Serie A 19/20 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 07:15

Paulo poszedł w ślady CR7 i od razu na boisku inny ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 08:32

Ostatnie dwa mecze Ramseya :
Gol + kluczowe podanie do Cuadrado który wyłożył setkę dla Ronaldo
Gol + asysta

Tak gra twój zespół jak jego linia pomocy.Pomoc gra tak jak jej lider.Bentancur zamiast Pjanicia i gra wygląda lepiej, szybciej.


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 08:51

Bez Pjanica ta drużyna gra jak natchniona.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 09:04

spokojnie to jeden mecz, super że zagraliśmy go bardzo dobrze, ale poczekajmy chociaż z głoszeniem "odrodzenia Juve" do meczu z Lyonem.

Panowie bardzo fajna informacja dla wszystkich na temat czemu Włosi "tak panikują" (według niektórych) tak żeby zdać sobie sprawę z powagi sytuacji, oczywiście bez zbędnej paniki.

COVID-19


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 09:27

Dobry mecz, ale żeby nie popadać w huraoptymizm. Zobaczymy, jak to dalej będzie wyglądało. Świetny Bentancur - ciekawe, czy zajmie na stałe miejsca na tej pozycji.

De Sciglio w ocenach dostał notę 3.5 (max. to 10.0), co ten chłopiec potrafi odwalić nawet w króciutkim "cameo", to poezja. Ale cytując specjalistę alinę: "taki rezerwowy to skarb".


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 10:51

Miejsce mozzarelli jest na ławce a po zakończeniu sezonu poza klubem. Niech go sprzedają nawet za bezcen albo rozwiążą kontrakt. Nie chcę już widzieć tej chimerycznej i nijakiej pokraki. Bez niego piłka sporo sprawniej krążyła a przy okazji Ramsey dużo lepiej wyglądał tak samo jak Kurczaczek. Kolejny do odstrzału Higuain. 20 minut gry które jest w stanie zaoferować w meczu to za mało.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 11:14

Nie wiem czy Juve było takie dobre, czy Inter taki słaby. Już byłem pozytywnie nastawiony po pojedyńczych meczach i później była kupa, więc narazie się nie podnieca zbytnio tym zwycięstwem.

Tak jak piszecie Pjanic jest ewidentnie naszym hamulcowym. Powinien sobie posiedzieć na ławce. Niech Rabiot się ogarnie i pomoc z nim , Bentą i Ramseyem nie wyglądała by źle. Ramsey się zawziął i ostatnio uczestniczy w większości bramek.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 11:30

Ja podobnież twierdzę, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i dopiero mecz z Lyonem ewentualnie pokaże, czy wreszcie się obudziliśmy. Pomimo tego, że Blejz zagrał ogólnie dobry mecz to wymieniłbym go w następnym spotkaniu na Rabiota i spróbował z pomocą Rabiot - Bentancur - Ramsey. Jak Mozarella będzie przyspawany na kilka spotkań do ławki to może też na niego wpłynie to dobrze. A jak nie to może ktoś znajdzie się chętny na jego usługi w lecie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 11:33

Pjanic na ławce, to nie miał kto grać piłek do tylu. Gość jest do odpalenia.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 12:06

Ciekawe tylko czy zarząd pozwoli Sarriemu przyspawać Pjanica do ławy co by spowodowało spadek jego ceny.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 12:21

Panowie hat-trick w te weekend bo nasi naklepali merdasom, wrócili na szczyt tabeli, a wisienką na torcie okazał się pomeczowe narodziny mojej drugiej córeczki. :happy:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 12:33

Fascynujące jak mizeria Pjanicza przechodzi od internetowej teorii, przez słynną już 'mozarellę', do oczywistości dla wszystkich obserwatorów. Aż mi się wczoraj zrobiło szkoda chłopa, bo nawet nie dotknął murawy, a i tak komentator jechał po nim co 10 minut :prochno: .
Cóż, cieszy, że dostrzegł i pogodził się z tym zjawiskiem Sarri.
Przewidywałem w innym temacie, że przerwa pomoże odbudować Juventus i całe szczęście tak się stało.
Zespół nie do poznania. Obrona zneutralizowała Inter, pomoc (brawo!!) dawała wsparcie do tyłu jak i do przodu, atak robił swoje. Słaby występ Costy, na czacie przepowiednia 'Dybala za Coste' i Pawełek zgasił światło. Szkoda serii Ronaldo, ale sam sobie jest winien, Dybala dał mu patelnie a on uderzył jak lord Bendtner - daj pan spokój.
Ramsey, którego sam hejtowałem, nagle strzela, podaje, rozumie się z Dybala, no wygląda dobrze chłop. Oby tak dalej, zdecydowanie już wyprzedził w hierarchii zamulacza Rabiota.
Bentancur powinien kontynuować tam gdzie gra. Chłopak ma super wizję, umie grać w obronie, przyspieszyć, umie wszystko co powinien. Nie szukajmy rozwiązań, kiedy mamy gotowca na teraz.

Zastanawia ile w tym wszystkim udziału pustych trybun. Być może łatwiej skupić się na grze drużynowej zamiast na pajacowaniu, kiedy ludzie nie patrzą? Obrońcy też wyjątkowo bezbłędni - Bonucci czuł się jak w piwnicy.
Ostatnia szansa dla mozarelli w Juventusie to pozycja trequartisty. Dybala w dwójce z Ronaldo, Costa i Higuain z ławki. Może jeszcze tego doczekamy, ostateczna mutacja 2019/20 :ahsisi: . Douglas nie nadaje się na pierwszy skład, jak jest w formie to czaruje, ale z nim jak z Pjaniczem czyli forma przez 20 dni w sezonie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 16:48

wyobraźcie sobie co zrobiłby Pjanic ma miejscu Bentancura przy 2:0? każdy z nas doskonale wie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 17:42

Wojtek pisze:
09 marca 2020, 16:48
wyobraźcie sobie co zrobiłby Pjanic ma miejscu Bentancura przy 2:0? każdy z nas doskonale wie.
Zrobiłby to co wstukiwał mu do łba przez 5 lat Allegri, czyli calma calma i podanie do tyłu ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 17:53

Bramka Dybali piękna ale jeszcze piękniejsze było jak Matuidi skasował Ronaldo 😂.
To już któryś raz w tym sezonie spektakularnie kasuje nasza sznwse na gola. Zawodnik mem.

Co do samego meczu pierwsza połowa fatalna, zawodnicy zupełnie nie potrafili odnaleźć się w nowych okolicznościach i znaleźć rytm. Całe serie niewymuszonych, prostych, niechlujnych błędów z braku koncentracji. Zresztą w Lyonie wyglądało to dokładnie tak samo. Mental u nas leży i kwiczy, autorytet trenera jest na samej glebie.
A Bentancur rozegrał najwyżej średnie spotkanie, to nie jest regista na miarę Juventusu.


calma calma
Zablokowany