Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2020, 20:22

Przecież tam wszystko było już ustalone i dopięte łącznie z kwotą transferu: https://www.sport.pl/pilka/7,65081,2570 ... ntusu.html

:?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2020, 21:35

MRN pisze:
06 czerwca 2020, 19:50
Będziemy oddawać za grosze tylko po to aby kontraktów się pozbyć ale w sprzedaż Rabiota nie wierzę.
Dlaczego? Nikt nie chce Rabiota czy my w niego wierzymy?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2020, 22:23

Nie wynika z żadnych źródeł, że chcemy się go pozbyć...chyba jest za wcześnie aby wierzyć w cokolwiek bo z klubu nie ma żadnych przecieków. Ani Paratici, ani Nedved w ogóle nie wypowiedzieli się w żadnej kwestii, nawet rzekomej wymiany Pjanicia o której pismaki huczą już od trzech tygodni.

Podobno Roma chce Bernardeschiego, jesteśmy w stanie go oddać za Pellegriniego ale to zapewne też okaże się zwykłą fantazją.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2020, 22:40

fivapoPL pisze:
06 czerwca 2020, 19:51
Teraz mówili żę niby Borusia nie wykupi Cana , bo my chcemy ok 30 -35 mln
Usłyszałeś na Eleven , tylko kilka minut pòźniej komentator sprostował że Can został definitywnie wykupiony już w styczniu...


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 10:34

MRN pisze:
06 czerwca 2020, 22:23
Nie wynika z żadnych źródeł, że chcemy się go pozbyć...chyba jest za wcześnie aby wierzyć w cokolwiek bo z klubu nie ma żadnych przecieków. Ani Paratici, ani Nedved w ogóle nie wypowiedzieli się w żadnej kwestii, nawet rzekomej wymiany Pjanicia o której pismaki huczą już od trzech tygodni.

Podobno Roma chce Bernardeschiego, jesteśmy w stanie go oddać za Pellegriniego ale to zapewne też okaże się zwykłą fantazją.
Podobno Roma ten rok na minus 130mln więc będą kombinacje niestety też "księgowe". Od nich to Pellegrini i Zaniolo to już było by coś ale niestety też są głosy o Cristante, Klivert-cie, czy Uderze. Ja bym im w wymianie dał Ruganiego i MDS-a :)


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 12:49

Cristante to Włoch i to pewnie jest główny argument ale nie jest też takim ogórkiem jak się tu o nim pisze... przypominam że mamy w składzie kurczaka i starego Niemca :) jest tez Rabiot, który zawodzi, Pjanic który gra mizerie, Ramsey który znów ma uraz.

Cristante na spokojnie przy obecnych pomocnikach mógłby grać w 11 i taka jest (smutna) prawda.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 12:58

Odpalić Berne i dopłacić im za Zaniolo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 14:23

Adrian27th pisze:
07 czerwca 2020, 12:58
Odpalić Berne i dopłacić im za Zaniolo.
Berna jeszcze odpali. Przekonasz się po przerwie. :cooler:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 15:22

Nie wiem co myśleć o pogłoskach, którymi od kilkunastu dni raczą nas dziennikarze. Z jednej strony nie płakałbym po którymkolwiek z piłkarzy z grona Bernardeschi, Costa, Higuain, Pjanic, Rabiot czy Danilo. Z drugiej - mam nieco obaw odnośnie tego, kim Paratici zamierzałby ich zastąpić. Nazwiska takie jak Jorginho, Aouar czy Zaniolo wydają mi się okej - przede wszystkim dlatego, że Zaniolo i Aouar to chyba dość utalentowane chłopaki i mogliby faktycznie wnieść sporo świeżości do drużyny, a z Jorginho Sarri już sporo czasu pracował, więc wierzę, że wie jak gościa wykorzystać. Brakuje mi co prawda w tej układance nadal jakiegoś defensywnego walczaka typu Vidal, Davids czy Kante, no ale zobaczymy.

No ale jest też druga strona. Szczerze mówiąc niepokoi mnie zapatrzenie w Pogbę naszych działaczy i mam nadzieję, że United postawi koniec końców jakąś zaporową cenę. Czy Pogba byłby wzmocnieniem naszej pomocy? Oczywiście, najprawdopobniej tak. Ale czy warto rozbijać bank na Francuza, który przez ostatnie kilkanaście miesięcy nie grał, a gdy grał, wykazywał się niezbyt dużym zaangażowaniem? Mam wątpliwości i wydaje mi się, że taki pieniądz można jednak wykorzystać lepiej.

Druga rzecz, która mi się nie podoba, to inne nazwiska krążące w prasie. Jak czytam o tym, że kandydatem do zastąpienia Pipity jest Meksykańczyk, który szczyt kariery przeżywa w wieku 29 lat w Wolves, to trochę mi mina rzednie. To już bardziej przekonuje mnie nasz Arek Milik. Do tego dorzucę jeszcze graczy typu Kambulla, Boga czy Cristante. Nie przeczę, że to utalentowani gracze, ale czy na pewno niezbędnie w obecnej sytuacji?


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 15:57

Sari ma dać szanse Marco Olivieri z u23 jeśli Higuain nie wyzdrowieje


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 17:51

Możliwe, że Cristante ma być jakimś przecinakiem w zamian za Matuidiego/Khedire. Oni po następnym sezonie i tak odejdą. Rabiot może odejść jeszcze w tym roku. Każdy z najważniejszych zawodników w Romie miał dłuższą kontuzje przez co opuścił kilkanaście meczy. Cristante i Pellegrini mogliby przyjść gdyby udało się opchnąć Pjanicia i Rabiota. Chętnie bym widział w naszym klubie kogoś z Atalanty - Castagne, Hatebor czy Gosens. To świetni zawodnicy na pozycje które u nas są najsłabiej obstawione.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 21:20

Zaczyna się usprawiedliwianie potencjalnego transferu Cristante :prochno:

Za wafli musimy ściągać innych wafli?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 21:31

Roma ma stratę ponad 100 mln w tym sezonie. Cristante podratuje im papiery a my później weźmiemy Zaniolo albo Undera za dobry hajs.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2020, 23:47

Michael_M pisze:
07 czerwca 2020, 17:51
Możliwe, że Cristante ma być jakimś przecinakiem w zamian za Matuidiego/Khedire.
Cristante przecinakiem? widziałeś go kiedyś w akcji?


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2020, 00:05

Zabijcie mnie, ale mam jakąś słabość do Milika i chętnie bym go widział w Juve. Ja wiem, że nawet nie licząc jego kartoteki medycznej to mógłby być niewypał, bo chociażby dużo setek marnuje, ale jednocześnie gość sporo potrafi, w tym strzały z nieoczywistych pozycji.
Ruch ryzykowny, ale można dużo wygrać.
A są jakieś ploty o Cavanim? Gdzieś czytałem, że kasa ma nie być dla niego priorytetem, a łączone są z nim Atletico i Inter. Niby zamienił stryjek siekierkę na kijek, z wypalonego Higuaina, na podstarzałego Cavaniego, ale gość zawsze był tytanem pracy i całkiem nieźle się trzyma. Lepszy on na dwa lata, niż wywalona kasa na jakiegoś Pokemona.


Zablokowany