Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 23:46

Dodać trzeba finansowanie antify, ale on to robi z prywatnych, bohatersko odbiera Gośce od ust i daje na te szlachetne cele :prochno:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 23:49

Rano budzimy sie z prezydentem Trzaskowskim. Wiele w lemingowie sie zmienilo. Bosak za kilka godzin znowu bedzie faszysta. Polonia jest juz cacy i zagranica moze glosowac. ***** tvn to hejt i ciemnota, ale ***** pis to ruch spoleczny. Mlodzi znowu wracaja do łask.
Moj kraj taki piekny. Glowna opozycja jest bezideowa do bólu i jaskrawie oportunistyczna.

@MRN budzet panstwa interesuje sumarycznie ilosc odprowadzonego podatku, wiec Twoje 150 plnow w pit nikogo nie zbawi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 00:07

Alex96 pisze:
12 lipca 2020, 23:44
unbelievable87 pisze:
12 lipca 2020, 23:38
Proszę oświeć mnie, jak Trzaskowski finansuje LGBT z publicznych pieniędzy.
Tramwaj LGBT, hostel LGBT... No chyba, że to robi ze swoich. To Sorx.
"Tramwaj Różnorodności". Akcja ma na celu promowanie wśród pasażerów otwartości na ideę równości, bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną czy pochodzenie.

Prowadzony na terenie Warszawy „Hostel interwencyjny dla osób LGBT” umożliwiał rozwiązanie problemów osobistych osób LGBT, pomagając jednocześnie przygotować się do przyszłego samodzielnego funkcjonowania. Oprócz bezpiecznego schronienia hostel oferował możliwość uporządkowania sytuacji prawnej, socjalnej, emocjonalnej i życiowej, dzięki czemu po udzieleniu wsparcia osoba korzystająca z hostelu była gotowa do dalszego samodzielnego funkcjonowania.

Rozumiem, że to jest wg ciebie złe inicjatywy i nie powinniśmy dążyć do tolerancji? Dodatkowo obciążyły budżet Warszawy na tyle, że brakło na inne projekty?

Nie sądzicie, że rozdrabnianie się na drobne (tu w podwójnym znaczeniu) nie ma sensu? Macie jeszcze jakieś równie kosztowne inicjatywy, czy to już wszystko?

A może też uważacie, że Trzaskowski nie ma polskiej duszy i wprowadziłby przymusową eutanazję, zabierając przy tym 500+ i przeznaczając te środki dla żydów?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 07:51

Stare chamy bez szkoły wybrały Dupę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 08:52

Hanna Lis o Hołownii :laugh:



"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 09:45

Byłem przekonany, że gorsetowy to odrobi, jestem w szoku. Tak czy siak - Polska przegrała. Toniemy w gównie przy takich dwóch alternatywach.
unbelievable87 pisze:
13 lipca 2020, 00:07
Alex96 pisze:
12 lipca 2020, 23:44
unbelievable87 pisze:
12 lipca 2020, 23:38
Proszę oświeć mnie, jak Trzaskowski finansuje LGBT z publicznych pieniędzy.
Tramwaj LGBT, hostel LGBT... No chyba, że to robi ze swoich. To Sorx.
"Tramwaj Różnorodności". Akcja ma na celu promowanie wśród pasażerów otwartości na ideę równości, bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną czy pochodzenie.

Prowadzony na terenie Warszawy „Hostel interwencyjny dla osób LGBT” umożliwiał rozwiązanie problemów osobistych osób LGBT, pomagając jednocześnie przygotować się do przyszłego samodzielnego funkcjonowania. Oprócz bezpiecznego schronienia hostel oferował możliwość uporządkowania sytuacji prawnej, socjalnej, emocjonalnej i życiowej, dzięki czemu po udzieleniu wsparcia osoba korzystająca z hostelu była gotowa do dalszego samodzielnego funkcjonowania.

Rozumiem, że to jest wg ciebie złe inicjatywy i nie powinniśmy dążyć do tolerancji? Dodatkowo obciążyły budżet Warszawy na tyle, że brakło na inne projekty?

Nie sądzicie, że rozdrabnianie się na drobne (tu w podwójnym znaczeniu) nie ma sensu? Macie jeszcze jakieś równie kosztowne inicjatywy, czy to już wszystko?
-"Finansują"
-"ale jak finansujo, nie finansujo"
-"tu i tu"
-"może i finansujo, ale czy wam nie żal tych pieniążków? zabrakło na coś?"
Typowa odpowiedź leminga. Nie obraź się, ale myślałem że tacy jak Ty wymarli razem z Komorowskim w 2015. Poza tym w/w przez Ciebie akcje nie dążą do tolerancji, ale do akceptacji czy promocji i to zasadnicza różnica.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 10:00

Karowiew pisze:
13 lipca 2020, 08:52
Hanna Lis o Hołownii :laugh:
Opisane tu liczby były by niewystarczające i nie mamy gwarancji, że 100% z brakujących zagłosowało by za Trzaskowskim.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 11:23

Ohoho, zgodnie z tradycją UD-ecja rozważa włączanie modułu tzw. przepoczwarzenia, znaczy się "zmieniamy szyld, jedziemy dalej":
Poza tym zaczną się pytania o dalszy sens trwania opozycji w dzisiejszej formule, w której to PO jest niekwestionowanym jej liderem. Niektórzy politycy Platformy w rozmowie z Onetem mówią wprost: w przypadku porażki Rafała dalsza przyszłość Koalicji Obywatelskiej, a kto wie i może samej naszej formacji stanie pod dużym znakiem zapytania.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... d,79cfc278

Kogo zostawią, kogo wyłączą, kto fajny, a kto źle się kojarzy? Jest lider - znośnie młody, piękny i znający języki w liczbie dziesięciu, w dodatku z Gośką fajną acz zazdrosną. Języki się jednakże zapomina. Komorowski kiedyś znał trzy, teraz nie zna żadnego. Komorowski - może zostawią - jako wymierający gatunek "autoryteta moralnego", taki głos rozsądku, lekki sarmata/arystokrata, co go skrzywdzili niczym "człowieka prostego", nawołujący do zgody. Nitras - problematyczny, ale funkcyjny - do poruczeń dobry. Sikorski na "High 'til I Die" - tu trzeba pomyśleć, bo lekka wiocha jest i ciągle nią trąci, no i te wszystkie "łaski", jakieś murzyńskości... ble. Może nie zostawią. Wdowa po Adamowiczu - zostaje, kapitał symboliczny jest, my lubimy ckliwe historie. Budka - 50%/50%, chłop paskudnie łysy, ale może na zasadzie kontrastu z pięknym Rafałem zostawić. "Kierwa" Kierwiński jakiś taki... wypad. Małgosia K.B. zostaje jako symboliczny głos rozsądku, ale schowamy, żeby zbytnio nie przypominać o Inkach i ich tragicznym upadku.

Do boju Konfederaci - nadszedł wasz czas!


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 14:24

pan Zambrotta pisze:
13 lipca 2020, 09:45

-"Finansują"
-"ale jak finansujo, nie finansujo"
-"tu i tu"
-"może i finansujo, ale czy wam nie żal tych pieniążków? zabrakło na coś?"
Typowa odpowiedź leminga. Nie obraź się, ale myślałem że tacy jak Ty wymarli razem z Komorowskim w 2015. Poza tym w/w przez Ciebie akcje nie dążą do tolerancji, ale do akceptacji czy promocji i to zasadnicza różnica.
Nie obrażam się. Jak słyszę, że ktoś używa sformułowania "leming" to od razu wiem, że ma się za tego lepszego i mądrzejszego, co niezmiennie mnie śmieszy... :facepalm: Wielu wyborców konfederacji zaczęło używać tego sformułowania mając się za tych, co lepiej rozumieją otaczający świati wiedzących lepiej, co jest ważniejsze dla kraju... :| czyżbyś był jednym z nich?
Moza tym jestem za tolerancją i akceptacją, więc takiego pseudo-intelekta, jak Ty też zaakceptuje i będę się starał tolerować.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 14:45

unbelievable87 pisze:
13 lipca 2020, 14:24
Nie obrażam się. Jak słyszę, że ktoś używa sformułowania "leming" to od razu wiem, że ma się za tego lepszego i mądrzejszego, co niezmiennie mnie śmieszy... :facepalm:
Do kata, trzymajcie mnie. Unbelievable87 w całej krasie:

1)
MRN pisze:Oby się zmieniło bo póki co ciemnota na prowadzeniu.
MRN
Popieram. Dla mnie głosowanie na Dudę to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w czystej postaci.
2)
Mam jeszcze pytanie do zwolenników pisu.
Skoro ludzi wykształconych mamy za inteligentniejszych i mądrzejszych od niewykształconych (oczywiście mam tu na myśli większość, bo wyjątków pewnie też by się sporo znalazło (strzelam, że coś koło 12,5% w grupie z podstawowym wykształceniem)) to dlaczego nie przychylacie się do grupy wykształconej w myśl przysłowia "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".
Nie, kuźwa, Ty się za to nie uważasz za "lepszego i mądrzejszego". Nie wcale, w żadnym wypadku, przenigdy :prochno:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 15:17

Karowiew pisze:
13 lipca 2020, 14:45
unbelievable87 pisze:
13 lipca 2020, 14:24
Nie obrażam się. Jak słyszę, że ktoś używa sformułowania "leming" to od razu wiem, że ma się za tego lepszego i mądrzejszego, co niezmiennie mnie śmieszy... :facepalm:
Do kata, trzymajcie mnie. Unbelievable87 w całej krasie:

1)
MRN pisze:Oby się zmieniło bo póki co ciemnota na prowadzeniu.
MRN
Popieram. Dla mnie głosowanie na Dudę to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w czystej postaci.
2)
Mam jeszcze pytanie do zwolenników pisu.
Skoro ludzi wykształconych mamy za inteligentniejszych i mądrzejszych od niewykształconych (oczywiście mam tu na myśli większość, bo wyjątków pewnie też by się sporo znalazło (strzelam, że coś koło 12,5% w grupie z podstawowym wykształceniem)) to dlaczego nie przychylacie się do grupy wykształconej w myśl przysłowia "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".
Nie, kuźwa, Ty się za to nie uważasz za "lepszego i mądrzejszego". Nie wcale, w żadnym wypadku, przenigdy :prochno:
Oczywiście, że się za takiego uważam, a bazując na mojej ponad przeciętnej inteligencji i wysokim IQ mam ku temu podstawy. :) :happy:
A jakie ty masz super moce, poza krytykowaniem wszystkiego i wszystkich myślących inaczej - te już znam... :facepalm:


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 17:17

Tylko czemu tej inteligencji i tego IQ nie chcesz tu zaprezentować tylko gadasz te pierdoły jak telewizor?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 18:26

A jak niby ma to zaprezentować skoro przekrzykujący go ciemnogród wie lepiej ? Cały zachód Polski to Trzaskowski, Duda mógł liczyć na wiochę otumanioną propagandą TVP lub emerytów, którzy młodym, mającym przyszłość gotują paskudny los. Wielcy politycy w tym wątku, znawcy polityki a głosują na Dudę, dajcie spokój.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 18:41

Przestać gadać jak Ty, czy telewizor? Cały zachód? https://pbs.twimg.com/media/Ec0TprTXsAA ... ame=medium
A może zechcesz tak wnikliwie jak dotychczas skomentować fakt, że 34,1% osob z wyższym wykształceniem też głosowało na Dudę. Też otumanieni? Druga strona rozumiem, w pełni świadoma, przez nikogo nie manipulowana wyedukowana codziennie o godzinie 19:00? :|


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2020, 18:49

A możesz wyrażać się jaśniej bo wypluwasz bełkot ? Takim językiem posługują się wyborcy Dudy, obrońcy polskich wartości ?


Obrazek
ODPOWIEDZ