Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 22:45

Can w Bvb jakos potrafi grac XD ale oczywiscie wloska mysl szkoleniowa najlepsza. Ogolnie mam wrazenie ze jakby tak sprzedac gdzies za granice Pjanica/Ramseya/Rabiota to oni tez nagle przypomnieliby sobie jak sie gra w pilke.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 22:54

Coś czuje że Haaland bedzie wrzodem na tyłku Paraticiego, takim samym jak Verratti u Marotty. No, ale po co nam jakiś brzydki dzieciak ze Skandynawii - mamy wielkiego mistrza Higuaina, który na tle obrońców Brescii wygląda jak kopacz z drugiej ligi.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 22:58

Baczu pisze:
18 lutego 2020, 22:54
Coś czuje że Haaland bedzie wrzodem na tyłku Paraticiego, takim samym jak Verratti u Marotty. No, ale po co nam jakiś brzydki dzieciak ze Skandynawii - mamy wielkiego mistrza Higuaina, który na tle obrońców Brescii wygląda jak kopacz z drugiej ligi.
Co oni tam przebąkiwali w tym roku czy w poprzednim, coś, że chcemy mieć nowego Ronaldo/Messiego tylko tym razem młodego? Ciekawe czy ktoś taki w postaci Haalanda właśnie nie przeszedł nam koło nosa. Tak wiem były tam jakieś cyrki z prowizją dla Raioli, naciskali chyba, żeby w kontrakcie była wpisana dość niska kwota wykupu czy tam jakiś % dla kogoś, ale gość jest w tym sezonie po prostu niesamowity.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 23:05

Ja nie dupce, co Wy macie z tym Haalandem i rzekomym odpuszczeniem tego chłopaka? Już czytałem o tym dziesiątki razy na tym forum. Nie wydaje się Wam wymowne, że chłopem interesował się cały świat, a ten skończył w BVB(nic nie ujmując temu klubowi)? Słyszeliście o czymś takim jak wola piłkarza? Czy może każdy powinien biec z wywalonym jęzorem, bo Juve zainteresowane? Wiecie jakie miałby perspektywy ten chłopak u nas? Podejrzewam, że znaczna część sezonu na ławce i nic dziwnego, bo tutaj musiałby konkurować z Dybalą, Higuainem i Ronaldo. A nie, sorry, nie musiałbym konkurować z Ronaldo, bo ten ma monopol na pierwszy skład, więc na jedną pozycję byliby dwaj Argentyńczycy i właśnie Haaland. Hmmm, ciekawe dlaczego go tu nie ma. No tak, kretyn Paratici, nieudacznik jeden go nie ściągnął, a tamten przecież walił konia na myśl o grze w Turynie.

A jakby się udało go ściągnąć, to byłby płacz, że 20 baniek prowizji dla Raioli, że pewnie jakaś klauzula, że Paratici wystawia tyłek i daje się posuwać grubemu agentowi. No i tak to tu leci na forum. Dzień jak co dzień, dzień po dniu.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 23:08

Niesamowite jest to, że dzięki dzisiejszym bramkom Norweg zaliczył przynajmniej jedno trafienie we wszystkich możliwych rozgrywkach a w Dortmundzie jest niecałe 2 miesiące. Po przeprowadzce tylko jeden mecz bez gola, poza tym bombarduje na potęgę :ok:
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2020, 00:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 23:10

Principino pisze:
18 lutego 2020, 22:45
Can w Bvb jakos potrafi grac XD ale oczywiscie wloska mysl szkoleniowa najlepsza. Ogolnie mam wrazenie ze jakby tak sprzedac gdzies za granice Pjanica/Ramseya/Rabiota to oni tez nagle przypomnieliby sobie jak sie gra w pilke.
Ja wiem czy Can rozegrał jakieś super zawody ? Dwa razy złe wybory podczas wyprowadzania kontry. Miał kilka strat wydawał się najabrdziej elektrycznym zawodnikiem jak by w każdej chwili mógł stracić piłkę . Owszem miał kilka przechwytów , ale napewno pomógł mu w tym styl BVB ich pressing momentami :bravo:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 23:17

CO do Haalanda to z przecieków wynika, że prawdziwa walka o chłopaka będzie za półtora roku, kiedy wejdzie w życie rzekoma klauzula.
Jeśli przyszedłby teraz na warunkach podawanych w mediach, czyli Gruby i Haaland ładne prowizje + klauzula 100 baniek za rok czy dwa, to wyrzucilibyście Paraticiego z klubu.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 23:19

pablo1503 pisze:
18 lutego 2020, 23:05
Ja nie dupce, co Wy macie z tym Haalandem i rzekomym odpuszczeniem tego chłopaka? Już czytałem o tym dziesiątki razy na tym forum. Nie wydaje się Wam wymowne, że chłopem interesował się cały świat, a ten skończył w BVB(nic nie ujmując temu klubowi)? Słyszeliście o czymś takim jak wola piłkarza? Czy może każdy powinien biec z wywalonym jęzorem, bo Juve zainteresowane? Wiecie jakie miałby perspektywy ten chłopak u nas? Podejrzewam, że znaczna część sezonu na ławce i nic dziwnego, bo tutaj musiałby konkurować z Dybalą, Higuainem i Ronaldo. A nie, sorry, nie musiałbym konkurować z Ronaldo, bo ten ma monopol na pierwszy skład, więc na jedną pozycję byliby dwaj Argentyńczycy i właśnie Haaland. Hmmm, ciekawe dlaczego go tu nie ma. No tak, kretyn Paratici, nieudacznik jeden go nie ściągnął, a tamten przecież walił konia na myśl o grze w Turynie.
To po pierwsze

Po drugie skąd byśmy mieli teraz wytrzasnąć tyle kasy za niego? Żeby znalazła się kasa na Norwega to Paratici by musiał sprzedać Higuaina(szanse jak w lotka) albo wyczarować conajmniej z 30mln więcej z innych zimowych sprzedaży.

Po trzecie w lato ponoc jest klauzula 75mln, wtedy możemy uderzac(jak ogarniemy hajsy), a mamy dobre miejsce startowe z uwagi na rubasznego Mino.

Btw uwazam, że Liverpool nie obroni tytulu, za bardzo sfiksowali się na ligę i za szybko ją wygrali i wpadnie rozprzężenie. Odpadną teraz albo w ćwierćfinale.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2020, 23:22

Haaland u nas miałby dopiero 40 minut zagranych także nie rozumiem po co miałby do nas przychodzić ;) Bardzo dobrze wybrał.

Świetne Atletico!


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 00:17

pablo1503 pisze:
18 lutego 2020, 23:05
Ja nie dupce, co Wy macie z tym Haalandem i rzekomym odpuszczeniem tego chłopaka? Już czytałem o tym dziesiątki razy na tym forum. Nie wydaje się Wam wymowne, że chłopem interesował się cały świat, a ten skończył w BVB(nic nie ujmując temu klubowi)? Słyszeliście o czymś takim jak wola piłkarza? Czy może każdy powinien biec z wywalonym jęzorem, bo Juve zainteresowane? Wiecie jakie miałby perspektywy ten chłopak u nas? Podejrzewam, że znaczna część sezonu na ławce i nic dziwnego, bo tutaj musiałby konkurować z Dybalą, Higuainem i Ronaldo. A nie, sorry, nie musiałbym konkurować z Ronaldo, bo ten ma monopol na pierwszy skład, więc na jedną pozycję byliby dwaj Argentyńczycy i właśnie Haaland. Hmmm, ciekawe dlaczego go tu nie ma. No tak, kretyn Paratici, nieudacznik jeden go nie ściągnął, a tamten przecież walił konia na myśl o grze w Turynie.

A jakby się udało go ściągnąć, to byłby płacz, że 20 baniek prowizji dla Raioli, że pewnie jakaś klauzula, że Paratici wystawia tyłek i daje się posuwać grubemu agentowi. No i tak to tu leci na forum. Dzień jak co dzień, dzień po dniu.
Pablo spokojnie.

Generalnie to w sumie się zgadzam, u nas młody miałby przerąbane bo atak mamy mocno obsadzony, do gry na 9. mamy przynajmniej 3 kandydatów, a my młodych nie wprowadzamy do składu nawet na słabiej obsadzonych pozycjach.

Co do tego odpuszczenia to też nie chodziło mi dokładnie o to - to raczej logiczne i dość oczywiste, że zawodnik wybrał opcję, którą uważał dla siebie w danym momencie za najlepszą. Chodziło mi o to, że zarząd wspominał o poszukiwaniach nowego młodego Ronaldo i być może właśnie ktoś taki się pojawił w grze. O tych prowizjach napisałem w kontekście tego, że gdyby transfer miał się rozbić o to, to może warto byłoby je mimo wszystko zapłacić. Jak sam napisałeś: "A jakby się udało go ściągnąć, to byłby płacz, że 20 baniek prowizji dla Raioli, że pewnie jakaś klauzula, że Paratici wystawia tyłek i daje się posuwać grubemu agentowi".


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 01:09

Ciekawe gdzie skończy ten Halland, bo wiadomo że jeśli utrzyma poziomo to BVB będzie tylko przystankiem. Może Bayern zagnie na niego parol jako następcę Lewego, ale nie wiem czy sprosta wymaganiom grubego. No i ciekawe czy utrzyma tę grę w kolejnym sezonie. Ale gość ewidentnie jest killerem. Agent zawodnika sprawia że przyszły nabywca będzie musiał przyjąć spory bagaż z dobrodziejstwem inwentarza.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 01:12

Skoro gramy HDR to nadal moglibyśmy nim grać, tylko zamiast kloca, który motoryką dorównuje obecnie Khedirze i Pjaniciowi mielibyśmy na resztę sezonu młodego chłopaka w gazie. To raz.

Z kim ubijać interes jak nie z Mino. Skoro podobno mamy dobre układy, cyka sobie fotkę i pija herbatkę z Nedvedem raz w miesiącu, to może jednak należało to domknąć. Negocjacje były. Co do woli zawodnika, to klienci Włocha zwykle kończą tam, gdzie on sobie zażyczy i to jest fakt. Za Cana wpadło, na gówniaka z Parmy się znalazło, a nawet nie możemy z niego skorzystać. To dwa.

Nawet jeśli nie udałoby się zatrzymać Haalanda, to my, a nie BvB zrobilibyśmy na tym gruby hajs. Marotta dał się wydymać Realowi, który wziął od Chelsea kupę siana za wypromowanego Moratę a nam zapłacił 10 mln. Nadal się tu do Beppe wzdycha, mimo że słusznie został wywieziony na taczkach. To trzy.

Co do uderzania w przyszłości po Norwega, to uważacie że następna prowizja Grubego magicznie sama się zapłaci? Kto wpłaci klauzulę będzie musiał też posmarować Raioli i nie ma zmiłuj. Tyle, że cena będzie dużo wyższa niż wydane przez klub z Dortmundu 20 mln. To cztery.

To nie jest temat o transferach tylko LM, więc proponowałbym przenieść dyskusję do mercato lub Bundesligi, jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania. To pięć.
Kruczenzo pisze:
18 lutego 2020, 23:19
Btw uwazam, że Liverpool nie obroni tytulu, za bardzo sfiksowali się na ligę i za szybko ją wygrali i wpadnie rozprzężenie. Odpadną teraz albo w ćwierćfinale.
Jesli już to ja podałbym zupełnie przeciwną przyczynę. Puchar Anglii olany, Puchar Ligi olany, KMŚ w środku sezonu, terminarz ściśnięty przez ME. Klopp szuka odpoczynku gdzie tylko się da, bo The Reds (a przynajmniej najważniejsze jej ogniwa) puchną. To nie rozprężenie tylko zmęczenie sezonem, także tym poprzednim i PNA rozgrywanym latem przez Salaha i Mane. Zobaczymy co się stanie na Anfield, ale czuję że jednobramkowa zaliczka Atletico może nie mieć znaczenia. Chyba, że Simeone wyciągnął lekcję z Turynu i nie będzie bronił tego co ugrał w Madrycie.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2020, 01:47 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 01:34

jackop pisze:
19 lutego 2020, 01:12

Co do uderzania w przyszłości po Norwega, to uważacie że następna prowizja Grubego magicznie sama się zapłaci? Kto wpłaci klauzulę będzie musiał też posmarować Raioli i nie ma zmiłuj. Tyle, że cena będzie dużo wyższa niż wydane przez klub z Dortmundu 20 mln. To cztery.
Problem Raioli jest jaki następny klub nagrać młodziakowi, żeby to nie był jeszcze jego ostatni przystanek. Czyli lepszy od BVB ale nie szczyt łańcucha pokarmowego.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 05:51

Kruczenzo pisze:
18 lutego 2020, 23:19
Btw uwazam, że Liverpool nie obroni tytulu, za bardzo sfiksowali się na ligę i za szybko ją wygrali i wpadnie rozprzężenie. Odpadną teraz albo w ćwierćfinale.
Nic nowego, w LM praktycznie zawsze jest tak, że jak drużyna gra świetną piłkę na jesień i zimę to na wiosnę nie jest już tak kolorowo. Nie inaczej będzie z Liverpoolem, który wygrał już tytuł i pewnie w nawet w finale LM nie zagrają.

Jak na razie dość duże niespodzianki. Borussia pocisnęła PSG, a słabe Atletico postawiło się najlepszej drużynie świata. Ciekawe co nas czeka dzisiaj :)

P.S. Nie płaczmy za Haalandem, bo u nas chłopak powąchałby murawę w max 5-6 spotkaniach do końca sezonu. Młody wybrał po prostu najlepszą dla siebie opcję. Poszedł do podobnej ligi i do zespołu, który przez ostatnie lata dawał się wypromować ofensywnym piłkarzom. Niech gra i pokazuje klasę, jak okażę się topem to warto będzie go ściągnąć.

Statystyki w tym sezonie ma nieziemskie - w LM gol co 46 minut, ogólnie gol co 49 minut - MASAKRA :whistle:

Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 12:02

Ten Haaland jest niesamowity. Niby nie gra nic specjalnego, nie wyróżnia się jakoś, a bramy ładuje jak w transie.

Co oglądam BVB to Sancho chodzi jak maszyna. Ale bym chciał takiego kocura na skrzydło :inlove:

PSG Słabizna. Neymar i Mbappe widzę, że we francuskiej sobie lubią tylko pokopać :prochno:


Zablokowany