Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:30

To całe VecchiaSignora niech się więcej już nie kompromituje. Pep miał być nasz, a się okazało, że był ,,prawie nasz" :prochno:

A na koniec okazał się, że wyśmiewani przez VS i Juvepoland dziennikarze twierdzący, że ,,Sarri jest nasz" mieli rację :prochno:

W tym sezonie rzeczywiście jest szansa na zatrudnienie Guardioli, ale bez wymiany połowy składu to Pep nawet mistrza nie ugra :whistle:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:35

Jeżeli oni się skompromitowali to dlaczego nikt nie pisze o kompromitacji mediów oraz GDM po wtopie z Halaandem ?
Ci co twierdzili, że Sarri to świetny trener i będziemy klepać ogórków też mieli rację :prochno:


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:39

Pep? My cały czas Allegriego opłacamy, nie wiem ile kosztowałoby nas Sarri+Pep. Finansowo to może być nie do zrobienia, chyba że Pep z obecną linią pomocy :) Nauczy tikikate Matuidiego


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:40

MRN pisze:
15 lutego 2020, 11:35
Jeżeli oni się skompromitowali to dlaczego nikt nie pisze o kompromitacji mediów oraz GDM po wtopie z Halaandem ?
Ci co twierdzili, że Sarri to świetny trener i będziemy klepać ogórków też mieli rację :prochno:
O Halaandzie wspominało się w wielu źródłach, że walczy o niego nie tylko Juventus, ale i kilka innych klubów. Tym czasem Pep miał być nasz na 101%, nie ważne co i nie ważne jak - miał być nasz i koniec, a wyszedł Sarri.

Zresztą to teraz nieistotne, lepiej się nie nakręcać znowu, aby nie było ponownie takiego rozczarowania. Będzie to będzie, jeśli nie to i tak są pilniejsze potrzeby niż zmiana trenera (wzmocnienie składu i wywalenie pół-piłkarzy).

Profesor pisze:
15 lutego 2020, 11:39
Pep? My cały czas Allegriego opłacamy, nie wiem ile kosztowałoby nas Sarri+Pep. Finansowo to może być nie do zrobienia, chyba że Pep z obecną linią pomocy :) Nauczy tikikate Matuidiego
Allegri chyba po tym sezonie odpada z listy płac, a Sarri ma bodajże kontrakt na 2 lata.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:56

Tak, Allegri odpada, Sarriego byśmy w takim razie opłacali razem z Pep-em który ma duże oczekiwania finansowe. Powiedziałbym że cała ta operacja to jednak duży wydatek.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 12:29

Z tym Halaandem to nie tak. Na początku pisało się o walce kilku klubów. Przed podpisaniem kontraktu zawodnika z BvB pisało się już, że wybrał nas i wkładali na zawodnika nasz trykot. Za TT, CdS poszedł GDM, który też twierdził, że jest o krok, wystarczy spojrzeć w wątek transferowy i artykuły z największych mediów.
Profesor pisze:
15 lutego 2020, 11:56
Tak, Allegri odpada, Sarriego byśmy w takim razie opłacali razem z Pep-em który ma duże oczekiwania finansowe. Powiedziałbym że cała ta operacja to jednak duży wydatek.
Ale od dawna pisze się o determinacji Agnellego, Sarri zarabia mniej niż Max więc jeżeli będzie okazja na Pepa to Agnelli może nie odpuścić. Ja myślę, że Sarri tutaj jednak nie zabawi długo jak tak dalej sezon będzie się toczył.


Obrazek
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 12:49

Gdyby Juve grało za Sarriego, jak Napoli, to mógłby on zostać. To już nawet nie chodzi o LM, tylko o to żeby oglądanie meczów ukochanej drużyny sprawiało radość. Problem w tym, że żeby Sarri wyleciał, to albo musiałby odpaść na tym etapie z LM, albo przegrać mistrzostwo. Z czego to drugie jest całkiem możliwe


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 12:57

Profesor pisze:
15 lutego 2020, 11:56
Tak, Allegri odpada, Sarriego byśmy w takim razie opłacali razem z Pep-em który ma duże oczekiwania finansowe. Powiedziałbym że cała ta operacja to jednak duży wydatek.
Teoretycznie możesz mieć rację aczkolwiek nikt z Nas nie zna warunków kontraktu.
Jasne, działania Juventusu w ostatnim czasie są dość kontrowersyjne, ale nikt nie powiedział, że Sarri w kontrakcie nie ma "gwiazdki na dole", która mówi, że w przypadku braku sukcesów będą wyciągnięte konsekwencje.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 13:35

Jasne, nie chodzi mi o zostawianie Sarriego na siłę o ile wyniki i/lub jakość gry tego nie potwierdzi. Też zastanawiam się co miałby Pep zrobić? Przecież on potrzebuje zawodników pod swoją taktykę więc co miałby zrobić z naszą pomocą?

Ja póki co patrzę na klocki, ze słabymi klockami w pomocy żaden Sarri, Pep czy Zidane nic nie ugra. Coraz więcej głosów o Pogbie, SMS-a możemy zapomnieć o ile Lazio awansuje do LM. Na pewno Pogba to za mało na cały sezon w pomocy natomiast to rzutuje dobrze na skład, bo Pogba gra w miejscu Matuidiego :) Natomiast nadal Pjanic gra słabo. O ile Bentancur z Pogbą z przodu to już jest coś, bardziej ofensywny Francuz i mniej Urugwajczyk to tak z tyłu Pjanic nie wiem czy nagle będzie lepiej wyglądał? Tonali to też nie rozwiązanie bo on nie jest registą, pamiętajmy o tym.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 13:57

Profesor pisze:
15 lutego 2020, 13:35
Jasne, nie chodzi mi o zostawianie Sarriego na siłę o ile wyniki i/lub jakość gry tego nie potwierdzi. Też zastanawiam się co miałby Pep zrobić? Przecież on potrzebuje zawodników pod swoją taktykę więc co miałby zrobić z naszą pomocą?

Ja póki co patrzę na klocki, ze słabymi klockami w pomocy żaden Sarri, Pep czy Zidane nic nie ugra. Coraz więcej głosów o Pogbie, SMS-a możemy zapomnieć o ile Lazio awansuje do LM. Na pewno Pogba to za mało na cały sezon w pomocy natomiast to rzutuje dobrze na skład, bo Pogba gra w miejscu Matuidiego :) Natomiast nadal Pjanic gra słabo. O ile Bentancur z Pogbą z przodu to już jest coś, bardziej ofensywny Francuz i mniej Urugwajczyk to tak z tyłu Pjanic nie wiem czy nagle będzie lepiej wyglądał? Tonali to też nie rozwiązanie bo on nie jest registą, pamiętajmy o tym.
Dlatego Bentancur powinien grać jako ten środkowy pomocnik i nie jako regista tylko zwykle CM.
A Pjanic powinien zostać zwyczajnie sprzedany.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 14:03

No tak, ale widać jaki problem teraz będzie.
- łączą nas z Pogbą
- łączą nas z Tonalim

- Nawet jak sprzedamy Pjanic-a to kto za niego? Będą środki? Na pewno kupowanie pomocnika i przerabianie go na registę może się skończyć podobnie jak z Pjaniciem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 14:32

Jest jeszcze coś takiego jak umiejętność motywacji. To prawda, mamy trochę drewna i wypalonych dziadków ale trochę impulsu przydałoby się. Przecież nie można powiedziec, że poza CR7 i Khedirą nasi zawodnicy wszystko wygrali bo większość zawodników wszystkiego nie wygrała. Sarri nie ma ani autorytetu ani umiejętności motywacji dlatego nawet Napoli przerżnęło scudetto pod jego wodza mając nas na widelcu. Ruchy kadrowe są niezbędne ale nie sądzę aby potrzebna była rewolucja.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 15:28

Tak z motywacją od Sarriego to się zgadza bo nawet sam to mówił, że piłkarze to profesjonaliści i on nie musi ich motywować. To jest złe podejście. Dlaczego? Każdy z nas gdzieś pracuje, i czasami nawet jak już się jest na bardzo wysokim, odpowiedzialnym stanowisku, z wysokimi zarobkami to czasami się nie chce. A ta różnica gdy ktoś kogoś z ruga z boku, w szatni może dać parę pkt.
Trzeba sobie też przypomnieć ostatnią wypowiedź Szczęsnego, że jak grają to nie chcą być tą grupą która przerwie serie mistrzostw, ale to też motywujące.
Jak dalej mówimy o motywacji to widać też że Dybala ma z tym problem, nie zagra meczu/zdejmie go Sarri to na drugi raz słabszy. Nie wiem jak to można rozwiązać.

Tak na prawdę w tym sezonie brakuje nam punktów przez kontuzje Chielliniego, brak Mandziukicia, słabą ławkę (Czy Berna daje jakiś plus z ławki? Ramsey? Costa to u lekarza, Cuadrado nie bo gra na PO) i właśnie braku krzyków z boku.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 17:38

Ewentualne przedłużenie kontraktu Matuidiemu bo Raiola tak chce, a my chcemy Pogbę to największa głupota na tym forum. Obaj grają na tej samej pozycji a jest jeszcze Rabiot z wysokim kontraktem.

Kto komu płaci ? Pogba Raioli czy na odwrót ? Francuz wybierze kierunek transferu a gruby będzie to musiał załatwić.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 17:42

Dlatego tu rozsądne się wydaje pozbycie Rabiota, bo jego wartość jest wysoko jak i jego kontrakt. Dałoby to jeszcze szanse na inne wzmocnienia. Rabiot na pewno jest bardziej uniwersalny bo może zagrać z prawej strony chociaż to nie jego optymalna pozycja.
- Przedłużyć umowe Matuidiemu
- Rabiot OUT
- Pogba IN
- Ktoś na registe IN / Tonali IN


Zablokowany