Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 21:31

Znalezione w internetach. Odpowiedź na słowa Joachima Brudzińskiego na temat wykształconych z dużych miast.

"1. Joachimie ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na wydziale lekarskim (6 lat)staż (1 rok)specjalizacja z medycyny rodzinnej(4 lata). Kosztowało mnie to mnóstwo pracy i poświęceń. Wiem, że nie lubicie wykształciuchów, ale ja to robiłem z myślą o pacjentach, a nie dla samego wykształcenia, czy kasy, która jest marna w tym kraju i musisz dorabiać w innych miejscach. Pamiętam jak zostałem lekarzem i na stażu dostawałem troszkę ponad 1000 zł. Starczyło na benzynę, żeby codziennie dojeżdżać do Konina do szpitala. Fajnie, że mogłem spać i jeść u rodziców, bo na to kasy już nie było. Tak dla porównania Wasi ludzie w NBP dostają miesięcznie po ok 50 tys zł. No i praca bez odpowiedzialności. Fajnie się ustawiliście.

2.żona mówi, że mam ladną buzię, ale nie wierzcie jej😉

3.Fajnie , że tak myślisz o Turku. Ja też uważam ,że to wielkie miasto pełne wspaniałych ludzi z wielgachnymi sercami. Zobacz Joachimie ile kasiory Turek zbiera na WOŚP. Cały czas bijemy rekordy. Joachimie proszę Cię nie mów źle o Jurku Owsiaku, bo gdyby nie ten gość nie mielibyśmy czym leczyć pacjentów. Taki mały Tureczek dostał tyle sprzętu od WOŚPu i codziennie pomaga wielu maluszkom❤️.

4.Markowe ciuchy. Joachimie tu mnie przyłapałeś. Chodzę w markowych butach „nonejmach” z Lidla, tshirty żona kupowała mi często w Tesco. Joachimie przyznam Ci się do czegoś. Od małego uwielbiałem łazić po lumpexach. Można wyhaczyć fajne ciuszki. Pamiętam jak kiedyś byłem szczęśliwy, bo upolowałem Lewajsy. W tych dżinsach chodziłem przez wiele lat.

5.czy jestem kulturalny? Joachimie nie mi to oceniać. Staram się szanować wszystkich bez względu na preferencje polityczne, seksualne, kolor skóry, wyznanie, pochodzenie. Tak zostałem wychowany. Szanować wszystkich. Nie zawsze musimy się zgadzać, ale musimy się szanować.

6. Czuje się Polakiem, chociaż jak wiesz przez ostatnie lata troszkę wstyd się do tego przyznawać. Zdecydowanie czuje się prawdziwym europejczykiem i jest mi z tym dobrze.

7. Joachimie zagłosuje na Pana Rafała Trzaskowskiego nie dlatego, że jestem fanem jego formacji politycznej. No nie jestem. Tak samo jak nie jestem fanem PiSu, PSLu, Kukizów, Konfederacji, czy innych partii po 89 r. Oddam mu swój głos, bo przez ostatnie lata zniszczyliście tej kraj doszczętnie, osłabiliście naszą pozycję w Europie i na świecie. Nie jestem nawet w stanie spamiętać wszystkie wasze afery.

8. Żadna ze mnie elita Joachimie, zwykły doktór z małej WIELKIEJ❤️ mieściny.

9. Czy burak? Pacjenci mówią, że nie, a ja im wierzę.

P.s Ostatnie dni przynoszą przerażające wieści: twój kolega Joachimie- prezydent Andrzej Duda uniewinnia pedofila, twój kolega milioner Mateusz Morawiecki opowiada dyrdymały, że pandemii to już w zasadzie nie ma i wszyscy, głównie osoby 60+ powinny tłumnie iść na wybory. Joachim zdajesz sobie sprawę, że to właśnie seniorzy są najbardziej narażeni na ciężki przebieg zakażenia koronawirusem? Pan Mateusz nazywa się premierem Polaków mając w głębokim poważaniu ich zdrowie?

P.s2 Joachim chętnie wpadnę spakować Andrzeja do pałacu napisz mi na priva kiedy. Nie mogę się doczekać. Już czas przewietrzyć Pałac Prezydencki!"


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 09:12

Michnik udzielił wywiadu dla niemieckiego "Zeit": https://www.zeit.de/politik/ausland/202 ... is/seite-3

W wielkim skrócie: Duda potrzebuje psychiatry, PiS to brunatni, PiSowcy jak Goebels, w PiS są faszyści, Kaczyński nienawidzi oraz upokarza każdego człowieka i tylko brata nie upokarzał, choć go zdominował (choć tyle dobrego wynika z komentarza jąkającego Adama).

Byłbym jednakże niesprawiedliwy, gdybym nie wspomniał, że Michnik odżegnuje się od stwierdzenia, że PiS to partia faszystowska.

Ze śmiesznych rzeczy, odbyła się debata "Autorytet i przyzwoitość w polityce", oto debatujący :D



"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 15:32

Definicja ironii losu. Dwie białe kobiety uczestniczące w blokadzie autostrady zorganizowanej przez "Black Lives Matter" zostały przejechane przez czarnego mężczyznę:




Jedna nie żyje, druga jest w stanie krytycznym. Najprawdopodobniej nie było to celowe działanie. Ten kto wpadł na pomysł blokowania autostrady i łażenia po niej w nocy z pewnością zasługuje na nominację do Nagrody Darwina.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 22:16



ŻAŁOSNE.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 22:23

Vimes,
Ponoć pedolif ułaskawiony przez Twojego prezydenta po pijaku bił swoją córkę po twarzy, łapał ją za krocze i onanizował się jej rączkami. Spróbuj sobie to wyobrazić i przeczytaj jeszcze raz, jak go tutaj tłumaczyłeś.
Nie wiem czy dotarły do Ciebie też informacje ( choć przy tym powyżej to i tak dla mnie bez znaczenia), że żona i córka chciały uniewinnienia, bo po jego zamknięciu nie miały za co żyć. (Tutaj składam również pokłony dla rządzących)
Współczuję wszystkim, którzy są w stanie skreślić krzyżyk przy nazwisku dudy. Na prawdę wam współczuję...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 23:03

szczypek pisze:
06 lipca 2020, 22:16
ŻAŁOSNE.
I któryś z tych dzbanów przez następne 5 lat będzie tubą "jedynej słusznej" opcji politycznej :prochno:
Vimes pisze:
06 lipca 2020, 15:32
Ten kto wpadł na pomysł blokowania autostrady i łażenia po niej w nocy z pewnością zasługuje na nominację do Nagrody Darwina.
Selekcja naturalna :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 23:26

unbelievable87 pisze:
06 lipca 2020, 22:23
Vimes,
Ponoć pedolif ułaskawiony przez Twojego prezydenta po pijaku bił swoją córkę po twarzy, łapał ją za krocze i onanizował się jej rączkami. Spróbuj sobie to wyobrazić i przeczytaj jeszcze raz, jak go tutaj tłumaczyłeś.
Ale to nie rozumiem, Duda celowo ułaskawił pedofila żeby sobie nabruździć w papierach? Ma jakiś taki fetysz czy coś w tym temacie? Pomóż mi zrozumieć Twój tok myślenia o sprawie. Wierzę, że znasz ją bardzo dogłębnie skoro z pełnym przekonaniem możesz się o niej wypowiadać (propsy za "ponoć") i lepiej niż sądy czy eksperci wiesz, że tu nie można było zrobić ułaskawienia (albo że nie warto było).

Podziwiam.

W dzisiejszym świecie wydobyć kwintesencję informacji jest bardzo trudno (bo dostęp do niej jest trudny wbrew pozorom, głównie ze względu na czas i siły, które trzeba poświęcić na jej zdobycie), dlatego polecam nauczyć się dystansu i nabrać trochę pokory, bo można się mocno przejechać. No ale jeśli komuś chce się przewalać na argumenty na forum internetowym w temacie ułaskawienia pedofila, to musicie mieć w tym jakiś mocny cel.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 23:40

unbelievable87 pisze:
06 lipca 2020, 22:23
Vimes,
Ponoć pedolif ułaskawiony przez Twojego prezydenta po pijaku bił swoją córkę po twarzy, łapał ją za krocze i onanizował się jej rączkami. Spróbuj sobie to wyobrazić i przeczytaj jeszcze raz, jak go tutaj tłumaczyłeś.
Nie wiem czy dotarły do Ciebie też informacje ( choć przy tym powyżej to i tak dla mnie bez znaczenia), że żona i córka chciały uniewinnienia, bo po jego zamknięciu nie miały za co żyć. (Tutaj składam również pokłony dla rządzących)
Współczuję wszystkim, którzy są w stanie skreślić krzyżyk przy nazwisku dudy. Na prawdę wam współczuję...
Widzę, że zwolennicy Trzaskowskiego są coraz bardziej zdesperowani, skoro z uporem maniaka próbują atakować prezydenta Dudę tą manipulacją. Na wszelki wypadek przypomnę, że:

Obrazek

Cała ta historia pokazuje tylko podłość i nikczemność medialnych zwolenników Trzaskowskiego, którzy postanowili wykorzystać tragedię tej rodziny do brudnego ataku na prezydenta Dudę.Tożsamość rodziny została ujawniona i teraz muszą przeżywać ten koszmar ponownie, dlatego kibicuję im w tej sprawie: "Adwokat partnerki i córki ułaskawionego pozwie Axel Springer. Chce gigantycznego odszkodowania".
W poniedziałek dr Krzysztof Wąsowski, adwokat partnerki i córki ułaskawionego mężczyzny, poinformował PAP, że we wtorek złoży pozew przeciwko Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty 1 mln zł tytułem zadośćuczynienia za krzywdy doznane przez klientki. Do pisma Wąsowski dołączył również oświadczenie obu kobiet, które - jak ocenił - "jest świadectwem osobistego dramatu i ogromnej krzywdy, jakiej te kobiety doznały w wyniku bezprecedensowego i wyjątkowo brutalnego ataku ze strony wydawanego przez wydawnictwo Ringier Axel Springer dziennika +Fakt+".

"Lekturę tego oświadczenia polecam także panu Ulfowi Poschardtowi, redaktorowi naczelnemu "Die Welt". W opublikowanym przez należące do wydawnictwa Ringier Axel Springer media komentarzu opisuje on bezprawne działania dziennikarzy "Faktu" wobec moich klientek jako przykład "wolności poglądów" i "wolności prasy". Czy taka specyficzna wizja "wolności" dopuszcza też jakąkolwiek wolność dla zwykłych polskich obywateli, takich jak moje klientki? Bowiem lektura ich załączonego oświadczenia potwierdza, że doszło do bezwzględnego i drastycznego złamania praw i wolności pokrzywdzonych kobiet" - dodał.
Trzaskowski i jego poplecznicy z "Faktu" wykazali się totalnym brakiem skrupułów wobec tych dwóch kobiet.

Poza tym, przypomnę Ci, że Roman Polański odurzył narkotykami i zgwałcił analnie 13-letnią dziewczynkę, po czym zbiegł z USA celu uniknięcia kary, a to jest to co miał do powiedzenia na ten temat Twój kandydat Rafał Trzaskowski:



Różnica pomiędzy tymi dwoma przypadkami jest taka, że pospolity pedofil poniósł karę i odsiedział cały zasądzony mu przez sąd wyrok więzienia, a pedofil-celebryta Polański dzięki ochronie zapewnianej mu przez wpływowych kolegów pozostaje bezkarny.


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 07:19

szczypek pisze:
06 lipca 2020, 23:26
unbelievable87 pisze:
06 lipca 2020, 22:23
Vimes,
Ponoć pedolif ułaskawiony przez Twojego prezydenta po pijaku bił swoją córkę po twarzy, łapał ją za krocze i onanizował się jej rączkami. Spróbuj sobie to wyobrazić i przeczytaj jeszcze raz, jak go tutaj tłumaczyłeś.
Ale to nie rozumiem, Duda celowo ułaskawił pedofila żeby sobie nabruździć w papierach? Ma jakiś taki fetysz czy coś w tym temacie? Pomóż mi zrozumieć Twój tok myślenia o sprawie. Wierzę, że znasz ją bardzo dogłębnie skoro z pełnym przekonaniem możesz się o niej wypowiadać (propsy za "ponoć") i lepiej niż sądy czy eksperci wiesz, że tu nie można było zrobić ułaskawienia (albo że nie warto było).

Podziwiam.

W dzisiejszym świecie wydobyć kwintesencję informacji jest bardzo trudno (bo dostęp do niej jest trudny wbrew pozorom, głównie ze względu na czas i siły, które trzeba poświęcić na jej zdobycie), dlatego polecam nauczyć się dystansu i nabrać trochę pokory, bo można się mocno przejechać. No ale jeśli komuś chce się przewalać na argumenty na forum internetowym w temacie ułaskawienia pedofila, to musicie mieć w tym jakiś mocny cel.
O obecnie panującym rezydencie mam dość niskie mniemanie więc sądzę, że albo:
A. jest tak niemądry, że myślał, że przypodoba się środowisku lgbt,
B. podpisuje wszystko jak idzie.
:?:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 08:16

Ja pierdzielę, ale żenada z tymi dwiema debatami. Przecież jak ktoś na to patrzy z zewnątrz to musi nieźle pukać się w czoło. Ale jeszcze większa żenada to obecnie urzędujący prezydent, który mówi publicznie, że nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych (aczkolwiek, potem tłumaczący się, że miał co innego na myśli - może człowiek, który nie potrafi wyartykułować prostej myśli nie powinien piastować stanowiska Prezydenta?).

Vimesie, mam do Ciebie pytanie (jeżeli już temat był poruszany to wybacz, ale ostatnio jest spory ruch w tym temacie) - pisałeś, że Tobie bardziej pasuje Polska PiS, niż Polska PO. Więc jakie jest Twoje zdanie na temat wałów z maseczkami, respiratorami i przykładowo, wydaniem hajsu na karty wyborcze, których nie dało się użyć? Jest to przykład gospodarności obecnej władzy, czy jednak złodziejstwo i ktoś powinien za to beknąć? Czy może jako kontrargument zastosujesz znaną Tobie zagrywkę pokazania, że PO też kradła? :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 08:21

jackop pisze:
06 lipca 2020, 23:03
Vimes pisze:
06 lipca 2020, 15:32
Ten kto wpadł na pomysł blokowania autostrady i łażenia po niej w nocy z pewnością zasługuje na nominację do Nagrody Darwina.
Selekcja naturalna :dontknow:
Selekcja selekcją ale kierowca powinien iść za to siedzieć na długie lata. Koleś nawet nie zwolnił a chyba niecodziennie (przynajmniej w PL) widuje się 2 samochody stojące na autostradzie w poprzek. To ewidentnie było celowe. Gdyby kierowca był biały a rozjechane kobiety czarne, właśnie stalibyśmy u progu wojny rasowej. No ale że było na odwrót pewnie będzie mowa o nieszczęśliwym wypadku :|


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 09:15

No debata Trzaskowski kontra puste miejsce to był cyrk, którego nie powstydziłby się sam Bareia: https://teleshow.wp.pl/rafal-trzaskowsk ... 299954912a

Oficjalnie: Rafał "Panie redaktorze, dajmy szansę innym" Trzaskowski
Pierwszy zgrzyt w trakcie debaty, w której nie uczestniczył Andrzej Duda, pojawił się na samym początku. Aleksander Wierzejski z Telewizji Republika zapytał Rafała Trzaskowskiego wprost, dlaczego jego partia potępiała wniosek o uchylenie immunitetu Guya Verhofstadta (ówczesnego wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego), który uczestników Marszu Niepodległości nazwał neonazistami i faszystami.

- Trzaskowski zamiast odpowiedzieć, opowiadał przez dwie minuty o tym, jak on spędza 11 listopada i że na Marszu Niepodległości są różni ludzie.
Trzaskowski oczywiście nie postawi się swoim mocodawcom z UE, to szkoła lokajskiej mentalności Tuska i jego akolitów, więc gdzie będzie tam Verfohstadta szarpał za obrażanie Polaków świętujących odzyskanie niepodległości.
W drugim pytaniu Wierzejski zapytał o tzw. konwencję stambulską, przez którą "rodzice nie będą mieli prawa wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami". - Czy pan, jako prezydent, będzie chciał wypowiedzieć konwencję stambulską?

- Oczywiście, że rodzice są od tego, by wychowywać dzieci. Nie Jarosław Kaczyński, nie pan prezydent i państwo – zaczął swoją dyplomatyczną wypowiedź Trzaskowski, który na pytanie dziennikarza nie odpowiedział.
Tak, trzeba było wrzucić Kaczafiego, zgodnie z tradycję "zło musi być napiętnowane", choć nie tego dotyczło pytanie.
Ale co z konwencją stambulską? – dopytał redaktor, na co usłyszał z ust prezydenta Warszawy:

Traskowski odpowiada: - Panie redaktorze, dajmy szansę innym.
Inne niewygodne pytanie dotyczyło LGBT i adopcji dzieci. Dominika Sitnicka z OKO.press pytała, dlaczego Trzaskowski nie godzi się na przysposobienie dziecka przez opiekuna w "tęczowej rodzinie", który nie jest biologicznym rodzicem?

- Moje odpowiedzi są jasne. Ja walczę z nienawiścią – zaczął Trzaskowski, który po kilkudziesięciu sekundach wrócił do meritum i przyznał, że nie godzi się na adopcję dzieci przez pary jednopłciowe. Ale pytanie "dlaczego?" pozostawił bez odpowiedzi.
Odpowiedzi na swoje pytanie nie doczekała się także Marta Rawicz z Polskiej Agencji Prasowej. - Czy jako prezydent przyjąłby pan ślubowanie od trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, których do tej pory pan prezydent Andrzej Duda nie przyjął? – pytała dziennikarka.

- Dwie minuty zarezerwowane na odpowiedź Trzaskowski wykorzystał na mówienie o hipokryzji Andrzeja Dudy, który chciał zreformować sądy i przyspieszyć ich pracę, a także o rewolucji Jarosława Kaczyńskiego, który "stawia wszystko na głowie".
- Ale co z tymi trzema sędziami? – dopytywała Rawicz, która musiała wysłuchać kolejnej, prawie minutowej wypowiedzi w podobnym tonie. I znowu bez konkretu, jaki los czeka tych sędziów po ewentualnej wygranej Trzaskowskiego.
:laugh: I niestety taki osobnik być może będzie pierwszym reprezentantem "ten kraju". Ku chwale proletariatu.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2020, 09:34 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 09:20

Egzekucja w biały dzień na środku ulicy w wielkim mieście. Takie sceny to widziałem tylko w filmach:



Idzisz ulicą z córką i nagle dostajesz kulkę: "Man shot dead in Bronx while walking with 4-year-old daughter".

Przypuszczam, że takich scen może być jeszcze więcej, po tym jak skretyniały burmistrz Nowego Jorku przychylił się do żądań marksistów z "Black Lives Matter" i drastycznie obciął finansowanie policji: "Nowy Jork zmniejszył budżet na policję o miliard dolarów".



To też jest Nowy Jork.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 09:41

Karowiew pisze:
07 lipca 2020, 09:15
No debata Trzaskowski kontra puste miejsce to był cyrk, którego nie powstydziłby się sam Bareia: https://teleshow.wp.pl/rafal-trzaskowsk ... 299954912a
Czyli to samo co Duda ale przecież tego już nie widzisz :dance: Różnica była tylko taka, że pytania od "publiczności" czy tam "obywateli" były odczytywane z kartek (ciekawe czy choć mieli prawo sobie wybrać, czy TVP rozdawało te kartki z pytaniami po kolei?) a same pytania wyświetlały się na pasku wcześniej niż dany delikwent zdążył odczytać :nod:

PS. Agada Duda podczas I tury zastosowała się do zaleceń sanepidu i na wybory przyszła z własnym długopisem :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 10:03

mateo369 pisze:
07 lipca 2020, 09:41

Czyli to samo co Duda ale przecież tego już nie widzisz :dance:
Szczerze - licytowanie się w różnicy łajdactwa mam tam, gdzie słońce nie dochodzi, ale skoro znów postanowiłeś mnie zaczepić, to zapytam Ciebie jako byłego wyborcę Komorowskiego, a teraz - jak wnoszę - przyszłego wyborcę Trzaskowskiego o jedną rzecz. Mianowicie:

Jak się zapatrujesz, że Rafałek ma gdzieś fakt, iż jakiś brukselski aparatczyk określa świętujące 11 listopada polskie rodziny "nazistami i faszystami"? Jak się zapatrujesz na to, że Rafałek miast skrytykować działania własnej partii potępiającej wniosek o uchylenie immunitetu Guya Verhofstadta, właściwie idzie z linią PO? Ma on rację czy powinien raczej stanowczo poprzeć wniosek o uchylenie immunitetu tej brukselskiej łajzie?

I teraz mateo369 jeśli nie doczekam się odpowiedzi lub odpowiesz mi tak jak odpowiedziałeś na moje dywagacje dotyczące Komorowskiego i zbycia przez niego Rzezi Wołyńskiej tekstem zgoła <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ("Ale to było dawno temu"), to mój Drogi dalsze dyskusje nie będą miały żadnego sensu :)
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2020, 10:22 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
ODPOWIEDZ