Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2020, 18:22

Adrian27th pisze:
02 kwietnia 2020, 18:00
W Belgi sezon zakończony.

C. Brugge mistrzem.

Jak zakończą resztę to już słyszę ten pisk płaczków z Mediolanu.
Zarówno w Belgii jak i Anglii jest zupełnie inna sytuacja niż we Włoszech. Brugge - 15 punktów przewagi nad 2 miejscem, Liverpool 22(25) punktów przewagi. We Włoszech wydaje się, że mieliśmy najciekawszy sezon od lat, a Lazio jest zaledwie 1 punkt za nami i mają wygrane bezpośrednie spotkanie.

Nie ma co porównywać tych lig. W Hiszpani czy w Niemczech też byłyby protesty, gdyby to Barcelona i Bayern zostały mistrzami po rozegranych kolejkach.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2020, 10:34

Tak, czy inaczej, nikt nie ma prawa w tym momencie zakończyć sezonu i dać Liverpoolowi mistrzostwa.


DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2020, 10:34

Tak, czy inaczej, nikt nie ma prawa w tym momencie zakończyć sezonu i dać Liverpoolowi mistrzostwa.


DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2020, 10:34

Tak, czy inaczej, nikt nie ma prawa w tym momencie zakończyć sezonu i dać Liverpoolowi mistrzostwa.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2020, 10:22

Ale nie może być tak, że w części Europy mistrzowie zostali wyłonieni, a w części nie.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2020, 11:47

Z jednej strony UEFA grozi lidze belgijskiej, że ich wykluczy z europejskich rozgrywek i nie uzna mistrzostwa Brugge, z drugiej strony Ceferin wczoraj stwierdził, że Liverpool zostanie mistrzem jeżeli liga angielska nie wznowi rozgrywek...równi i równiejsi?

Raczej nie ma szans na wznowienie rozgrywek w tym sezonie, a przynajmniej nie w normalnym trybie. Piłka europejska zostanie mocno przetrzebiona, co może być przyczynkiem do powstania Superligi, bo jeżeli mówi się, że w Niemczech bez ostatniej transzy wypłaty za prawa telewizyjne zagrożonych jest większość klubów to co z klubami włoskimi czy hiszpańskimi? A przecież zespoły brytyjskie też zgłaszają, że będą mieć ogromne kłopoty. Jeżeli do tego dojdzie to Superliga jest niemalże, że pewna, bo po co Juventus, Real, Barcelona, Liverpool czy inne bogate kluby mają grać z zespołami na poziomie 2 ligi? Szczególnie, że będą potrzebować ogromnej ilości funduszy, a Superliga im to zapewni.

Kwestia, która mnie niesamowicie irytuje to fakt, że Canal+, RAI czy BeIN nie chcą wypłacić ostatniej transzy za prawa telewizyjne, ale od nas telewidzów chętnie je wezmą...Chętnie ponosiłbym dalej koszt tych 50 PLN za LM i Serie A, gdyby oznaczało to dla klubów wpływ gotówki, bo nie jest to ogromny wydatek, a czuję też jakąś społeczną odpowiedzialność za to w czym lubię uczestniczyć na co dzień. Tylko po co skoro ta kasa nie trafi do klubów, a zasili kieszenie tych którzy żadnej odpowiedzialności nie czują i jako pierwsi wypieli dupę na wszystko.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2020, 14:39

a to nie ponosisz tych kosztów teraz? C+ ci dało rabat na miesiące bez lig?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2020, 18:39

Wy naprawdę myślicie że oni zarabiają na naszych abonamentach? : )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2020, 23:18

Maly pisze:
07 kwietnia 2020, 14:39
a to nie ponosisz tych kosztów teraz? C+ ci dało rabat na miesiące bez lig?
Ponoszę i o to mi chodziło 😉 stacje mogą się wycofać z finansowania, ja nie mogę. "Chętnie" oznaczało w tym przypadku bez marudzenia.
Adrian27th pisze:
07 kwietnia 2020, 18:39
Wy naprawdę myślicie że oni zarabiają na naszych abonamentach? : )
Oczywiście, że zarabiają. Za reklamy również. Gdyby zarabiali wyłącznie na reklamach to przecież łatwiej byłoby udostępnić transmisję wszystkim, a nie tylko abonentom, bo byłyby większe zyski z reklam ze względu na większą oglądalność, prawda 😉?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2020, 01:42

https://juvepoland.com/2020/04/08/la-re ... -w-rzymie/

Popularne "IKS DE" to chyba jedyne, co można powiedzieć odnośnie tego pomysłu.

Tak, nie dość, że Lazio jako jedyne grało wszystkie dotychczasowe mecze normalnie, to na dokładkę pozwólmy dokończyć sezon na własnym boisku :ahsisi: Czy faktycznie na obrzeżach Rzymu jest tyle stadionów, na których możnaby dokończyć pierwszą ligę? Czy wtedy taki Juventus, jako gospodarz drugiego meczu, przyjmuje Lazio na jakimś orliku? Jakby to miało wyglądać? Jak czytam o takich pomysłach to serio wydaje się, że najlepiej skończyć ten sezon bo Włosi dostają na głowę.

Oczywiście, piłka nożna w tej chwili jest nic nie warta, ale jeśli faktycznie sezon ma być dokończony, to niech się to odbywa na normalnych zasadach (np. przy pustych trybunach), a nie jakieś cyrki robią...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2020, 17:46

a czy Lazio ma stadion w okolicach Rzymu?
ogólnie pomysł średni nie ma co gadać, widać też że po prostu chodzi o to, żeby w końcu Juventus nie wygrał mistrza a na ten moment nie można go przyznać nikomu innemu na żadnych zasadach, już przed meczem z Interem pisałem, że gramy tylko dlatego, że jest szansa aby Lazio było na szczycie by w razie co przyznać im mistrza


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2020, 21:02



Myślę, że jeśli poczekamy jeszcze miesiąc na mecze przy pustych trybunach, to nie stanie się żadna katastrofa. A pełne stadiony zobaczymy znów dopiero wtedy, gdy zostanie zagwarantowane bezpieczeństwo i będziemy mieć szczepionkę - powiedziała Zampa na antenie państwowej telewizji Rai News.

Fajnie by było jescze w tym sezonie zobaczyć naszych zawodników w akcji a do pustych trybun trzeba się będzie przyzwyczaić, ale podejrzewam, że na granie bez kibiców przez dłużej nie określony czas zdecyduje się większość lig.


DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2020, 09:56

Myślę, że nie stanie się żadna katastrofa, jeśli cały sezon zostanie zakończony bez udziału kibiców.


DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2020, 09:56

Myślę, że nie stanie się żadna katastrofa, jeśli cały sezon zostanie zakończony bez udziału kibiców.


DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2020, 09:56

Myślę, że nie stanie się żadna katastrofa, jeśli cały sezon zostanie zakończony bez udziału kibiców.


Zablokowany