Serie A 19/20 (23): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:48

Kiedy Pjanic usiądzie na ławce ?
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2020, 22:49 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:48

W drugiej połowie nie pokazaliśmy zbyt wiele, tak samo jak i w pierwszej. W przeciwieństwie do meczu z Napoli - tutaj przeciwnik zagrał dobrze, ale to nas nie usprawiedliwia. Moja cierpliwość też się skończyła i chciałbym, żeby Sarri został zwolniony. Pochettino wyglądałby naprawdę okej, byle coś innego niż kolejny włoch.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:49

Dragon pisze:
08 lutego 2020, 22:46
Przegraliśmy tytuł. Nie mam wątpliwości.
Zakład o łychę, że jednak wygramy? :) Płaczesz tak po każdym nawet remisie ;)
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2020, 22:49 przez miknou, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:49

Niedzielni kibice dostali czego chcieli, pomoc z Bentab i Rabiotem. Fajnie klepie się w pucharze Włoch albo u siebie że slabiakami ale średniak w formie i okazuje się, że wyzej wymienieni mogą na klęczkach wiązać buty Khedirze i Matuidiemu. Już nie chodzi o tą absurdalna stratę ale to jak się chowają przed piłka, jak ryzykownie zagrywają i otwierają kontry rywala, jak kompletnie wymiekaja pod wysokim pressingiem. Szczęsny musiał zacząć wznawiać długimi wykopami bo z takimi leszczami w drugiej linii zaczynać po ziemi to byłoby samobójstwo.
Ta drużyna od ekipy Allegriego różni się mniejsza dyscyplina taktyczna i graniem przez środek. Poza tym to równie zachowawcze, tchórzliwe włoskie g.


calma calma
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:50

Mamy znowu Del Neriego i Ferrare na ławce trenerskiej. Palacz to jest jeden z największych przegrywów, nic nie wpoił graczom, a już luty. Nasza pomoc to tragedia, już nie ma słów na te padaki, parodyści, jakbym znów widział środek pola Ekdal - Poulsen .

Jak chwaliłem Coste, tak już w niego osobiście zwątpiłem, koleś jest na odstrzał, z niego nic już nie będzie.

Paratici mam andzieje, że się delektuje tą całą grą.

Allegri pewnie w fotelu ogląda nasze mecze i ma niezły ubaw.


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:50

Myślę, że już dość kombinowania. Higuain miał swoje szanse i niestety radzi sobie tylko z bardzo statycznymi rywalami. Trzeba postawić w końcu na trójkąt Dybala - CR - Costa i tyle. Niech się ogrywają, bo na tych rotacjach zespół nie zyskuje. Co do obrony, bok są jakie są i nic już w tym sezonie na to nie poradzimy, ale środek? No cóż, myślę, że dobrze, że Chielini wraca.. Co do pomocy, jak Pjanic ma grać dobrze skoro cały czas w Juve gra na pozycji DM, gdzie on jest nominalnym AMC. Pjanic z przodu za napastnikami, z tyłu Matuidi, w środku.. hm.. sam nie wiem, chyba jednak Rabiot jest najbardziej przekonujący, bo Ramsey to co najwyżej alternatywa za Pjanica.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:51

miknou pisze:
08 lutego 2020, 22:49
Dragon pisze:
08 lutego 2020, 22:46
Przegraliśmy tytuł. Nie mam wątpliwości.
Zakład o łychę, że jednak wygramy? :) Płaczesz tak po każdym nawet remisie ;)

W tym sezonie radziłbym się nie zakładać :prochno: Raczej nie mamy w zwyczaju zwalniać trenera w połowie sezonu, więc się nie nastawiajcie, ani na zmianę gry, ani na scudetto.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:51

Niestety, po dwóch dobrych sezonach za Maxa (2015 i 2017) popełniliśmy błędy jeśli chodzi o strategie - w 2015 byliśmy na fali, pewne mistrzostwo i finał LM były małą niespodzianką. Mieliśmy genialną pomoc i obrone i do nich trzeba bylo dokupić skrzydłowego i napastnika. Tymczasem my rozdupcyliśmy ten skład, wszystkich pomocników pogoniliśmy i budowalśmy od 0. Natomiast dwa lata później, frajerska grupka człapaków skompromitowała się w finale dostając baty 1-4, my zaś zamiast wówczas przepędzić tych gamoni, na nich rozpoczęliśmy budowe składu na kolejne lata. Dziś, z tamtego składu, nie ma u nas tylko Chorwata i Alvesa. Cała plejada oferm, na czele z Pjaniciem, Higuainem, Bonuccim, Mopem czy Khedirą dziś stanowi trzon naszej drużny, są wręcz nietykalni. I jak my mamy unikać takich spotkań jak to dzisiejsze? Jak to z Napoli? Mentalność leży i kwiczy, nawet lubiący ofensywną piłkę trener i ciągle głodny sukcesów Ronaldo nie potrafią tego zmienić.
Za Pjanicia po sezonie ktokolwiek z duetu Jorginho-Tonali, w miejsce Matuidiego Pogba potrzebny na gwałt, za Higuaina ogarnięty napadzior (szkoda Haalanda...) i prawy obrońca w miejsce Mopa. Wtedy możemy zacząć coś lepić, na fundamentach w postaci Wojtka, Demirala, De Ligta, Bentancura, od biedy Rabiota, Costy, Dybali i Ronaldo.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:51

Sarri właśnie takimi meczami jak ten przegrywał Scudetto z Allegrim. Tragedia to co dzisiaj Juventus odwalił. :/


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Makaio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2010
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:53

Powodzenia, Conte!


Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:54

Pluto pisze:
08 lutego 2020, 22:49
Niedzielni kibice dostali czego chcieli, pomoc z Bentab i Rabiotem. Fajnie klepie się w pucharze Włoch albo u siebie że slabiakami ale średniak w formie i okazuje się, że wyzej wymienieni mogą na klęczkach wiązać buty Khedirze i Matuidiemu. Już nie chodzi o tą absurdalna stratę ale to jak się chowają przed piłka, jak ryzykownie zagrywają i otwierają kontry rywala, jak kompletnie wymiekaja pod wysokim pressingiem. Szczęsny musiał zacząć wznawiać długimi wykopami bo z takimi leszczami w drugiej linii zaczynać po ziemi to byłoby samobójstwo.
Ta drużyna od ekipy Allegriego różni się mniejsza dyscyplina taktyczna i graniem przez środek. Poza tym to równie zachowawcze, tchórzliwe włoskie g.
Pomoc nie była problemem, tylko złe przygotowanie taktyczne i generalnie gra całej drużyny. My nie istnieliśmy jako drużyna, zarówno w obronie, jak i ataku. Wykastrowani i pozbawieni ambicji, kiedy przeciwnicy strzelili z karnego, rozpoczęło się paniczne poszukiwanie CR7 w każdej możliwej akcji. Wyglądało to tak, jakby w percepcji kolegów tylko on był w stanie strzelić bramkę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:55

Myślałem, że jak Zielińsski strzelił nam bramkę to większego upokorzenia już być nie może ale dziś po bramkach Boriniego i Pazziniego to dopiero jest katastrofa. Sarri, Kielon, Pjanić twierdzili, że w lutym zobaczymy prawdziwe Juve i widzimy. Odkąd przejął nas kiep to przegrywamy z takimi waflami jak Napoli czy Hellas ale jeżeli mamy trenerzynę przegrywa to mnie to nie dziwi. To jest dramat co prezentuje ta drużyna, za Maxa dwie porażki wyjazdowe pod rząd nie mogły się wydarzyć dlatego mam nadzieję, że kiep poleci z końcem sezonu, mam nadzieję, że Agnelli wreszcie pokaże jaja. To już trzecia porażka w sezonie ale zwolennicy kiepa twierdzili, że będziemy klepać ogórków po 5-0. To wręcz nieprawdopodobne, że Hellas po meczu w tygodniu z mocnym Lazio, jechało z nami jak ze starymi szmatami. Ale jak to jeden user napisał, trzeba wykorzystać sprzyjający nam terminarz :laugh:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:55

miknou pisze:
08 lutego 2020, 22:49
Dragon pisze:
08 lutego 2020, 22:46
Przegraliśmy tytuł. Nie mam wątpliwości.
Zakład o łychę, że jednak wygramy? :) Płaczesz tak po każdym nawet remisie ;)
Wchodzę. Po 0:1 z Napoli przegrałem i chciałbym teraz ponownie.

Nie umiemy grać w piłkę. Jesteśmy dnem.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:57

Jutro Lazio odrobi do nas 3 punkty, to pewne.Inter gra derby a te rządzą się swoimi prawami.Milan może ich ograć albo urwać remis.

Serie A można jeszcze wygrać defensywą pod warunkiem że wróci Chiellini i będzie zdrowy do końca sezonu.

Sarri nic nie reaguje.Wszyscy widzą że Pjanić jest bez formy a tu nie ma w ogóle żadnej dyskusji nad jego obecnością w pierwszym składzie bo regista musi być zawsze.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 22:59

Meraviglioso pisze:
08 lutego 2020, 22:50
Trzeba postawić w końcu na trójkąt Dybala - CR - Costa i tyle.
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Obrazek
Zablokowany