Serie A 19/20 (30): JUVENTUS F.C 4-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 21:36

Ostatni raz 60 lat temu ktoś u nas przekroczył 25+ goli w Lidze o.O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 22:23

Dlaczego w dobie VAR-u kolejka w kolejkę (nie chodzi tylko o nasze mecze) sędziowie muszą się kompromitować swoimi decyzjami?

Ranking zawodników do odpalenia (jak najszybciej):
1. Matuidi, Khedira, Bernardesci, MDS
2. Danilo


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 22:34

Adrian27th pisze:
04 lipca 2020, 21:36
Ostatni raz 60 lat temu ktoś u nas przekroczył 25+ goli w Lidze o.O
Mignęło mi, że ostatnim naszym zawodnikiem z takim wynikiem był Omar Sivori w sezonie 1960/61.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 23:44

mrozzi pisze:
04 lipca 2020, 22:34
Adrian27th pisze:
04 lipca 2020, 21:36
Ostatni raz 60 lat temu ktoś u nas przekroczył 25+ goli w Lidze o.O
Mignęło mi, że ostatnim naszym zawodnikiem z takim wynikiem był Omar Sivori w sezonie 1960/61.
Nigdy nie było u nas szału ze strzelcami. Ktoś kojarzy ile razy królem strzelców zostawał gracz Juve? Kiedyś widziałem taką listę i było ich niewielu.

Mecz spoko, widać że coś się ruszyło. Trzy mecze i 11 bramek strzelonych. Dawno tak nie było. Prawdziwym egzaminem będzie mecz z Atalantą. Szkoda że Dybala nie zagra z Milanem, bo jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ronaldo strzelił z wolnego i teraz jeszcze częściej będzie te wolne zabierał Pjanicowi i Dybaki, żeby za setną próbą wpadło 😆

Berna i Matuidi to jest dramat ...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 01:39

Ja: 4 na 5 gości z prawej strony do odpalenia od zaraz! Gra Juana w defensywie strasznie kuleje!

Sarri:
Cuadrado jest dla mnie zaskoczeniem – nie z powodu jego jakości piłkarskiej, która jest dla wszystkich oczywista, ale z powodu ciężkiej pracy, jaką wkłada w grę w linii defensywy. Podczas treningów pokazuje niesamowite skupienie, dzięki czemu został świetnym obrońcą, nie tracąc jednocześnie nic ze swoich zalet fizycznych i technicznych w fazie ofensywnej. Gra po jednej stronie z Bernardeschim, który jest ostatnio w dobrej formie lub Douglasem, który wchodząc z ławki potrafi rozstrzygnąć o losach spotkania – prawa flanka jest naszą mocną stroną, to dla nas kluczowa strona
Ja: :?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 03:01

@jackop - trochę Cię rozumiem, bo, wiadomo - Berna - i Cuadrado w defensywie też zalicza babole czasem - ale jednak Sarri ma rację i mam wrażenie, że czepiasz się tutaj trochę na siłę. ;) Nie twierdzę, że na prawej stronie wszystko funkcjonuje idealnie, ale nie da się ukryć, że ta strona działa znacznie lepiej niż lewa z Danilo / De Siglio / Matuidim. Akurat w ofensywie piłka między Cuadrado, Dybalą, Costą i Bentancurem chodzi całkiem płynnie i przyczepić można się jedynie do bezmyślnych rozwiązań Cuadrado lub notorycznego wbiegania Berny w obrońców. Ale poza tym piłka chodzi elegancko w tym rejonie boiska, więc tu się zgodzę z Sarrim - to obecnie bardzo ważna dla nas pozycja i daje nam dużo dobrego ;)


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 08:54

jackop pisze:
04 lipca 2020, 19:34
Rozgrzany Sturaro pisze:
04 lipca 2020, 15:46
Ronaldo jedyne co ciągnie to swój procent wolnych przełożonych na gole i strzałów celnych na bramkę. Tylko w dół, a nie w górę.
Zły mecz sobie wybrałeś i nie pykło :prochno:

Berna i Blejz razem na boisku to granie 9 na 11. Dobrze, że Palacz ogarnął i szybko wpuścił Costę, który zaliczył sobie asystę, mimo że Gonzalo stał jak kołek w 16stce :D

Znów zespołowej gry nie było za wiele, ale dziś fajna frekwencja na czacie pozwoliła na mile spędzenie popołudnia. Dzięki panowie.

Tekst dnia: Danilo nie ma lepszej nogi :laugh:
Nie będę tu umniejszał Ronaldo, bo bramkę z wolnego WRESZCIE strzelił, ale ile było łącznie prób Portugalczyka? W sumie mógł mieć w LM w tym sezonie ale mu Ramsey dobił z metra :prochno:

Całkiem przyjemnie się to oglądało. Berna jest nadal daremny, jego rozwiązania w ataku nigdy nie są dobre. Nie rozumiem, jak można dostać piłkę kilka razy w swojej strefie boiska i zawsze ją tracić. Jak Sarri ma go wstawiać tylko by męczył rywala, to może tam lepiej wstawić jakiegoś młodzika z u23 albo primavery, różnicy na minus raczej nie będzie, a w 60 minucie i tak wjedzie Costa.

Ostatnia forma Dybali mnie cieszy, przez co ta głupia kartka eliminująca go na Milan może być problematyczna. A co do karnego, gdy piłka najpierw odbija się od uda a potem od ręki, chyba karnego nie powinno być? Czy coś mnie ominęło?


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 10:19

Berna stara się, próbuje, walczy...ale wynika z tego nic, tj. chociaż wymęcza obronę przed wpuszczeniem Costy :) Póki mamy dobre wyniki niech gra, będzie go łatwiej sprzedać/wymienić.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 11:59

Rozgrzany Sturaro pisze:
05 lipca 2020, 08:54
co do karnego, gdy piłka najpierw odbija się od uda a potem od ręki, chyba karnego nie powinno być? Czy coś mnie ominęło?
Podbijam.


We wtorek gramy z Milanem i na placu boju spotkaja sie: Ronaldo vs Ibra - Serie A chyba juz dawno nie goscila TAKICH pilkarzy na swoich boiskach...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 12:23

Może mi ktoś wytłumaczyć ten hype na Ibre? Przecież to już tylko nazwisko.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 19:20

Ibra w Milanie to ostatnio już nawet nie robi różnicy. Wczoraj ten karny miał mocno szczęśliwy. Bardziej bym sie obawiał Theo, Rebica czy Hakana.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 00:06

Alex96 pisze:
05 lipca 2020, 19:20
Bardziej bym sie obawiał Theo, Rebica czy Hakana.
Ja w Milanie nie obawiam się nikogo. Ja obawiam się tylko braku Dybali. Oby duet Krystyna-Pipa dał radę, bo będzie cholernie ciężko bez naszego najlepszego piłkarza. Plus w obronie dziura, brak De Lyhta też będzie odczuwalny mocno. Obstawiam remisik.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 11:36

Tak dla wszystkich marudnych.

Ostatnie 5 meczy SA:

Mecze 5:0
Bramki 15:2
Punkty 15

Najlepsza Drużyna, Ofensywa i Defensywa ostatnich 5 kolejek :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 12:14

szczypek pisze:
04 lipca 2020, 22:23
Dlaczego w dobie VAR-u kolejka w kolejkę (nie chodzi tylko o nasze mecze) sędziowie muszą się kompromitować swoimi decyzjami?
Jacky pisze:
05 lipca 2020, 11:59
Rozgrzany Sturaro pisze:
05 lipca 2020, 08:54
co do karnego, gdy piłka najpierw odbija się od uda a potem od ręki, chyba karnego nie powinno być? Czy coś mnie ominęło?
Podbijam.
Odpowiedź na te pytania jest prosta, a dało się to nawet zauważyć jak kamera pokazała co oglądał sędzia. To co widział to nagranie w max 30 fps, taka kamera, najzwyczajniej na świecie nie zdążyła zarejestrować odbicia piłki od uda. Ktoś na facebooku wrzucił powtórkę z telewizora UHD 144 Hz, gdyby na boisku sędzia miał dostęp do takiego to zobaczyłby to odbicie.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 12:42

Nie no bez jaj nie stać ich na przynajmniej 60fps? To jest jakaś włoska wersja misia?
Przecież 60fps to ma mój telewizor marki hitachi sprzed 10 lat jak nie lepiej...


Obrazek
Zablokowany