Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2020, 15:20

Prezydent Brescii o obecnej sytuacji

https://transfery.info/aktualnosci/prez ... jZaL4ZkbZ4


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2020, 15:57

Jak sam powiedział - ma depresję...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2020, 11:14

Jak dla mnie ma chłop rację. Jeżeli ktoś myśli, że w te kilka tygodni sytuacja we Włoszech zostanie opanowana na tyle, żeby bezpiecznie rozgrywać mecze, to grubo się myli. Dziwię się tylko, że decyzja o tym nie została jeszcze podjęta, bo przecież władze ligi widzą, co się u nich w kraju dzieje. Z czysto sportowego punktu widzenia, rozumiem Lotito, że chciałby dokończyć sezon, ale z czysto ludzkiego - powinien się walnąć czymś ciężkim w głowę na otrzeźwienie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 23 marca 2020, 12:33

Nie patrz tylko przez pryzmat Lotito i Lazio . Tu chodzi o kasę z praw telewizyjnych dla wszystkich drużyn. Jak dojdzie o spotkania władz wszystkich klubów nagle może się okazać , że prezes Brescia jest sam w swoich przekonaniach a reszta będzie chciała dograć sezon .

To , że sezonu nie wznowią w kwietniu jest raczej oczywiste , ale w maju jak sytuacja z COVID będzie miejmy nadzieję się stabilizować bez kibiców przy zachowaniu odpowiednich procedur kto wie ? Może się uda .


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2020, 15:32

miczbi pisze:
23 marca 2020, 12:33
To , że sezonu nie wznowią w kwietniu jest raczej oczywiste, ale w maju jak sytuacja z COVID będzie miejmy nadzieję się stabilizować bez kibiców przy zachowaniu odpowiednich procedur kto wie ? Może się uda .
Szczerze mówiąc, to wątpliwe, by zagrali w maju czy czerwcu (nawet przy pustych trybunach). Na spotkaniu Juve-Inter, które odbywało się bez kibiców obecnych było około 500 osób. Nawet jeśli znacznie ograniczyć część "zbędnych" ludzi z udziału w meczu, to i tak zostanie ich pewnie około 150, a to zbyt liczne grono, aby realnie wykluczyć możliwość zarażenia wirusem, bo jak widać samo zbadanie temperatury nie jest wystarczające z uwagi na to, że ktoś może być nosicielem bez widocznych objawów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 23 marca 2020, 19:59

Dziś w końcu jakieś pozytywne wieści z Włoch ( jezeli w ogole tak to można nazwać) liczba umierających troszkę spada . Przewidują , że po ostatnich zaostrzeniach pierwsze duże efekty będzie widać około 10 kwietnia . Pozostało trzymać kciuki za Włochów i przygotowywać się do kulminacji w naszym kraju . Dbajcie o siebie i najbliższych , zdrówka !!


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2020, 22:56

ja mam pomysł: zaczynamy w połowie maja, gramy mecze co 48 godz, ale drużyna musi wystawiać naprzemiennie różne składy, tak by zawodnicy nie grali zbyt dużo w kolejnym meczu, wtedy przy okazji wyszłoby, kto ma najsilniejszą ławkę :) i wszyscy zawodnicy niemal graliby,
oczywiście można byłoby przeanalizować kalendarz i tak ustawiać skład, by w te ważniejsze mecze grała potencjalnie silniejsza kadra ;)


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2020, 10:14

rammstein pisze:
25 marca 2020, 22:56
ja mam pomysł: zaczynamy w połowie maja, gramy mecze co 48 godz, ale drużyna musi wystawiać naprzemiennie różne składy, tak by zawodnicy nie grali zbyt dużo w kolejnym meczu, wtedy przy okazji wyszłoby, kto ma najsilniejszą ławkę :) i wszyscy zawodnicy niemal graliby,
oczywiście można byłoby przeanalizować kalendarz i tak ustawiać skład, by w te ważniejsze mecze grała potencjalnie silniejsza kadra ;)
W kontekście walki o scudetto/ utrzymanie myślisz, ze trenerzy decydowaliby się wystawiać co drugi mecz trzeci garnitur? Prędzej zajechaliby tych najlepszych. Nie mówię o nas, bo my akurat mamy mocne dwa składy.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2020, 21:13

rammstein pisze:
25 marca 2020, 22:56
ja mam pomysł: zaczynamy w połowie maja, gramy mecze co 48 godz, ale drużyna musi wystawiać naprzemiennie różne składy, tak by zawodnicy nie grali zbyt dużo w kolejnym meczu, wtedy przy okazji wyszłoby, kto ma najsilniejszą ławkę :)
Co by miało wyjść kto ma najsilniejszą ławkę - wszyscy wiedzą, że Juventus.

Nie wierzę w dokończenie tego sezonu. Nawet jak wystartują, wystarczy jeden przypadek i znowu wszystko padnie. Odizolowanie wszystkich na kilka miesięcy też nie wchodzi w grę, bo gdyby to było możliwe, zrobiliby to zaraz na początku i grali do tej pory.

Gdyby jednak, to nawet wygranie LM w tej sytuacji będzie takie sobie, to nigdy nie będzie traktowane na równi z normalnym sezonem w normalnych warunkach. O Scudetto bez grania nawet nie mówię.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2020, 09:15

Jeżeli sezon będzie dokończony będzie to jak wystartowanie nowego sezonu bez przygotowań. Czyli zobaczymy kto ma największą dyscyplinę i zapieprzał w domu, a kto się spasł i będzie grał jak na meczach towarzyskich w sierpniu. Sezon ruszy jeszcze raz i może się okazać że na te 2-3 miesiące najlepszą formę ma np. Parma i będzie kosić wszystkich równo ;)

To tak jakby zacząć sezon bez okresu przygotowawczego, wszystko może się wywrócić do góry nogami.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
DelPiero94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2020
Posty: 22
Rejestracja: 07 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 27 marca 2020, 12:00

marcinek pisze:
27 marca 2020, 09:15
Jeżeli sezon będzie dokończony będzie to jak wystartowanie nowego sezonu bez przygotowań. Czyli zobaczymy kto ma największą dyscyplinę i zapieprzał w domu, a kto się spasł i będzie grał jak na meczach towarzyskich w sierpniu. Sezon ruszy jeszcze raz i może się okazać że na te 2-3 miesiące najlepszą formę ma np. Parma i będzie kosić wszystkich równo ;)

To tak jakby zacząć sezon bez okresu przygotowawczego, wszystko może się wywrócić do góry nogami.
Dla niektórych będzie to druga szansa na uratowanie sezonu. Z tą Parmą to może trochę przesada, ale braki w treningu leniuchów na pewno będą widoczne :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2020, 15:00

przesadzacie ;] po pierwsze wszyscy trenowali w domach pod okiem trenerów, którzy patrzyli jak wykonują ćwiczenia, po drugie wrócą do normalnych treningów ponad 4 tygodnie przed wznowieniem rozgrywek, czyli mniej więcej tyle ile jest w okresie letnim przygotowawczym do sezonu

jedyne z czym nie można się nie zgodzić to, że może to być start na nowo, chociaż też nie jest to takie pewne bo jednak inne będzie obciążenie psychiczne i mentalne nastawienie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2020, 15:32

Maly pisze:
27 marca 2020, 15:00
przesadzacie ;] po pierwsze wszyscy trenowali w domach pod okiem trenerów, którzy patrzyli jak wykonują ćwiczenia, po drugie wrócą do normalnych treningów ponad 4 tygodnie przed wznowieniem rozgrywek, czyli mniej więcej tyle ile jest w okresie letnim przygotowawczym do sezonu

jedyne z czym nie można się nie zgodzić to, że może to być start na nowo, chociaż też nie jest to takie pewne bo jednak inne będzie obciążenie psychiczne i mentalne nastawienie
Szczęsny w tej wideokonferencji powiedział, że nie robił kompletnie po zawieszeniu rozgrywek.Już widzę jak Igła, który siedzi w Argentynie trenuje grilowanie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2020, 16:01

powiedział, że przez 7 dni nic nie robił

ale to dlatego, że on mieszka w centrum, większość piłkarzy ma własne domy z własnymi siłowniami i podwórkami, Bonucci mówił, że ma nawet miejsce do podbiegów

Igła wiadomo - ale czy on się mieści w ramach przeciętnego piłkarza? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2020, 18:00

W Belgi sezon zakończony.

C. Brugge mistrzem.

Jak zakończą resztę to już słyszę ten pisk płaczków z Mediolanu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany