LM 19/20 (1/8): Olympique Lyon 1-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 09:27

Piti pisze:
27 lutego 2020, 08:32
prosze cie czlowieku, zamknij sie.
Czytałeś wszystko czy wyciąłeś z kontekstu ? Ajax niczego nie nauczył, przejdźmy na oparach ledwo, ledwo ogórka z Francji po to aby z nas Bayern miazgę zrobić, tego nie chciałbym tym bardziej, że Robusie znowu w mediach na ołtarzach by były. Nie zlekceważyliśmy rywala bo wychodzi na to, że lekceważymy wszystkich po kolei. W drużynie coś ewidentnie nie gra.

A co do Bonucciego to szkoda gadać, zadaniem kapitana jest wstrząsnąć towarzystwem i chwycenie ich za jaja. Jak ma to zrobić ktoś, kto co rusz wali babole.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 09:37

Przede wszystkim kapitan nie powinien wyciągać takich rzeczy na światło dzienne, relacji to nie naprawi. Ale o kim my mówimy, jakim autorytetem jest Bonucci..

Danilo też się koncentruje w wywiadzie na jednej kiepskiej połowie. Prawda taka, że cały mecz zawalili, mieli całą drugą połowę i nic z nią nie zrobili, ja zmiany w nastawieniu nie widziałem, tylko oczy męczyli tymi bezsensownymi wrzutkami.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 09:43

Poprostu pisze:
27 lutego 2020, 09:06
Sarri ładnie pocisnął naszych pachołków, że nie rozumieją jak ważne jest szybkie operowanie piłka a nie stojana.
Taką wypowiedzią pocisnął również samemu sobie. Od tego ma treningi, aby wpoić drużynie swoje założenia taktyczne i ćwiczyć schematy niezbędne do ich realizacji na boisku. Na podstawie treningów powinien dokonać oceny i wybrać piłkarzy, którzy w danym momencie najlepiej radzą sobie w systemie preferowanym przez trenera. Tych, którzy radzą sobie gorzej należy posadzić na ławce, niezależnie od nazwiska.

Sarri po raz kolejny narzeka na tempo gry, wystawiając jednocześnie uparcie Pjanicia bez formy, który jest jednym z głównych "spowalniaczy". Rywalizacja o pierwszą jedenastkę jest jednym z największych bodźców motywujących dla piłkarza. Jaką motywację ma Pjanić, który jak jest zdrowy to ma pewne miejsce na boisku? Czy zagra dobrze, czy zagra źle to w kolejnym meczu i tak wystąpi.

Sarri wraz ze sztabem trenerskim jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem w wymiarze fizycznym i psychologicznym. Jeśli nie jest w stanie sforsować swojej wizji to bardzo zły znak. Może to oznaczać złą metodologię lub gorzej brak autorytetu.
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2020, 09:47 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 09:47

@jurson

Trener powiedział, że na treningach wygląda to przynajmniej dwa razy szybciej a podczas meczu włącza się jakaś głupota piłkarzom i boją się szybko grać. Co ma chłopina zrobić jak od 5 lat mieli wpajany minimalizm.

&
Edyta:

Zresztą jeżeli Agnelli faktycznie zapewnił Sarriego, że projekt ma trwać 3 lata to nie ma innego wyjścia niż przebudowa całego składu nieważne jakim kosztem.
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2020, 10:09 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 09:56

Na kolanach wracać do Allegriego! :nod: :prochno:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 10:08

Nasz trener jest ułomny. Dotąd broniłem Sarriego (znaczy nawet tego nie robiłem, ale dałem mu czas), ale do diaska! To już przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli trener mówi, że nie potrafi ich nauczyć grać szybciej piłką to czy nie należy okazać się bardziej elastycznym i dobrać USTAWIENIE I STYL GRY do zawodników a nie upierać się i wpajać im coś co ewidentnie nie wychodzi OD POCZĄTKU SEZONU?
No chyba, że faktycznie nie chcemy niczego wygrać w tym roku... To tylko pokazuje jak zaściankowym trenerem jest Sarri, który nie potrafi reagować na sytuacje na boisku jak i poza nim.

27.02.2020 - Dziś zaczynam odliczanie po ilu dniach od dzisiejszego Maurycy zostanie zwolniony.

Co do samego meczu chyba nie ma co pisać, bo wszystko już zostało tutaj napisane, no może poza jednym- Nie mamy jaj.


Obrazek
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 10:13

Dlaczego warto czytać mądrych ludzi? Ano dlatego.

Moje posty z 13 stycznia 2020:
1. "Nasze boki obrony to jest katastrofa. Cuadrado gra tam z konieczności, więc nie będę się go czepiał, ale Sandro to jest ewenement. Nie wiem jakie siano trzeba mieć w mózgu, by na własne życzenie zrobić karnego w tak niegroźnej sytuacji. Ostatnio pozbyliśmy się nieogarniętego Cancelo. Mam nadzieję, że w następnym okienku Brazylijczyk o boiskowym IQ poniżej zera również opuści szeregi Bianconerich. Wtedy może przestaniemy udawać, że mamy bocznego obrońcę."

Nic dodać, nic ująć. Wczoraj Alex Sandro pilnował swojej strefy jak trampkarz. Gość bez ogarnięcia taktycznego (jakiegokolwiek)

2. "Rabiot i Ramsey aka Flip i Flap. Szkoda strzępić klawaiatury. W nastepnym okienku obaj - OUT"
Nic dodać, nic ująć. Potwierdził to wczorajszy mecz.

3. "Cały czas łudzę się, że ten chaos i nieprzewidywalność naszej drużyny będą procentować w Lidze Mistrzów. To jest coś na zasadzie: "skoro uporządkowany Juventus Maxa nie dał nam zwyciestwa w tych rozgrywkach, to może na przekór wszystkiemu wygramy LM na spontanie i chaosie". Obawiam się jednak, że moje myślenie życzeniowe zostanie zweryfikowane już na poziomie ćwierćfinału"

Nic dodać, nic ując. Lyon przejdziemy i akurat o to nie ma się co martwić, ale na poziomie ćwierćfinału z taką grą lądujemy za burtą.

4. "Każde przeciągnięte dośrodkowanie na zamknięcie akcji to mega smród, bo główki nie wygra (o Sandro) a jak już niby ma sytuację pod kontrolą to zachowuje się tak jak wczoraj. Jeśli pytasz mnie o alternatywę, to nie mam pojęcia. Tęsknię jednak do czasów, kiedy na bokach śmigali u nas Zambrotta i Thuram"

Nic dodać nic ująć


#TeamBukol
#ComeBack
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 10:25

Poprostu pisze:
27 lutego 2020, 09:47
@jurson

Trener powiedział, że na treningach wygląda to przynajmniej dwa razy szybciej a podczas meczu włącza się jakaś głupota piłkarzom i boją się szybko grać. Co ma chłopina zrobić jak od 5 lat mieli wpajany minimalizm.
Sarri jest w klubie 8 miesięcy. Nie wymagam od niego cudów, ale po takim czasie powinny być widoczne chociaż zalążki jego pracy.

Skoro piłkarze na treningach potrafią to oznacza, że są na odpowiednim poziomie wyszkolenia. Nie przyjmuję więc argumentów, że z tymi piłkarzami nie da się zrealizować wizji Sarriego. Jeśli nie udaje się przenieść tego na boisko to oznacza, że problem siedzi w głowach. I za to również odpowiedzialny jest Sarri wraz ze sztabem, aby pookładać piłkarzy mentalnie.

Problemem objęci są także piłkarze których Allegri nie trenował więc zwalanie całego zła na niego jest zakłamywaniem rzeczywistości. Z resztą jednym z wyjątków, który potrafi zagrać szybko i kombinacyjnie jest Dybala. On przez całą dotychczasową przygodę w Juve był trenowany przez Allegriego.


Juve per sempre sara...!!!!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 10:56

Mozna było się spodziewać, że w meczu bez presji na parę dni przed Interem nie będzie szału ale mimo to poziom zaangażowania był skandaliczny. Bonucci przeszedł sam siebie, jeśli najbardziej wygadany gość, lider i kapitan podchodzi do meczu w taki sposób, że należałoby go w przerwie przebadać pod kątem jakiegoś udaru to o czym my mówimy. Niestety to jest ta chorobliwa, włoska mentalność minimalizmu i dawania z siebie maksa tylko w sytuacjach podbramkowych, parę razy w sezonie. Jeksi Ronaldo jej nie zmienił to trudno mieć wielkie pretensje do wlwokiego trenera. Sygnał musi pójść od prezesa.


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 10:58

Moim zdaniem to powinniśmy wrócić do 4312 bo Dybala sie do 433 nie nadaje ani na 9 ani na skrzydło. Nie wiem czemu Sarri odszedł od tego pomysłu.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 11:04

Powiem tak... a w zasadzie to powinien zobrazować mem z Lindą i kałachem... gramy gówno, gównianym składem i z gówno trenerem.

Przecież od 8 miesięcy jesteśmy pod kierownictwem tego pastucha, objął zespół jeszcze w preseason, więc zwalanie, że przez ten czas nie nauczył graczy grać szybko i kombinacyjnie to jest abstrakcja. Ok, za Maxa fantazji niet, ale ileż może sobie gębę wycierać maxem?

Wczoraj ponoć graliśmy optymalnym składem a zagraliśmy taką żenadę, że zęby bolały od zgrzytania. Przecież my w lidze to jesteśmy na czele szczęśliwie dlatego, że farfocle z mediolanu zaczynają się potykać, ale jak ma to tak wyglądać, to niedługo laziale nas prześcigną. Tu nie ma wizji, nie ma myśli, taktyki, niczego.

Co najgorsze, to ten neapolitański przychlast rozmontował jeszcze obronę, która jako taka była pewna w poprzednich sezonach, bo przecież max jak max, ale obronę potrafił ogarnąć.

Z drugiej strony, że tak po tym pecie nie jechać, to kin on kurna ma grać? Boki obrony to czysta żenada, środek to czysta żenada. Pjanic to powinien mordę zamknąć i kible czyścić, Rabiot póki co pokazuje się na max sredniaka. Ramsey to idealny przykład, że transfer na Marottę może okazać się niewypałem. I te nasze głupie decyzje. Srsly, nie wiem, czy przy ten bryndzy i beznadziei Can by może ogarnął.

Generalnie tak, u siebie może machniemy Lyon, ale na ćwierćfinale powiemy LM papa i sezon w zasadzie możemy zawijać. Jeśli cudem dostaniemy się do finału CI to jest cień szansy na jakieś srebro, bo inaczej to może ze scudetto uciułamy o ile się nie zesramy w majty jak nas pojedzie inter w niedzielę a przecież oczywiście, że pojedzie.

Najgorzej, że nie ma perspektyw, że tego klauna z neapolu po sezonie pociśniemy, bo City w apelacji pewno ban zlikwiduje albo ograniczy i Pep się nie ruszy. Innego trenera ogarniętego i z myślą na horyzoncie brak i zostanie nam walenie łbem o ścianę z tym piecem w ustach.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 11:06

widać, że drużynę dopadł virus, ale raczej nie corona

nie wszystko stracone, ale po tym meczu to już ostatnia szansa na ogarnięcie się, bo coś sporo tych porażek ostatnio, a nie widać odpowiedzi na nie kolejnymi meczami. Co 2-3 mecz znowu padaka, gdzie zawsze to jakiejś porażce mielismy serie przynajmniej kilku fajnych zwycięstw. Nie wyobrażam sobie porażki z Interem (nawet remis uznam za niepocieszający) czy odpadnięcia z Milanem..


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 11:12

Ciekaw jestem podejścia do meczu z interem, czy będzie sportowa złość ? Ta, jak do tej pory za każdym razem :laugh:
Jak przerżną to będzie wymówka, że nie było kibiców, nie czuło się wsparcia i przez to motywacja nieco siadła. W tym sezonie każdy nasz mecz wyjazdowy to nutella w gaciorach bo dominują nas byle ogórki z 4 ligi.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 11:16

z drugiej strony myślę, że może dobrze, że sedzia nie gwizdnął karnego. Byłoby 1:1, a wydawać by się mogło, że jak taki wynik wywoźiliśmy z Amsterdamu, będzie ok. nie było. Jeszcze przypadkiem zaczęliby grać na remis, a tak liczę na szturm od początku meczu. i oczywiście zachowanie czystego konta ;)

jeśli dzięki tej porażce, pokonają Inter, Milan i przejdą rewanż to jestem jak najbardziej ZA ;)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2020, 11:17

Ehem pisze:
27 lutego 2020, 08:40
Będziemy dalej tkwić w tym gownie, bo nie sprowadza nam w lato 4-5 nowych zawodników.
4-5? Jak tak przegladam nasza kadre, to tutaj do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dyscyplinarnego jest 8-10 zawodnikow :punish: Z reszta obawiam sie, ze same tranfsfery to tylko jeden z kilku elementow prowadzacych do uleczenia Juventusu.
Antichrist pisze:
27 lutego 2020, 08:58
Ja mimo wszystko bym się powstrzymał z życzeniem nam odpadnięcia w tym dwumeczu. Porażka na tym etapie to przede wszystkim mniej kasy. Mniej kasy to mniejsze możliwości manewru w kolejnym okienku transferowym, ergo - brak wzmocnienia składu, itd.
Wie ktos ile bylibysmy w plecy, jesli odpadlibysmy juz teraz Lyonem, w porownaniu do odpadniecia w kolejnym etapie rozgrywek LM?


PS.
Mam pytanie do "sKAŁtów" Juventusu - gdzie Panowie byli i co robili, jak Bayern klepał Alphonso Davies'a z Juesej?

Ostrzeżenie, punkt regulaminu 2d / jarmel


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany