Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 13:01

Gazzetta journalis (Filippo Maria): "In five months, Leo Messi can free himself from Barça for Free - There's Juventus, Among the possible destinations

Hue Hue


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 13:44

Sprzedajemy CR7 i pozyskujemy Messiego :dodger:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 14:25

Zostawiamy Ronaldo i pozyskujemy Messiego. Juventus zakrzywia czasoprzestrzeń co prowadzi do nieodwracalnych zmian w futbolu

Obrazek

Czas zacząć liczyć ilu wysokich kontraktów musimy się pozbyć, żeby dać Karakanowi 30 baniek na rękę :prochno: Edit: Wystarczy pozbyć się Higuaina, Ramseya, Khediry i wysępić kolejne 10 baniek od sponsorów - izi :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 16:47

@jackop
Parafrazując Walaszka: Rok 2021. Juventus po pozyskaniu Messiego jest najpotężniejszą drużyną na świecie, lecz nawet wtedy nie może czuć się bezpieczny w LM ponieważ zagrożenie nadciąga z pomocy, gdzie wciąż "straszy" Matuidi oraz prawej obrony, gdzie błędy w kryciu na zmianę popełniają Cuadrado oraz De Sciglio. Klątwa finałów LM dla Starej Damy trwa dalej, bo ekipa z Turynu nieoczekiwanie poległa w najistotniejszym spotkaniu czarnemu koniowi tych rozgrywek - Szachtarowi Donieck. Wybitny spec od transferów - Fabio Paratici kontraktując Messiego zapomniał o wzmocnieniach na innych pozycjach, ale Andrea Agnelli zbytnio się tym nie przejmuje, bo po dołączeniu do Juventusu byłego kapitana FC Barcelony kasa od sponsorów płynie szerokim strumieniem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 17:34

@dimebag11
Rok 2020. Po serii kompromitujących wyników zakończonych odpadnięciem w 1/8 Ligi Mistrzów i przegraniem Scudetto na rzecz Interu Mauricio Sarri zostaje zwolniony. Andrea Agnelli ogłasza, że oprócz Lionela Messiego do klubu powróci Massimo Allegri. Ten wybitny trener, strateg i motywator postanawia uczynić Messiego centralną częścią drugiej linii Bianconerich. Unikalna współpraca Argentyńczyka z Cristiano Ronaldo przynosi efekt w postaci ustanowienia nowego światowego rekordu 100 goli i asyst (rozdzielonych między wymienioną dwójką) we wszystkich rozgrywkach. Sezon 20/21 kończy się dla Juventusu zdobyciem Potrójnej Korony. W roku 2021 Złota Piłka zostaje przyznana dwóm zawodnikom jednocześnie. Ulubieniec publiczności Blejz Matiudi podpisuje ze Starą Damą nowy, obowiązujący do 2049r. (z opcją przedłużenia o rok) kontrakt, co w przyszłości uczyni go najstarszym czynnym piłkarzem i nada mu wśród kibiców przydomek Starego Zgreda.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 18:40

jackop pisze:
06 lutego 2020, 14:25
Czas zacząć liczyć ilu wysokich kontraktów musimy się pozbyć, żeby dać Karakanowi 30 baniek na rękę :prochno: Edit: Wystarczy pozbyć się Higuaina, Ramseya, Khediry i wysępić kolejne 10 baniek od sponsorów - izi :D
Spokojnie, w przypadku ściągnięcia Messiego, mając w drużynie Ronaldo i jego - mokry sen wszystkich telewizji sportowych i dziennikarzyn na świcie - sponsorzy zabijaliby się, żeby opłacać tę pensję. :ahsisi:


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2020, 20:41

Tak, już widzę naszą grę z dwoma zawodnikami w ostatnim procencie pressingu/odbiorów xD


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 09:01

Gdyby tylko Messi chciał odejść z Barcelony (w co wątpię, będzie tam grał do końca, ew. odejdzie do MLS), to widzę dla niego tylko 2 możliwe kierunki:
1) my, żeby na koniec zagrać w jednej drużynie z CR7,
2) Inter/Milan, żeby dalej rywalizować z CR7 w jednej lidze.
Opcję nr 2 już przerabiał przez 9 lat, więc wydaje mi się, że ciekawsza może być dla niego nr 1 :whistle:

Dla mnie to jednak science fiction. Nawet nie to, że wybrałby nas, bo przecież mamy CR7, ale bardziej to, że chciałby odejść z Barcelony, w której gra od chłopaka.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 09:01

Gdyby tylko Messi chciał odejść z Barcelony (w co wątpię, będzie tam grał do końca, ew. odejdzie do MLS), to widzę dla niego tylko 2 możliwe kierunki:
1) my, żeby na koniec zagrać w jednej drużynie z CR7,
2) Inter/Milan, żeby dalej rywalizować z CR7 w jednej lidze.
Opcję nr 2 już przerabiał przez 9 lat, więc wydaje mi się, że ciekawsza może być dla niego nr 1 :whistle:

Dla mnie to jednak science fiction. Nawet nie to, że wybrałby nas, bo przecież mamy CR7, ale bardziej to, że chciałby odejść z Barcelony, w której gra od chłopaka.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 09:01

Gdyby tylko Messi chciał odejść z Barcelony (w co wątpię, będzie tam grał do końca, ew. odejdzie do MLS), to widzę dla niego tylko 2 możliwe kierunki:
1) my, żeby na koniec zagrać w jednej drużynie z CR7,
2) Inter/Milan, żeby dalej rywalizować z CR7 w jednej lidze.
Opcję nr 2 już przerabiał przez 9 lat, więc wydaje mi się, że ciekawsza może być dla niego nr 1 :whistle:

Dla mnie to jednak science fiction. Nawet nie to, że wybrałby nas, bo przecież mamy CR7, ale bardziej to, że chciałby odejść z Barcelony, w której gra od chłopaka.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 09:30

Tuttosport dzisiaj.

Dybala w Juventusie do 2025.

https://www.juventuz.com/attachments/eq ... jpg.79862/

Edyta :
Pojawiają się pierwsze nieśmiałe ploteczki, że Pogback #6. Pjanic out.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 12:38

Poprostu pisze:
07 lutego 2020, 09:30
Tuttosport dzisiaj.

Dybala w Juventusie do 2025.

https://www.juventuz.com/attachments/eq ... jpg.79862/

Edyta :
Pojawiają się pierwsze nieśmiałe ploteczki, że Pogback #6. Pjanic out.
No dobra, co do Dybali to nie będę marudził. Może to ustawienie go na fałszywej dziewiątce wreszcie ustatkuje go na pozycji w ataku. Wydaje się to też rozsądne w świetle pozostałych zawodników na prawy i lewy atak.

Pogba? Tu mam za to spore wątpliwości. Ok, marketingowo pewnie wyjdzie dobrze, ale chłop od dwóch sezonów w United jest cieniem samego siebie, bez motywacji i chyba ambicji na cokolwiek a w dodatku jak tam z jego zdrowiem? Dobre stosunki z Raiolą to jedno, ale pewnie swoje wydoi znowu a i samego gracza też ustawi. Z drugiej strony Pjanic też nazbyt wielu już argumentów za jego pozostawieniem nie daje. Chimeryczny, często znikający.

Jeśli połączymy to z plotkami o przedłużeniu kontraktu Matuidiemu to szykuje się - Matuidi-Pogba-Rabiot-Benta-Ramsey- ? (Tonali). Ramsey (i raczej też Benta) są do odpalenia. Sry, ale jeden nie ogarnął i też średnio ze zdrowiem a drugi biega co prawda ale w poszukiwaniu formy, którą stracił dwa lata temu.

Tonali to imo dla nas must have, tu nie ma opcji innej i to jego powinniśmy pierwszego klepnąć.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 12:47

@Osgiliath sam jesteś do odpalenia. Ręce precz od Rodrigo. Obecnie jedyny środkowy pomocnik w kadrze wart zostawienia.
Osgiliath pisze:
07 lutego 2020, 12:38
[...]biega co prawda ale w poszukiwaniu formy, którą stracił dwa lata temu.
Bez komentarza :facepalm:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 12:51

jackop pisze:
07 lutego 2020, 12:47
@Osgiliath sam jesteś do odpalenia. Ręce precz od Rodrigo.
Osgiliath pisze:
07 lutego 2020, 12:38
[...]biega co prawda ale w poszukiwaniu formy, którą stracił dwa lata temu.
Bez komentarza :facepalm:
Podejrzewam, że tu chodziło o Bernę ;)

Generalnie zgadzam się z Osgiliathem. Do Pjanicia straciłem cierpliwość, Pogbę lubiłem kiedy u nas biegał bo widać było, że potrafił cieszyć się grą, ale nie wiem czy teraz ta operacja jest warta świeczki. Tym bardziej, że mimo wielu znaków zapytania, United i tak go za mniej niż 120-30 raczej nie puści.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 12:53

jackop pisze:
07 lutego 2020, 12:47
@Osgiliath sam jesteś do odpalenia. Ręce precz od Rodrigo. Obecnie jedyny środkowy pomocnik w kadrze wart zostawienia.
Osgiliath pisze:
07 lutego 2020, 12:38
[...]biega co prawda ale w poszukiwaniu formy, którą stracił dwa lata temu.
Bez komentarza :facepalm:
Jezusmarja... nie Benta a BERNA. O Bernę mi chodziło, nie Rodrigo. <tak to bywa, jak człowiek w pracy kompulsywnie musi skomentować na JP ploteczki transferowe>


Zablokowany