie na papierze.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 01:49

Pogba przedłuży kontrakt za 30 milionów rocznie z MU na 5 lat. Żegnaj Juve ;(


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 02:16

No i git, przynajmniej mamy z głowy spekulacje.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 08:23

jackop pisze:
16 lipca 2020, 02:16
No i git, przynajmniej mamy z głowy spekulacje.
To raz. Dwa to fakt, że nawet bez przedłużenia kontraktu musielibyśmy wybulić na niego nieproporcjonalną ilość gotówki. Chce się kisić w klubie z aspiracjami max do gry w LM to niech się kisi. Nie byłem i nie jestem przekonany co do jego wartości dodanej względem naszej pomocy i szczerze powiedziawszy może to wreszcie naszych zmusi do wydania konkretnych pieniędzy na tę formację, ale na kogoś innego por SMS.

Inna rzecz, że czas wreszcie sprzedawać, bo ileż można sobie wyżymać oczy grą Matuidiego, Khediry, który się skontuzjuje zanim wejdzie na boisko czy MDSa, który dozna kontuzji jeszcze w klinice.

Poza tym to w sumie nie wiem, czy nie byłoby rozsądniej poszukać właśnie rozwiązań na kilka pozycji nawet przy uwzględnieniu sporego hajsu niż wydanie tego hajsu na jednego gracza do środka, zważywszy jaki dramat mamy ze składem:

Środek obrony: DL niewyleczony bark, Demiral niewyleczone kolano, Kielon stary i ledwo po kontuzji, Ruganiego gra to jakby sabotaż, Bonuc również nie tego,
Boki obrony to tragikomedia w jednym, o pomocy nie ma co mówić, a już najbardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> denerwuje mnie Costa IQ5 i fakt, że przez jakiś kurka kretyńską sytuację nie możemy pozbyć się Berny. Like tylko do Napoli czy w ogóle, bo przecież to jest jakaś groteska z jego prawami. Już chciałem napisać, że szczęśliwie ominąłby nas Milik, ale przecież my geniusze musimy tam wpakować Pellegriniego, czyli jedynego, który może miałby ambicję do gry na LO i jakoś zmotywował Sandro do mniejszego podawania do przeciwnika...


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 11:12

Osgiliath pisze:
16 lipca 2020, 08:23
jackop pisze:
16 lipca 2020, 02:16
No i git, przynajmniej mamy z głowy spekulacje.
To raz. Dwa to fakt, że nawet bez przedłużenia kontraktu musielibyśmy wybulić na niego nieproporcjonalną ilość gotówki. Chce się kisić w klubie z aspiracjami max do gry w LM to niech się kisi. Nie byłem i nie jestem przekonany co do jego wartości dodanej względem naszej pomocy i szczerze powiedziawszy może to wreszcie naszych zmusi do wydania konkretnych pieniędzy na tę formację, ale na kogoś innego por SMS.

Inna rzecz, że czas wreszcie sprzedawać, bo ileż można sobie wyżymać oczy grą Matuidiego, Khediry, który się skontuzjuje zanim wejdzie na boisko czy MDSa, który dozna kontuzji jeszcze w klinice.

Poza tym to w sumie nie wiem, czy nie byłoby rozsądniej poszukać właśnie rozwiązań na kilka pozycji nawet przy uwzględnieniu sporego hajsu niż wydanie tego hajsu na jednego gracza do środka, zważywszy jaki dramat mamy ze składem:

Środek obrony: DL niewyleczony bark, Demiral niewyleczone kolano, Kielon stary i ledwo po kontuzji, Ruganiego gra to jakby sabotaż, Bonuc również nie tego,
Boki obrony to tragikomedia w jednym, o pomocy nie ma co mówić, a już najbardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> denerwuje mnie Costa IQ5 i fakt, że przez jakiś kurka kretyńską sytuację nie możemy pozbyć się Berny. Like tylko do Napoli czy w ogóle, bo przecież to jest jakaś groteska z jego prawami. Już chciałem napisać, że szczęśliwie ominąłby nas Milik, ale przecież my geniusze musimy tam wpakować Pellegriniego, czyli jedynego, który może miałby ambicję do gry na LO i jakoś zmotywował Sandro do mniejszego podawania do przeciwnika...
Zgadzam się ze wszystkim :ok:

To wszystko wygląda, jakby ktoś tego nie ogarniał...


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 11:29

Garść ciekawostek
1. F. Torres osiagnal porozumienia z City wedlug eurosportu es
2. Wedlug TS plan a to Jorginho a b to Locatelli... lul
3. Placek Berna ostatnią bramkę strzelil w 2018. Trzeba go sprzedac, wymienić cokolwiek tyle szans co on dostawal to dramat.. .


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 11:37

MRN pisze:
16 lipca 2020, 01:49
Pogba przedłuży kontrakt za 30 milionów rocznie z MU na 5 lat. Żegnaj Juve ;(
Fajnie jakbyś podawał źródło. Czy to The Sun? Jeśli tak, to trzeba pamiętać, że to jedno z najmniej wiarygodnych.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 11:52

Napisałem to w formie ciekawostki w dyskusji tylko dlatego, że nie dotyczy to Juve tylko podpisania kontraktu przez Pogbę z MU. Jak dla mnie w tej chwili nie ma to związku z Juve ;)
Jak zauważyłeś zawsze podaję źródło ale w tym przypadku uznałem, że nie warto sobie tym zaprzątać głowy tym bardziej, że połowa doniesień transferowych dotyczy Pogby. Tak, to san i też uważam, że źródło gorsze od guru z VS :prochno:


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 16:04

Pogba mając taki kontrakt zarabia więcej niż De Ligt z bonusami. 15 mln na rękę. Nieźle się ustawił. To przesądza o jego być albo nie być w Turynie.
A na ten nasz smutny atak to nie lepiej byłoby odkupić od Evertonu tego Kean'a? U nas się sprawdził i fajnie grał. U Ancelottiego gra sporo meczy, ale są to ogony w większości.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 17:48

Kean to ogórek, po co on tutaj ? Stać nas chyba na kogoś lepszego ?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 18:42

Potrzeba nam rezerwowego środkowego napastnika: chudszego, mniej zarabiającego i biegającego więcej od Higuaina, o mniejszym koszcie transferu niż Milik.

Gdyby Everton chciał wypożyczyć Keana, albo Real Jovicia to bym się zastanowił. Wtedy może po roku Arkadiuszo za darmoszkę. Thuram i Simeone to też byłby fajne opcje.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 19:33

Telegraph
Pochettino na liście naszej i interu. Sam wolałby trenować w PL ale nie zamyka się na ligę włoską.


Zablokowany