Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 20:35

jackop pisze:
07 lutego 2020, 13:57
Tak kombinowali, że się wycofali: http://www.sport.pl/pilka/7,65080,25672 ... erowe.html
Letnie okienko w Anglii otwarte do 17:00 1 września :ok:
Tak jak pisałem o tym kiedyś - takie rozwiązania miałyby sens tylko wtedy gdyby zastosowała się do nich praktycznie cała Europa (mały margines zostawiam tylko na jakieś totalne piłkarskie peryferia typu Malta czy jakieś San Marino). W innym wypadku nie ma to kompletnie sensu bo faworyzuje jedne ligi względem innych.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 21:11

Jeżeli faktycznie okaże się, że król Momblano miał rację i City wybłagało UEFe o przeciągnięcie ogłoszenia kary to będzie beka.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 21:26

Momblano miał rację. Znając życie to naprawdę Pep miał być nasz tylko odciągneli karę.

Sarri może się pakować.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 21:34

Man City to nie Partizan Belgrad czy inny Rapid Bukareszt. Odwołają się, a kara zostanie ograniczona do ogromnej kary finansowej.
UEFA nie pójdzie na wojnę z szejkami.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 21:36

Pewnie będą się odwoływać, jeszcze nie wszystko przesądzone, ale wątpię, by kara uległa jakiejś drastycznej zmianie. Najwyżej ciachną im trochę z tych trzydziestu milionów, w najgorszym wypadku skrócą bana na jeden sezon, ale to mocno wątpliwa opcja.

A Pep to przypadkiem nie szuka jakichś łatwych i przyjemnych posadek? Myślicie, że będzie chciał się pakować do Juventusu, bez takiego budżetu na transfery jak w City, musząc współpracować z Ronaldo i układać drużynę na nowo pod siebie?


1902 Para Siempre

Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 21:56

:scarf: Pewnie skrócą do jednego sezonu. Czyżby Pepuś do nas ? :laugh:

Adrian No właśnie szkoda. Ronaldo młodszy nie będzie i czasu zbytnio nie ma.

Na Kloppa nie ma szans, więc fajnie gdyby Pep przyszedł. Raz że ma posłuch u zawodników, dwa że nie zadowoli się jakimiś pseudo transferami.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2020, 22:30 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 22:09

19 pisze:
14 lutego 2020, 21:34
Man City to nie Partizan Belgrad czy inny Rapid Bukareszt. Odwołają się, a kara zostanie ograniczona do ogromnej kary finansowej.
UEFA nie pójdzie na wojnę z szejkami.
Już poszła. Zostaje im Odwołanie do Trybunału.

Przypomnij sobie jak nam tam poszło.
Kto się śmiał w lato z tego info jak na VS wrzucali?
Gdyby to się stało latem to byłby u nas Pep.

Lepszy on niż Sarri i jego fantazje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 22:51

Tylko wyobraźcie sobie tikitake z Matuidim, Khedira i De Sciglio. Przecież to by była katastrofa, Pep mógłby powtórzyć manewr Bielsy i odejść od nas w preseasonie nie prowadząc nas w żadnym spotkaniu gdyby Agnelli kazał mu grać tym tartakiem twierdząc że nikt ich nie chce kupić, nawet za darmo.


Obrazek
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 03:39

Adrian27th pisze:
14 lutego 2020, 22:09

Momblano miał rację. Znając życie to naprawdę Pep miał być nasz tylko odciągneli karę.

Sarri może się pakować.

...

Kto się śmiał w lato z tego info jak na VS wrzucali?
Gdyby to się stało latem to byłby u nas Pep.

Lepszy on niż Sarri i jego fantazje.
Poniżej wkleję co wysłałem do MRNa 18.06.2019. Myślę, że się nie obrazi. Może też potwierdzić co napisałem ;)


"Wysłano: 18.06.2019 08:29:00
Od: mleko
Odbiorca: MRN

Podobno Guardiola ma w kontrakcie klauzulę i chciał odejść. Jednak kara UEFA ma być zawieszona po naciskach szejków na ten rok i City ma być zdyskwalifikowane na sezon 20/21 więc klauzula nie mogła zostać aktywowana już teraz. W związku z tym szejkowie zażądali od Juve około 50mln rekompensaty a Juventus się nie zgodził. Guardiola już dawno podpisał pre-kontrakt co potwierdziło wiele osób. Sarri nigdy nie był pierwszym wyborem dlatego przez 2.5 tygodnia od finału LE nie był ogłaszany. Deal jednak upadł po zmianie decyzji UEFA. Czy to prawda? W 100%nigdy się nie dowiemy ale dużo powie wyrok jak zostanie upubliczniony."

Najpóźniej w czerwcu Pep nasz, pisałem o tym w temacie o Sarrim parę dni temu. Pozdrawiam 😏


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 09:51

Nie wiem tylko, czy Pep będzie w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez tutejszych użytkowników ;)

Wygrywanie w Serie A to coś, co każdy bierze za pewnik, a jednak w Lidze Mistrzów Guardiola zaliczał w ostatnich latach klęskę za klęską. Co z tego, że wygrywał ligę z klubami, z którymi ligi przegrać nie sposób (Bayern), jak w finale LM grał tylko prowadząc najlepszą kadrowo w historii Barcelonę , a później obejmując najlepsze kluby w lidze, z największymi budżetami i najlepszymi piłkarzami nie był w stanie przebrnąć półfinału. To już równie dobrze można wziąć Mourinho, który również wygrywał tytuły mistrzowskie w największych ligach świata, a LM wygrał podobnie dawno jak Guardiola (ale za to z klubem z Serie A).

Myślę, że w Bayernie kibice podobnie się napalali na "wielkiego Pepa", zwłaszcza po potrójnej koronie w 2013 roku zdobytej pod Juppem, do którego poziomu Hiszpan się w trakcie swojej kadencji nawet nie zbliżył. 2013/2014? Baty w półfinale z Realem (0:5 w dwumeczu). 2014/2015? 3:5 w dwumeczu od Barcelony. 2015/2016? Po raz trzeci eliminacja przez hiszpańską drużynę, tym razem Atletico.

Z City moim zdaniem było nawet gorszej, bo historyczny półfinał Manchester zrobił nie za Guardioli, a Pellegriniego. Pep był eliminowany kolejno: w 1/8 finału przez Monaco, w ćwierćfinale przez Liverpool i w ćwierćfinale przez Tottenham. Wyniki słabsze niż w Bayernie, a pieniądze na transfery nieporównywalnie większe.

Piszę o LM, bo wiem, że to "uszatka" jest Waszym celem od lat, ale moim zdaniem zatrudnienie Guardioli nie daje większej gwarancji na triumf niż obecność takiego Allegriego czy Sarriego. Pep jest ekspertem od zespołów, w których trzeba wprowadzać kosmetyczne zmiany, a jeśli potrzeba nieco większych kadrowych zawirowań, dostaje dziesiątki milionów na dowolne transfery. Czytając niektóre wpisy mam wrażenie, że w obecnym Juventusie na naprawdę odpowiednim poziomie gra zaledwie kilkoro zawodników, a porządna ławka nie istnieje. Wątpię, by Hiszpan nie dość, że był w stanie to ogarnąć, to jeszcze sięgnąć po LM.


1902 Para Siempre

Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 10:02

A dlaczego mam się obrazić ? My to wiemy bo śledziliśmy temat ale przecież to Sarri był naszym wyborem a tak długo to trwało gdyż rozwijali mu czerwony dywan. Maurizio musiał być przyjęty przecież z honorami. Pamiętam jak pisali tutaj, że De Ligt jest zaklepany przez Barcę, ja napisałem, że Versilia twierdzi, że DL będzie nasz. VS przeprosiło się z Marocchim i goleadorem z tym, że ten drugi ma na nich wyrąbane już. Nie ma to jak wejść i wyzywać kogoś tylko dlatego, że szejk zasxastał kasą. Apelacja im nic nie da, co było oczywiste zostało odwleczone w czasie. Nie wiem czy teraz Pep będzie nasz ale jeżeli nadal jest szansa to kieoa trzeba wywalić na zbity pysk i ściągnąć Guardiolę. A ci co wyzywali i nabijali się niech błysną i dadzą w kolejne mercato coś od siebie. Ja nadal wolę wierzyć insiderom niż mediom bo przecież na De Ligta nie mieliśmy szans a Halaand już nasz.

@San Holo, to już głowa w tym Agnellego bo jeżeli naprawdę chce Pepe bez względu na koszty to jakieś gwarancje musiał mu dać. Według informacji, Agnelli jest zdeterminowany a Lep już dawno zgodził się na to.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 14:00

A co do Pepa to bym się wcale nie zdziwił jakby wrócił do Barcy. Tam mu było najlepiej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 14:28

Nie jest to wykluczone choć on sam kiedyś powiedział, że do Barcy nie wróci. Obecnie w Barcelonie jest taki harmider organizacyjny, że nie wiem czy ciągnęłoby go tam.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 14:52

mleko pisze:
15 lutego 2020, 03:39
Adrian27th pisze:
14 lutego 2020, 22:09

Momblano miał rację. Znając życie to naprawdę Pep miał być nasz tylko odciągneli karę.

Sarri może się pakować.

...

Kto się śmiał w lato z tego info jak na VS wrzucali?
Gdyby to się stało latem to byłby u nas Pep.

Lepszy on niż Sarri i jego fantazje.
Poniżej wkleję co wysłałem do MRNa 18.06.2019. Myślę, że się nie obrazi. Może też potwierdzić co napisałem ;)


"Wysłano: 18.06.2019 08:29:00
Od: mleko
Odbiorca: MRN

Podobno Guardiola ma w kontrakcie klauzulę i chciał odejść. Jednak kara UEFA ma być zawieszona po naciskach szejków na ten rok i City ma być zdyskwalifikowane na sezon 20/21 więc klauzula nie mogła zostać aktywowana już teraz. W związku z tym szejkowie zażądali od Juve około 50mln rekompensaty a Juventus się nie zgodził. Guardiola już dawno podpisał pre-kontrakt co potwierdziło wiele osób. Sarri nigdy nie był pierwszym wyborem dlatego przez 2.5 tygodnia od finału LE nie był ogłaszany. Deal jednak upadł po zmianie decyzji UEFA. Czy to prawda? W 100%nigdy się nie dowiemy ale dużo powie wyrok jak zostanie upubliczniony."

Najpóźniej w czerwcu Pep nasz, pisałem o tym w temacie o Sarrim parę dni temu. Pozdrawiam 😏
A pisałeś gdzieś o tym przewidywanym zawieszeniu City w czasie Mercato? Nie jest to w żadnym wypadku atak z mojej strony, ale z całym szacunkiem czysto teoretycznie każdy z nas może stworzyć tutaj dowolny cytat ;)

Nie powiem cieszyłbym się z tego Pepa, chociaż już od wielu lat nie był w finale LM, na której najbardziej mi zależy (ale wizja możliwych 10 mistrzostw z rzędu, wynik, który byłby być może nie do pobicia w perspektywie następnych 100 lat również jest w tym momencie niesamowicie kuszący). 6 czy 7 scudetto z rzędu mnie jakoś bardzo nie grzało, ale już ta "dycha" wyglądałaby niesamowicie na kartach piłki nożnej. Tak samo miałem z pucharem Włoch - 20 lat temu aż tak bardzo mnie nie grzał, ale jak pojawiła się szansa, żeby jako pierwsi zdobyć 10 tych pucharów to od razu bardzo chciałem, żeby tych rozgrywek nie odpuszczali).


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 12:55



Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ