Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 23:56

unbelievable87 pisze:
13 lipca 2020, 23:40
Skoro Tynie dostrzegasz różnicy między tymi partiami to oświeć mnie proszę. Chętnie posłucham, czym się nie różnią.:) Zacznij plis od odpowiednika prezesa J.K. i koniecznie podaj przykłady takiej uległości prezydenta i premiera w stosunku do posła. :)
Już o tym mówiłem - link do mojego posta tutaj. Zostaw tego Kaczyńskiego, co to ma za znaczenie dla Ciebie kto tym wszystkim steruje (zawsze taki ktoś jest, nie zawsze jednoosobowo). Czy byłoby łatwiej znosić trudy rządzenia przez PIS gdyby nie było prezesa J.K.? Komorowski też nie wetował tego, co Platforma wrzucała na drukarkę.

Ale przecież tu nie chodzi o znalezienie dosadnych podobieństw, tylko co do zasady o pokazanie jak Tobą grają, a Ty to łykasz zamiast się dystansować.


A jak już mamy bajki na tapecie, to ta poniższa idealnie zobrazowałaby to, co stałoby się gdyby wygrał Trzaskowski:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 08:50



White lives don't matter.


Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 09:20

Michnik u Lisa w deseń: "elity postawiły opór" i "media, samorządy i rozmaite instytucje lokalnych skupisk z tych wszystkich miejsc nie idzie przyzwolenie na język PiS-u": https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... f,79cfc278

Wszystko oczywiście pod szyldem ***** *** :D

Ciekawe, czy było "Polacy nie dorośli do demokracji"? :inlove:


Ayyyyeeee, Biden powiedział coś, czego nie powinien był mówić ;) : "Our culture is not imported from some African nation.":


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 10:45



Dobrze prawi, polać mu :beer:.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 13:39

unbelievable87 pisze:
13 lipca 2020, 21:43
To jest właśnie dyskusja z gościem głosującym na pis, zero argumentów, tylko jakieś zasłyszane gdzieś slogany. Może napisz dlaczego twój głos dostał Duda, a nie Trzaskowski, a nie nazywasz gościa zjadającego cię intelektem dzbanem..
Telewizor tak Ci mózg zaprogramował, że nie jestes wstanie do jakiejkolwiek refleksji. Nigdy w zyciu nie głosowałem na PiS, w drugiej turze znowu musiałem wybierać mniejsze zło. A Duda dostał głos głównie za sprawy światopoglądowe, konserwatyzm, podejście do historii, czy szeroko rozumiany patriotyzm. A Trzaskowski jest mi kompletnie obcy. W każdym względzie, a jego gadanie o zbliżonym programie gospodarczym do Bosaka można sobie wsadzić głęboko. Mam tą umiejętność, że pamiętam dłuzej niż do ostatniego wydania "Faktów". Jak to każdy co podniesie podatki miał być wywalany z rządu, 3 x 15% itd. To środowisko juz takie jest.
Dowiem, się wreszcie czym objawia się ten Twoj intelekt? Bo powtarzanie tego samego co PO KO, chyba tym nie czyni?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 14:36

Vimes pisze:
14 lipca 2020, 08:50
White lives don't matter.
To jest fake news. Tam wyszły dwie uzbrojone grupy naprzeciw siebie i jest przez śledczych wyjaśniane w jakich okolicznościach doszło do zabójstwa.
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 10:45
Dobrze prawi, polać mu :beer:.
A to bełkot nazywający marksizmem cokolwiek co nie jest chadecja.

Sanacja i Endecja jak zwykle żyje w swoim wyimaginowanym świecie, gdzie zachód upada, a wszyscy na nich naskakują z zboczeńcami i wyludnianiem Polaków.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 15:06

Sygnalizowane są pewne ruchy Rafała wskazujące, że naprawdę chcę on odbudować narodową wspólnotę i zasypać gnębiące nas podziały:

1) Rafał pójdzie 11 listopada w MN:

2) Rafał złoży wniosek o nazwanie ulicy w Warszawie im. Lecha II Kaczyńskiego: https://wawalove.wp.pl/warszawa-bedzie- ... 122199681a

Mąż stanu, powiadam wam, mąż stanu, dla dobra ojczyzny naszej i waszej, gotów do najwyższych poświęceń ;(


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 17:12

szczypek pisze:
13 lipca 2020, 23:56
unbelievable87 pisze:
13 lipca 2020, 23:40
Skoro Tynie dostrzegasz różnicy między tymi partiami to oświeć mnie proszę. Chętnie posłucham, czym się nie różnią.:) Zacznij plis od odpowiednika prezesa J.K. i koniecznie podaj przykłady takiej uległości prezydenta i premiera w stosunku do posła. :)
Już o tym mówiłem - link do mojego posta tutaj. Zostaw tego Kaczyńskiego, co to ma za znaczenie dla Ciebie kto tym wszystkim steruje (zawsze taki ktoś jest, nie zawsze jednoosobowo). Czy byłoby łatwiej znosić trudy rządzenia przez PIS gdyby nie było prezesa J.K.? Komorowski też nie wetował tego, co Platforma wrzucała na drukarkę.

Ale przecież tu nie chodzi o znalezienie dosadnych podobieństw, tylko co do zasady o pokazanie jak Tobą grają, a Ty to łykasz zamiast się dystansować.


A jak już mamy bajki na tapecie, to ta poniższa idealnie zobrazowałaby to, co stałoby się gdyby wygrał Trzaskowski:
Wrzuciłeś filmiki, w których ktoś zarzuca, że PiS i PO to to samo, a ja odbiję piłeczkę i spytam, czy Ty łykasz przekaz z tych filmików? Można go zrozumieć w sposób, że ktoś nie mogąc się wbić na scenę polityczną, bo białe i czarne już zajęte, a nijaki nikt nie chce być połączył te dwa kolory, żeby przeciwnikom PO obrzydzić PiS i odwrotnie. W istocie to nawet nie taki głupi pomysł, bo ja też bardziej głosowałem przeciwko pisowi niż za Trzaskowskim.
Problem dla mnie w tym, że Polska nie jest jeszcze gotowa na lewicę i mam nadzieję, że nigdy nie będzie gotowa na Konferencję i samodzielne rządy PSLu (najlepiej żeby już żadna partia nie rządziła samodzielnie, mając jeszcze prezydenta ze swojej stajni).
szczypek pisze:
13 lipca 2020, 23:56
Nie ma żadnej różnicy między PiS-em a Platformą. Platforma rządziła 8 lat i w kwestii zmian społeczno-obyczajowych niewiele się zmieniło. PiS też mógłby zrobić wiele w wielu tematach, ale nie robi kompletnie nic. Też już słyszałem, że jedni drugich za wszystko po trybunałach będą ciągać i do więzień wsadzać, a potem nic się nie dzieje. Głosowanie na PiS, bo nas obronią przed tym, co w państwach zachodnich? Gdyby sondaże pokazywały i społeczeństwo chciało, żeby w to iść, poszliby dzisiaj.
Wiesz dlaczego Platforma dzisiaj mówi dzisiaj "tak" tam gdzie PiS mówi "nie"? Żeby nie zostawić miejsca na nic innego. Dostajesz iluzoryczny wybór, ale nic on nie zmienia. Powtórzę, marnujesz czas na mocno nieistotne sprawy.
Do tego wrzuciłeś linka, ale tak na prawdę poza powtórzeniem, że nie ma różnicy i w kwestiach społeczno-obyczajowych nie wiele wg Ciebie zmieniła, nic tu potwierdzającego to stwierdzenie nie ma.
Może rozwiń myśl, ale pamiętaj, że czasy, w których rządzili PO-PSL były inne niż dzisiejsze.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 17:37

szczypek pisze:
13 lipca 2020, 19:10
Ludzie na Trzaskowskiego nie głosowali tylko dlatego, że jest wymarzonym kandydatem na ten urząd, ale dlatego, że nie lubią PIS-u i cieszy ich każda ich porażka. Zabawne jest to otrąbianie sukcesu że 10 mln zagłosowało za Rafałem. Ja bym zapytał - ilu głosowało przeciwko Andrzejowi? Oczywiście analogicznie można to przełożyć na głosowanie na Dudę.


Wyborcy PiS-u głosowali w większości na swojego idealnego kandydata, a wyborcy Trzaskowskiego na mniejsze zło.
Push3k pisze:
14 lipca 2020, 14:36
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 08:50
White lives don't matter.
To jest fake news. Tam wyszły dwie uzbrojone grupy naprzeciw siebie i jest przez śledczych wyjaśniane w jakich okolicznościach doszło do zabójstwa.
W nocy z 4 na 5 lipca Jessica Doty Whitaker szła w towarzystwie narzeczonego Jose Ramireza i dwóch innych mężczyzn wzdłuż kanału w Indianapolis. Jeden z mężczyzn miał użyć obraźliwego słowa "nigger", co usłyszeli znajdujący się w pobliżu sympatycy BLM, którzy zaczęli w ich kierunku krzyczeć "Black lives matter", na co Whitaker miała odpowiedzieć "All lives matter". Doszło do werbalnej sprzeczki, podczas której zwolennicy BLM sięgnęli po broń. W samoobronie po broń sięgnął również Ramirez. Sprzeczkę udało się zakończyć bez użycia przemocy i obie grupy ponoć przybiły żółwika, po czym rozeszły się w swoje strony. Tak przynajmniej myśleli Whitaker i Ramirez oraz ich koledzy. Jednak się okazało, że zwolennicy BLM zaczaili się na nich na moście nad kanałem, z którego oddali strzały, które zabiły Jessicę Whitaker.

Powiedz mi, Pushku, co tutaj jest nieprawdziwego?
Push3k pisze:
14 lipca 2020, 14:36
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 10:45
Dobrze prawi, polać mu :beer:.
A to bełkot nazywający marksizmem cokolwiek co nie jest chadecja.
Marksistami nazywam ludzi, którzy sami otwarcie deklarują się jako marksiści: "Black Lives Matter co-founder describes herself as ‘trained Marxist’", a demontaż tradycyjnego modelu rodziny na rzecz wychowywania przez kolektyw jest jednym z elementów ich programu:"We disrupt the Western-prescribed nuclear family structure requirement by supporting each other as extended families and “villages” that collectively care for one another, especially our children, to the degree that mothers, parents, and children are comfortable". Podobnie jak promocja LGBTQWERTYUIOP, którą też znajdziesz w ich deklaracji ideowej. Ostatnio dorzucili jeszcze do tego zakłócanie praktyk religijnych: "Video Shows BLM Threaten Families Entering Church – Here’s Why They’re Harassing Grace Baptist", o kilku spalonych kościołach nie wspominając oraz antykapitalizm:



Uderzenie w system kapitalistyczny, tradycyjny model rodziny i wolność religijną, czyli klasyka z marksistowskiego podręcznika.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 19:37

Vimes pisze:
14 lipca 2020, 17:37
Powiedz mi, Pushku, co tutaj jest nieprawdziwego?
To, że policja nie potwierdziła tej, ani żadnej wersji, którejkolwiek ze stron.
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 17:37
Marksistami nazywam ludzi, którzy sami otwarcie deklarują się jako marksiści:
(...)

Uderzenie w system kapitalistyczny, tradycyjny model rodziny i wolność religijną, czyli klasyka z marksistowskiego podręcznika.
Wyrywasz jakąś małą radykalną część pewnej niejednorodnej organizacji z USA, uogólniasz ją do marksizmu, a potem nawiązujesz tym do programu PO i Trzaskowskiego. Jak?

Czy ty zdajesz sobie sprawę, że dzieła Marksa to nie tylko program partii komunistycznej, ale też definicje całej masy pojęć i założeń, które są konsensusem dla każdej ze stron politycznego cyrku? Czy ty zdajesz sobie sprawę, że pod względem założeń społeczeństwa komunistycznego PiS lepiej się w tym realizuje niż ktokolwiek przed nimi w III RP? Coś mi się wydaje, że chyba nie.

Czy ty jesteś kolejną osobą, która uwierzyła m.in w to, że jak wygra Trzaskowski, a nie Duda to drag queeny będą uczyć masturbacji czterolatki i równocześnie nie sprawdziłeś czy to jest prawda?

Nie mam ochoty tego kontynuować. Siedziałem w tym gównie co ty parę lat temu i wiem, że wskazywanie co jest nie tak nie dotrze do nikogo, dopóki ta osoba sama nie zacznie sprawdzać danych i nie będzie krytyczna do tego co dostaje z mediów, które jej pasują.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 21:32

unbelievable87 pisze:
14 lipca 2020, 17:12
Wrzuciłeś filmiki, w których ktoś zarzuca, że PiS i PO to to samo, a ja odbiję piłeczkę i spytam, czy Ty łykasz przekaz z tych filmików? Można go zrozumieć w sposób, że ktoś nie mogąc się wbić na scenę polityczną, bo białe i czarne już zajęte, a nijaki nikt nie chce być połączył te dwa kolory, żeby przeciwnikom PO obrzydzić PiS i odwrotnie. W istocie to nawet nie taki głupi pomysł, bo ja też bardziej głosowałem przeciwko pisowi niż za Trzaskowskim. Problem dla mnie w tym, że Polska nie jest jeszcze gotowa na lewicę i mam nadzieję, że nigdy nie będzie gotowa na Konferencję i samodzielne rządy PSLu
Kolego, ja filmiki wrzucam na poparcie swojej tezy, a nie odwrotnie. Załóżmy na chwilę, że PIS dogaduje się z PO, mogą rządzić razem i robić co chcą, nawet z Konstytucją. Wiesz dlaczego do tego nie dojdzie? Bo wtedy i jedni i drudzy mogliby stracić tę władzę, a jeśli masz wybór między PIS-em a PO to zawsze albo PIS albo PO będzie przy korycie. Kidawa nie miała najmniejszych szans na drugą turę, gdyby wszedł do niej Hołownia lub Bosak, byłby problem, bo mogłoby to zaburzyć koncepcję idealnego partyjnego układu. Dlatego pozwolono zmienić kandydata.

Jestem pełen podziwu dla takich osób jak Ty, która jeden ze stron tego układu broni a drugą atakuje, bo coś tam. Podziwiam, że Ci się chce. Serio.
Swoją drogą podziwiam też wszystkich ludzi, którzy z własnej nieprzymuszonej woli chodzą na te wyborcze wiece, a swoich wyborczych przeciwników gotowi byliby rozstrzelać. Vimesa też podziwiam, bo on wkleiłby linka, że z ci PISu to by strzelali celniej, a z ci z PO by jeszcze torturowali, byleby pokazać, że jedni gorsi od drugich (tak jakby to miało jakieś znaczenie).

Możesz całe życie oglądać telewizor czarno-biały i nie wiedzieć, że można w kolorze, bo w tym czarno-białym telewizorze innych kolorów raczej nie zobaczysz. Z czasem tak się przyzwyczaisz, że nawet jak Ci będą na siłę telewizor w kolorze dawać, to przytulisz swój stary, bo z nim Ci dobrze.

A, zaciekawiłeś mnie jednym i dlaczego masz nadzieję, że nigdy Polska nie będzie gotowa na Konfederację i samodzielne rządy PSLu?
unbelievable87 pisze:
14 lipca 2020, 17:12
(najlepiej żeby już żadna partia nie rządziła samodzielnie, mając jeszcze prezydenta ze swojej stajni).
Bo jak się dwie czy trzy partie zgadają w jedno, to będzie lepiej niż gdy rządzi jedna. Platforma sama nie rządziła, a mogła robić wszystko. To nie tu jest problem.
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 17:37
Wyborcy PiS-u głosowali w większości na swojego idealnego kandydata, a wyborcy Trzaskowskiego na mniejsze zło.
Nie trzeba być detektywem żeby takie wnioski wysunąć i przed wyborami. Gdyby zamiast Trzaskowskiego był tam ktokolwiek inny, wynik różniłby się nieznacznie. PIS idzie drogą, która nie ma szczęśliwego zakończenia (bo ich styl rządzenia jest żałosny) i tylko kwestia tego kto akurat najsilniej wybije się żeby to niezadowolenie przygarnąć. To znaczy wiadomo, że PO, ale człowiek się jednak łudzi.
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2020, 21:35 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 21:34

Push3k pisze:
14 lipca 2020, 19:37
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 17:37
Powiedz mi, Pushku, co tutaj jest nieprawdziwego?
To, że policja nie potwierdziła tej, ani żadnej wersji, którejkolwiek ze stron.
Różnica polega na tym, że jedna strona szczerze rozmawia z policją, niepomijając niewygodnych dla siebie zdarzeń takich jak to, że ktoś po ich stronie faktycznie użył słowa "nigger", a druga strona, która zdecydowała się strzelać i zamordowała Jessicę Doty Whitaker póki co jest nie do odnalezienia. Chętnie usłyszałbym ich wersję wydarzeń, ale jakoś nie chcą jej przedstawić. Poza tym, zalew nienawistnych komentarzy na facebooku zamordowanej kobiety ze strony sympatyków BLM utwierdza mnie w przekonaniu, że oni tę zbrodnię pochwalają.

Odnosząc to do naszego krajowego podwórka, nie zamierzam kpić z choroby Jerzego Stuhra, pomimo tego, że jego syn miał ordynarny "tu polew" z ofiar katastrofy smoleńskiej. Podobnie nie będę życzyć najgorszego Tomaszowi Lisowi po jego wylewie, pomimo całego jego hejtu oraz pogardy wobec PiS-u i jego wyborców jaki wylewa się z "Newsweeka".
Push3k pisze:
14 lipca 2020, 19:37
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 17:37
Uderzenie w system kapitalistyczny, tradycyjny model rodziny i wolność religijną, czyli klasyka z marksistowskiego podręcznika.
Wyrywasz jakąś małą radykalną część pewnej niejednorodnej organizacji z USA, uogólniasz ją do marksizmu, a potem nawiązujesz tym do programu PO i Trzaskowskiego. Jak?
Rafał Trzaskowski finansował z budżetu Warszawy szkolenia dla lewicowych bojówkarzy z Antify, to jest fakt. Obecnie, m. in. dzięki dziennikarzom z powołania takim jak Andy Ngo, którzy pomimo zastraszania i pobicia ze strony lewicowych bojówkarzy pozostał wierny swojemu zawodowi, możemy obserwować jak wyglądają działania tej lewackiej organizacji w USA. Antifa i BLM to narzędzia neomarksistowskiej rewolucji.

BLM to neomarksiści dążący do przeprowadzenia rewolucji kulturowej w USA. Jestem pełen podziwu dla takich ludzi jak Thomas Sowell, Larry Elder, Jesse Lee Peterson, Brandon Tatum, Terry Crews, Colion Noir, Candance Owens czy Marcellus Wiley, którzy mają odwagę cywilną, żeby wbrew własnemu środowisku głośno o tym mówić:



Wiley w powyższej przemowie przeciwko BLM porusza bardzo ważne zagadnienie dla czarnej populacji USA, czyli problem nieobecnych ojców i tego jak wielki negatywny wpływ ma to na życie ich dzieci.
szczypek pisze:
14 lipca 2020, 21:32
Kidawa nie miała najmniejszych szans na drugą turę, gdyby wszedł do niej Hołownia lub Bosak, byłby problem, bo mogłoby to zaburzyć koncepcję idealnego partyjnego układu. Dlatego pozwolono zmienić kandydata.
O ile mnie pamięć nie myli, w teoretycznej konfrontacji Dudy z Hołownią w II turze sondaże dawały minimalne zwycięstwo Hołowni. Natomiast w teoretycznej konfrontacji Dudy z Bosakiem, Duda odnosił wyraźne zwycięstwo.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 22:11

Duda w drugiej turze przegrywał i z WKK i z SH. Co nie dziwi. PO ma za dużo negatywnego elektoratu. Dlatego jakby Donald wjechał na koniu to by zarobił pewnie 55/45.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 22:31

Znalazłem:
Przewaga Andrzeja Dudy topnieje w drugiej turze. W przypadku rywalizacji z Rafałem Trzaskowskim wygrywa stosunkiem 51 do 49.

Urzędującego prezydenta pokonałby Szymon Hołownia, na którego zagłosowałoby 52 proc. ankietowanych.

Gdyby w drugiej turze rywalem Andrzeja Dudy byłby Władysław Kosiniak-Kamysz, obaj uzyskaliby po 50 proc. głosów.

Prezydent pokonałby Krzysztofa Bosaka stosunkiem głosów 58 do 42, a Roberta Biedronia 56 do 44.

Źródło
Hołownia miał szansę na wygraną, z Kosiniakiem byłby remis, Bosak nie miał szans. Zatem gdyby Platforma faktycznie chciała odsunąć Dudę od władzy powinna była poprzeć Hołownię lub Kosiniaka zamiast zamieniać Kidawę na Trzaskowskiego, który przegrał w stosunku przewidywanym przez sondaże. Jednak postawili na swój interes partyjny. Brzmi to dość zabawnie, tym bardziej, że wyborcy Platformy chcą Hołowni i Kosiniakowi pluć w twarz: ""Powinniśmy splunąć im w twarz". Nurowska ma żal do kandydatów opozycji".

Alex96, gdyby Tusk miał szansę na zwycięstwo to by startował, ale on ma równie duży negatywny elektorat co Kaczyński.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2020, 22:43

Vimes pisze:
14 lipca 2020, 21:34
Różnica polega na tym, że jedna strona szczerze rozmawia z policją, niepomijając niewygodnych dla siebie zdarzeń takich jak to, że ktoś po ich stronie faktycznie użył słowa "nigger", a druga strona, która zdecydowała się strzelać i zamordowała Jessicę Doty Whitaker póki co jest nie do odnalezienia. Chętnie usłyszałbym ich wersję wydarzeń, ale jakoś nie chcą jej przedstawić. Poza tym, zalew nienawistnych komentarzy na facebooku zamordowanej kobiety ze strony sympatyków BLM utwierdza mnie w przekonaniu, że oni tę zbrodnię pochwalają.
Bo czytasz skretyniałe media narodowców, zamiast pójść na amerykańskie źródło dużych mediów.
Vimes pisze:
14 lipca 2020, 21:34
Rafał Trzaskowski finansował z budżetu Warszawy szkolenia dla lewicowych bojówkarzy z Antify, to jest fakt
Yhy.

"W ramach wspomnianych warsztatów uczestnicy dyskutowali o rozmaitych demokratycznych formach protestów, zarówno w ujęciu historycznym, jak i współczesnym. Uczyli się, jak mając prawo do manifestowania własnych poglądów, nie angażować się w przemoc, jak radzić sobie z nienawiścią, hejtem w sytuacjach protestów, a także unikać ataków ze strony agresywnych grup."
Gdzie indziej kto to robi:
"“Grupa oddolna, której celem jest tworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na temat akcji bezpośrednich. Prowadzimy warsztaty, polegające na demokratycznej dyskusji pomiędzy osobami na każdym poziomie doświadczenia akcyjnego. Dajemy czas uczestniczkom na dzielnie się wiedzą między sobą, zadawanie pytań, trening. Zajmujemy się takimi zagadnieniami jak szybkie podejmowanie decyzji, bezpieczeństwo, techniki demonstrowania itp.“"

A tu - to jest agresywne, głupie, ale przekaz nie jest trudny do rozszyfrowania, oni walczą edukacją z kapitaizmem:
https://biennalewarszawa.pl/wp-content/ ... cation.jpg

To są lewicowe czubki, ale oni nie zajmują się szkoleniem żadnych bojówek. Oni tam siedzą, spijają winko, dyskutują o swoich szurniętych poglądach spoglądając na różne "dzieła" sztuki i zwracając się do siebie wzajemnie per towarzyszu xD Oni się przygotowują jak dyskutować, gdy na ulicy podejdzie do jakiejś ich wystawy czy pikiety ktoś podejdzie i spyta się o sens, to żeby dostał jakąś odpowiedź, a nie skończyło się to na bluzgach czy przepychankach.

Antify - współczesnej - nikt nigdy nie szkolił, a jedyne co oni mają to Czarny Blok, z którego też z chęcią korzystają inni nawiedzeni, bo narodowcy. Polega to na totalnej prostocie, żeby każdy kretyn mógł zadziałać, dlatego potem mają tyle wpadek, a ich działania są na tyle żałosne, że nawet Jaok idąc samodzielnie może ich nie tylko wyśmiać co i pobić.

Komunikat Biennale to jest lewactwo, ale na pewno nie byli by tak głupi, żeby robić publiczne wydarzenie o szkoleniu bojówek i to u siebie. Szkolenia Antify xD Ja nie jestem taki naiwny, żeby uwierzyć w to, że te snoby organizowały jakieś szkolenia dla działających z idei bez planu awanturników. Kolejna rzecz to finansowanie -> oni tam po za dyskutowaniem o lewackich pierdołach, robią wystawy różnych artystów, co jest kosztowne i niemal wszystko leci na organizację tych wystaw, co zresztą możesz sprawdzić.

I to tyle ode mnie, ale już na serio.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ