Puchar Włoch 19/20 (1/2): A.C Milan 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 17:15

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1/2 Pucharu Włoch 19/20:
A.C Milan - JUVENTUS F.C


CZAS:

13.02.2020 (czwartek), godzina 20:45


Mecz na TVP SPORT


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 17:37

Ok, czas na dobry mecz. To co 3:0 ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 18:33

Z sinusoidy dobrych i złych meczów wynika, że tym razem pora na dobry mecz w naszym wykonaniu. Obstawiam 1:4 i Dybala x2


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 19:07

Mam nadzieję, że prawo sinusoidy zadziała i że tym razem zagramy porządny mecz. Obstawiam 2:0 dla nas.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 21:25

1. graliśmy z leszczami z Neapolu, blamaż ale co tam, trzeba było im pomóc i porażka z nimi nie była zła a wynalazek Maurycego Zieliński strzelił bramkę
2. graliśmy z leszczami z Verony, dla mnie beniaminek to leszcz ale porażka nie była zła bo chłopaki z Verony zagrali z zębem i sercem a pyry pokroju Boriniego i Pazziniego miały szanse się odblokować
3. będziemy grali z leszczami z Mediolanu, szkoda mi ich było w derbach, to klub o wielkiej tradycji i nie powinien zostać z niczym a Juve to klub gentlemanów dający nadzieję więc pomożemy im co nieco...

Jesteśmy klubem, który nie pokazuje sportowej złości po porażkach, jedyny z mentalnością ponadcipkową Ronaldo będzie przejawiał chęć do gry, no i Costa, który ma coś do udowodnienia ale nie, czekaj :laugh:
Nadzieja, że zagra Blejz i oczaruje San Siro cudownymi dośrodkowaniami jak w Neapolu, tylko Blejz nas zbawi i Bernardeschi, którego brak dało się odczuć w poprzednich meczach.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 21:39

Przygotowanie fizyczne do sezonu chyba zawiodło, bo oprócz standardowych połamańców jak Khedira, Costa i De Sciglio, kontuzje łapie nawet Król Siłowni. Ktoś ma info czy Wybitny Instagramer Berna będzie dostępny?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 21:58

jackop pisze:
11 lutego 2020, 21:39
Przygotowanie fizyczne do sezonu chyba zawiodło, bo oprócz standardowych połamańców jak Khedira, Costa i De Sciglio, kontuzje łapie nawet Król Siłowni. Ktoś ma info czy Wybitny Instagramer Berna będzie dostępny?
Mam. Podobno jeszcze nie.

Uważam, że mecz przegramy. Nie mamy ambicji, a to będzie decydujące. Dla Milanu ten puchar jest bardzo ważny. Dla nas to kolejny mecz do odwalenia, a kasa na koncie się zgadza. Mentalnie jesteśmy na dnie, poza Ronaldo i kilkoma wyjątkami.
Jestem załamany tym Juventusem...


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 08:43

Chcę zobaczyć Pjanicia na ławce rezerwowych.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 09:27

Nie wiem czego się spodziewać po tym meczu, serio.
Według naszej pięknej sinusoidy wypada dobry mecz ale jednak z drugiej strony ostatnio każde spotkanie z Milanem to męczarnie i jednobramkowe zwycięstwa.
Niby to tylko Puchar Włoch ale z drugiej strony to też pierwszy mecz i to na wyjeździe. Pewnie wyjdziemy archaicznym 4-3-1-2 a mecz rozstrzygnie się jedną bramką. Nawet nie mam kogo wymienić żebym chciał go zobaczyć w wyjściowej jedenastce, bo połowa ludzi połamana a druga połowa zapomniała jak się gra w piłkę...

Powiem wam, że jakoś ta cała ekscytacja przed meczami Bianconerich zelżała i nie wiem czy to zasługa tego, że parę wiosen mi przybyło czy to przez tą zapierającą dech w piersiach grę?
A tak wydawało się pięknie zaczynać po drugiej kolejce z Napoli...
Wojtek pisze:
12 lutego 2020, 10:56
Ostatnim razem jak graliśmy po kims 24h na jednej murawie to więzadła zerwali Zaniolo i Demiral... gratulacje dla pomysłodawcy, tak choćby nie dało się tam pierwszego meczu zrobić w Neapolu albo naszego pierwszy w Turynie. To kto tym razem się połamie?
Obstawiam De Sciglio
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2020, 11:01 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 10:47

dr.DeV pisze:
12 lutego 2020, 09:27
Powiem wam, że jakoś ta cała ekscytacja przed meczami Bianconerich zelżała i nie wiem czy to zasługa tego, że parę wiosen mi przybyło czy to przez tą zapierającą dech w piersiach grę?
A tak wydawało się pięknie zaczynać po drugiej kolejce z Napoli...
Mam trochę podobnie, ale gorzej (a może lepiej). Ostatni cały mecz oglądałem może w październiku? Później ze dwa może po połowie. A teraz już tylko flashscore. Wybitny Strateg z Toskanii całkowicie zabił we mnie chęć oglądania meczy, gwałt w Cardiff i wiele wiele innych przykładów wybitnego warsztatu Dyzmy z Toskanii doprowadził do takiego stanu. Może jak na ławce zasiądzie ktoś pokroju Kloppa to wrócę do oglądania? Byle nie Pepuś Pepunio, nie zniosę tego mikropena...


:allegri: na śmietnik
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 10:56

Ostatnim razem jak graliśmy po kims 24h na jednej murawie to więzadła zerwali Zaniolo i Demiral... gratulacje dla pomysłodawcy, tak choćby nie dało się tam pierwszego meczu zrobić w Neapolu albo naszego pierwszy w Turynie. To kto tym razem się połamie?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 12:05

faktycznie, nie zwróciłem uwagi na to, że w sytuacji, w której gra się mecz i rewanż, dwa mecze odbędą się pod rząd na jednej murawie...


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 13:56

Myślę że przegramy. Brak motywacji, Taktyki, sportowej złości, trenera. W Milanie będzie gryzienie trawy, a to na Juventus w tym momencie wystarczy.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 14:34

Sorek21 pisze:
12 lutego 2020, 08:43
Chcę zobaczyć Pjanicia na ławce rezerwowych.
Ja tak samo. Pan „miękki jak mozarella” niech sobie odpocznie. 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 15:17

W końcu będę miał okazję obejrzeć mecz po dłuższym czasie i mam nadzieję na zwycięstwo w dobrym stylu. W tym sezonie oglądałem tylko parę spotkań i wszystkie były wygrane więc liczę na podtrzymanie mojej passy. ;)
Chętnie zobaczyłbym 4-3-3 z Berna i Ronaldo na skrzydłach plus Dybała na szpicy i środek Benta Pjanic Ramsey.
Puchar więc liczę na Gigiego w bramce.

Mój typ 4:1. 2xRonaldo Kwadrat Dybała i jakiś karny po ręce De Ligta.


Zablokowany