LM 19/20 (1/8): Olympique Lyon 1-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:48

To jest dramat. Lyon broni wysoko i ciasno, a nasz atak pozycyjny mając w składzie takich nieudaczników jak Bentancur, Cuadrado, Rabiot, Pjanić czy Sandro nie istnieje, co chyba nikogo nie dziwi. Francuzi dwoma podaniami bez problemu tworzą co chwilę sytuacje jakie naszym się nie śniły. Lyon pożera nas technicznie, taktycznie + ma na boisku 22 jaja więcej.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:50

Że mi nikt nie płaci za oglądanie gry naszej drużyny to ja nie wiem... :| :| :|


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:51

Takiego słabego meczu w LM to chyba nie było za Allegriego. Tragedia. Zero celnych strzałów, zero akcji, zero pressingu, ogromna pasywność w ataku i parodia w defensywie.
Mozzarella tragicznie. Właściwie o tym, że jest na boisku dowiedziałem się w 42 minucie gdy wystawił fajną piłkę napastnikowi Lyonu.
Umówmy się, jak nie strzelą na chociaż 1-1 to można pakować manatki i żegnać się z rozgrywkami. Kiep to nie Allegri który był w stanie zrobić remontadę.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:52

Dno dna, powtórka sprzed roku z Madrytu. Zasłużone prowadzenie Lyonu. Nasi przyjechali na spacerek, bez żadnego pomysłu. Nie chce mi się krytykować Sarriego, bo widać, że tu i zmiana trenera niewiele pomoże. Mamy przeciętnych piłkarzy z paroma gwiazdkami, którzy indywidualnie ratują nam skórę. Jeśli nie ma już nawet motywacji na LM, to ja nie mam pytań.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:52

Dziś cała drużyna póki co irytuje, tzreba się modlić, by nam więcej nie wklepali. Najlepiej będzie jak Pjanic sobie pójdzie, weźmie ze sobą mopa Cuadrado. Nie odczujemy żadnej różnicy, bo teraz i tak gramy, jakbyśmy grali w osłabieniu. Oni nie mają pomysłu na grę, nawet podać dokładnie nie umieją.

Obiektywnie, jak Lyon nie wykorzysta tego pseudo kupska granego przez parodystów, to będą frajerami tej edycji 1/8 CL.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:52

CO ZA DNO!!! Najważniejsze rozgrywki, a oni to mają kompletnie gdzieś, im się wgl nie chce grać!!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:53

Czy Juve przyjedzie na drugą połowę ?

Dwie najlepsze okazje to centry Ronaldo z lewej strony ale skoro on centrował to zabrakło go w polu karnym i nie miał kto strzelić...

Człapacz mógł mieć dwoe asysty ale dla Lyonu.Najgorszy na boisku.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:53

Ale paździerz. Ktoś powinien wrzucić dynamit do naszej szatni, wysadzić tą drużynę w powietrze i budować od nowa.
Ale nie, kupmy w lecie Donnarummę, bo mamy braki na bramce. Kupmy przeciętnego prawego obrońcę na ławkę, bo teraz mamy tam samych mistrzów i przydałby się zmiennik, może Santon, Darmian, Moses? Sprzedajmy Sandro i Pellegriniego, niech na lewej grają na zmiane Matuidi, Danilo, De szczylio i Cuadrado, przeciwnicy będą zdezorientowani. A, no i pomocnik. Jakiś solidny ligowiec. Może Francesco Lodi, albo Juraj Kucka?
To jest potwarz. Jeśli Agnelli nie zareaguje, to powyższy irracjonalny scenariusz może w trakcie mercato stać się faktem z Paraticim u steru.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:54

W <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z tą śmieszną drużyną. Za Maxa przynajmniej graliśmy na wyjazdach, potrafiliśmy postraszyć, za Sarriego gniotą nas byle gnioty w Serie A na wyjazdach oraz w LM z tego co dziś widzimy Nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału ale niektórym marzył się wynik taki jaki osiągnął Bayern. Czeka człowiek na tą LM z nadzieją, że LM to inna motywacja ale gdzie tam, dziad z kiepem w mordzie uważa, że sama wizja gry o scudetto czy gra w LM to wystarczająca motywacja dla zawodników. Niech ten zapyziały cep się pakuje bo nie idzie patrzeć na to Juve. Jeszcze niech nam miszczowie dosrają i będzie wesoło. U nas zgodnie z tradycja nie ma nic. Dybali nie ma, nie ma Bentancura a znakiem firmowym CR7 w przypadku wolnych jest strzał w mur. Po kiego wała on sie jeszcze pcha do wolnych ?
pandecybel pisze:
26 lutego 2020, 21:51
Takiego słabego meczu w LM to chyba nie było za Allegriego.
A żebyś wiedział, nie było i naprawdę nie pamiętam kiedy byliśmy gnieceni przez wafli pokroju Lyon. To nie my powinniśmy cieszyć się z wylosowania Lyonu tylko Lyon powinien się cieszyć, że wylosował Juventus z wybitnym strategiem na czele.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 21:57 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 21:56

Jeśli Pjanic nie zacznie rzucać szybkich piłek na skrzydła jak nasi wychodzą na wolne pozycje, to nic z tego nie będzie, a znając jego grę to nie zacznie bo ostatni raz tak robił może w Romie. Miał gość kilka sytuacji na rozciągniecie Lyon;u ale oczywiście schował głowę w tyłek i podał sobie chłop do najbliższego. Turlając powoli piłkę po ziemi to my się nie przebijemy przez zasieki francuzów. Marnie to widzę na drugą połowę. Nie spodziewałem się, że Sarii będzie miał aż tak małe pozytywne przełożenie na grę Juve, bo momentami jest jeszcze gorzej niż w poprzednim sezonie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:00

:O
pandecybel pisze:
26 lutego 2020, 21:51
Takiego słabego meczu w LM to chyba nie było za Allegriego. Tragedia. Zero celnych strzałów, zero akcji, zero pressingu, ogromna pasywność w ataku i parodia w defensywie.
Atletico - Juventus 2 - 0

Gramy 4-3-3 i nie ma żadnych akcji dwójkowych skrzydłowy -boczny obrońca co jest podstawą tego ustawienia.Nie mamy wypracowanych takich schematów.Żeby było śmieszniej tamci grają 3-5-2 i mamy teoretyczną przewagę 2-1 na bokach boiska.

Dybala chce zarabiać 12 mln :facepalm:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:01

Jest spoko panowie. Ważne, że fejm się zgadza, że mamy marketingowego Ronaldo i kupiliśmy De Ligta.

Huk z tym, że pomoc kuleje, a boki obrony to dno i wodorosty...

Agnelli chce z nas zrobić drugie United. Sportowo kaszana, ale marketingowo pierwy sort.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:02

Sorek21 pisze:
26 lutego 2020, 22:00
Atletico - Juventus 2 - 0
Graliśmy zdecydowanie lepiej, poza tym nie porównuj tamtego Atletico do pyr z Lyonu.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:28

Zszedł patałach Pjanic i w końcu zaczynamy coś grać. Sarri musi w końcu przejrzeć na oczy. Ewidentny karny na Dybali w 89minucie. Po co ten VAR?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:57

Sędziowanie z-a-j-e-b-i-s-t-e. Pozdrawiam.


Zablokowany